Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość madzia200001
Dzień dobry dziewczyny :) dziękuję za powitanie blondyneczka87 i qserra za odpowiedź... w takim razie pozostaje mi jedynie na okres, który mam nadzieję, że nie nadejdzie. Blondyneczka jeżeli 87 przy nicku tj twój wiek to jesteśmy z podobnych lat ja jestem z 88 powiedz kochana ile się staracie o dzidziusia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam madzia :) nie dość że moja imienniczka to jeszcze ten sam rocznik :) Właśnie wróciłam od gina i powiem Wam że jestem mile zaskoczona. Pierwsze USG miałam w 15dc, wówczas mówił że jest pęcherzyk i żeby zgłosić się dziś na kolejne USG. Wczoraj na imprezie strasznie pobolewało mnie podbrzusze, jak się dziś okazało to była owulacja. Dziś na USG nie było już pęcherzyka, tylko endo (coś tam) o wielkości 8mm. Gin powiedział, że wszystko ładnie wygląda i jeśli trafiliśmy z przytulankami to jest szansa :) tylko że nasze przytulanki były w 12dc, 14dc, 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Madziu może się jeszcze okaże, że mieszkamy gdzieś nie daleko od siebie heh :) no to super, że wszystko jest dobrze :) w takim razie trzymam kciuki za Ciebie, aby wszystko było dobrze i będziemy mogły się cieszyć Twoim szczęściem. Ja jak na razie czekam aż (nie)przyjdzie @ widzę również że qserra jest w podobnych dniach cyklu więc obie czekamy na dalszy rozwój i na pozytywne wyniki teścików ;) nie tylko owulacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Madziu w tej chwili z chłopakiem staramy się od 3 miesięcy. Mam wspaniałego chłopaka, który sam poprosił abym odstawiła antykoncepcję, którą stosowałam od ok roku i stwierdził że chce dzidziusia więc jak dla mnie nie ma chyba większego wyznania miłości gdy chłopak oświadcza dziewczynie że pragnie z Nią spędzić resztę życia i chce mieć z nią dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
W poprzednim związku 7 lat starań i nic nie wyszło. Jestem po rozwodzie mój były małżonek miał słaby wyniki ze spermografu, ale nic sobie z tego nie robił ja badanie robiłam wszystkie i były ok łącznie z hsg... a że życie ułożyło się tak a nie inaczej więc się rozstaliśmy. On ma już nową żonę, ja mam cudownego chłopaka, który oznajmił mi że chce mieć dziecko więc się staramy mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, jak na razie zastanawiają mnie te bóle w podbrzuszu jak na okres a do tego mam jakieś 1.5 tygodnia i w dodatku mam od wczoraj wrażenie że mam dość mokro ;) tam dziwna sprawa bo nigdy tak nie miałam tym bardziej tyle przed okresem nie chcę się nakręcać, aby się nie rozczarować ale może..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Madziu a gdzie Ty uciekłaś...;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, ze udaje Ci sie ulozyc zycie z kims innym:-) z doswiadczenia wiem, zreszta Dziewczyny tez Ci juz tak radzily- poczekaj do dnia @ bo wczesniejsze "objawy" bywaja niestety mylne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Kurcze jeszcze jakaś dziwna wydzielina się pojawiła jakaś żółtawa gęsta, a brzuch nadal boli.... normalnie oszaleję... a Ty ile się starasz o dzidziusia....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz leci 21 miesiac niepowodzen:-( wyniki mojego meza sa rewelacyjne, za to ja walcze z tarczyca i prolaktyna- narazie bez skutku. A kiedy masz dostac@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Będzie dobrze życzę Wam tego z całego serduszka. Powinnam koło 7 mieć @ mam nadzieję, że nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziś pojawiło się u mnie czerwonkawe plamienie :( nie bardzo wiem czym może być spowodowane, bo owulka wg gina była w piątek więc to nie jest plamienie około owulacyjne, a na zagnieżdżenie też raczej za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
