Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Beatrice 27
Fiolkaa, nie zalamuj sie...my tez wiele razy przezywalysmy takie rozczarowania...I nie raz mowilysmy ze nie damy rady, jednak kiedy lrzychodzil TEN czas nadzieja i sila jakos same wracaly:)Pamietaj,ze dopoki walczysz jestes zwyciezca:)I jeszcze jedna wazna rzecz- nie jestes w tym wszystkim sama:) masz chociazby nas:) Pelna nadziei,qserra - ja tez ze spaniem mam problem...Tzn w nocy, bo w dzien moge spac caly czas.Natomiast jak juz wstane w nocy na siku to masakra...najchetniej wlaczylabym jakis film i tak do rana... A co do mdlosci to slyszalam ze dobre sa platki migdalow....ale sama jeszcze ich nie wyprobowalam:) U mnie mdlosci delikatne pojawiaj sie juz rano ale swoj szczyt osiagaja w godzinach okolo poludniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Bezsenność dopiero przed wami :) Ja obecnie jestem na etapie zasypiania po 5 a wstaje o 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko jasne- @ przyszła rano :( zatem zabieram się za robienie badań od poniedziałku. Podpowiedzcie mi proszę czy badając LH, FSH, Estradiol muszę być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Folia tak mi przykro.:( ja nie testował am poczekam do pon jak nie przyjdzie @ . Nadal walczę z migrena nigdy tak długo przed @ nie trzymała eh odezwę się później kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu chyba nie trzeba byc naczczo do tych badan,ale kurcze szkoda ze @przyszla do Ciebie Gosciu 122 witaj, u mnie narazie bez zmian ale biore clo wiec mam nadzieje ze jestem na ostatniej prostej, a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ja niestety nie pomogę bo nigdy takich badań nie miałam. Cd bezsenności zasypiam ok 9wieczorem, a budzę się o 4,5 lub 6rano:) macie też tak, że jak.wstajecie z pozycji siedzacej przy biurku to kluje was podbrzusze mniej więcej jakby jakiś mięsień się zastal? Fiolki, kochana... wszystko się ułoży. Polecam jakieś prZedsięwzięcie które na tyle Cię.zainteresuje, ze osłabienie myślenie o dziecku. U mnie.to zdało.egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Urodzilam pod koniec sierpnia, w terminie.. Trafiłam tydzień wczesniej do szpitala, miałam skurcze ale nie regularne, na izbie na ktg Mala miała spadek tętna,później na usg wyszlo ze niby mam wielowodzie, po paru dniach na oddziale zrobiono mi ponownie usg i rzadnego wielowodzia nie miałam, Mala spadków juz nie miała.. Spędziłam tyle czasu na patologii, w sumie prawie sie zadomowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
4dni przed terminem założono mi cewnik foleya czy jakos tak, na drugi dzień wypadł, po jednym dniu ingerowania podpisalam zgodę na indukcje, ze względu na to ze Dzidziuś juz wazyl 3.900 wynikalo tak przynajmniej z usg. W szpitalu ktorym bylam maja zwyczaj indukowac dopiero w 10dniu po terminie,ale ze ja szczupaczek i dziecko duże,to nie chcieli zwlekać. 27.08 od 6rano juz nie spalam, oczywiście na czczo caly dzień miałam być,tylko woda, od8 podlaczyli mnie do kroplówki z oksytocyna, aż do 14, na sali przedporodowej lezalysmy we 4, Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
dziewczyny w miedzy czasie wyjezdzaly na porodowke, stekaly,jeczaly z bolu, a ja w myślach tylko obiecywalam sobie ze na pewno nie będę tak samo stękać. Nie potrzenie. O 14odlaczyli kroplówkę, a od 15zaczelam miec regularne skurcze które coraz bardziej sie nasilaly. Dostałam gorącej slodkiej herbaty talerz zupy, i informacje ze dzid urodzę, o 17juz przeniesiono mnie na porodowke, Polozna zaproponowała mi wejść do wanny, nie odmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
kapiel pomaga, wydluza czas miedzy skurczami,w miedzy czasie przyjechał mój partner na wejściu rzucił tekst ,, Ty sie tu kapac przyjechalas,, hah ale wychodząc juz z wody jest jeszcze gorzej, jak po gorącej kąpieli w czasie @, bole krzyżowe sklonily mnie o poproszenie o znieczulenie, litr plynow mi podali..zanim to zleci to 2godziny minal! Podszedł mój Luby do kroplówek podkrecil je to w 20min zeszly,zawolal Polozna. ..zbadala mnie to z 4cm rozwarcia bylo juz 8!Na ZOO bylo juz za późno,wiec raczylam sie gazem, Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Przebily pęcherz plodowy, i o 21.35 urodzilam cudowna córkę 3.810 cm 57 10/10 Zofia, po dwóch dobach wypisali Nas ze szpitala. Mloda ma juz 11tyg, jest super. Daje sie wyspać, w nocy budzi sie tylko raz. Oczywiście śpi ze mną, trudno jest mi ja opuścić, poza tym w łóżeczku jakos nie chetnie śpi. Problemów z kolkami tez nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Życzę Wam takich grzecznych dzieciątek!!! Przed ciaza wazylam 57kg, przed rozwiązaniem 69, juz po 2tyg po porodzie waga spadla do tej z przed ciąży. Caly czas karmie piersią, nie przestrzegam diety matek karmiących, tylko dietę jedz wszystko z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
