Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość atram86
Aggaa staramy sie 5 cykl o pierwszego dzidziusia. Moje wyjzad cos pomoze :) blondyneczka dla mnie teraz nadchodzi najgorszy czas... Doszukiwania sie objawow, boli itp.. Obiecalam sobie w tym miesiacu nie wariowac ale ciekawe czy wytrzymam. A ty ktory cykl staran? I ktory dzien cyklu teraz? moze za mocno dzislaliscie i stad ta krew? Oby to nic powaznego. Na fasolke to chyba za wczesnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Pytanie o cykl bylo do aaggaa88. Blondyneczka wiem ze z toba idziemy rowniotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka a lekarz zdiagnozował skąd u Ciebie takie różnice w długości cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
aggaaa, witaj :) Literatura podaje, że norma to starania mniej więcej do roku i faktycznie moim znajomym oraz rodzina tyle to zajmowało. U nas było podobnie, jeszcze nie wiem jaki będzie finał, ale mam dobre przeczucia. Qserra, chyba zaczynam rozumieć co czujesz. Wczoraj wieczorem uciekłam z parapetówki koleżanki, mdłości po śledziu mnie zupełnie zniechęciły :P Gabi, jak Ty się czujesz? Muszę Wam jeszcze powiedzieć, że moja ginekolog powiedziała ostatnio, ze serduszko powinno bić najpóźniej przy skończonym 7tygodniu, czyli ja mam jeszcze 2 tygodnie. Rozważam zwolnienie lekarskie i szczerą rozmowę z szefem - wiecie może czy takie zwolnienie od razu jest z kodem b na ciążę=100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te badania co ma robic Madzia to mi gin tez powiedziala ze miedzy2a4dc a ja i tak btlam naczczo bo robilam z samego rana :-) atram ta krew byla w srodku dnia i raz na papierze a w zasadzie to nawet nie wiem czy to byla krew bo mam rozowy papier i wydawalo mi sie ze kolor zrobil sie ciut ciemniejszy niz normalnie :-P chyba ze to moja wyobraznia ;-) a dzien cyklu mam 17 i chyba od jutra bede duphaston brala, mialam od dzisiaj ale dla pewnosci wezme od jutra :-) iczozord ale mi wytlumaczylas hehe kurcze kobieto wiedze to masz ogromna :-) Madziu to daj znac jak po tym badaniu bo ono jest strasznie ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka ja jestem na zwolnieniu już od pierwszej wizyty u ginekologa czyli od 5 tyg ciąży i od tej pory mam 100% płatne jesli o to Ci chodziło. U mnie akurat nie było problemu ze zwolnieniem bo zaszlam w ciąże mies po poronieniu. Dziewczyny a które już u was tygodnie ciazy? Bo już się pogubilam. Napiszcie proszę. Pytam oczywiście wszystkich zafasolkowanych tych które mnir znają i tych które nie :).Pozdrawiam przyszle mamy i staraczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja też robiłam te badania między 2 a 4dc chyba byłam na czczo lepiej iść przed śniadaniem. Bo widzisz ja teraz robiłam prolaktyne i co z rana zjadłam śniadanie bo nie wiedziałam a ten hormon robi się koniecznie na czczo i musze chyba powtórzyć. Justynecza ja nie wiem czemu masz takie dziwne cykle może jeszcze po anty cykl ci się nie uformować. Pytałaś lekarki? U mnie na razie cisza brzuch trochę pobolewa ale puki nie widzę @ to jest dobrze.jeśli nie przyjdzie dziś to rano testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda narazie zrobilam thc,prolaktyne,estradiol ale wszystko w normie. W 20-22 dc mialam isc na progesteron ale juz m sie cykl skonczyl...Jutro pojde zapytac co dalej,bo mam luteine i estrogen do brania ale mialam sie wstrzymac ten cykl by badania porobic a teraz nie wiem co i kiedy zaczac brac...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Maniula, ja w sumie jestem parę miesięcy po poronieniu i moja gin też mnie namawiała na zwolnienie lekarskie przynajmniej w I trymestrze. Mam jeszcze jedno pytanie cd tarczycy. Czy któraś z Was bardzo zwiększała dawkę euthyroxu w ciąży? Tydzień temu zmieniłam z 50 na 125 i zastanawiam się czy niepokój, lęk, bardzo mocne bicie serca szczególnie w nocy to może być z tego. Bardzo źle się wtedy czuję i najchętniej siedziałam w temperaturze bliskiej 0. Mam wrażenie, ze im cieplej tym gorzej mi się oddycha - oczywiście duszne pomieszczenia przyprawiają mnie o mdłości, ale to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja mam co wizytę u endo zwiekszana dawkę. Zaczynałam chyba od 50 a sopniowo szlam na 75, 88,100. Narazie tak zostało. Mi endo mówiła że lekarstwa tzn większą dawka nie zaszkodzi a jedynie pomoże maleństwo bo moje burzliwe hormony nie będą na maleństwo działać. Witaj Maniula22... Jak u Ciebie przebiega ciąża. U nas prawie 24tc. Mała tlusciutka podobno jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie praktycznie od razu kazał przejść na 125. czyli jednego dnia zjadłam 75, 2 i 3 - 100 i potem 125. No i dziwnie się czuję, ale też tsh miałam ponad 9 jak zaszłam. Carolinee, Ty też od razu poszłaś na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a odbiegając