Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

hm właśnie byłam w wc****atrze na papierze trochę różowe, więc pewnie @ idzie :( ale mam jeszcze nadzieje, że może to tylko plamienia poczekamy do jutra ! brzuch nie boli tylko takie dziwne uczucie ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no można czekać, choć ja bym chyba nie wytrzymała. Jestem bardzo niecierpliwą osobą... * blondyneczka - mnie też tak się pojawiło, dośc mocno podbarwiony śluz "rozkręcał" się około 2 dni a później zostało lekko brązowe plamienie - także może? * Nadal krwawię - krew jak w trakcie iesiączki tylko mniej. Leki tego nie zmieniają nic a nic. Temp nadal bardzo wysoka. Co do piersi to mam wątpliwości bo jakby przestają boleć:/ ale może to tylko wrażenie.... Mam wciąż nadzieję że to po prostu pseudomiesiączka. Też muszę czekać, żadnej z nas czekanie nie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh sorry miało być do Agnieszki :) Czekam. Byłam w szpitalu w mocy z 2/3 maja. Pani dr dała mi leki (wszystkie możliwe) i powiedziała, że zaniepokoić powinno mnie tylko mocne krwawienie, jak krew leje się po nogach. Powiedziała, że takie krwawienie może występować, ale powinno po kilku godzinach lub dniach ustąpić. Także czekam. W niczym już bardziej nie mogę pomóc mojemu małemu ktosiowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa iczozord napewno będzie dobrze wszystko i minie juz niedlugo to krwawienie, jak są leki to napewno pomoze, odpoczywaj i 3mam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynczka powiem CI że taką mam nadzieję! Lekarka jak mnie zbadała to powiedziała, że wszystko jest OK. To krwawienie jest takie... na wkładce nie prawie nie ma, na papierze widzę. Krew z rozciągliwym śluzem jak w trakcie miesiączki dlatego stawiam na pseudookres. Brak jakichkolwiek skrzepów. Przy moim wcześniejszym poronieniu krwawienie bardzos zybko się nasiliło i były skrzepy a teraz tak sączy się. Boże... nie wyobrażam sobie znów stracić ciążę :( Ale staram się tak nie myśleć. Potrzebuję Waszych modlitw (a jeśli jesteście niewierzące to myślcie o nas ciepło) bo teraz już tylko to i zostało :( No, ale głowa do góry! Uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Iczozord myśl pozytywnie. Jeśli to lekkie plamienie w dodatku ze śluzem to raczej niczego złego nie wróży.. ;) trzymam mocno kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja dzisiaj bylam w Kosciele i pomodliłam sie za Nas Wszystkie :) bądz dobrej mysli skoro po usg wszystko jest super, beta pieknie rośnie, temp wysoko to nie ma sie czym martwic, a u Ciebie to jest tak jak mowisz delikatne plamienie i to tylko na papierze, a na dodatek ze sluzem, wiec naprawde głowa do góry :) oczywiscie informuj nas na bierząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka co u ciebie? U mnie nadal sucho. Dzis decydujący dzień :) brzuch troche pobolewa ale na wkladce sucho :) oby nie przyszla @. To czekanie mnie kiedyś wykończy ale dobrze ze to juz prawie meta. wróciłam po dlugim weekendzie do pracy jak ciężko sie pozbierać ale wypoczelam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
U mnie też nic narazie, ale czuje w brzuchu ze przyjdzie ta@. Jak nie dziś to jutro rano.. Popatrzyłam dzisiaj na ten test jeszcze raz i wydaje mi się ze po prostu za dużo zaaplikowalam siuskow ;) stąd ta dziwna plama. Szkoda.. Piersi tez juz mniej mnie bolą.. :/nie wiem co się z nami dzieje ze zamiast korzystać z życia to ciągle jesteśmy w stresie czy się udało czy nie... Półtora miesiąca udało mi się wyluzować i znowu mnie dopada.. Chyba aż za bardzo nam zależy...;) Trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiek
