Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość _Pełna nadziei_
cammeleon baaardzo Cię przepraszam!! :* :* :* Życzę Ci jak najlepiej, nie mam absolutnie złych intencji!! Trzymam za nas wszystkie kciuki!! qserra doskonale Cię rozumiem, bo sama mam masę wzlotów i upadków, istny rollercoaster czasem nawet z godziny na godzinę. Nie martw się jesteśmy z Tobą! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
qserra witaj Kochana... powiem Ci ze mnie tez zalamuja te miesiace starac i nawet nie wiem skad biore sile... ale najgorsze sa monenty kiedy ktorejs ze znajomych sie udaje zaskoczyc wtedy jest tak bardzo ciezko... ale trzeba sie podniesc, otrzepac i walczyc dalej... A u mnie temp skacze miedzy 36,9 a37,2 :-/ mierze bo sie dziwnie czuje, chyba gripex wezme, bo jutro musze byc na chodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Pełna nadziei i blondyneczka, baaardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia! To naprawdę pomaga. Dobrze wiedzieć, że jest nas więcej i chwile słabości to ludzka rzecz. Trzymam za Was kciuki równie mocno. Mam jeszcze pytanie. Od kilku dni jestem przeziębiona i pije Choligrip. W ulotce nie ma informacji o zagrożeniach dla ciąży, jest napisane, że należy skonsultować się z lekarzem. Czy to mogło zaszkodzić ewentualnej fasolce? Nie chciałam za bardzo świrować z wyborem leku, bo przecież nawet nie wiem czy jestem w ciąży, a w aptece był mąż i jak już kupił, to wzięła. Blondyneczka, zdrówka, bo piszesz, że też Cię coś bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Myślałam, że tylko ja tak reaguję heh. Jak mam wziąć jakiś lek to od razu w głowie gonitwa myśli, a jak jestem w ciąży... nawet zastanawiam się czy zapisywać się na wizytę do dentysty, bo może będzie potrzebne znieczulenie, a jeżeli... A ja bez znieczulenia na fotel nie siadam! A co do choligipu to nie mam pojęcia, ale doskonale rozumiem twe obawy. Pewnie, że razem zawsze raźniej, chociaż na forum można się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qerra ze mna to wogole nie wiadomo co sie dzieje, a tak wogole to nie czuje sie jakbym przeziebiona byla tylko delikatnie cmia mnie zatoki co pulsuje delikatnie na glowe :-/ A co do leku to slyszalam ze fasolka przez 1 miesiac jest chroniona, i kolezanka chorowala w ciazy i lekarka jej powiedziala ze bardziej moga zaszkodzic te bakterie i wirusy niz sam lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanka00
Hej dziewczyneczki, tak sobie tu czytam I czytam I w koncu czuje, ze nie jestem sama. My z mężulem staramy się już kilka mies I kazdego dnia gdy przychodzi @ zaczynam myslec, ze moze jest cos nie tak :( wczesniej podchodzilismy do tego bardziej lekko ale teraz juz troche za dlugo to trwa więc od 2 cykli stosuje paski owulacyjne I wszystko wskazuje na to ze owu jest ale jakos dzidzi nie widać. I znowu jestem pelna nadzieji bo jestem po owulacji I tak cos mnie cyce pobolewają, troszke zwiekszyly objętosc, I brzusio taki jakby ciężki na dole, tyle ze temperaturka mi dzis skoczyla do 37.2 I czuje sie troche oslabiona. Tylko nie bardzo wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie bo temp mierzylam popoludniu a niestety rano nie sprawdzam. I tu wlasnie moje pytanie, jezeli dochodzi do zagniezdzenia to ma sie wyzsza temperature? :)Dodam, ze jestem okolo 5-6 dni po owulacji, nie mam monitoringu wiec sugeruje sie sluzem, bolem jajnikow I paskami. Jestem troche niedoinformowana, wiec jesli to glupie pytanie to przepraszam :) pewnie sie przeziębiłam I majaczę ;) ale jak to mowią- tonący brzytwy się chwyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Blondyneczka, to faktycznie nie wiadomo co to. Chyba, że generalnie masz problem z zatokami? Ja jestem od 4 dni przeziębiona i zastanawiam się czy w związku z tym nie spadły moje szanse na ciążę... Pełna