Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość atram86
Ciezarowki :) zazdroszcze wam- ale oczywiscie tylko w pozytywnym tego slowa znaczeniu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Qserraa!!!! Wyszłam z pracy i spragniony czytam... gratulacje!!!!! :))))))) jesteśmy już 3lipcowe. Ja dostałam w sumie tydzień spozniony prezent urodzinowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Qserra, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!! Miło się czyta takie dobre wieści :) aż uśmiech pojawia się na buzi :) :) :) dbaj o siebie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Dziękuję bardzo! Za to, że tak mnie dopingowałyście i trzymałyście kciuki. Uwierzę chyba jak jutro też zobaczę 2 kreseczki. Co do bety, to sprawdziłam i kosztuje 67 zł. Trochę przegięcie. Muszę poszukać taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
calineczka pełna nadziei jak wstanę to zrobię bo to dzień wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
qserra, to strasznie drogo...ja płaciłam w zeszłym tygodniu 30 zł (prywatnie, w laboratorium szpitalnym) Agnieszko, poczytałam parę stron wcześniej i odkopałam Twoje pytanie odnośnie bromergonu. Ja biorę już dosyć długo codziennie 2 x 0,5 tab. Jeszcze raz gorąco gratuluję przyszłym zafasolkowanym mamusiom :) Pełna Nadziei, Calineczka, Evi trzymam mocno kciuki :) nana a skad u Ciebie się pojawiła druga kreska na teście? brałaś moze pregnyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra moje gratulacje a tak sie balas! Blondyneczka a jaki masz dc masz dni plodne? Bo szlismy podobnie? Mialam tylko jeden pecherzyk dominujący moze wystarczy !? Moze tez mi się uda w tym miesiacu tak jak wam tyle dobrych wiesci :) Magda88 to ty bierzesz bromegon? Jak sie po nim czujesz? Na ta prolaktyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cammeleon o ty bralas ja tez mam taka dawke zalecana ale najpierw zanim sie wezmę za to muszę zrobić prolaktyne jeszcze raz. Jak sie po tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka na prolaktyna narazie nic nie dostałam od endokrynologa, ponieważ najpierw chce się dowiedzieć co jest powodem tak podwyższonego wyniku :) po niedzieli muszę zrobić badanie prolaktyny po metoclopramidzie i wówczas się okaże co w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
A ja zrobilam badanie TSH i znowu wzroslo do 3,68 ehh :/ Dziewczyny,ktoras z was bierze cos na zbicie TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Agnieszko, ja biorę już parę miesięcy bromka, no i w zasdzie czuję się nieźle, raczej żadnych złych dolegliwości nie odczuwam...no może z wyjątkiem słabego śluzu,ale na to zaopatrzyłam się już w wiesiołka na ten cykl. Ogólnie mam zawroty głowy straszne, pytałam lekarza po którym leku ( bo biore ich trochę) to powiedział że po wszystkich razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
atram, czy przy podwyzszonym tsk wypadają włosy? bo gdzies tak cos mi sie kojarzy,ze czytałam... a mnie wychodzą garściami.. i tak myślę czy by nie zbadać na własną rękę bo lekarz nic nie mówił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Cammeleon, wlosy moga wypadac ogolnie przy problemach z tarczyca, mi wypadaja troche, ale odkad zaczelam uzywac szamponu dla dzieci wydaje mi sie ze jakos mniej. trudno jest zweryfikowac czy to akurat TSH na to wplywa. Ty badalas kiedys hormony? Ja w zasadzie poza tym ze jest mi ciagle zimno nigdy nie domyslilabym.sie ze moge miec problem z tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram ja na zbicie TSH dostałam Letrox, codziennie rano łykam tableteczkę o dawce 75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Atram ja biorę Euthyrox n150. Ostatnio miałam ponad 4,20... Teraz robię badania ów środę za tydzień idę do endokrynologa, zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Magdaa i na jakim poziomie ci sie utrzymuje? Badasz tez FT4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
atram, kiedyś badałam ale to było parę lat wstecz. Ogólnie mam stwierdzone książkowe pcos i brak owulacji... Chyba zbadam sama dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi jak ty przy takim TSH zafasoklowalas to moze i mi sie uda. Ostatnio bralam dawke euthyroxu 37,5 ale mi lekarka zmiejszyla no i.TSH od razu poszlo do gory :/ za tydzien ide do nowego gin-endo moze cos wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Cammeleon wlosy moga ci tez wypadac od pcos. Mam kolezanke, ktorej ostatnio zdiagnoziwali pcos, wlosy jej wypadaja a do tego cierpi na hirsutyzn (czyli wlosa ale nie tam gdzie trzeba :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram pod koniec stycznia startowałam z TSH na poziomie 5,53 a w połowie sierpnia moje TSH wynosiło 1,08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ponad rok temu miałam TSH ok 13 :-) więc dla mnie to 4 to i tak dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Atram ja miałam 1,5 miesiąca temu tsh 8, więc wszystko jest możliwe :) Ja Wam powiem, że trochę nie wierzę,bo krecha jest mocniejsza(mój M mówi, że jak on bez okularów widzi to jest niezaprzeczalna:)), biust napięty - sutki wrażliwe, ale ni chu chu nie ma żadnych mdłości itd. Zastanawiam się czy nie iść do ginekologa już teraz, chociaż wolałabym najpierw zrobić betę i od razu serducho usłyszeć ale to byłyby jeszcze 2 tygodnie. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka spokojnie. Na objawy to raczej za wcześnie typu jak mdłości. Poczekaj spokojnie z 1.5 do 2 tyg i wtedy idź. Zobaczysz serduszko i będziesz spokojniejsza bo teraz pomimo wizyty i tak nutka niepewności zostanie. Ja nudności i wymioty miałam dopiero po... 12 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, ja też się zastanawiam kiedy iść, bo też chciałabym serduszko usłyszeć. Teraz jestem w 5 tygodniu, więc jak pójdę za 2 tygodnie to chyba będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Wow dziewczyny, pocieszylyscie mnie :)Myslalam ze jak nie bede miala TSH kolo 2 to nici z fasolki, ale widze ze jest inaczej. Do lekarza mozna sie wybrac juz teraz ale jesli nie ma krwawien albo innych nieprawidlowosci to chyba raczej nic nie powie. Dopiero kolo 7-8 tyg bije serduszko. Lekarz podobno moze tez dac skierowanie na hcg wtedy chyba jest za darmo (o ile sie nie myle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam iść wcześniej, pisałam czemu. Ale w obu poprzednich ciążach poszłam później. W ostatniej byłam 6 tydz i 3 dni i serduszko biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeloen
Dziewczyny, ja w pierwszej ciąży serduszko usłyszałam jak skończył się 7 tydzień... ja bym poczekała spokojnie i wtedy poszła...wcześniej lekarz niewiele może widzieć na usg. No zależy jeszcze jaki ma sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×