Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość
W Polsce jest ser z mleka niepasteryzowanego,to ser koryciński. I eko serki podpuszczkowe też najczęściej są z takiego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Wiesz iczozord - po 6 latach bezskutecznych starań ciężko uwierzyć w II kreski... zwłaszcza, że to naprawdę jest cień cienia...!:) ale mam nadzieję, że już we wtorek będę mogła się pochwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
Witam wszystkich Jestem tu nowa,nie bardzo jeszcze wiem w który temat powinnam się wpisać . Znalazłam Was szukając informacji o krwawieniu we wczesnej ciąży. Dwa tygodnie temu,podczas przemyślanego spontanu(wiem,wiem....to sprzeczność i głupio brzmi,ale tak było...od dawna myśleliśmy nad 3 dzieckiem,ale ciągle jakoś tak..i się decyzja odkładała,aż tu nagle 26 października zdecydowaliśmy ,że to ten dzień) doszło do zbliżenia.Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 14 października.Cykle mam 28-30 dniowe. Dziś w południe zaczęłam plamić,krew jasnoczerwona,po godzinie ustało,za to dość mocno pobolewa podbrzusze i piersi takie jakieś dziwne.Nie bolą,ale są takie...pełne,nabite. I tak się głowie i nie mogę sobie z głowy wybić myślenia czy to może być ciąża czy jednak nie.Wczoraj tak z ciekawości zrobiłam test,ale wyszedł negatywny. I jeszcze jak na złość dziś mamy malowanie w domu,pogoda sprzyja to chciałam jeszcze przed zimą pokój dzieci "odświeżyć". No ale jak powiedziałam mężowi o tym plamieniu od razu przejął wszystkie zadania a mnie kazał leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Oj Dziewczyny ale mnie test kusi:-( tym bardziej ze wybieram sie na impreze, ale musze byc dzielna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Ikara ja miałam takie plamienie w poniedziałek i środę i tez miałam @ 14.10 test zrobiłam 3 dni po tym środowym i słaba kreska jest a jak robiłam w czwartek to był negatywny bo za wcześnie ty raczej po 3 dniach od tego plamienia zrób tak jak ja z porannego moczu i jeśli jest ciąża a to było plamienie implantacyjne to może tez ci juz pokaże słaba kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda88 Evi to ja pognałam gnoja. Od 4 m-cy staraliśmy się o dzidziunie, ale zostały przekroczone wszelkie granice. Jeśli się udało będzie kochane. Ale tej łajzy nie chcę na oczy widzieć. Trzymaj za Was wszystkie kciuki, jesteśmy razem do końca. Tematu już ex nie ma, szkoda energii i nie temat na tu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka to ladnie musial nawywijac. Kochana trzymaj sie i pamietaj ze na nas mozesz liczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Calineczka trzymaj sie swojego postanowienia, a z fasolka jeśli sie udało to bedzie wspaniale i nikt Ci więcej do szczęścia nie bedzie potrzebny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
angia nawet nie wiesz jak mnie pozytywnie podbudowałaś :D Zrobie tak jak radzisz,odczekam 3 dni i zrobię test. Piersi nadal są nabrzmiałe,a krwawienie ustało.Tylko od czasu do czasu jak się podcieram to widać ślady krwi na papierze.No i brzuch boli mnie cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka i tak mysl pozytywnie jak bedzie male szczęście to jeszcze lepiej! Powodzenia kochana! U mnie dzis 21dc troche pobolewal mnie brzuch od str jajnika i strasznie ledzwia i kosc krzyzowa a tak nic ciekawego sie nie dzieje czekam na testowanko do środy! Moze te fluidy mi dopisza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irkaaa ale jak test CI wyjdzie negatywny za 3 dni to też jeszcze nic nie znaczy :) Choć wygląda to obiecująco :) Calineczka a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Calineczka trzymaj sie! Bedzie dobrze. Mały szkrab tylko doda Ci sił. Na pewno tak będzie. Dziewczynki ja z jutrzejszego testowania się wyłamuję, specjalnie nie kupowałam testu. Wszystkie co miałam w domu już poszły ;) Zrobię test jeszcze jeden w okolicach wizyty u gina i kupie innej firmy. Caly czas modle sie zeby @ nie przyszła!!! Za dużo naczytałam się tych negatywnych rzeczy. Poza tym jestem notorycznie głodna! Zjem cos, mam spokoj na okolo 2 godziny i w pewnym momencie dopada mnie taki głód wściekły jakbym cały dzień nic nie jadła. Najadać za mocno się nie mogę bo czuje sie jak słonica a brzuch jak balon gigant i kolki w lewym boku. Troszke musze zmienić sposob żywienia. Dziewczyny wiecie może od którego tygodnia ciąża jest chroniona prawem i pracodawca nie może zwolnić czy tydzień ciąży nie ma znaczenia i ochrona obowiązuje od momentu dostarczenia zaświadczenia o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord testujemy jutro :) razem z Evi i magda88 Pełna nadziei Dziękuje dziewczynki za słowa otuchy, będzie lepiej to przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadziei chroniona jestes od momentu dostarczenia zaswiadczenia:-) no chyba ze masz 3 miesiace do zakonczenia umowy to wowczas nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Dziewczyny oczywiście nie wytrzymałam, chciałam już wiedzieć na wyjazd, i co? I jedna gruba kreska:( jest mi strasznie przykro, czekam na @ te bolace jajniki mi dawały taka nadzieje, temperatura tez niska choć nie mierze jakoś specjalnie codziennie to raczej powinna być wyższa. Już myślałam ze zaskoczyło i bede najszczęśliwsza pod słońcem, No cóż chyba od przyszłego cyklu idę po jakieś wspomagacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Nitka ale ty masz długie cykle wiec może jeszcze za wcześnie nie przejmuj się mi trz tempka spadła i bbyło pewna że na okres a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
