Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Beatrice 27
Qserra - nic straconego...Widzisz...ja czulam sie dokladnie tak jak zwykle przed miesiaczka...:) a jednak:) zatem DUM SPIRO SPERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja byłam na zakupach a tu patrze tyle się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Obyśmy wszystkie niedługo zmieniły wątek na: odliczamy dni do spotkania z naszym maluszkiem lub świeżo upieczone mamusie Albo coś w ten deseń ;) Ja jestem absolutną przeciwniczką alkoholu w ciąży,ale tak jak już było napisane, puki nie ma kreseczek żyję jakby nigdy nic. I jakieś mam takie huśtawki nastroju. Raz wierzę mocno w to że ten inny cykl będzie brzemienny w skutkach,a raz zupełnie do zera spada mi poziom entuzjazmu. Nasłuchuję gdzie i z której strony mnie zakuło, zabolało, gdzie tak na prawde nawet nie wiem czy owulacja miała miejsce w tym cyklu... Beatrice zazdroszczę ;) cieszę się że Tobie się udało. Niech fasolka rośnie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadziei ja tez tak swirowalam :) poczytaj sobie moje wpisy sprzed paru miesiecy:) Doszukiwalam sie najrozniejszych objawow, a jak przyszlo co do czego to sie zdziwilam ze dwie kreski:) Na poczatku tego cyklu udalo mi sie bardzo wyluzowac.Przyjelam zasade ze kochamy sie co drugi dzien bez testow ovu bez mierzenia temp itd...No ale z mojego zalozenia nici po "tamtym" zdarzeniu i w koncu w tym cyklu przytulalismy sie wszystkiego razem raptem 3 razy. Bylam swiecie przekonana ze malpa przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
U mnie niestety dochodzi często do sytuacji gdzie mojego męża kochanego nie ma. No i w tym mcu jest tak samo. Przytulaliśmy się z większą częstotliwością niż w poprzednich cyklach, no ale w 15 dc musiał wyjechać. Pewnie powinniśmy przytulać się właśnie teraz najintensywniej, no ale nie ma moźliwości bo go nie ma. Znając życie to dopiero teraz pewnie pojawiają się dni płodne biorąc pod uwagę moje długie 30 dniowe cykle. Ehh... Kiedyś doskonale domyślalam sie kiedy owu się pojawiała bo śluz był książkowy i kłucia w jajnikach. Teraz śluzu brak jedynie jajniki bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei a lykasz olej z wiesiolka? bo ja w tym cyklu po nim plus kwas foliowy i wit b sluz mialam 4-5dni, wtedy plemniki dluzej przezyja bo moj m tez wyjezdza i tak kombinujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
beatrice :dddddddddddddddddddd szok :d super!!! :d :d :d :d blondyneczka :> :> :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Blondyneczka jeden miesiąc rozgryzałam kapsułki oleju, kwas łykam 4 miesiąc, teraz zastąpiłam go vitaminerem dla ciężarnych i przygotowujących się. Może zacznę znowu z tym wiesiołkiem. A do którego dnia cyklu go bierzesz i ile dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei , ja lykalam jedna kapsulke dziennie do 13-14dc, czyli do pojawienia sie sluzu, doloż do tego kwas foliowy i zobacz jak bedzie miesiac wygladal, a jeszcze mi pani doktor powiedziala ze mozna zwiekszyc do dwoch kapsulek oleju z wiesiolka na dobe Iczozor Kochana moja, jak sie czujesz? i co to za minki do mnie robisz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice i co jak ponowne testowanie??? Blondyneczka myślę że do vitaminera i magnezu dorzucę olej z wiesiołka. Posłucham osoby doświadczonej już w kombinowaniu ze śluzem ;) Dzięki za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Dziewczyny...ten wczorajszy cudny sen nadal trwa......zrobilam test z rana i znow druga kreska...:) bledzioszka, ale jest:) Tak czy inaczej "ja niedowiarek" lece jeszcze na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Blondyneczka87 a Ty jak???? Wiesz juz cos??? Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord - no dokladnie tak jak mowisz - SZOK..Tyle czasu na to czekalam a teraz nie moge uwierzyc... A Ty jak sie czujesz? Wszystko dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna nadziei bo moja pani doktor mowi ze sluz jest wazny i najlepiejk zeby go bylo jak najwiecej :) beatrice u mni jeszcze nic nie wiadomo , jade zaraz na bete, okresu nadal brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ahh Beatrice świetne wieści! U mnie jakiś spadek formy. Najchętniej to przesypiałabym caaałe dnie. Dajcie znać blondyneczka i beatrice co wyszło na becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Ja tez zaraz ide na bete...pewnie wieczorem bede miala wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka kochana, ja mam akie podejście odkąd poroniłam. WCzesniej też nie miałam nic przeciwko piwku w trakcie starań. Po prostu mam wyruty do siebie o wszystko i chyba z tego to wynika. Co do sportu to jestem jeszcze pczątkująca hehe :) tzn jest to króeś podejście i trwa dopiero niecałe 2 tygodnie ale za to intensywnie ;) Beatrice tak się cieszęęęę :) <3 <3 <3 jak mąż zareagował??? :D :D :D :D Blondyneczka czekamy na wieści od Ciebie bo też robi się już napięcie ;) trzymam kciuki i wierzę, że to TEN KTOŚ Ci tam miesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrice to świetna wiadomość, ze druga kreska nadal sie utrzymuje:) Blondyneczka87 czekamy na info o becie, z reszta beatrice tez chociaz u Ciebie to już pewnie formalność. beatrice strasznie sie cieszze ze po takiej traumie przyszła taka wiadomość:) Miłego dnia dla wszystkich obecnych i przyszłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi a jak u Ciebie?? który dzien cyklu??:> ćwicz, ćwicz Kochana bo to dobrze robi na wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, u mnie 27 DC dzisiaj ale ja nie liczę na nic. Przytulanki były gdy MYSLAŁAM, że jest owulka. Pojawił się śluz oraz skok temp. ale skok jednodniowy więc chyba o niczym nie znaczący. Taki skok który trwa do teraz nastąpił w 21 dc czyli niedawno a , że był ciche dni wtedy i zero przytulasów :(... to szans nie ma. Także ten cykl nie nalezy do mnie... a Tyyy jak? Chyba równo idziemy w tym miesiącu prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa i przez to przesunięcie @ wyskoczy mi akurat na MAYDAYYY na który się wybieramy :P takż enei dość ,że ciąży brak to jeszcze @ na imprezę po prostu MEGA FANTASTYCZNIEEE :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi, moj maz jest w takim szoku ze narazie tylko chodzi za mna i sie przytula:) ale cieszy sie strasznie.Zniknal mu z twarzy ten smutny wyraz ktory towarzyszyl od tej cholernej soboty... Kurcze, chyba TEN tam wysoko w chmurach wysluchal moich prosb....:) Ps. I nie skreslajcie swoich cykli - ja swoj skreslilam a zobaczcie jak sie zdziwilam:) pozytywnie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice jak masz już takie wtyki tam na górze to szepnij słówko o nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
zawsze jak usłyszę że komuś się udało to jestem pełna optymizmu że i nam się uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, jeszcze raz wielkie gratki, super mi czytać te posty. Dodają energii. Blondyneczka, czekam na wieści jak wyszła beta. U mnie 30 dc, dziś jeszcze nie dostałam @, ale w nocy miałam straszne bóle brzucha i kłucie w jajnikach i w piersi. Aż spać z tego bólu nie mogłam. Teraz też jak wstaję i chodzę, to czuję jajniki. Ciekawe to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Dziewczyny bądzcie dzielne,coraz więcej ciężarówek i oby tak dalej :) Ja jade na pobranie krwi i robie te badania...narazie z lekami mam się wstrzymać,zobaczymy co pokażą wyniki,najwyżej od następnego cyklu zacznę łykać .Ściskam was wszystkie i koniecznie chwalcie się wynikami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pobraniu wyniki będe gdzies po 15 ... dzieki Dziewczyny za dobre slowo :* Kochanie jestescie :* brzuch jakby mnie mniej boli i mam wrazenie ze zwiekszyla sie ilosc bialego śluzu i piersi mnie zaczely bolec :/ szczegolnie lewy... Beatrice u Ciebie beta to formanlnosc :D qserra to dobrze ze @ nie ma :D a bole oznaczaja ze cos sie dzieje oby sie tak malenstwo rozpychalo :D Gabi jeszcze nic straconego, plemini potrafia dlugo przezyc a co do owulki tez nie jestes pewna w 100% kiedy byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadziei - nie wiem czy mam wtyki:) ale bede GO jeszcze meczyla o Wasze szczescie. Wam tez musi sie udac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×