Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Pełna nadziei. Ja zrobiłam betę ale nikt mi nie kazał :-) to 3 ciąża iw żadnej lekarz nie chciał ode mnie tego badania. Iczozord radziła Aby tego nie robić i miała rację :-) przecież bhcg masz podwyższony ponieważ test wychodzi pozytywnie.A skoro to 5 tydzień to raczej na biochemiczną mi to nie wygląda ponieważ termin @chyba minął.. a jak nie to minie lada dzień a z tego co mi się wydaje to ciąża biochemiczna to taka którą wykrywa test ale nie jest potwierdzona u gina gdyż jej nie widać bo bardzo wcześnie się ją traci /być może się mylę/a Ty zaraz pójdziesz do lekarza i wtedy ten zrobi USG I jeśli będzie widział potrzebę to da skierowanie na badanie bhcg ale nasza ciekawość nie zna granic****ewnie zrobisz to badanie wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam się super :-) byliśmy w katowicach na weekend, było super :-) teraz odpoczywam w domu i cieszę się córką ;-) Objawów ciąży brak :-P oby tak dalej :-D a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Jejkuu ja już sama wariuję :/ Ten cykl mi się pokręcił i teoretycznie powinnam dostać @ jutro a jeżeli patrząc na poprzednie cykle to dopiero 14. Do gina idę 14 właśnie. Chcę zrobic bete zeby wiedziec czy jest ok wszystko czy się podwaja odpowiednio. Cały czas boję się że to może być ciąża biochemiczna albo że ją stracę jak moja koleżanka w 11 tyg.chyba bo siè żle rozwijała albo ze pozsmaciczna. Ojojojj. Potrzebuje tych badań żeby wyluzować. Mam aktualne badania toksoplazmozy i cytologie. A tak poza bolem brzucha i zaczynajacym bolem piersi jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cię to uspokoi to zrób to badanie :-) Dziewczyny, to wspaniałe że tylu z nas się udało! Beatriceee zaczelas super serię kochana :-* Mocno trzymam kciuki za resztę dziewczyn, uda się każdej! :-) Justyneczko, coś wiadomo w sprawie pracy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dziekuje ,narazie cisza...jutro mam niby dostac pewniejsza informacje o stawieniu sie w srode na rozmowe,to praca z polecenia i niby jestem pewniakiem ale zawsze moze cos nie wyjsc.A jak weekend minal?Wiem,ze na niego czekalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to mam kiepskie samopoczucie z powodu niepowodzen w planach ale coz...odnalazlam sie w zumbie i jestem na nia okropnie nakrecona.:) moj babelek ma sie lepiej,juz nie goraczkuje,tylko wszyscy smarkamy....buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Nie martw się kochana na wyrost... - mnie w terminie spodziewanej miesiączki wyszła bladziutka II kreseczka, bardzo się ucieszyłam, na drugi dzień powtórzyłam test i też była II kreseczka, ale jakby bledsza - poszłam na bhcg i było bardzo niskie, bardzo bardzo. Teraz już nie pamiętam dokładnie, ale napewno poniżej 10. W tym samym dniu trafiłam do lekarza i powiedział, że nie widzi ciąży, endometrium wydawało się cienkie, ale macica lekko rozpulchniona, na drugi dzień dostałam bardzo intensywnego krwawienia (krwotok) i było to poronienie samoistne... - ale to nie czas i miejsce na takie rozmowy. Napewno będzie dobrze i nie masz się czym martwić. Jeżeli badanie progesteronu i bety cię uspokoi to je zrób a jeśli nie to spokojnie idź do lekarza w piątek i zobaczysz co ci powie - jak nie zleci tego badania to bedzie znaczyło, że uważa je za zbedne. Przede wszystkim się nie zamartwiaj - to nie jest dobry czas na umartwianie się, masz fasoleczkę i dbaj o nią. Teraz obie mamy II kreseczki i tego się trzymajmy. Ja coprawda się trochę martwię bo było to chwilowe krwawienie - taka bardzo intensywnie czerwoną krwią, ale mam jednak nadzieję, że było to plamienie implantacyjne....i ta moja minimalna kresunia dwa dni po nim... - ale nadzieja się tli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzięki niusia :* Martwią mnie te skurcze dosyć bolesne okresowe. Najgorsze że nie wiem czy zrobić test jutro czy za 2 dni czy może dopiero w piątek... bo tak właściwie to nie jestem pewna kiedy powinna przyjsc @ Na pewno powtórzę test bo to mnie uspokoi do piątku. Po kolejnym teście odpuszczę to rozmyslanie bo to nie pomaga na pewno. Beatrice Ty to jednak masz względy tam na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Pełna nadziei - a kiedy robiłaś ostatnio test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Pierwszy w piątek z porannego a drugi wczoraj z drugiego sikania. W pierwszym kreseczka była słabo widoczna a wczoraj po 5 min jak sprawdzałam to wyraźna ale cienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Czyli pierwszy zrobiłam 4 dni przed @ (licząc że ma sie pojawic 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
