Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość qserra
Pełna nadziei, ja nie mam żadnego testu w domu i to świadomie, żeby właśnie mnie nie kusiło. Jakbym miała pod ręką, to pewnie już ze 2 bym zrobiła od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Qserra troszeczkę mi lżej. Myślałam, że tylko ja taka w gorącej wodzie kąpana Nie wiem, czy ja oczekuję cudów? Dobrze wiem, że jest za wcześnie, ale ciekawość jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Witajcie gośćAn38 i kykty. Zapraszamy bardzo tu u nas miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Dzien doberek:) Wiecie co....spac nie moglam z podekscytowania:) Wczoraj razem z mezem na zmiane smialismy sie i plakalismy. Widziec w"JEGO" oczach lzy szczescia i wzruszenia....ach...:) az brakuje mi slow... Sciskam Was wszystkie razem i kazda z osobna...:) zarazem witajac nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Beatrice wczoraj jakopierwsza napisałam wpis z gratulacjami ale z telefonu i poszeł w nieeebo więc jeszcze raz: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! PONOWNE AAAA GRATULUJĘ i naprawdę wzrusza mnie Twoje szczęścieee!!!! <3 <3 <3 <3 <3 cammeleon-teraz już wiesz czemu odradzałam test ciążowy przed terminem :) leć na betę! i witamw szystkie nowe Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość An38 wspólczuję straty,w iem co to znaczy <3 Wam też na pewno się uda. Co do plamienia - ja co jakiś czas am miesiączki jak plamienie, nie wiem z czego to wynika ale wtedy uzywam dośłownie tylko wkładek :| mówiłam ginowi ale powiedział, ze czasdem mieisączki są mniej obfite, więc może i teraz było tak u Ciebie? Poczekaj jeszcze trochę, zrób ponownie test a jak będzi enegatywny to zgłoś się do lekarza. Całuję! kytky - poczekaj do daty miesiączki. Nie ma co robić sobie nadziei wcześniej (sama przechodizłam to cykl temu) ani też smucić, że "nie wyszło" bo to za wcześnie na test po prostu... cierpliwość :) Uczcie się jej znaim zostaniecie mamusiami bo później będzie bardzo potrzebna ;) BEATRICE - do Ciebie eszcze słówko. Gdy ja dowiedziałam się o ciąży, to co rano budziłam się i zastanawiałam - kurde wydażyło się coś fajnego, co to było? aaaa Boże no tak, to ciąża ;) i dizeń był odrazu lepszy haha :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Kurcze Beatrice jak super :) Wyobrażam sobie to podekscytowanie. Łzy w oczach faceta rozbrajają totalnie. Gabi Gje daj lekcję cierpliwości, bo u mnie kulej****aardzo ;) Dziś wraca mój mężulek ale tylko na weekend niestety. Bardzo się cieszę bo na prawdę mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Kurde z tymi gwiazdkami to już lekka przesada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei - zapraszam do mnie na 2 dni z moją córicą. To będzie taka lekcja że HOHOHO :P tylko nie wiem czy przypadkiem cłkowicie tej cierpliwości nie stracisz ;) podziwiam Ciebie i każdą inną kobietę która żyje bez męża w domu!! Ja bez moejgo jak bez powietrza... na tydzień kiedyś wyjechał to spać po nocach nie mogłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i te nowe i te stare:) Beatrice cóż wiecej moge dodac jak tyle pieknych słów tu ppadło. tez nie moge ukryc wzruszenia, ale siedze sobie w domu wiec popłakać sobie moge:) juz sie nie moge doczekać kiedy całą reszte spotka takie samo szczeście:) No właśnie w najmniej oczkiewanym momencie...........sama wiesz jak to jest co miesiąc sie zastanawiać, odliczac:/ Gabi u mnie dzisiaj 28dc piersi bolą, dół brzucha tez ale słabiej, krzyze tez. Sama nie wiem kiedy testować chyba sie wstrzymam do 30dc, co Ty na to?? Ty jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym przyplątała sie do mnie jakaś cholerna infekcja gardła, narazie słabo wiec musze sie przykurowac:/ zeby tylko to nie spowodowało ze @ przyjdzie pozniej bo udusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka ja na nic nie liczę więc nie testuję do 35 dc. z moich obserwacji wynika, że wtedy mija ok 14 ni od owulacji :) więc jeszcze tydzień... jak @ nie pojawi się to wtedy zrobię test. ilu dniowe masz cykle?? mam nadzieję, że Ci się udało :) aaa z objawów to cycki mnie bolą ale nie wiem czy od @, czy ćwiczeń czy czego tam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi Gje pracuję z dziećmi więc teoretycznie powinnam być oazą spokoju oraz cierpliwości, ale w tym przypadku nie potrafię. Chyba powinnyśmy testować mniej więcej w tym samym czasie, bo ja też jeszcze tydzień, no troszkę ponad bo najwcześniej 10 listopada w porywach do 14 listopada. Nie wiem jak powinno być bo ten cykl jakoś się pokręcił. A kiedy Ty? A jeżeli chodzi o życie bez męża w domku to jest potwornie ciężko. Czuję się jakbym była chora. Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teoretycznie dizś powinnam dostać @ ale z pomiarów temp. wynika , że owu opóźniła się o tydzień dlateo też na razie nie sięgam po test. Dopiero z atydzień chyba, że @ przyjdzie bo naprawdę na nic nie liczę w tym cyklu.. żartuję z tą cieprliwością kochana :) ja wiem, że z testem ciążowym ciężko wygrać :P i nie dziwię się Twoim odczciom .... tym bardziej potrzebujesz maluszka, żebyś miała kogoś blisko siebie. Mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prłna nadzieji wiec cos nt pracy meza w delegacji, ale na szczescie ten temam mamy juz za sobą:) w związku z tym pojawiaja sie inne problemy np ciche dni podczas owulacji!!!!!!!!!! Gabi mój ostatni cykl był 28 dni, a poprzednie 3x30 dni, wiec wstrzymam sie do ndz. U mnie z objawów (ale chyba @) to piersi bolące, krzyze i brzuch juz coraz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi - do Ciebie leca moje szczegolne usciski i podziekowania:) Ty sie budzilas rano z takimi cudnymi myslami a mnie towarzysza one caly czas i cholibka spac nie moge:)ciagle ciesze siejak glupia. Od wczoraj bywa tak ze siedze sobie i nagle rycze bo sobie uswiadomie ze sie udalo....ze rosnie wemnie nowe zycie:) I wiesz co..ja w tym miesiacu tak jak i Ty nic nie liczylam,ani na nic nie liczylam, nie robilam testow ovu ,nje mierzylam temp, a tu prosze...wiec moze i u Ciebie bedzie podobnie:) Pelna nadziei - ja ostatnio tez trenowalam swoja cierpliwosc..Nie mowie ze to latwe, ale....mozliwe:) Ifka84-wierze ze niebawem i ja bede plakala ze wzruszenia czytajac wpisy o waszych ciazach:) Cammeleon-Gabi ma racje, z testowaniem zaczekaj chociaz do dnia spodziewanej miesiaczki:) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również z całego serduszka gratuluję Beatrice! Ja wstrzymam się jeszcze tydzień z testem. Co do mojego plamienia w 22dc, to było to zaledwie kilka brązowych plamek i delikatne bóle w podbrzuszu (owulacja była jakiś tydzień szybciej). Raczej na pewno nie była to @, bo ta jest u mnie zawsze meeeega obfita. Może to jakieś wahania hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
KyKty..wahania hormonalne albo po prostu ciaza:) Ps. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, nawet nie wiesz, jakbym chciała :) nie chcę się nakręcać, tym bardziej, że to dopiero pierwszy miesiąc starań. Beatrice, 27 w Twoim nicku to wiek? Jeśli tak, jesteśmy w tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Dziewczyny odebralam wynik AMH moj wynik to 10.8 ale nie bardzo wiem jak go zinterpretowac, bo nie mam norm wypisanych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Madzia...ja sie na tym nie znam wiec tez nie mam pojecia.Moglas odrazu spytac pani w laboratorium co mniej wiecej oznaczaja takie wyniki. KyKty tak, 27 to moj wiek:) wiesz, jak zaczelismy z mezem starania tez bylam przekonana ze uda sie za pierwszym razem.A nie udalo sie ani za pierwszym, ani trzecim ani piatym. Okazalo sie ze w moim przypadku to nie takie proste jak bym chciala.Lepiej oczekiwac mniej i byc pozytywnie zaskoczonym niz wymagac wiele a pozniej wyplakiwac oczy...Bo ja wlasnie tak mialam..ale Tobie oczysiscie zycze jak najszybciej dwoch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Właśnie ja się obawiam czy nie oczekuję zbyt wiele. Byłam pewna że można zajść w ciążę po pierwszym zbliżeniu. Tym bardziej byłam tego pewna bo moja koleżanka na momencie zaszła w ciążę. To dlaczego ja nie miałabym mieć tak samo! Wiem, że przesadzam, bo to dopiero 3 cykl starań, ale boję się, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda88 tez nie wiem co to znaczy ale poszperaj na necie moze znajdziesz normy. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice co do trenowania cierpliwości to muszę się postarać bo nic mi z tego nie wychodzi. Testy kuszą jak diabełki małe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w 1 ciążę zaszłam za pierwszym JEDNORAZOWYM razem!!!!! w 2 ciążę zaszłam w 2 cyklu starań :) teraz po poronieniu to mój drugi cykl ale tu nie spodziewam się tak szybko jak poprzednio ponieważ rozregulowały mi sie po tym wszystkim cykle... mam nadzieję, że jak wrócę do normy po tym wszystkim to szybko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wow Gabi to jesteś super turbo płodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×