No długie ale taka miałam nadzieje na chociaż cień cienia:( No cóż teraz lecę przestaje myślec i w czwartek po powrocie test nr2 moze teraz było za wcześnie bo przytulanki były 12 dni temu. Dziewczynki ja lecę, odezwę sie w czwartek z dobrymi albo złymi wieściami, testujacym jutro życzę dwóch kreseczek! Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Nitka ale ty masz długie cykle wiec może jeszcze za wcześnie nie przejmuj się mi trz tempka spadła i bbyło pewna że na okres a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Sorki coś mi drugi raz wskoczył post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka nic straconego:) Ja robiłam test 2 dni przed okresem i był negatywny :) Ale oczywiście wszystko się może wydarzyć... Calineczka - kochana, wiesz tak sobie o Tobie myślę i chyba dobrze się stało, że tego dzidziusia teraz nie ma. Całe życie byś się denerwowała na jego tatę i na to że się nie kontaktuje albo że chce się kontaktować wbrew Twojej woli itp itd. Poza tym chyba tak naprawdę chciałabyś Tworzyć szczęśliwą i pełną rodzinę.DObrze się stało, że pogoniłaś faceta, który nie był godzien tego zaszczytnego miejsca głowy Waszej rodziny. Teraz pora aby odszukać tego, który na nie zasługuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannanam
Czemu kobiety wpadaja w taka obsesje na punkcie posiadania potomstwa? jest nas tyle na swiecie... nie boicie sie wydawac na swiat wiecej ludzi? czemu nie zaadoptujecie tych biedaczkow ktore nie maja rodzicow ani do kogo sie przytulic.. czemu myslicie ze nowi ludzie sa lepsi od sierotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślimy :) gardzimy sierotami i dlatego pragniemy własnych dzieci, kto nam zabroni? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannanam
jasne, rozmnazajcie sie, ludzie sa jak bakterie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannanam
wiesz, moja zona od jakiegos roku popadla w obsejse, dziecko i dziecko , nie moze zajsc w ciaze i tym bardziej ciagnie ja do posiadania potomstwa. Nie chce pracowac i tylko mysli o tym zeby wydac na swiat czlowieka. Na wszelkie sugestie by adoptowac macha reka i placze. czemu? dziecko z domu dziecka nie jest w niczym gorsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Witam wszystkich serdecznie!!!! :) Jejka, zanim nadrobiłam po trochu tych parenaście stron to się zeszło... same pozytywne informacje wychwyciłam i WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMUSIOM WIELKIE GRATULACJE SKŁADAM !!!! :) :) :) :) a za te jutro testujące trzymam kciuki :) mannanam... nie można patrzeć na człowieka w kategoriach lepszy, czy gorszy. Sieroty nie są gorsze, nie są nikomu winne, niczego złego nie zrobiły... i jak każde dzieci potrzebują miłości i ciepła... ...ale ja kobieta pragnie mieć własne dziecko, część siebie, która rozwija się w jej łonie, która jest w pełni od niej uzależniona, maleńką istotkę która jest po prostu kwintesencją miłości... sierotami nie gardzę, i nie mówię że nigdy nie myślałam o tym aby adoptować dziecko... myślałam i to bardzo poważnie... i wtedy po 4 długich latach stał sie CUD... dziś jestem matką, ale nadal też kobietą... i to taką która pragnie więcej... pragnie drugiego CUDU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannanam
bez przesady z tym cudem. ludzi jest w cholere na tym swiecie i nie robia nic dobrego. co to za cud? jest seks jest dziecko a jak natura nie chce to nie ma. Natura jest madra i nie kazda moze zajsc w ciaze, chyba ze in vitro i te sprawy. To juz gra w Boga. Nie rozumiem kobiet. Ja chce adoptowac. Ona doszukuje sie "znakow" czy jest w ciazy. Mam tego serdecznie dosc. Wszedlem w ogole na ten temat bo ONA go sledzi zapamietale. Kobiety OPAMIETAJCIE SIE!!!!!! Wscieklosc macicy mozna poskromic i pomagac innym.. ale wy nie... wy swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannanam
jestem wkurzony sorry. W czym jestescie takie wspaniale zeby wprowadzac nowe zycia na ten swiat? jest nas ponad 7 bilionow, kazda matka mysli ze jej dziecko jest ponad inne, najlepsze. Ale czemu??? Tak samo sra, rzyga, ciagnie kase, brudzi... czemu ludzie sa tak aroganccy ze MUSZA wydawac na swiat swoje miniaturki, czemu? i czemu nazywacie to , wy kobiety "cudem"? jaki to cud? cudem jest pomoc innym, empatia, dbanie o ziemie.. czemu kobiety tego jakos nie widza??? Mam dosc . serdecznie dosc kobiecego wyscigu o zaplodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Ty czlowieku masz chyba cos z glowa?Kim Ty jestes zeby decydowac czy kobieta powinna zachodzic w ciaze czy nie? Wspolczuje Twojej kobiecie bo nie ma za grosz oparcia w Tobie... Jak dobrze ze moj maz jest normalny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×