No w końcu ktoś się pojawił. Strasznie tu cichutko.... Madziu nie wiem co Ci powiedzieć, choć ja w piątek zauważyłam też na bieliźnie jakąś wydzielinę zabarwioną na różowo a to nie była czysta krew, boli mnie nadal brzuch tak jak przy okresie a dziś obudziłam się z takim bólem jak bym brzuszki robiła, a później jakiś taki ciągnący ten ból dziwne to wszystko.... a może to dobry oznak u Ciebie kochana może nie ma się czym martwić może tam coś się kluje ;)... nie załamuj się i bądź dobrej myśli! Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Hej staraczki! Dziś 33 dc i @ nie ma. Nie wiem czy spóźnia się ze stresu czy może to ta lepsza opcja. Jak myślicie, kiedy zrobić test? Chyba lepiej się wstrzymać jeszcze kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Czesc dziewczynki. Dawno mnie tu nie bylo. Chcialam troszke odpoczac po ostatnich wydarzeniach. U m nie ciaza zakonczyla sie szybko. Po tygodniu od terminu miesiaczki wkoncu przyszla. Jak pamietacie od poczatkju czulamze jest cos nie tak. Tak czy owak byl, minelo. Ale do rzeczy. Jak niektore pamietaja o ciaze zaczelam sie starac w zesalymroku, tak od listopada. Miesiace mijaly a ciazy niebylo. W koncu nam sie udalo pod koniec czerwca. Ale jak wiadfomo poronilam. Lekarz nawert nie nazywa tego poronieniem, bo moja beta byla tak mala'ze wedle medycynyto nawert nie klasyfikuje sie na miano ciazy. Mowize pare komurek siewytworzylo i stanelo w miejscu. Ale w czym rzecz. Znalazlam przyczyne tego, i radze Wam dziewcxzyne tez pod tym katem sie przerbadac. Otoz posiadam kolezanke dowcvipna w postaci CHLAMYDII !!!! Te moje ciagle powtarzajace sie zapalenie pecherza, pieczenie, zielonkawe uplawy,no i oczywiscvie trudnosci z jsciem, apotem nierozwijajaca sie ciaza. To wszystko sprawka mojej kolezanki chjlamydii. Niestety i tuuwaga dziewczyny wiekszosc kobiet i oczywiscie facetow nie ma absolutnie zadnych objawow. Kochane poczytajcie troszke o tej paskudzie. Jest to bakteria ktora bardzo komplikuje zajscie w ciaze, a nawet jak sie uda to w wiekszosci przypadkow ciaza niestety konczy sie poronieniem, na kazdym etapie ciazy. Dziewczynki dobrze Wam radze. Przebadajcie sie. Badanie jest dosc drogie 170zl. Polega na pobraniuwymazu z szyjki macicy badz cewki moczowej, anastepnie okreslaja gednetycznie DNA chlamydii. To badanie jest najpewniejsze. Takze dziewczyny jezeli walczycie dflugo o ciazy to pomyslcie nad tym badaniem. Ja nawet nie wiem skad to zlapalam. Alejak widac, nawet majac jednego partnera seksualnego mozna sie dziadostwem zarazic ( no cvhyba ze maz mniezdradza :-) ) w co watpie, no ale "never know"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys slyszalam o tej chorobie paskudztwo cholerne. U mnie dzis 8 dc i od 2 dni mam dziwna gęsta bladozolta wydzieline nic mnie nie swedzi ani nie piecze wiec raczej to nie infekcja. Co to moze byc kobitki jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qseqra a Ty kiedy masz dostac @? Jesli jestes juz po terminie to ja bym nie czekala z testowankiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Magda, miałam dostać w czwartek lub piątek. Zawsze dostaję rano, od razu po obudzeniu, a dziś też nic. Ale w ostatnich 2 cyklach @ spóźnił mi się 2 dni, a ze 2 razy w roku zdarza się, że spóźnia się 3-4 dni. Dlatego tak czekam z testem. Nawet nie kupowałam, żeby mnie nie korciło. Myślisz, że mogę robić jutro rano? A właśnie, jaki test polecacie? Znacie jakiś o wysokiej czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Witajcie dziewczyny :) widzę, że dziś jest Nas więcej od samego rana ;) qserra kochana jak już po terminie jest to ja bym nie czekała tylko testowała i dzieliła się z Nami dobrymi wiadomościami, więc biegusiem do Apteki po test i jutro dziel się z Nami oby dobrymi wiadomościami! Trzymam kciuki żeby to było to o czym marzycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Madzia, chyba tak zrobię. Kupię dzisiaj i zrobię jutro rano. Jeżeli oczywiście nie obudzę