Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Żadnych wróżb, wróżbitów ani innych proroctw... Jak byłam wczesną nastolatką to pierwszy raz usłyszałam wtedy o końcu świata w 2012. Nie wiecie nawet jak mi to weszło na psychikę :-\ ja się nie nadaję do takich rzeczy :-) nawet jeśli czeka mnie najgorsze to wolę o tym nie widzieć :-) Całusy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Cześć dziewczynki! Nie czytałam postów, później nadrobię, wpadłam tylko na chwilkę żeby Wam napisać że dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test nie z pierwszego a z drugiego moczu i kreska jest! Troszkę wyraźniejsza jakby niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Angia super! Jak tak dalej pójdzie to staraczek nie zostanie wcale i oby!:) pełna nadziei toteraz gin i beta;) cieszę sie z Wami dziewczyny! ja testuje w czwartek po powrocie, No chyba ze wcześniej przyjdzie@..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam wszystkim dziewczynki. Mnie brzuszek nadal boli tzn skurczony, piersi bez zmian, i kompletnie nie czuję się na @ od tygodnia jestem w dużym stresie i rozstałam się z moim księciem eh... Jest mi bardzo, bardzo smutno. Starań już nie będzie więcej. Jeśli się udało będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Angia, gratki wielkie! Pelna nadziei, a jednak, udało się! Fantastycznie dziewczyny! Ciąża idzie jak meksykańska fala hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Angia, pelna nadziei- wow:):):):):):):):):):) Jak tak dalej pojdzie o normalnie nie nadazymy swietowac :) Teraz tylko czekamy na testujace 10. 11. o godzinie 10:) Trzymam za Was kciuki:) Ps. A tak z innej beczki.Trafilam na artykuly mowiace o tym ze jedzenie sledzi w ciazy jest szkodliwe.Co Wy o tym myslicie? Przeciez nasze matki i babki jadly sledzie( niektore na potege) i wszystko bylo dobrze...Chyba nawet w tym samym artykule doczytalam ze makrele rowniez sa szkodliwe poniewaz zawieraja w sobie duza ilosc rteci Co Wy na to?wierzyc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Angia gratulacje!!! A ja teraz boję się że ten sen się skończy. Że dostane @ teraz lub za kilka tygodni. Staram sie odrzucac te mysli czarnowidzące. Ehh tak jak mialam przeczucie ze jestem w ciazy tak gdzies cos mnie niepokoi ze to szczescie brutalnie sie skonczy. Moze za duzo sie naczytalam tych złych rzeczy. Moze jak zrobie bete i gin powie ze jest ok to sie uspokoje. Jezeli chodzi o wrozki wrozbitow bioenergo itp ja stronie od takich spraw bo zwyczajnie sie ich boję. Ps. Moj mezulek oszalał. Szuka imion dla dziewczynki a ja mam szukac dla chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, ja do takich niusów podchodzę sceptycznie. Może i w nadmiarze jest to szkodliwe, a w nadmiarze tak naprawdę szkodliwe jest wszystko. Ja wyznaję zasadę, że jeśli mam na coś ochotę, to znaczy, że mój organizm się tego domaga, takie ma zapotrzebowanie w danej chwili i trzeba mu to dać. Najważniejsze to znaleźć złoty środek. Ja zawsze odżywiałam się raczej zdrowo i myślę, że nawet jak raz na jakiś czas zjem coś mniej wskazanego w ciąży, to nie będzie tragedii. A ryby zawsze uważałam za zdrowe i dobrze się po nich czułam, więc nie widzę powodu, żeby z nich teraz rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Anglia gratulacje! !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserfa ja tez mam raczej podobne podejscie do Twojego ale te artykuly mnie zaskoczyly, dlatego chcialam zasiegnac Waszej opinii. Wole dwa razy zapytac niz sobie zaszkodzic. Pelna nadziei- wiesz, to chyba normalne ze kazda ma w sobie takie obawy...Ja mimo ze po wizycie u gina i usg tez czasem sprawdzam czy chwilowe uczucie wilgoci nje jest okresem. Ale za chwile przychodzi chwila opamietania....No kurcze, przeciez tyle testow wyszlo na plus, beta na plus, lekarz mowil ze jest ok,widzialam fasolke na usg wiec...to nie moze byc sen....i wszystko jest dobrze...Musimy myslec pozytywnie i stale powtarzac sobie ze jest dobrze i bedzie dobrze bo inaczej zwariujemy,a co gorsza tym diabelnym stresowaniem zaszkodzimy naszym fasoleczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Pełna nadziei ja myślę że hak już są 2 kreski to masz swoją malutką fasolję :-) tylko Sie cieszyć ... Anglia gratuluje !!!! Tyle cudów widać ostatnio na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Anglia moje serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Pełna nadzieje ja też się boje bo mam plamienia ale musi być dobrze dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
To dopiszę się i ja... - wczoraj wieczór robiłam test i wyszła 1 kreska, po czym wrzuciłam do do szuflady. Dzisiaj rano patrzę i są dwie kreseczki... ta druga coprawda to taki cień, ale jest. Powtórzę test 11.11. (tak żeby tyło conajmniej 6 dni od implantacji) - wtedy już będę miała pewność....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Beatrice :O a ja ciągle jem śledzie - niewiele innych rzeczy mi podchodzi od tygodnia - w ogóle mięso bym jadła, od którego podręcznikowo powinno mnie odrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
