Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Anula2604 gratuluję podziel się swoimi odczuciami przed terminem @ jakie miałaś czy były podobne do tych co zawsze czy jednak była różnica bo to chyba o to nam się rozchodzi:) Ja chętnie bym protestowała ale od 23 dni nie mam skoku temp raczej spadek a śluz płodny się skończył szyjka czuję że niżej niż np kilka dni temu. Jeśli to bezowulacyjny cykl to nie wiem kiedy dostane okres kiedy się zacząć martwic i iść do gina. Pytanie do dziewczyn którym się udało jak długo się starałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostewcia jesteś z nami jeszcze? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja zamiast pracować to od deski do deski Was przeczytałam :) Jak Wy staram się o dzidziusia poroniłam w 7 tyg. Teraz mimo że prolaktyna po obciążeniu wysoka ale biorę bromergon dostałam światło że można się starać, wcześniej była szczęśliwą posiadaczką cytomegalii :( przyczyn poronienia nie znam może to ta cytomegalia ale nikt na 100% nie powie dziś mam 22dc i na papierze po zrobieniu siusiu mam jak by różowe ślady krwi troche takiej przybrudzonej, w II fazie robiłam progesteron i mam bardzo dobry na bieliźnie mam białe oznaki śluzu a jak na złość mam dziś czerwone majty :) czytam o implantacji ale mimo wieku mało o tym wiem :( powiedzcie dziewczyny co to może oznaczać boli mnie brzuch jak na okres ale to chyba za wcześnie ??? Oczywiście za WAS wszystkie trzymam Kciuki a jak czytam i widzę że macie 2 kreseczki to z radości aż człowiek nabiera wiatru w żagle do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 Hej, widzę,że Twoja sytuacja jest bardzo podobna do mojej. Poprzednim razem jak zaszłaś w ciąże to miałaś jakieś oznaki implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niepewna :) wiesz jak to jest zaszłam nawet się nie starając to był 1 cykl i bach nawet nie wiem czy miałam oznaki jakieś szczególne :) zato teraz mam ich zbyt dużo :) hihi Cytomegalię miałam igg i igm dodatnie poroniłam w połowie października a pozbyłam się dodatnich igm dopiero w styczniu, czekałam długo na wyniki zespołu antyfosfopolidowego i genów czy nie mam mutacji itp. ale wszystko OK, tylko ta cytomegalia okropna :( i teraz prolaktyna po obciązeniu wysokaaaa bardzo bo 30x skok biorę bromka i liczę że zdziała cuda :) po poronieniu przed okresem mialam i mam do dziś 4 dni plamienia brązowego bałam się ze mam niski progesteron ale badania pokazują że jest OK. dlatego Dziewczyny co każda to inaczej ma nie można brać ogólnie tego co pisze literatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednio zaszłam w ciąże w 1 cyklu starań, kompletnie nie zastanawiając się nad dniami płodnymi i częstotliwością przytulań w 1 cs. Teraz birę bromergon, który ma podnosić płodność i ciekawe, w którym cyklu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Tantum jestem jestem, ale przyjechałam do Polski na tydzień więc nie siedzę w necie tylko odwiedzam rodzinkę i znajomych. Byłam wczoraj u swojego ginekologa i powiedział mi, że po owulacji pękło mi ciałko żółte i zrobił mi się krwiak w lewym jajniku, więc nie mam co liczyć na dzidzię w tym cyklu, zresztą nie czuję aby coś się działo, żadnych zmian. Lekarz mi powiedział, że to normalne a krwiak wchłonie się sam, pójdę jeszcze do niego na wizytę przed wylotem i sprawdzę czy wszystko się dobrze wchłonęło. Dziewczyny cały czas śledzę forum i jestem z Wami. Trzymam kciuki za wszystkie starające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna no widzę że mamy prawie identyczne przejścia :) wtedy to nawet nie w głowie myślenie o owulacji czy czymś :) a teraz każde kłucie w jajniku to już milion pomysłów, ale myślę że w końcu nam się przecież uda ! Oczywiście liczę że na 8 dni przed okresem nie mam okresu tylko to lekkie plamienie oznaczy lokatora :) nie wiem czy w 23dc test mi już coś pokaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi testami to różnie bywa i różne historie się słyszy. Ja jak zawsze robiłam to wychodziły negatywne. O ciąży dowiedziałam się u ginekologa na kontroli, a wcale się jej nie spodziewałam, potwierdziłam to betą, bo przez płyn z pękniętej torbieli Pani doktor nie była w 100% pewna. Dopiero następnegop dnia zrobiłam test siusiany i to był pierwszy test, który pokazał mi 2 kreski z tysiąca zrobionych:P Tym razem mam zamiar czekać aż do dnia miesiączki i jak się nie pojawi to dopiero zrobię, bo nie chcę już niepotrzebnie się dołować jedną kreską. Jakoś taki widok mnie bardziej smuci niż sama miesiączka. Mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna135, wytrwasz wytrwasz, a póki co najlepiej każdego dnia choć na chwilę, na parę godzin odwrócić myśli od tematu ciąży - a dzień testowania nadejdzie szybciej.. ja też nie mogę się doczekać, jestem pełna nadziei. Maj to piękny miesiąc i łatwiej myśleć pozytywnie. 