się zakrwawiona:-/. Tak się denerwuję, że nawet nie wiem czy chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia20001 my teoretycznie staramy sie jakies 2 lata , aczykolwiek rok starcilam z niekompetenta ginekolog ktora nie zrobila mi zadnych badan, dopiero w tym roku w lutym zmienilam lekarke, i po zrobieniu badan i leczeniu to dopiero 2 cykl byl staran... a 3 nie wiem kiedy będzie :( qserra testuj śmialo:) i lepiej wiedziec, bo przestaniesz sie stresowac i niepokoic... magda pieknie w tym cyklu sie zapowiada:) a tak sie martwilas a tu owulka byla:) 3mam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Będzie dobrze nie myśl, że może być inaczej. Masz jakieś objawy, że miała byś dostać @ za nie długo? Jeżeli nie to biegusiem do apteki i testuj....:) czekamy na dobre wieści... ja też czekam a jak na razie obserwuję siebie bo to brzuch mnie jak na okres boli to jak bym brzuszków ze 100 zrobiła mam wraże nie że mam straszne mokro (tam) i sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Objawów jak na @ raczej nie mam. Nie wiem tylko co myśleć o bólu jajnika. W sobotę mnie tak atakował, że aż momentami ciężko było wytrzymać. Czasami zaboli mnie podbrzusze, ale mam wrażenie, że inaczej niż na @. No i strasznie mnie wysypało na twarzy. Jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Blondyneczko co to znaczy, że nie wiesz kiedy będzie 3 cykl??? no chyba, że masz na myśli to że Wam się udało ;) to to zrozumiem... trzeba walczyć o swoje marzenia i nie poddawać się widzisz nie wiem czy czytałaś moją skróconą historię z życia... ale ja się nie poddam! Wierzę w to że się uda musi się udać i uda się Nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Qserra to dobrze że nie masz typowych objawów jak na @ myślę że to dobry znak. Zrób jutro rano teścik i będziesz wszystko wiedziała.... tylko nie zapomnij się z Nami podzielić wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Blondyneczko87 no to to rzeczywiście komplikuje sprawę.... a próbowałaś testy owulacyjne robić samej w domku, albo u lekarza monitorować....? One pozwalają sprawdzić w jakim okresie wystąpi u Ciebie owulacja i łatwiej jest się że tak powiem wsrzelić ;) nie są drogie, a można się nimi podeprzeć w ocenie swojej owulacji... myślę, że warto spróbować ja kupiłam w Rossmanie jest ich 5 szt w opakowaniu i chyba zapłaciłam za nie ok 25 zł, mam nadzieję, że nie będę musiała z nich korzystać w przyszłym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Dziewczyny, a co sądzicie o moich objawach??? Miała może tak któraś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra w takim razie nie czekaj, testuj nawet dzis:-) Blondyneczka powiem Ci ze narazie nie dopuszczam do siebie mysli ze moglo sie udac, tym bardziej ze przytulanki byly chyba za szybko. No nic, wszystko zalezy od zywotnosci plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Qserra jesli juz jestes po terminie spodziewanej @ to jaki juz raczej bys nie kupila to cos wykaze. Mi zwykly paskowy za 5.6 w rossmannie wykazal w 26dc a wiec smialo do apteki czy drogerii i testowac rano. pamiętaj tylko by na wieczor duzo nie spozywac plynow. my dziewczyny wlasnie weszlismy w drugi trymestt. Boshe ale to szybko leci. Mnje dopiero teraz zaczyna mdlic. Moja cera wyglada jak pole bitewne. Bez grubego makijazu i kosmetykow telewizyjnych ani rusz z domu bo nie chce odbierac przechodniom apetytu. Tsh pieknie mi spadlo z 7,6 do 1,8 :) dostalam mocniejsze lekartswa na wszelki wypadek. We wtorek przyszly idziemy na usg prenatalne 3d/4d i jesli dzidzia bedzie wspolpracowac to dowiemy sie kto mieszka w moim juz ogromnym brzuszku (niestety nie da sie juz go ukryc). Codziennie Was podczytuje (to juz chyba taki moj rytuał) i trzymam mocno kciuki aby doczytac sie do dobrych nowin ze dolaczy zaraz do nas kolejna ciezarowka/brzuchatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×