nadziei, to świrowanie z denstystą i wszelkimi lekami to chyba norma. Jak sobie przypomnę jakie tabletki w ostatnim czasie wzięłam, to tablica Mendelejewa się kłania:-). Zastanawiam się czy kupić jutro test czy zaczekać. Bo znając złośliwość losu, to @ może się spóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polanka a robilas jakies badania? moze sprobuj monitoring zrobic jeden cykl by sprawdzic czy owulka jest napewno, a co do temp to podobno przy implamtacji jest wyzsza ale ja sie dokladnie w tym nie orientuje... Qerra zatoki to mi sie co jakis czas odzywaja ale nigdy lacznie z podwyzszona temp... gripex powinien pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załuję ze nie zaczełam mierzyc tej temp, ale zawsze mam nie po drodze do apteki zeby kupic termometr. Przez kilka dni miałam "napady" gorac. Moze ja przechodzę menopauze?:) nie, to wcale nie jest śmieszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanka00
No z tym monitoringiem to bede musiala faktycznie pomyslec, ale dopiero w styczniu bo poki co mieszkam za granica I niestety o badania latwiej w polsce niz tu gdzie jestem :( dlatego tak sie pocieszam jak mogę I szukam symptomów, nawet w zmianach temperatury. W kazdym razie dzięki za pocieszającą odpowiedz :) temp spadla mi juz do 36.9 wiec pewnie to tylko chwilowa niemoc ;) choć nadzieja nadal jest, ze to moze jednak cos oznacza:) zycze milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanka00
No z tym monitoringiem to bede musiala faktycznie pomyslec, ale dopiero w styczniu bo poki co mieszkam za granica I niestety o badania latwiej w polsce niz tu gdzie jestem :( dlatego tak sie pocieszam jak mogę I szukam symptomów, nawet w zmianach temperatury. W kazdym razie dzięki za pocieszającą odpowiedz :) temp spadla mi juz do 36.9 wiec pewnie to tylko chwilowa niemoc ;) choć nadzieja nadal jest, ze to moze jednak cos oznacza:) A co do zatok to polecam Cirrus, to jest na katar ale swietnie oczyszcza zatoki. Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanka00
Chcialam dopisac o tym leku I mi sie caly post wkleil drugi raz :) wybaczcie :) Cirrus polecila mi znajoma farmaceutka i wlascicielka sieci aptek więc mysle, ze to dobra rekomendacja ;) no to jeszcze raz milego wieczorku I zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Ale tu piszecie:P nie nadąrzam...;) Witam wszystkie te ,których jeszcze nie powitałam ;) U mnie emocjonalna lipa...nic mi sie nie chce.I jeszcze stos badań do zrobienia...a najlepsze jest to,że tylko na prolaktyne mam skierowanie...też tak miałyście?TSH może rodzinna mi wystawi...ale to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczynki a oglądacie filmiki dziewczyn które były w ciąży lub jeszcze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A ja czasem lubię pooglądać. Słucham ich opowieści, jakie badania przechodzą itp... Sporadycznie ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
No wlasnie nie wiem czemu tylko na jedno skoro reszta ze soba jest powiazana i nie wystawia tego np.dentysta,ktory z miesiaczkowaniem nie ma nic wspolnego...moze maja taki limit?wiadomo jak to ze sluzba zdrowia...jutro zobacze czy rodzinna mi jakos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Justyneczka zatem do dziela z badaniami:-) mi lekarz rodzinny bez problemu dal skierowanie na tsh:-) ale sporo badan robilam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja wszystkie badania robiłam prywatnie niestety. Blondyneczka może dlatego @ ci się spóźnia bo jesteś chora? Co do znieczulenia u dentysty to myślę że to nie ma wpływu na wczesna ciążę ostatnio sporo o tym czytałam bo też miałam taki problem. Justyneczka głową do góry zrobisz badania i będziesz wiedziała w czym rzecz fakt ze to niestety trwa ale nie masz wyjścia. Co do ciąż u koleżanek tez wiecznie słyszę ze kolejna w ciąży naprawdę nie miłe uczucie jeszcze te pyt w stylu ,, a kiedy wy? ,, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no wlasnie chora nie jestem, okres spoznia sie juz 6 dni, wczoraj mialam jakies oslabienie,moze przez zatoki i dzisiaj jest juz okej :-/ a tak wogole to ten tekst"kiedy Wy?" , to jest najgorszy jaki mozna uslyszec i dziala na mnie jak plachta na byka... Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
