Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

no to koniecznie musi być na zdjęciach !!:) ja poza tym że bym spała tylko to ok :) spałam od 20:40 do 6 rano i ledwo utrzymuje otwarte oczy. Poza tym nerwówka, i tak chyba zostanie do póki nie zobaczę serduszk an USG... czuję, że będzie dobrze ale mimo wszystko, jakoś coś siedzi we mnie z tego cholernego poronienia chyba co ciągle moje myśli wrzuca na negatywne tory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, myśl pozytywnie. Pozytywne nastawienie to podstawa w Twoim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra naprawdę staram się i tak w większości czasu jest ale boje się po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja nie mam zielonego pojęcia o tym leku (clexane). Poczytaj ulotkę, popatrz w necie. Zupełnie się na tym nie znam. Matkoooo jaki wysyp ciężarówek!!!!! Gratuluję wszystkim mamuśkom :D Macie termin na październik? ale chyba początek? Ja mam na 4 czerwca a ostatnia miesiączka 29 sierpnia. muszę tu częściej zaglądać bo nie nadążam czytać... Nana, zostań z nami. Każda z nas chyba przeżyła tu w forumowej historii jakąs kryzysową masakrę :/ Ja miałam raz wynik pozytywny, betę pozytywnie rosnącą a okazało się, że dzidzi nie ma. I bądź tu człowieku mądrym! Ale teraz już 10 tydzień. Myślę, że historie nasze, zakończone w końcu sukcesem każdemu powinny dodać otuchy! Blondyneczka - teraz kolej na Ciebie! I na Madzię i Justyneczkę i na wszystkie mamy które jeszcze czekają. Mam nadzieję, że to forum zmieni się niedługo w forum stricte ciążowe :) Piszecie o problemach z pracą... niestety są to kwestie trudne do przeskoczenia. Wiem, że teraz trudno na to spojrzeć jakoś pozytywnie ale pewnie czeka gdzieś tam na Was wymarzona praca na którą po prostu trzeba poczekać. I ostatecznie będziecie bardzo zadowolone, że wszystko akurat tak się ułożyło :) Czas pokazuje nam inną perspektywę choć, faktycznie, w danym momencie sytuacja może wyglądać beznadziejnie... apropo pracy to powiem Wam taką rzecz - mój mąż rekrutuje ludzi do pracy w różnych firmach (mieszkamy na śląsku) i po prostu strasznie często mu się zdarza, że ludzie pracy nie chcą :/ Umawiają się na rozmowę i nie przychodzą (bez uprzedzenia). Albo są już umówieni u pracodawcy, po wstępnej rozmowie i testach i... też nie przychodzą. Albo świeżo po studiach chcą zarabiać 5 tys :P Jak tu się nie załamać? Co do objawów to dziewczyny mają rację, że każda ciąża jest inna. Oczywiście sama myślałam, że w kolejnych ciażach będę miała takie same objawy jak wcześniej ale tak nie było i ostatecznie ta ciąża była dla mnie lekkim zaskoczeniem. Piersi prawie nie są powiększone a na penwo nie bolą. Mdłości to miałam może z 3 tyg, teraz tylko wieczorna senność i koniec objawów. Czasem czuję się jakby zupełnie tej ciąży nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj na usg i przedstawiam Wam mojego małego szkraba. 10 tydzien a dziecko ma już nogi ręce, normalny mały człowiek. Widziałam nawet dwie półkule mózgowe. Niech ten obraz pobudzi wasze jajniki do turboowulacji :P https://lh5.googleusercontent.com/-InvAqNDI3iU/VFnfqwyWkPI/AAAAAAAAmyY/FkCXhACqBqk/w965-h580-no/20141104_164935.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord WOW :) piękny dzidziuś!!! poczytałam juuż o tym leku, z tego co widzę to jest używany w ciążach gdy poprzedni abyła poroniona. cudowny maluszek siedzi pod Twoim sercem, to cudowne :) a termin mamy nie na październik a na LIPIEC :) cąłuje mocno Waszą trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem co mi się z tym październikiem ubzdurało ;p Za kilka tygodni i przed Wami podobne widoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku zafaslkowałyśmy się :D już nie mogę się doczekać tego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
qserra super gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ICZOZORD Twój dzidziuś do nas macha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord boshe jakie cudowne malenstwo, az sie wzruszylam... dzieki za dobre slowo i mam nadzieje ze juz tez i nam sie uda, dzisiaj jestem drugi dzien z clo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy, mój mąż również rekrutuje pracowników w swojej firmie. I mówi janso - ludzie pracowac nie chcą. Nie oferuje złych zarobków, umawia isę na podpisanie umowy lub badania a ludzie BEZ SŁOWA nie przychodzą! to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord dzieki za wiare:-) widok Malenstwa pewnie wzbudzil u Was niesamowite emocje:-) az mi sie wilgotnow oczkach zrobilo na widok Twojego szkraba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) No to dziewczyny motywacja 100% i teraz możemy urządzić wyścigi - która kolejna do macierzyństwa :D oby ta nasza dobra passa trwała!!!! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak przewidywania? Na pewno o tym pisałaś ale ja mam takie zaległości w czytaniu że momentami nie ogarniam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak magda :) później ziewczyny 10ego o 10.oo ;) a ja słuchajcie nie daje rady, buzia mi się drze. Mogłabym spac na stojąco. Normalnie do bila wyszłam, żeby oczy na chwile przymknąć bo tak spać mi się chce. Jak byłam w pierwszej ciąży to zasnęłam jak stałam na czerwonym świetle!!!! spaaaććć chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Gabi Gje gratulacje dopiero teraz doczytałam, Magda 88 ja jestem zaraz po tobie bo w poniedziałek mam termin @ względnie w niedziele też moze przyjsc- ostatnio miałam taki skrócony cykl, więc razem bedziemy testować choć ja w piątek już chyba pierwszy zrobie lub bete- długi weekend t chociaż jak negatyw pociesze się winkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord jak wpisuje się post który wskakuje na nową stronę to znika w czasoprzestrzeni na chwilę :) już to obczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi nie stresuj sie, musisz teraz na siebie uwazac, nawet pisalas ze ci lekarz mowil.juz.tylko o porodowce:) Angia witaj :) Blondyneczka mi idziemy rowno z cyklem, za kilka dni moza juz rozpoczac starania :) iczozord gratuluje :) Co do pracy to moj M ma identyczny problem w pracy, zaprasza ludzi na rozmowe, nie przychodza, bez slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei, Evi, Magda88, angia wygląda na to, że wszystkie jesteśmy w tym samym momencie :) miło :) Zbiorowe testowanie ? dziewczynki? Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Nie, biore tylko kwas foliowy (no i euthyrox). W ostatnim cyklu uzylam testow owulacyjnych, owulacje pokazaly w 14dc ale jak widac w niczym to nie pomoglo. Blondyneczka poza clo bierzesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że Wam się uda! Z niecierpliwością czekam więc do weekendu na Wasze wyniki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord nastawiam sie ze @ przyjdzie, bo na monitoringu w 14dc mialam jeden pecherzyk wielkosci bodajze 16mm, takze bez szalu. Calineczka ja testowanie odpuszczam w tym cyklu. Ewentualnie kilka dni po terminie @ jesli nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Calineczka testujemy a co tam Chociaz juz czuje @ dokladnie... Intuicja mi podpowiada ze 14 @ do mnie przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaa88 jak znam siebie, jeśli 10-tego nie wyjdzie testowanie a @ nie przyjdzie po kilku dniach powtórzę teściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×