Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Oliwia w sobote mialam dostac przy cykku 28, bo taki ostatnio mam. Kiedys mialam 31 dni, wiec wypadaloby dzis. Jak dzisiaj nie dostane to chyba dopiero w piatek testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
To masz tak jak ja mialam cykl 28 dniowy teraz a ostatnio 32 .. Wiec teraz tez nie wiem jaki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia jak to leci Ci po nogach? az tyle sluzu masz płodnego? Magda testuj :D 3mam kciuki i cos czuje ze Tobie sie udalo:D u mnie @ sie rozkreca, ale za to zmienilam gin ktory teraz leczy mi tego grzybka a dodatkowo leczy mojego M... potem zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
Blondyneczka czasami to tak mam ale to jak nie mam spodni tylko w bieliźnie chodzę :) to wtedy po nogach a tak to czasami wygląda jak bym się zsikała ... ; / (tylko jak zapomnę wkładki a czasami się zdarza :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
hmm nie pamiętam już, ale po kąpieli mam tak na pewno ale nie zawsze : D a bez kąpieli to zdarzyło się kilka razy a jak mam wkładki to nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja sie chyba boje kolejnego rozczarowania, poza tym moje wyniki tez nie byly jeszcze rewelacyjne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ale Ty masz tez taki sluz poza dniami plodnymi? Madziu ja pamietam jak mówilas jak wyszly wyniki ale mówilas tez ze masz juz wlaczone leczenie i ze jest lepiej, wiec wszystko jest mozliwe:) a co do testowania to moze lepiej wiedziec com? bo jesli jutro rano wyjdzie CI negatywny to wyluzujesz (oczywiscie tego wyniku CI nie zycze:)), a jak będziesz mialam wynik pozytywny to będziesz sie cieszyc i pobiegniesz do lekarza zeby CI wyniki odrazu robil... ja poprostu uwazam ze jesli jest po terminie to nie ma sensu narazac sie na stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
nie nie nie w dni płodne tylko. No Madzia blondyneczka ma racje. Może jak wyluzujesz po teście to przyjdzie @ a jak będzie pozytywny to BIEGIEM mi do lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny i jak ja mam Wam odmowic:-) wiem ze macie racje. Wieczorem kupie, a jak do rana nie dostane to testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no i to nam się podoba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny czy któraś ma z was tak albo miała że jak kichała albo kaszlała bolało ją podbrzusze ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta36
Witam dziewczyny prosze pomozcie cykle mam 28 dniowe w 23dc wystapilo jednodniowe rozowe plamienie z nitkami krwi powiedzcie mi czy to moglo byc to? a moze jest inna przyczyna tego plamienia? Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to dobrze bo myślałam ze jest cos nie tak ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Aga a powiedz mi kiedy mniej więcej Cie boli ? w dni płodne czy nie płodne ? bo ja mam dzisiaj 21dc a od wczoraj to mam ... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia...ile Ty masz lat dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
madzia czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obylo sie bez testowania :-( rano jak wstalam to @ juz byla:-( moze to i lepiej bo chociaz wyniki bardziej unormuje, ale wiadomo gdzies tam w srodku jakas nadzieja sie juz zrobila:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
26 w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
magda doskonale Cię rozumiemy... nie martw się :) następnym razem się uda. U mnie też @ inna i później o jeden dzień, ale nawet się nie nakręcałam aby potem rozczarowania nie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu szkoda :( wiem jak sie czujesz... a mialam taką nadzieje ze moze chociaz Tobie sie w tym cyklu uda... 3maj sie, nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia :( Rozumiem Twoje rozczarowanie. Trzymaj się dziewczyno! W końcu wszystkie będziemy mamami. Musimy po prostu poczekać cierpliwie na ten moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane:-) powiem Wam ze i tak dobrze to znosze, kiedys byly lzy, dolki, a teraz jest wewnetrzny smutek. Z jednej strony zaluje ze sie nie udalo, ale z drugiej jak pomysle ze moglabym nie donosic ciazy przez moje wyniki, to czuje ulge ze @ przyszla. Wierze, ze jak nie teraz to nastepnym razem sie uda:-) a teraz mam kolejny cykl na leczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Madzia jestemy z Toba.! Ale masz dobre podejsie wyleczysz.sie lepiej i bedzie dobrze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia roznie mnie bolalo czasem w dnii plodne czasem nie to nie mialo różnicy. Madzia szkoda ale nie martw się kolejny cykl dla nas napewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×