O tak tak, kiedy wy... Żebym to ja wiedziała! Dobrze piszecie, widok koleżanek z bobasami, szczególnie tych najbliższych jest dosyć drażliwy. No i oczywiście jeden temat... Ale nas też to czeka już wkrótce dziewczynki, zobaczycie! Ja jestem dopiero na początku drogi, mam nadzieję, że nie będzie długa i wyboista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mja z mężem jesteśmy na etapie ze zjnajomi rodzina juz nie pyta kiedy WY!!! najblizsi wiedza jaka jest sytuacja wspierają nas jak moga. U mnie ból piersi sie nasilił jeszcze bardziej, brzuch tez boli okresowo:/ niestety:/ w piatek moze sie okaże lub sb/ndz. Miłego dnia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu w kropce...chyba dostałam okres...a miało go nie być...;/ co z tymi lekami i badaniami?...dopiero jutro moja gin przyjmuje...wrrr.......czy to się nigdy nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Justynka jakoś mnie nie dziwi , że masz tarczyce do przebadania i zrób to pomimo, że dostałaś @. Co do mnie to ostatnio znowu pało pytanie "a Wy kiedy drugie,młoda juz taka duża" od osoby która wie o niedawnym poronieniu. Po chamsku już odpowiedziałam "miało być w lutym ale poroniłam o ile dobrze pamiętasz..." i zamilkła. W koło tylko każda następna zachodzi i z radością oznajmiają mi o ciąży, ciesze się , że im się udaje ale mam taki żal do świata, że my straciliśmy dzidzię, że to masakra:( już nawet nei chodzi o to , że teraz nie zachodzę bo to dopiero 2 cykle po tym wszystkim.... ale właśnie o to, że straciliśmy tak upragnionego malucha. Szczerze mgoe powiedzieć, że zazdroszczę ciąży każdej jednej kobiecie która aktualnie nosi pod sercem dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jakoś mnie nie dziwi , że masz tarczyce do przebadania i zrób to pomimo, że dostałaś @. Co do mnie to ostatnio znowu pało pytanie "a Wy kiedy drugie,młoda juz taka duża" od osoby która wie o niedawnym poronieniu. Po chamsku już odpowiedziałam "miało być w lutym ale poroniłam o ile dobrze pamiętasz..." i zamilkła. W koło tylko każda następna zachodzi i z radością oznajmiają mi o ciąży, ciesze się , że im się udaje ale mam taki żal do świata, że my straciliśmy dzidzię, że to masakra już nawet nei chodzi o to , że teraz nie zachodzę bo to dopiero 2 cykle po tym wszystkim.... ale właśnie o to, że straciliśmy tak upragnionego malucha. Szczerze mgoe powiedzieć, że zazdroszczę ciąży każdej jednej kobiecie która aktualnie nosi pod sercem dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka moze tsh mozna robić w każdym dniu cyklu. Ważne zeby badania wyszły miarodajne bo po co masz chodzisz 15 razy. To jutro sie ewentualnie wybirze albo moze zadzwon i zapytaj pielegniarke która jest przy gin. Gabi dobrze jej odpowiedziałas. Czy ludzie są tempi zeby nie wiedziec ze nie wypada zadawac durnych pytan? Widocznie nie:/ Ale pamietam jak byłam gowniarą i kolezanki mojej siostry były juz kilka lat po slubie i nie miały dzieci, więc myslalam ze pewnie sa "bezpołodne":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Justyna w sumie to dobrze ze w końcu dostalas bo ten cykl trwal i trwal cale szczęście ze ci wogole nie zanikl a tak mozesz zrobic badania niektóre bo musza być w określonym dniu cyklu a ci sie zaczal nowy wiec jest okazja zeby zrobic :) u mnie jeszcze dwa dni do wizyty u gina stres jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×