O matko, to juz prawie wszystkie jestescie w ciazy, gratuluje :) przeslijcie te ciazowe fluidy tez do nas ;) albo moze napiszcie jak zrobic zeby i reszcie sie.udalo:) Co do ryb- ich jedzenie jest zdrowe ale nie w duzych ilosciach. Ryby dostaja do jedzenia maczke ktora sprawia ze szybciej rasna, w kazdej rybie jest tylko dozwolona ilosc tej maczki. Problem tylko w tym ze nikt nie kontroluje ile czlowiek zje ryb. Jesli malo ok, jesli wiecej to juz gorzej. Mowa oczywiscie tylko o hodowlanych rybach. (w krajach norweskich sprzedawca ma obowiazek informowac o tym kupujacego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Normalnie przecieram oczy ze zdumienia:):):):) Nusia-super:) Ale tak jak mowisz powtorz jeszcze test, bo wiesz generalnie nawet na testach pisze zeby nie odczytywac wynikow po czasie dluzszym niz 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie.U mnie tez na drugi dzien byly 2 kreski...i nic poza tym. Niusia trzymam kciuki za pozytywna powtorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Atram- to ja sle te fluidy:) i do Ciebie i do blondyneczki i Justyneczki i do wszystkich innych kobitek ktorych nie wymienilam a ktore sa tutaj z nami i czekaja na swoja fasoleczke:) Nawet nie wiecie jak sie ciesze ,ze w tak niedlugim czasie tak wielu z nas sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Calineczka doczytałam twój post... jak to książę cie zostawił :-( jak nadal nie masz @ to jest nadzieja :-) Ja dzisiaj mam jedną plamkę ale to nie jest nawet krew tylko taki brudny śluz.... mój ciągle mi gada że może jednak sie udało ale ja go sprowadza na ziemie .... zupełnie nie czuje Sie jak na ciąże a nie chce mu robić nadziei bo wiem jak sie cieszył na 1 ciąże a potem takie rozczarowanie... było mi go naprawdę żal i nawet jak jechałam ba zabieg to go nie zabrałam ze sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Tak, tak nie nastawiam się i tą poranną kreskę to "biorę przez pół" i oczywiście czekam do wtorku... myślę, że ten wczorajszy test zrobiony był poprostu za wcześnie - 2 dni po plamieniu. We wtorek powtarzam - tym razem wczesnym rankiem i zaraz po testowanku dam znac co wyszło...:) 3mam za was wszystkie mocno kciuki i wierze, że nam sie uda!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia, niusia!!!!!!!!!! Gratulacje dziewczyny!!! Pacne Was za to mówienie, że test za wcześnie zrobiłyście i że na pewno wynik błędny!!! Test się myli w 1% przypadków!!! A tak jak pisałam, niektórym wychodzi nawet tydzień przed okresem! Po prostu macie więcej hcg we krwi i to powód do radości! I proszę się nie nastawiać na żaden okres tylko się cieszyć:) Nie możemy zakładać za każdym razem najgorszego, dziewczyny! :) Rozumiem Wasze niepokoje i obawy, jednak naprawdę, naprawdę nic nie każe Wam podejrzewać, że coś złego się stanie :) Patrzcie na mnie - jestem dowodem na to, że naprawdę nie ma reguły - dziś zaczęłam 11 tyd zi wszystko jest w najlepszym porządku, mimo że w dniu okresu kreskę na teście miałam prawie niewidoczną, że wcześniej dwa poronienia a w dniu okresu lekkie krwawienie.Uszy do góry :) Tylko nie róbcie bety bo same widzicie, że ona potrafi więcej namieszać :P Pełna nadziei - no widzisz! Nie było się czym stresować :) A jak chcesz być spokojna to test rób zawsze z porannego sikania! c c c co do śledzi to chodzi raczej o to, że niektóre z nich są surowea surowizny i serów z niepasteryzowanego mleka powinno się unikać. Czyli nie jemy tatara, surowych jajek, sushi z surową rybą (na szczęście teraz jest duży wybór tego z pieczoną itp), surowych szynek wędzonych (chyba, że na ciepło),. Powiem Wam też, że w Polsce WSZYSTKIE sery są z pasteryzowanego mleka, także spokojnie jemy sery pleśniowe jak mamy ochotę :) Te ostrzeżenia dotyczą np niektórych serów sprzedawanych we francji lub tradycyjnych oscypków. W sklepie prawo nakazuje aby każdy ser byl z mleka pasteryzowanego czyli jest bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Calineczka możemy testować w poniedziałek- o ile nie dostanę wcześniej @ :) z tym, że ja do 10 nie będę czekała, bo muszę lecieć do pracy. Beatrice aż jestem w szoku, że człowiek może mieć takie zdolności jak Twój bioenergoterapeuta :) Calineczka ale rozstałaś się całkowicie, czy gdzieś wyjechał? Angia, niusia super :) kolejne do grona szczęściar :) Powiem Wam, że przez tę falę pozytywnych wyników, aż się boję mojej @ i tego jakie będzie to rozczarowanie i smutek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Magda będziemy razem ewentualnie :-) daj wynik wcześniej jak będziesz do pracy :-) ja tez dopiero jak wstane to pod am wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda 88 ja też była pewna że to miesiączka ale ponieważ jutro mam mieć imprezkę i bolą mnie piersi inaczej a do tego brzuch jak na @ to żeby się później nie stresować zrobiłam dziś test 26 dc i kreska słaba ale była. Ja wam mnóstwo fluidow przesyłam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Laseczki mnuuustwo ciążowych fluidów przesyłam dla was :) Często mam kolki w lewym boku i brzuch wzdęty jak balon. Biore doppel herz na włosy i paznokcie i czytałam ulotke i nic nie było napisane ze nie mozna i tak mysle czy brac czy nie brac. Nie moge doczekac sie piatkuuu! Jak myslicie w piatek bedzie juz cos widac? Liczac od pierwszego dnia @ to bedzie 5 tydzien. Modle sie zeby @ juz do mnie nie przyszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×