2 tygodnie szybko zlecą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna to ja też dokładam się do marzeń urodzinowych i mocno trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) będę 3mać kciuki! Póki co na tydzień znikam z forum, żeby się nie nakręcać. 17 maja wrócę by opisać swoje obserwacje... rzucam się w wir pracy. :) Pozdrawiam wszystkie was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie jutro BIG DAY :D zobaczymy :) chyba że mnie przez noc @ zaskoczy :D zaczynam wyluzowywać trochę choć jakaś taka nadzieja w głowie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Aniu trzymam kciuki i mam nadzieje,ze jutro sie pochwalisz :D I trzymam kciuki tez za wszystkie dziewczyny,zeby byly te dwie upragnione kreski :) Ja czytam ciagle co u Was sie dzieje,ale narazie nie mam dostepu do internetu.PRACA,PRACA i jeszcze raz PRACA :( bede pisac jak tylko bede mogla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna czekam na dobre wieści :) Nadzieja poczekaj :) ja dziś nie wytrzymałam i 1 kreska serce wali a później tylko ogromny smutek mimo ze to 23dc to i tak nadzieja została malutka :( ehhh napije się kawki :) dzień dobry Dziewczynki oby ten dzień był wyjątkowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie jakieś dziwactwa mianowicie: wieczorem dostałam plamienia i byłam pewna że to pewnie zwiastuje @, dodatkowo w nocy bolał mnie brzuch prawie jak przy @ tylko lżej. Rano wstałam z przekonaniem że mam @ a tu nic :O Zrobiłam test paskowy pepino czułość 10mlU/m, ale na początku tylko jedna kreska, a po jakiś 3 minutach zarysował się tylko bardzo słabiutki cień cienia... Więc raczej nic się nie udało w tym cyklu. Tym bardziej że czuje się jakbym praktycznie miała okres, a biust mi chyba pęknie :D Pochwale się jak przyjdzie @ Trzymam kciuki za Was teraz bardzo mocno, ja jak coś to za jakiś tydzień rozpoczynam cykl starań numer 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 ja też nie wytrzymałam i robiłam wcześniej ale teraz już wiem że to nie ma sensu - 23dc to według mnie bardzo wcześnie. Poczekaj jeszcze trochę :) Niepewna135 wiem dopiero teraz jak to jest z tym czekaniem (to mój pierwszy cykl starań) ale im bliżej terminu @ tym sobie bardziej wrzucam na luz żeby się nie denerwować i nie rozczarować - co ma być to będzie, a w końcu i tak musi być dobrze :) Spokojnie dziewczyny w końcu nam wszystkim się UDA! PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 ja też nie wytrzymałam i robiłam wcześniej ale teraz już wiem że to nie ma sensu - 23dc to według mnie bardzo wcześnie. Poczekaj jeszcze trochę :) Niepewna135 wiem dopiero teraz jak to jest z tym czekaniem (to mój pierwszy cykl starań) ale im bliżej terminu @ tym sobie bardziej wrzucam na luz żeby się nie denerwować i nie rozczarować - co ma być to będzie, a w końcu i tak musi być dobrze :) Spokojnie dziewczyny w końcu nam wszystkim się UDA! PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna głowa do góry pierś do przodu :) mamy kolejny cykl, kolejna szansa do dzieła :) tylko nie świrujmy przy tym :) wiesz że im bardziej spontanicznie podejdziemy tym będzie lepiej ! ja już też wyliczam mój kolejny cykl kiedy tu zaatakować mojego M ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna84 jak wyszła Ci taka jaśniutka kreska druga to jest szansa, chociaż może być też ciąża biochemiczna ( sama tak miałam teraz). Na dwoje babka wróżyła. Trzeba czekać. Tak szczerze mówiąc, najlepiej jest robić te testy dopiero jak @ parę dni się spóźnia. Trzymam kciuki! Ja już planuję kolejne starania:) W poniedziałek jadę na tydzień na małe wakacje więc mam nadzieję, że to pomoże mi się trochę wyluzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×