To ciąża na 100%!! Nie masz się czym martwić:) moja w czwartek wieczorem też taka cieniusienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei kobietko kochana :-) Wcale nie dziwię się że masz takie obawy. Przerabiam to już 3 raz :-) ale teraz już wiem, że nie trzeba się martwić. Naprawdę :-) jest ok, testy pozytywne, coraz wyraźniej widoczna kreska :-) uspokoj się i zacznij cieszyć ciążą :-* BĘDZIESZ MAMĄ :-) I idź spać z uśmiechem na buzi :-) Justyneczko, cały czas trzymam kciuki. To kto jutro robi testy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Tak jak popatrzyłam teraz na swoje cykle od początku roku to dopiero teraz zobaczyłam że zmieniały się +-2 dni i idąc tym tropem to jutro jest termin a nie 14. Mam tylko nadzieję,że wszystko będzie ok. Chyba jutro z rana polecę na betę tylko nie wiem czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego bo moja przychodnia pobiera krew i wysyła do innego miasta bo u nas nie ma laboratorium. Albo prostrzym sposobem sikne rano i już :) Ciekawa jestem strasznie jak u reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi Niusia pewnie macie rację. Więcej luzu mi potrzeba i guziczka który wyłącza myślenie :) Ja już też się pogubiłam kto jutro testuje Evi na pewno :) i magda chyba tez. A w piątek jak wyjdę od lekarza i już mi powie że będę mamą to puszczę emocje i wprowadzę sie wreszcie w stan euforii no puki co to hamuje radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Uuuu Magda88 to brzmi obiecująco :) Ja pewnie nie wytrzymam i też jutro zatestuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Zrobiłam pre test po 1 w nocy bo obudziłam się z pełnym pęcherzem. Nie można powiedzieć że to był mocz po całej nocy bo gdzieś o 23 położyłam się spać. Jest kreska ale jakaś taka blada. Troche mnie to martwi. Boję się czy nie będzie jak u niusi :( Na pinku kreska była ciemniejsza. Nie wiem co o tym mysleć chyba sama szukam dziury w całym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh te moje dlugie spanie:-) wstalam za pozno i nie zdarzylam zrobic testu. Moze to i lepiej jesli dzis nie dostane to jutro wynik bedzie pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Magda, Evi piszcie szybciutko co i jak :D Nie mogę się doczekać! Ciągle tu zaglądam heh Kurcze dziewczyny dzięki że jesteście. Jestem tu od niedawna ale czuję się z Wami spokojniejsza. Rozwiewacie moje ciemne myśli. Jesteście mega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
pełna nadziei, uspokój się <3. Co test to inna kreska!! ja na pre zaaaawsze miałam jaśniejszą niż kontrolna!! ALE TO ZAWSZE! W momencie gdy na pinku testowa była już taka ciemna ,że HOHO!!! Pisały tu dziewczyny i ja ise pod tym podpisuję, kreska będzie z czase4m ciemniała. A jak będziesz robiła testy różnych firm to zawsze będzie różnica. Ja już testów nie robię, też się tak zamartwiałam :) i właśnie PRE TEST zawsze ale to zawsze w\poazywał mi kreskę jaśniejszą. Natomiast ufam mu bezgranicznie, bo zawsze jak t akreska jest to na pewno jest i ciąża! nie denrwuj się bo złośc szkodzi fasolince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadziei- zaraz Cie strzele:) przestan juz robic te testy:) Gabi ma racje...na kazdym kreska bedzie o innym natezeniu...Ja zrobilam lacznie 4 testy na ktorych kolor drugiej kreski byl w roznych odcieniach - ale byl. Takze daj juz sobie spokoj mamuska:) Madzia- to wszystko brzmi bardzo obiecujaco...:) ale dam se reke uciac ze nie wytrzymasz z testem do jutra- taka juz nasza natura:) A ja tu sie stresuje za wszystkie testujace, wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Macie dar przekonywania :D Odpuszczam! Mąż mówi że kreska ewidentnie jest więc musi być dobrze. Teraz odliczam dni do piąteczku :) Dziewczyny testować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Noooo...zuch dziewczynka:) Ja wlasnie jestem na etapie sprzatania bo maz ma jutro imieniny wiec dzis wieczorem mamy gosci...Czekaja mnie wyzwania kulinarne..Macie jakies ciekawe pomysly na przekaski czy salatki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przekąsek polecam zapienkane w cieście fransuckim (kupnym oczywiście) różne różniaste rzeczy od parówek przez mięsko mielone z pieczarkami, kabanosy, cebulkę i inne co tylko przyjdzie do głowy :) u mnie zawsze robią szał :D możesz zawinąć żeby był jak cebulka, cukierek, poskładać :) ostatnio też na stole zamiast paluszków stoją u nas cienkie pinkantne kabanosy, schodzą zawsze wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalażłam też ostatnio przepis na nadziewną paprykę, ni ebyłoby w niej nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że nadzienie jest bez sosu (mięsko mielone dość suche) po upieczeniu, kroimy taką paprykę w paski (tak eby dookoła była papryka a w środku nadzienie) i do tego na stole stawiamy różne sosiki :) nie próbowałam ale mam zamiar przy najbliższej okazji tj. w sobotę na urodziny męża :D trzeba pamiętać tylko aby paprykę wypchac po brzegi żeby się nie rozpadało po pokrojeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i musze wpsomnieć o tortilkach które później kroimy w małe kawałki :D różne z różnymi nadzieniami ja jednak lubię najbardziej z plastrami wędzonego łososia i serk abilucha :D do tego możesz sypnąć jakieś ziółko. Ale możesz robić takie tortilki z cyzm tylko chcesz. Tortilka oczywiście kupna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie bo wjedziecie mi na ambicje i bede sie zapierac nogami i rekami zeby wytrzymac do jutra:-) poza tym w domu mam tylko test z allegro i nie wiem czy on bedzie wiarygodny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×