Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Matko jak mi się nie chce nic.... kocham moje łóżko :'(.... ehhhh .... spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi ja puki co nie mam problemu z porannym wstawaniem ale jakos tak głodna byłam,zjadłam i teraz mnie mdli Przyjemnej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
I zauważyłam że bardzo nerwowa się zrobiłam. Nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
U mnie od wczoraj migrena to chyba znak ze @ sie zbliża. Chociaz teraz wiem co moze byc przyczyna niepowodzeń ts prolaktyna bo wszystko inne jest ok. Mam nadzieję że szybko ja zbije :) puki co @ ma przyjsc max do niedzieli. Magda a nie chcesz zatestowac juz ? Od terminu trochę minęło. O ile zbilas swoja prolaktyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka moja pierwsza prolaktyna wynosila 1540 (norma 102-496), wiec byla podwyzszona 3-krotnie. Kolejne badanie bylo w innych jednostkach i pokazalo wynik 41.99 (norma 4.79-23.30) wiec tez podwyzszona konkretnie. Niebawem ide na kolejne sprawdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDNA KRESKA :( Nie wie co myśleć, @ dalej brak. Myślicie że po 8 dniach od oczekiwanej @ mimo ciąży wynik negatywny? Bo ja chyba w to nie wierze, że jest szansa, że jednak test się pomylił. Co mi radzicie? nusia1906 pisałaś że 2 razy test negat. - mogę wiedzieć po jakim czasie od spodziewanej @ robiłaś oba testy? Mimo wszystko - Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie (mam nadzieję, ze nie głupie) odnośnie...sluzu-jaki powinien byc tuż przed okresem a jaki we wczesnej ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Miałam dostać miesiączkę 4.11 i wtedy tez było plamienie implantacyjne. 6.11. zrobiłam test i jedna kreska, później 11.11 i znowu jedna kreska... i wczoraj 12.11 beta i 11,05:):) - w moim przypadku bardzo późno doszło do implantacji (dopiero po 15 dniach) a najwcześniej po 7 dniach od implantacji wynik może okazać się pozytywny i tak też było w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Witajcie kochane. Dziś idę do gin, żeby potwierdzić ciążę. Miałam iść 21go do innej babki, ale na szczęście u tej, co bardziej chciałam zwolnił się termin dzisiaj. Strasznie się denerwuję czy wszystko jest ok i w ogóle stresuję się badaniem, bo nie lubię chodzić do ginekologa, no ale wiadomo, że trzeba. Głupio mi też, bo chcę poprosić o zwolnienie, bo kiepsko się czuję. Niby idę prywatnie i to nie powinien być problem, ale zawsze się krępuję jak mam o to poprosić. Z moich wyliczeń wynika, że to jest początek 7go tygodnia. Mam nadzieję, że już wszystko będzie ładnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
qserra ale chcesz zwolnienie na chwilę czy już do końca ciąży? bo na chwilę to raczej problemów być nie powinno:) jeśli do końca ciąży to zalezy do podejścia lekarza. Ja np w 910 tyg plamiłam i mnie posłal na zwolnienie już do końca ciąży. Ciekawa jestem jak będzie teraz skoro ciąża plamiła, 2 poroniona... ciekawi mnie jakie podejście ma do tego mój dr. ja chcę pracować do końca roku na pewno, później chętnie przyjmę l4 ponieważ nie jestem wydajnym pracownikiem w ciąży (tak było przynajmniej w 1). Mylę się, rozpraszam szybko, jestem senna i mylę słowa :/ i niczym się nie martw :) i daj znać koniecznie jak po wizycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie biore bromka, bo endo najpierw chce spradzic jaka jest przyczyna takiego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Ogólnie chciałabym do końca ciąży, ale narazie może być na miesiąc, bo jestem taka słaba codziennie i ciągle mnie mdli, że nie mogę normalnie funkcjonować. Po schodach wchodzę na raty, bo szybko się męczę i muszę przystawać co jakiś czas. Poza tym mam okropne zaparcia i nie mogę się normalnie wypróżnić. Ogólnie nia mam siły. Na szczęście mąż idzie ze mną na wizytę, więc świadomość, że będzie za drzwiami jakoś mi pomaga. Strasznie się denerwuję, bo to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak będzie to wszystko przebiegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz szczerze jak się czujesz, może da zwolnienie :) życzę zdrówka i lepszego samopoczucia :) :* a jak reszta ciężarówek się czuje?? mnie męczy senność i to chyba