Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Pełna nadziei, zaczęłam 6tydzień dokładnie 5tydz i1dzień. Gabi należy Ci się pacniecie! Przecież ja miałam większą betę wyjściową i poza tym pamiętaj, ze liczy się przyrost :) jestem pewna,ze powtórzonybeta będzie tak samo ładnie u Ciebie przyrastala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletka to nie taka duża różnica między nami :) ja zaczęłam 5 tydzień a dokładnie 4 tydz. 1 dzień. Wiecie ja lubię wieczorkiem lub na śniadanko wsunąć jogurt naturalny z musli, jabłkiem, żurawiną,orzechami,słonecznikiem, bananem,pomarańczą,to co akurat mam. Smakuje :) może Wam smaczka narobię :) Coś marnie sypiam. Nie chce mi się wieczorem spać,w nocy się budzę a o godzinie 5 już wyspana jestem. Nie wiem czemu tak mi się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wskazuje na to ze jutro testuje, @ jak nie bylo tak nie ma:-) dobrze ze jutro wolne, to na spokojnie powinnam sie wyrobic:-) ale mialabym prezent dla meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Magda88 trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystko u Was bardzo ladnie wyglada. Gabi Twoja beta pewnie jest tez juz znacznie wieksza tyle,ze o tym nie wiesz ;) Baletko ladnie rosniesz...pewnie pod kazdym wzgledem ;) nie tylko hcg... Madzia trzymam kciuki,brzmisz obiecujaco. Pelna nadzieji,wszystko bedzie dobrze,w piatek juz bedziesz mogla sie cieszyc ciaza na calego ;) Ja wlasnie upieklam swoje nowatorskie rogaliki. Co do przekasek polecam ciasto francuskie,zrobic dowolny farsz,np.podsmazone mielone z pokrojonymi w kostke papryka,cebulka,pieczarkami i kukurydza,dobrze doprawione z kilkoma lyzkami koncentratu pom.i zawijac go w takie sakiewki (wyciac kwadraty wypelnic farszem i zlepiac u gory rogi). Albo parowke z dlugim plastrem sera zawinac w nalesnik i chwilke podsmazyc ;)...Enjoy !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Magda88 to 3mam kciuki:) - ja jutro z rana też mam zamiar zatestować... myślę, że 6 dniach od plamienia implantacyjnego test powinien pokazać "prawdę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooch DZiewczynki, już się nie mogę doczekać tych jutrzejszychyba dwóch kresek!!!:) czyli jutro Nusia i Magda? Blondyneczka-dzięki:) Gabi, podwójnego przyrostu:) Oj ale.zrobilyscie mi smaki.. mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Ja to się tak boje tego jutrzejszego poranka, że nie wiem czy zdobędę się na odwage...ale plan jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze testowanko. Oj, coś mi się zdaje, że naprawdę ta jesień będzie dla nas pamiętna:-). Wy tu o takich pysznościach piszecie, a ja dziś nic przełknąć nie mogę - tak mnie mdli. Coś dziś i samopoczucie mam słabe i nastrój też nieciekawy. Nie udało mi się zapisać do gina, na którym mi zależało - najbliższy termin na koniec grudnia i to prywatnie. Taki rozchwytywany koles. Zapisałam się do jakiejs kobity, ale bez przekonania. No trudno, najwyżej jak nie będę zadowolona, to zmienię. Dawajcie znać "testerki" jak Wasze wyniki, bo zaglądam tu co jakiś czas w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno trzymam kciuki za Was dziewuszki!<3 jutro co chwilę będę tu zaglądać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Qserra może ta babka okarze się spoko. Ja też mam upatrzonego gina ale jak się okazuje przyjmuje tylko prywatnie a wolałabym chodzić na nfz. Ta babka do której idę przyjmuje prywatnie też w jego gabi ecie ale przyjmuje też w szpitalu w poradni. No i mam ogromną nadzieję że uda się i będzie moim lekarzem prowadzącym. Zobaczymy. Jak nie to będę szukać gdzieindziej. Dziewczynki tyle emocji :D czekam na wyniki waszych testów! Ja mam ochotę wciąż testować i sprawdzać i patrzeć na tą drugą kreskę :D ale już tego nie robię. Dosyć! Teraz pewnie kilka razy pójdę na betę jak nie ze skierowaniem to sama. Sprawdzałam w szpitalu w którym będę bhcg kosztuje 22zl a progesteron 24zl. Zapytam może mają jakiś pakiecik ;) znów obudziłam się rano, jestem dumna bo dziś nieco później,jutro już do pracy więc wstanę też raniutko. Puki co to chyba ten stan przemyśleń i wsłuchiwania się w swoje ciało nie daje mi spać ;) Tak jak pisała iczozord jest mi teraz zimno szczególnie wieczorami. A co do tortilli to narobiłyście mi smaka. Tortille pieczecie same czy kupujecie gotowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletka też ranny ptaszek ;) Dziewczyny chyba jeszcze śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wiecie co ściàgnęłam aplikacje na tel portalu edziecko ona jest pod patronatem merytorycznym jakiegos lekarza i odlicza dni ciazy i mozna poczytac ciekawostki dot.rozwoju dziecka w dniu ciazy w ktorym jestes. No i dzis bylo napisane ze widac juz kulisty zalążek głowy dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Halo halo! Dziewczynki nie dajcie dłużej czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Ja tez czekam z niecierpliwością jak wasze testy. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A dziewczyny nadal śpią :) Jesteśmy bardziej niecierpliwe niż one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Dziewczynki , pobudka:) czekamy tu za Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Halo halo...dziewczynki ....wstajemy:) czekam z niecierpliwoscia na Wasze wielkie testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Chyba dziewczyny sie rozmyśliły albo są w takim szoku że nie są w stanie się podnieść z podłogi ;) w pozytywnym szoku oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Ha ha, a my tu jak takie nawiedzone czekamy za nimi:) A jak moje mamuski sie czuja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Ja to jeszcze nie do końca wierzę Gabi ja zrobiłam betę wczoraj i było prawie 70 i się nie przejmuje powtórzę jutro i tyle wiec nie panikuj . . . Bo tylko dziecku szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że musiałyście tyle czekać, ale wolałam test zrobić jak męża nie będzie w domu... niestety chyba dobra passa się skończyła :( pozostaje mi czekać na @ test z allegro po 5min pokazał negatyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ja też zero objawów prócz bolesnośc****ersi i od czasu do czasu brzucha. Magda88 jak @ nie przyjdzie powtórz za kilka dni test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Angia ja też jeszcze do końca nie wierzę tym bardziej że mój mąż też jeszcze sceptycznie do tego podchodzi i cały czas powtarza że zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu szkoda :-( tak mocno trzymalam kciuki za ten Twoj cykl, ale nastepnym razem napewno sie uda :-* aczykolwiek nadal nie masz @ wiec kto wie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×