** Kochane trzymam za Was mocno kciuki, nie spinajcie sie, nie szukajcie na sile objawów, na kazda przyjdzie odpowidnia pora, i każda z Nas będzie miała Swoje piec minut!Będziecie jednocześnie cudownym Matkami Żonami Kochankami Przyjaciółkami, tego Wam z całego serca życzę! Musiałam sie z Wami podzielić tymi doświadczeniami, nie wiem dlaczego post nie chcial opublikować sie w całości, wiec dlatego go podzieliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Magda bardzo mi przykro :-( Dobra strona tego że masz @ to to że możesz dalej Sie starać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewiecki u mnie jak na razie cisza zawsze mam dzień przed różowe plamienie a teraz nic. Specjalnie nawet brzucg nie boli. U was też pogoda taka kiepska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Dziękuje dziewczyny :) faktycznie musze znalezc sobie jakies ciekawe zajęcie po pracy ;) póki co wlasnie z niej wróciłam i zamierzam w koncu sie wyspać :)) Agnieszka no to naprawde dobrze wróży - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Agnieszka, u mnie pogoda też beznadziejna, szaro-buro i ponuro, nic się nie chce. Mąż odsypia nockę w pracy, a ja nudzę się jak mops i od rana w piżamie łażę. Ale przynajmniej chwilowo opuściły mnie nudności i pochłonęłam pomidorówkę. Chyba nigdy mi tak nie smakowała jak dziś. Teraz czuję, że zaczyna mnie znowu mdlić, ale już powoli się przyzwyczajam do tego. Od jakichś 2 godzin próbuję się ogarnąć i zrobić coś pożytecznego typu sprzątanie, ale jest taka senna aura za oknem, że chyba sobie podaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka my z M caly czas dzialamy, bez spinki. Wyjechalismy na wekend, zmiana klamatu moze pomoze :) tylko meczy mnie troszke katar, mam nadzieje ze to nic nie opozni/zmieni w owulce. Sluzu mam duzo, wczoraj bolal mnie brzuch jak zawsze na owulke. blondyneczka a ty jak tam? Gratuluje nowym zafasolkowanym mamom:) Powodzenia dla testujacych w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka w tym cyklu odstawiam clo, mojego gina i skupiam się na zrobieniu badań do kliniki i wizycie w niej, gdzie będę miała robione badanie PCT. Zobaczę co powie gin z kliniki, a do swojego wrócę w przyszłym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A co tu taka cisza nastała? To nie normalne :P Wszystkie swoich mężulków przytulają tylko ja sama tego wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaa88
Gratuluję tym co się udało. My ciągle działamy, staram się nie myśleć ale chyba tak nie potrafię i jednak ciągle w głowie siedzi, że chcę dziecko. Atram86 widzę, że ty też już kilka cykli się starasz. A to byłoby pierwsze dziecko, czy masz już dzieci? U mnie to będzie pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a co to jest PCT? atram my tez dzialamy :-) i super pomysl z wyjazdem :-) i widze masz piekne objawy owulki :-) u mnie juz chyba sie konczy ten sluz i dzisiaj raz na papierze zauwazylam lekko zabarwiony krwiaz sluz i co chwile czuje jajniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTC - podstawowa spoczynkowa temperatura ciała wynikająca z przemiany materii mierzona w miejscach pokrytych błoną śluzową o tej samej porze i stałą ilość czasu po co najmniej 3h snu :P Jak widać była bdb przygotowana do dzisiejszego egzaminu na nauczyciela NPR :) Już po egzmainie, poszło mi bardzo ladnie, wyniki z Warszawy maja byc... za jakis czas :P A potem juz dyplm nauczyciela potwierdzony przez Instytut Matki i Dziecka łii :) Madziu... przykro mi. Miałam wielka nadzieję na CIebie! Ale nie łam się. Jesteśmy tu z Tobą :) CO do tych badań to hmm chyba nie trzeba być na czczo bo przeciez jedzenie nie wpływa na poziom hormonów płciowych. Co do podwyższnej prolaktyny w ciazy to faktycznie jest, ale od 8 mca. Powiem Wam o nietypowych rzeczach które u siebie ostatnio zaobserwowałam :/ KICHANIE SERYJNE:/ I przesuniecie sie ODRUCHU WYMIOTNEGO tak bardzo do przodu jamy ustnej ze nie moge umyc zebow... Rwie mi zoladkiem ze masakra :( Straszne to uczucie. Nawet wyplukac buzi z pasty nie moge spokojnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda88 tak na hormony musisz być na czczo i robi się je między 3 a 6 dniem cyklu tak mi gin kazał . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia mi gin zalecił zrobienie między 2-4dc, a co do tego czy na czczo to zadzwonię jutro do laboratorium i podpytam :) Blondyneczka jeśli chodzi o PCT z tego co mi gin mówił to badanie to mam zrobić między 12-14dc, dzień wcześniej mamy współżyć, a podczas badania gin z ma pobrać śluz, w którym to sprawdzi jak plemniki ze mną współpracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogole jestem chyba jakis wyodrebniony przypadek...popredni cykl 50 dni...a teraz...do wczoraj cykl trwal 19 dni...trwal,bo dzis ...niespodzianka...okres...hahahaha takich rzeczy jeszcze nie widzialam...:/ nie wiem czy sie smiac czy plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×