tyle na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia1906 dzieki za odp! Hmm ja stwierdziłam że czekam do pon i ide zapisuje się do gin. Jeśli to nie ciąża to i tak muszę iść. Testować chyba w weekend będę jeszcze raz. A co implantacji - to nie wiem;/ Nie miałam plamienia. Ale skurcze macicy tak. Nie wiem czy akurat to była implantacja. Masz jakieś dolegliwości już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Qserra Ty w 7 tyg idziesz to już wszystko powinno być malinka. Ja w zaledwie 5 tyg i podejrzewam że mnie pogoni bo nic nie będzie widac ale cóż tak mi wypadł termin. Najwyżej póżniej sie zgłosze albo może będzie coś widać tydzień później u drugiego lekarza. Ja mam wizyte już jutro. Jestem podekscytowana i zdenerwowana zarazem Powodzenia Ci życze qserra. Bedzie ok! Napisz co tam po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Pełna nadziei, tak sobie policzyłam, że to siódmy, bo ostatnią @ miałam 01.10. Dziś wzięłam sobie wolne, żeby na spokojnie iść do tego lekarza, bo wizytę mam na 16, a pracuję do 15stej i ciężko by mi się było wyrobić. Tobie również życzę powodzenia u gina. Tak sobie myślę, że powiem wprost o tym zwolnieniu, a może sama mnie zapyta? Już bym chciała być po. Najbardziej to mnie przeraża to usg transwaginalne. Brzmi okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o dopochwowe? :P nie ma sie czego bac. Ja tam prawie nic nie czuje na takim USG :) z reszta jak zajmiesz sie patrzeniem na monitor to nawet nie bedziesz myslala o tym ze masz cos tam miedzy nogami ;) zaloz sobie jakas tunike to nie bedziesz z gola pupa i moze sprawi Ci to komfort :) nic sie nie boj. Najwazniejsze, ze sprawdzisz co u malenstwa Twojego!! koniecznie sie odzywaj powizycie :) ja mam w poniedzialek o...20:15 !! moze ktos zrezygnuje i uda sie wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ja na jutro też mam urlop. Wykąpię się i pojade. Tez nie lubie usg dyskomfort czuje. Dzis kłuje mnie w prawym jajniku no i o co chodzi? Ja tez licze od dnia ostatniej @ tylko to tak dziwnie bo rozne zrodla roznie podaja. Ze to niby juz 5 tydzien. Nie wiem sama. W nocy spać nie będę mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi prywatnie idziesz? Daj znać co Ci gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Hej, ja dzis.tez mam wizyte.i tez.sie stresuje :/ Dziewczyny dzis dowiedzialam.sie.ze zona kolegi z pracy jest w ciazy, lekarz potwierdzil im.ze do zaplodnienia doszlo na dzien przed @!! Nie starali sie o.dziecko, ba nawet je odkladali.. Pisze tak na pocieszenie dla.wszystkich staracek- natura rzadzi sie swoimi prawami i nigdy nic nie wiadomo :) Takze glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wg OM mam 6 tydzien ale wg moich obserwacji i tego kiedy byla owulka - 5 tydzien. Tak tez wskazuje bhcg wiec trzymam sie, ze to jednak 5 a nie 6 tydzien. zobaczymy w poniedzialek na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei - tak prywatnie. Ja chodze do jednego gina przez medicover i jestem zadowolona mega bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można zajść dzień przed @? Moze coś się przesunęło i było to dzień przed spodziewanym terminem @ a gdyby się zapłodnić nie udało, to @ byłaby później ? normalnie to je szok :) anyway - sama myślałam, że z moejgo cyklu NICI tym razem a udało się :) plemniczek zaczekał sobie we mnie kilka dni :) musiało mu być u mnie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skupiłam się na teym co napisałaś o znajomych i przeoczyłam wizytę Twoją.. Atram a o której idziesz?? odzywaj się koniecznie PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Atram, to stresujemy się dziś razem. Razem raźniej. Już się wykąpałam, potem tylko odświeżę się przed wyjściem. Już niedługo wszystkiego się dowiem. Jestem podekscytowana i jednocześnie przestraszona. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra będzie dobrze <3 :) jeśli weźmeisz męża na USG to polecam nakręcenie filmiku :) piękna pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra bedzie dobrze i cos czuje ze beda u Ciebie lezki szczescia:-) A ja dzis walcze ze skurczami- lapie na 20sek i puszcza:-( nie wiem czy to nie jest zapowiedz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×