Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość SurykatkaMala
Madziu, to moze byc zarowno objaw ciazy, jak i zblizajacej sie @. Taka ta natura juz jest,ze te objawy moga byc w zasadzie identyczne. Kiedy masz termina @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu20001 w poprzedniu cyklu robilam testy owulacyjne i z nich wynikala bardzo poźna owulka o ile wogole byla, w w nast cyklu sobie je znow kupie ale i mam w terminie owulki isc do gin mojej bo mi kazala przyjsc bo chce sprawdzic czy pecherzyki pękają:) caroline jak ten czas leci:) zdrowo rośnij:) magda trzeba byc dobrej mysli :) a skoro mąz ma rewelacyjne wyniki to jest szansa ze są długo zywotne:) a tez mowilas ze na śluz nie narzekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
SurykatkaMala okres powinnam dostać 7.09 mam nadzieję, że nie przyjdzie. Powiem Ci ,że nigdy nie bolał mnie prawie 1.5 przed @ zawsze bolał tak w dniu @ a nie tyle czasu wcześniej więc dlatego mnie to zastanawia i to uczucie wilgotności.... sama nie wiem co myśleć nie chcę się nakręcać, ale mam nadzieję, że to jest to na co czekam od tak dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Blondyneczko no to pewnie idź do lekarza i sprawdź czy wszystko jest dobrze a później do działania z mężusiem....;) żeby tylko zdążył przyjechać na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Zycze Ci tego z calego serca madziu :-) ale lepiej sie nie nakrecac i przyjemnie rozczarowa, tak sadze. To normalne,ze jak na cos czekamy to zaesze nam sie wydaje,ze dostrzegamy cos nietypowego. Tez tak mam, od 1,5tyg stan podgoraczkowy ok37 i powyzej 37 w pochwie z rana. Oby nasze marzenia sie spelnily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
SurykatkaMala czyli czekasz również na (nie) przyjście @ dobrze rozumiem...? czyli testować się będziemy mniej więcej w podobnym czasie o ile wytrzymamy ;) trzymam za Ciebie kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to jeszcze musisz uzbroic sie w cierpliwosc do konca tygodnia:-) Blondyneczka jesli chodzi o monitoring to ja jestem bardzo zadowolona z tego, ze sie zdecydowalam:-) mam przynajmniej pewnosc tego co tam sie w srodku dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda wiem wiem, ale ja sie nie zastanawialam czy isc na monitoring tylko sama moja ginekolog mi powiedziala zebym przyszla to ona sprawdzi jak sytuacja wyglada zeby miec pewnosc ze pecherzyki pekają ,czy moze trzeba im pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Madziu,ja dzis robilam bete,wiec jutro bede pewnie plakac heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
SurykatkaMala trzymam kciuki za pozytywny wynik dawaj znać co i jak bo będę czekać na dobre wieści :) mnie będzie korcić pewnie, żeby wcześniej coś zrobić zobaczymy czy wytrzymam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja jeszcze dostalam recepte na Clostilbegyt jakby w tym cyklu sie nie udalo. Musze poczytac co to za kolejna pigulka do mojej kolekcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to ja ewentualnie moją zapytam jak sie do niej będe wybierac, chyba ze mi to nie bedzie potrzebne, okaze sie... w tym cyklu skoncze wszystkie wazne leki i od nast juz tylko ziólka i jakies wspomagacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Mam pytanie do Surykatki małej ;) kiedy powinnaś dostać @...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Dzis juz wczoraj... Niepotrzebnie robilam bete,bo przed chwila zrobilam test i wstretna jedna krecha... Wyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Lub wczoraj mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Surykatko nie załamuj się poczekaj jeszcze na wynik z bety będzie On pewniejszy i bardziej wiarygodny niż test ciążowy ponieważ One mogą nie wykryć wczesnej ciąży.... tak więc nie załamuj się i poczekaj na wyniki. Trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Tym bardziej, że ten test robiłaś nie dawno, a nie z porannego moczu w którym jest większe stężenie hormonu, tak więc poczekaj na jutrzejsze wyniki i głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Dzieki madzia... Jakos mnie to podlamalo... Nie ma nawet cienia cienia, chociaz wprawdzie robilam ten mniej czuly. Tylko skad ta podeyzszona temp od 1,5tyg... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Poczekaj kochana na jutrzejsze wyniki i nie załamuj się. Ja mam niby cały tydzień do @ i zastanawiam się po jakim czasie na becie by coś wyszło... bo zwykłego testu przed @ szkoda robić bo za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Dam znac jak jutro odbiore wyniki, chociaz nie mam juz wielkich oczekiwan heh... Trzymam kciuki zeby @ u Ciebie nie przylazla madziu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
czytam was i czytam :) SurykatkaMala powiem Ci tak ja miałam dostać @ 25-27 maja. test robiłam 26 maja i co wyszedł negatywny więc czekałam na @. 30 maja poszłam zrobić hcg i co i 127 wynik : D a teraz jestem w 18 tyg ciąży :) ale niestety nie wiem kto siedzi w brzuchu u mnie bo wolał pupkę pokazywać i machać rączką niż pokazywać co ma między nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Daj znać kochana będę czekać :) mam nadzieję, że jeszcze miło zostaniesz zaskoczona :* trzymam kciuki. Dziękuję kochana za dobre słowo powiedz mi jak sądzisz jeżeli owulację miałam 23/24 i w tych dniach doszło do zbliżenia czy może na becie już coś wyjść jeżeli się udało...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Oliwka gratulacje! A tez nie mialas nawet cienia 2 kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Witaj Oliwio ;) widzisz Surykato zobacz tylko na przykład Oliwii i głowa do góry jeszcze nic nie jest przesądzone...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Madziu, ja bym poczekala jeszcze kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Oliwio jak możesz to opisz swoją historię i czy miałaś jakieś objawy już przed spodziewaną @ jesteśmy bardzo ciekawe jak możesz to się podziel z Nami będziemy wdzięczne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny ja tu jestem od 100 strony chyba :d więc moja historia jest tutaj opisana :P ojeju nie pamiętam czy miałam jakieś objawy :P tylko spóźniający się@ to była moja objawa jedyna :p no teraz jestem lekko przeziębiona, mówie wam ciąża i przeziębienie to nie idą ze sobą w parze ... nic nie możesz brać ech nie chorujcie w ciąży jak będziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Kupiłam test. Jutro moja chwila prawdy.Mąż już się nakręcił i jest pewny, że będzie pozytyw. Ja jeszcze podchodzę sceptycznie, żeby potem się aż tak nie rozczarować. Szkoda, że te testy lepiej robić z rana, bo już bym wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×