trochę od tematu. Planuję otworzyć kuchnię na salon. Jakie są wasze doświadczenia i opinie na ten temat? :) Czytam i czytam o zapachach i o tym, że niefunkcjonalna, a nam bardzo by się przydała przestrzeń którą daje otwarcie kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Caroline u mnie dziś zaczął się 25 tydz. A jak u Ciebie z ******i? Czujesz już reguralnie? I w którym miejscu bo ja tak bardzo na dole i nie wiem czy to dobrze czy mały nie powinien siedzieć wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja jestem przeciwna otwieraniu salonu na kuchnie chyba ze ktos w niej nie gotuje albo ma sprzataczke, po pierwsze te zapachy jak mowisz a po 2 zeby bylo przyjemnie zawsze musi byc porzadek a jak robisz impreze albo ktos wpadnie nie zapowiedzianie to zamykasz kuchnie i masz z glowy a przy otwartej nasalon to niestety... przynajmniej takie jest moje zdanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Baletka ja otworzyłam kuchnie na salon bo potrzebowaliśmy dodatkowego pokoju dla synka i powiem że super tak są zapachy ale tylko w tym pomieszczeniu i jak otwierasz okno przy gotowaniu to szybko schodzi. Jak mieliśmy odrębną kuchnie to tez było czuć niekoniecznie tylko w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny zwolnienie w ciąży jest płatne 100% ?? powiedzcie jak to w końcu jest. Jak jestem w 5 tyg. ciąży i 1 dzień, to już 6 tydzień? Trochę to pokręcone i nie kumam ;) Ja postanowiłam, że przestaję pić kawę kofeinową bo mnie po niej nosi. Justyneczka bardzo Ci współczuję. Na własnej skórze tego nie doświadczyłam, ale mam koleżankę, która ma identycznie jak Ty i wiem co to za problem, jak ona się wkurza, zarazem śmieje i płacze bo nie wie co robić :( maniula 22 dostałaś zwolnienie już na cały okres ciąży czy na kilka mcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Pełnanadzieji zwolnienie jest co miesiąc od pierwszej wizyty następna za miesiąc i następne zwolnienie i tak do końca ciąży. A płatne masz od początku 100% :). Ja liczę to w ten sposób że jeśli minęło 5 tyg czyli zaczął się 6 więc jesteś w 6. Mi minęło wczoraj 24 tc dzis zaczal się 25 więc ten tydzień nazywam 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
maniula22 tak właśnie myślałam z tymi tygodniami, dzięki :) A to nie wiedziałam, że jest 100% płatne, myślałam, że jak chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam salon z kuchnią fakt wolałabym mieć jednak osobno ale tak jest więcej przestrzeni i faktycznie zapachy i tak lecą i tak po całym mieszkaniu. Ale zawsze musisz mieć czysto jak miewasz często nie zapowiedziany gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadzieji dzieki.A czy kolezanka wie dlaczego tak ma?ja mysle,ze wciaz po anty nie moge sie unormowac...aczkolwiek pol roku juz nie biore,nic dziwnego,ze w ciaze nie zaszlam.W tym cyklu owulki raczej nie bylo...nic nie zauwazylam.Zobaczymy co mi gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja mam salon z kuchnią i oczywiście lepiej by było jakby było to zabudowane ale 1. Nie było by takiej przestrzeni 2. Nie było by takiego super efektu wizualnego bo mamy kute schody tak jakby w kuchni-korytarzu 3. Mamy kominek w salonie i ogrzewamy nim całe mieszkanie a na górze mamy wydechy Sa plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kuzwa wiadomości Sie nie pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kuchnię na salon ponieważ nie chcę być sama gotując, szykując kolację... mam dziecko i robiąc obiad mam je pod ręką. Są znajomi to też c coś robię u jestem z nimi... mam barek więc bałaganu nie widać :-D A zapachy są zawsze. Mieszkałam u mamy 20 lat, kuchnia była oddzielna a mimo to zapachy były wszędzie. Nigdy nie chciałam zamknietej kuchni i nie żałuję decyzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baleko ja czuję się bardzo dobrze :-) nic mi nie dolega :-P W 1 ciąŻy zaczęłam brać euthyrox i od razu 100 teraz jadę na 150 więc nie mało ;-) ale wynik mam piękny bo tak 1,5 :-) Jutro mam wizytę i zaczęłam się stresować.... :-[ i to jeszcze o chorej godzinie bo o 20.15 - dopisaly mnie jako ostatnią bo doktor kazał. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka w pierwszej ciąży odrazu od 6 tc byłam na zwolnieniu ale to z racji tego że miałam krwiaka i musiałam leżeć by się wchłonal. Jestem zdania że początek można pochodzić do pracy. Potem jak już naprawdę ciężko się robi to iść na zwolnienie ;) teraz w drugiej ciazy siedzę w domu i nie pracuje a wiec zwolnienia nie potrzebuje:) Maniula22 my się dobrze czujemy. Mała dosłownie z dnia na dzień coraz bardziej buszuje. Wczoraj mi ręce odskoczyly od brzucha bo tak kopać zaczęła. Czasem przytuli się do pęcherza i właśnie czuje ja tak bardzo nisko. Ale bez obaw to normalne. Za jakieś parę tygodni zrobi się to nieprzyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×