Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gabi,Iczozord dajcie mi namiary na Waszych mezow! Biore co dadza hehe :) A tak powaznie to mam czekac na konkretny telefon kolo piatku z tej pracy co wczoraj mieli dzwonic....matko doczekac sie nie moge na jakies konkrety a tak tylko nadzieja...kurde ostatnio zyje tylko nia,,,jak byla nadzieja na ciaze tak teraz nadzieja na prace...dbajcie o siebie mamusie,u testujacych trzymam kciuki za 2 kreski,a do owulacyjnych by ich jajeczka i plemniczki w koncu sie dogadaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei oprócz ciągnięcia, napięcia w dole brzuszka od 15 dc nie czuję dzisiaj nic co dałoby mi pewność, że @ przyjdzie. W planie miałam wybrać się dzisiaj na USG sprawdzić czy torbiel jeszcze jest, jednak nie wiem czy zdążę , bo synuś ma zebranie w szkole. Jestem pełna nadziei :) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka jeśli jesteś ze śląska to może można coś poradzić :D Magda 16mm to dla mnie całkiem optymalna wielkość zaraz przed owulacją. Może się mile zaskoczysz? Kiedyś byam i gina przed owu i też mówił, że nic z tego nie będzie a 2 dni później miałam piękny skok temp. No to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, iczozord ma racje :-) przeciez moje byly o polowe mniejsze a owulka byla wiec u Ciebie na stowe tez byla, moze gin tak powiedziala zebyscie wyluzowali i mile sie zaskoczyli :-) 3mam kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja też czuje ciągnięcie na dole brzucha ale sama nie wiem czy coś znaczy czy może @ nadchodzi tak czy inaczej jak @ nie będzie a test będzie negatywny to śmigam do gina bo może torbielą będę miała czy coś.... nie wiem jak to po zabiegu może być... bynajmniej na kontroli nic się nie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu to co proponuje mój mąż, raczej nie dla Pań :) ale jak chciałabys podjąć ryzyko walki ze złodziejami to zapraszam na mazowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
nie.... nie miałam... ale nie wiem czy po zabiegu mogło mi coś wyjść... nie mam po prostu na ten temat pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czerwcu pozbyłam się wkładki domacicznej mirena od tej pory okazało się, że mam torbiel na prawym jajniku, nawet nie wiem czy to duży? miał 33 mm później zmniejszył się do 29 mm, a teraz muszę sprawdzić co z tym draniem dzieje się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
u mnie to było tak ; 9.08 - zabieg 13-14.08-krwawienie 25.09 - kontrola i wszystko było ok okresu normalnego brak co jak dla mojego pco jest normalne wiec dostałam luteinę tak czy inaczej dam znać co mi powie gin :) nowa wiedza się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by to nie było lepiej wiedzieć :) Z pewnością wszystko jest w porządku, jednak kontrolowanie się to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, Blondyneczka moze macie racje:-) nie pozostaje mi nic innego tylko czekac, bo objawow nie widze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord cudne to twoje maleństwo mam nadzieję ze tez niedługo takie ujrze. Magda ja w 12dc mialam pecherzyk 14mm u mi gin pow ze owulka będzie ok 15dc. Wiec moze u ciebie byla w 16dc?mysle ze pecherzyk byl całkiem ok. A czy ktos idzie podobnie jak ja 18dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, właśnie zrobiłam Pink test. Są 2 piękne kreski. Nawet ten prążek świadczący o ciąży (T) jest mocniejszy od kontrolnego C. Uff jestem spokojniejsza. Co do wyniku pojawił się bardzo szybko, podobnie jak wczoraj w pre-teście, tylko trochę dłużej trwało wybarwianie się testu. Ale testy oceniam porównywalnie. W pre-teście szybciej 2. kreska wyszła (po kilku sekundach) ale była słabsza, w pink może po kilkunastu. Dziś krecha jest mocno różowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) dla mnie pre i pink są najlepsze:) ale martwi mnie ta moja poranna jasna bardzo taka na tym quixx głupim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, przecież liczy się że kreska jest a nie jaką ma intensywność, zwłaszcza, że użyłaś testu innej firmy. Gdybyś zrobiła 3 testy tej samej firmy i na każdym kolejnym byłaby jaśniejsza, to mogłabyś się niepokoić. Swoją drogą ile już testów zrobiłaś w ostatnich dniach?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jakie miałam w domu czyli chyba 6 ;P ale 4 tego samego dnia bo nie moglam uwierzyc w to co widzę :) już nie mam więc koniec testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Qserra jeszcze raz gratuluje! Gabi nie katuj sie juz tymi testami. Przeciez sama czujesz ze jest ok :) Blondyneczka ten olej z wiesiolka to na sluz lepszy? Dlugo je trzeba brac zeby byl efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram nie mam zamiaru, już nie mam więcej i nie mam zamiaru wydawac kasy. Przecież to i ak nic nie zmieni nawet gdyby coś złęgo się działo :) ale tak mi się nazbierało. Jakiś z kiedys, inny mąż kupił, jakiś ja kupiłam żeby miec porównanie na tej samej firmie i tak test do testu i wyszło ile wyszło. Ale przynajmniej nie testowałam pred terminem @ co bardzo mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Atram, dziękuję za gratulacje. Zanim to do mnie dotrze, minie jeszcze trochę czasu. Iczozord, fajny bobasek mieszka w Twoim brzuchu. Patrzę na ten dzisiejszy test i jestem w takim samym szoku jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram olej z wiesolka bierze sie do owulki i on polepsza sluz, a roznice zauwazylam juz w pierwszym cyklu brania a biore od chyba3cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Gabi nie martw się quixem czy jak mu tam hehe ja też jak go robiłam to nawet w 7 tyg kreska jakaś taka blada wyszła gdzie Pink pokazał mi ciąże już tydzień przed okresem a potem to testowa była mocniejsza od kontrolnej. Także wszystko na pewno jest ok :). Gratuluje jeszcze raz wszystkim mamom ! I trzymam kciuki za staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Jestem jestem:) Dzis wieczorem ide do gina. Własnie wypsikalam odswiezaczem w domu i mnie zemdlilo....Ale to jeszcze nic....wczoraj zjadlam kapuste kiszona gotowana i ..tadam....popiłam sokiem marchewkowym..:) Dopiero jak skonczylam pic dotarlo do mnie jaka mieszanke sobie zafundowalam, ale najdziwniejsze jest to, ze bardzo mi smakowalo takie polaczenie:) Generalnie jem malutkie ilosci ale czesciej:) No i tez jestem stale spiaca i zmeczona....a Wy jak macie pod tym wzgledem?Gabi, Baletka, Qserra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×