Dziewczyny uda się Wam wszystkim, ja w to wierzę :D Mam pytanie: jak to jest z piciem alkoholu we wczesnej ciąży? Wiadomo, że każda ilosc szkodzi, ale czytalam kiedyś ze zarodek jest jakoś specjalnie chroniony w tych pierwszych dniach? Któraś coś wie na ten temat? Wczoraj wypiłam 3 piwa i choć czuje ze w tym miesiącu sie nie udalo to trochę się niepokoję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
spokojnie, przez pierwszy mc zarodek jest chroniony .-) wiadomo ze nie wszystkie kobietki robia testy i wyczekuja na fasolke wiec natura super to obmyslila ;-) mysle ze jesli cos wypilas to nic sie nie stanie .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Tasiek tak jak skakanka pisze. Nic się nie stanie od paru lampek wina czy 3 piw. Skakanka a twój mąż juz sobie robił badania nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika8883
Czy ktoras z was miała jakby poparzone miejsce wokol brodawki chodzi mi o wyglad powierzchowny.z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak @ przyszla pokazala sie troche i brzuch boli zobaczymy czy sie rozkreci ale juz moja nadzieja prysla beznadziejnie sie czuje szkoda slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasiek nic sie nie stanie od tego ze wypilas:) ja z pt na sobote na imprezie to z 6 piw wypilam... Przeciez miliony kobiet zyja normanie do zobaczenia tych dwoch kresek:) ja kilka razy przed @ rezygnowalam z imprezy bo moze sie udalo, a potem lipa i zalowalam zmarnowanej imprezy i obiecalam sobie ze nigdy wiecej, zyje normalnie dopoki test nie wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny ja jestem jakas inna chyba. U mnie sucho, brzuch ciagnie jest delikatny bol nie jest to uciazliwe (inny niz na okres, ale podobny- nie wiem jak to wytlumaczyc) takie czasem w pochwie czuje ciagniecie. Swedzi mnie wogole od wczoraj wieczorem brzuch i piersi. A test cholera ngatywny. I o co tu chodzi?? Glowa mnie dzis boli okropnie. Ciezki dyzur mialam. Byle do 15 i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
niestety moj TZ nie zrobil badan ;-( narazie nie naciskam bo to jemu powinno bardziej na tym zalezec. No ale zobaczymy, moze w niedalekiej przyszlosci zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzyajcie się krzeseł bo mam wieści z placu boju... Byłam u ginekologa, na usg nie widać NIC, mała plamka, lekarz powiedział, że krwiaczek to może być. krwawię, niedużo ale krwawię. pojechałam na betę - spadła o połowę... 353. Dzwonię do lekarza a on na to, że w ciąży nie jestem :( Powiedział, że przy pozamacicznej beta by rosła... i że mam przyjść do niego w środę. odstawiłam leki i czekam w takim razie na okres. pobolewa mnie lekko krzyć, brzuch i lewy jajnik. Dodam jeszcze że w lewym jajniku miałam taki pęcherzyk na pierwszym usg - dziś już nic nie ma. Piersi przestały mnie boleć... ale temp nadal wysoka, może przez progesteron, który jeszcze dziś brałam. * Nie jest nam dane to dzieciątko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka moze wyluzuj troszke... wiesz ze te wszystkie objawy mogą oznaczac ciaze ale nie muszą:/ mam nadzieje ze jutro juz rozwieją sie Twoje watpliwosci... a jutro testujesz czy beta? # skakanka ja doskonale Cie rozumiem, sama to przechodzilam i im szybciej on zrobi badania tym szybciej bedziecie mieli spokoj bo zareczam Ci ze on ciagle o tym mysli, a to dodatkowy stres....ja zrobilam tak: powiedzialam mu ze jesli za pol roku nie będe w ciazy to on zrobi badania a do tego momentu nie ma tego tematu, zgodzil sie i po pol roku zrobil badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456y
