Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Madziu owulka napewno byla tylko patrzac na wielkosc pecherzyka to byla pozno, nawet moze kolo 18-20dc a wtedy przesuwa Ci sie cykl, jak dluga masz 2faze cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzięki Justyneczko kochana jesteś! Taki mój charakter durny. Jak będę miała już pewność to odwalam wszelkie sprawy które pozwalałam aby mnie trapiły bo najważniejszy jest maluszek :) Powodzenia dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki. I za staraczki i za ciężarówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test rano oczywiście jedna kreska ale do @ mam jeszcze 4 dni wiec moglam sie pospieszyc. Niestety musialam wziasc furagin bo mam przeziebiony pecherz myslicie ze to moze zaszkodzic? Ale nie mam wyjścia bo boje sie ze moge dostac zapalenia pęcherza wiec wole chuchac na zimne. Zobaczymy czy @ przyjdzie. Czy takie ewentualne przeziębienie moglo negatywnie wpłynąć na zagnieżdżanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Operta witamy :) ja też mam PCO ale ja biorę luteinke . Jestem po 1 dawkowaniu od poronienia ale raczej się nie udało. teraz będę jechała do gina po kolejną dawkę. a ty jak stosujesz duspathon? ja go brałam na podtrzymanie ciąży ... a tak to nie miałam z nim styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Blondyneczka niestety nie powiem Ci ile trwa u mnie druga faza cyklu. Dziś nowy dzień, dalej bez @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wyniki dzis: progesteron 19,28 norma 1.7-27 Testosteron 0.28 norma 0.06-0.82 Prolaktyna 31.5 norma 4,8-23.3 Czyli duzo za duzo wiec w ciaze przy takiej nie zajde musze brac bromek :( kurde szkoda prolaktyna zaburza owulke prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka prolaktyna blokuje owulację. Oczywiście dopiero odpowiedni poziom (nie wiem jaki), dlatego np przy intensywnym karmieniu piersią kobiety nie zachodzą w ciążę (to bardziej skomplikowany temat). Stres podwyższa prolaktynę. Obniża castagnus, ale na tak podwyższoną lekarz me lepsze specyfiki. Na pocieszenie- prolaktyna jest dość łatwa do zbicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus juz bralam ale nie pomogl widocznie a teraz mam zapisany bromek. Ale poczekam do miesiaczki moze jednak sie udalo bo w 12dc byl pecherzyk dominujacy i owulka miala byc za ok 3 dni sluz tez mialam. A wzrost prolaktyny moze tez byc pezy bardzo wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam na necie ze we wczesnej ciazy tez moze byc podwyższona. Dzis robilam test negatywny ale moze to za wczesnie aby cos pokazal chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać jeszcze 4 dni i sie wszystko wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nic mi o tym nie wiadomo. Z tego co wiem, to po owulacji i w trakcie ciąży kolejne owulacje blokuje progesteron ale człowiek całe życie się uczy :) Oby to było u Ciebie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odebrałam wyniki i TSH mam 1,5 !!!! Pierwszy raz w życiu mam taj niskie i prawidłowe TSH :D :D WOWWWW!!!!! podobno w ciąży samoistnie spada+mój euthyrox n150 i wynik ładny :) oczywiście p-ciała >600 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi to świetnie! Ja jeszcze dwa dni musze czekać do gina,ale uspokaja mnie myśl że te 2 dni to dużo więc jest większe prawdopodobieństwo że usg już załapie kropeczkę :) bo to będzie już pod koniec 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi swietny wynik TSH :) po konsultacji napisz prosze co.ci lekarz powie o przeciwcialach. Tez mam hashimoto wiec jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabi wynik piekny :-) ja juz po wizycie, i w prawym jajniku pecherzyk 19mm a w lewym 15mm :-) na dodatek wygladalo na to ze ten wiekszy wlasnie pekl bo byl delikatnie splaszczony aczykolwiek powiedziala ze jest dorodny :-P co do drugiego to powiedziala ze z niego tez cos bedzie i za dzien za dwa powinien peknac i ze mamy sie z mezem przytulac :-) a endometrium 10,5mm :-) a i zastrzyku powiedziala ze narazie mi nie daje :-)no wiec maz zachwycony bo uwielbia spedzac czas w sypialni a ja jestem tym razem bardzo zadowolona z wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka super wiesci :) ja