Iczozord nie wierzę...;( strasznie mi przykro... Ale przecież musiałaś być w ciążybo beta była.. Kurde ale szkoda.. Na pewno już po wszystkim? Może jakiś cień szansy jest... Skakanka mój mi obiecał ze pójdzie do końca maja... Boje się trochę ze źle wyjdą i on tak samo. Juz od paru miesięcy się zbiera... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no niewierze ! iczozord naprawde? jak to jest mozliwe? kurcze przykro mi Kochana:( ale to onzacza ze bylas w ciazy czy nie? przeciez beta tak pieknie rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam po majowce i widze ze sporo sie tu dzialo... Wiam nowe forumowiczki:-) Iczozord nie moge uwierzyc w to co piszesz:-( a te wszystkie objawy? Co za lekarz Cie prowadzil:-( nawet nie chce myslec jak musisz sie teraz czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord tak mi przykro ale moze jest jakis cien nadzieji u ciebie? Jak to mozliwe przeciez mowili ci ze te plamnienia nie grozne wiec co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sama nie wiem :((((((((( CHyba bym wolała być bo wzrost bety bez ciąży jest markerem nowotworowym :/ Masakra jakaś. Mogę mieć też torbiel na jajniku i to też może powodować wzrost. Pobolewa mnie lewy jajnik. Nie wiem co mam robić, czy jechać na izbę przyjęć czy co... lekarz powiedział, że mam czekać do środy na wizytę u niego. Powiem Wam, nic mnie już nie zaskoczy :( * Was boli jajnik przed okresem? Ja tak nigdy nie miałam ale po poronieniu różne dziwne rzeczy się u mnie pojawiły. Tak mnie pulsacyjnie ciśnie. Czasem ból promieniuje na pośladek i ngę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka bo wtedy jak mi lekarka tak mówiła to beta rosła. A później objawy ustały. Pozstało tylko to lekkie krwawienie. No i dziś po wizycie ten jajnik mnie ciśnie. Szans nie ma - beta spadła o połowę, na pewno tak nie może być. Czekam na okres. Jak zacznie mnie mocniej boleć to pojadę do szpitala ale nie chcę... bo zrobią mi zabieg i nie wiadomo co... chciałabym, aby się to samo oczyściło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia, skakanka nie czekajcie z tymi wynikiami badan męzów, bo to naprawde istotne... mojemu nie wyszly idelanie wyniki badan, a wrecz bylam przerazona, ilosciowo ma bardzo dobrze, a kiepsko jakosciowo, a to wszystko przez braki witamin i za duzo alkoholu,i lekarz mnie uspokoil ze nie jest tak najgorzej tym bardziej ze to jego pierwsze badania w zyciu:) i od 3 miesiacy bierze androvit i miarkuje alkohol i mimo ze nie robil jeszcze badan to ja widze poprawe w jego stanie fizycznym wiec na bank zołnierzyki sie poprawily... a ten adrowit wiele dziewczyn chwali, jedna mowila ze jej mąz mial znacznie gorsze wyniki niz moj M i po 1,5miesiaca zaszla w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli prawy jajnik przed @ zawsze, a podczas @ to jakby mnie ogniem przypalali:P ale to wszystko przez to ze jest on delikatnie cofniety do tyłu :P a na usg wszystko idalenie:) kurcze iczozord ja poprstu nie moge w to uwierzyc... ale test mialas pozytywny... jak sie bedziesz xle czula to jak najbardziej jedz do szpitala, kurde ale do srody az kaze Ci czekac? przeciez oszalec mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
hej dziewczyny, dzisiaj o 12:00 zrobiłam test, bo już nie mogłam wytrzymać.. do soboty miałam brązowe plamienie (wydawało mi się, że tak właśnie wygląda implantacyjne) z czasem stało się bardziej beżowe. trwało ok 4 dni, nie było go dużo, kolor zdecydowanie nie był czerwony. jednak w/w test wyszedł negatywnie.. tak więc chyba przestaję się łudzić. w ciąży raczej nie jestem. @ mam dostać 11, czyli za 6 dni, a wyczytałam na różnych portalach, że 2 dni po zaobserwowanym 'plamieniu implantacyjnym' test powinien dać wynik prawidłowy.. niepotrzebnie się tylko nakręcałam. :( mam nadzieję, że całej reszcie 'staraczek' szczęście dopisze bardziej niż mi. :( pozdrawiam Was wszystkie gorąco. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×