tez juz dzialam hihi :) jakie masz dlugie cykle? Oby nam sie powiodlo w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zatem do boju Kochana :) Agnieszka ja mam problem z prolaktyną, endokrynolog narazie diagnozuje skąd u mnie tak wysoki wynik. Czekam na badanie po metoclopramidzie i wówczas zobaczymy czy leczenie farmakologiczne będzie, czy jeszcze rezonans. Natomiast gin powiedział, że faktycznie prolaktyna może blokować owulkę, ale nie w każdym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :-D atram u mnie cykle 28-29 dni ale duzo zalezy kiedy jest owulka bo od owulki rowno 14dni i wtedy przychodzi @, ale po dzisiejszym monitoringu wychodzi ze cykl bedzie 28-29dni i oby juz nam @ nie przyszla :-) a u Ciebie jak sytuacja? Agnieszka u mnie prolaktyna byla w normie wiec nie wiem jak to wyglada przy podwyzszonej :-/ ale madzia chyba miala podwyzszona to moze Ci cos podpowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tu pierwszy raz... Miesiączkę mam regularną (nawet bardzo) od pół roku - równo co 31 dni. W tym miesiacu nie przyszła. Już 7 dzień czekam. Z chłopakiem staraliśmy się wcześniej ale nie wychodziło. Teraz jak odpuściliśmy - brak miesiączki. Jutro robię test. Nie wiem czy się cieszę czy raczej denerwuje. I nie wiem w sumie po co to piszę ale chyba potrzebuje trochę wsparcia od kogoś obcego co spojrzy na to wszystko chłodno - bo chłopak też się "ekscytuje". Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i powodzenia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka ja tez.mam cykle 28-29 dni. W poprzednim miesiacu test owulacyjny wyszedl pozytywny 14dc ale w.niczym to nie pomoglo. Jutro ide do nowego gin. Moze mi zrobi jakies usg, sama sie zastanawiam. Z mezem dzialamy, staram.sie z.nim nie poruszac tematu dziecka.bo widze ze go to stresuje. Tak bym chciala zeby tym.razem.sie udalo. Trzymam.za.nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka narazie nie myślę po powtarzaniu testu, chyba boję się rozczarowania :) Gusia witaj :) koniecznie daj znać jak teścik wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUSIA witaj, mocno trzymam kciuki aby to była ciąża! daj nam koniecznie znać :) ATRAM jestem MEGA NIEZADOWOLONA! poczułam się jakby endo chciał mi powiedzieć "TSH W NORMIE WIĘC O CO CI CHODZI BABO", gduż zerknął na wyniki i tylko się skrzywił. sCo do p-ciał stwierdził, że to hashimoto (wow jakbym nie wiedziała...)i że to normalne przy tej chorobie. jak spytałam jak to wpływa na ciążę usłyszała, że "nie ma to wpływu" hmmmm... ciekawe :| na 21.11 umówiona jestem do innego lekarza, z tym nawet więcej nie dyskutowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :)))) odebrałam drugą betę z dziś rana (musiałam zrobić skoro już się tego podjęłam w piątek pierwszy raz:)) piątek : 206,5 środka : 2042 no to chyba dobry przyrost? nie wiem ile powinno wzrosnąć przez 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Atram to dawaj znac jak sytuacja i jak wizyta u gina :-) Madziu rozumiem Cie, ale kurcze ciekawa jestem co tam sie dzieje u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny zapisałam się do drugiego gina w razie gdyby ta do której jade nie chciała czy nie mogła prowadzić ciąży (lubię miec plan B ;) ) czy chociażby skonfrontować który gin będzie mi bardziej odpowiadał. Czy mam mu powiedzieć że miałam już robione usg? Czy przemilczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi to naprawde slabo, myslalam ze ci cos moze powie. Chociaz moja endo powiedziala mi ze z przeciwcialami nie ma czym walczyc (nie ma na nie leku poprostu) Nie znam sie na becie ale chyba przyrost jest ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Witaj gusta daj znać jak poszło. Gabi co bety to raczej dobrze a co do tsh to super szkoda ze się lekarz tak zachował tez tego nie lubię wole jak mi wszystko wyjaśni . . . Ale kolejny to na pewno będzie dobry. Blondyneczka ty zamiast na forum to do męża wygląda ze 2 owulacja będzie :) może bliźniaki :) sie kuje za dobre słowa ps czy któraś z was miała taki lekko zielonkawy śluz odrobinę bo nie wiem czy panikować i lecieć do gin czy poczekać nic mnie nie swędzi ani nie piecze i nie chce wyjść na panikare . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×