Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

No właśnie ja nie miałam robionego progesteronu i sie zastanawiam czy powinnam miec. lekarz stwierdził ze NIE. Magda a jak sie czujesz? Przytulanie z mezem jak najbardziej wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
agnieszka5g ja tez robiłam w 26dc i wyszedł negatywny robiłam rano, a dzisiaj popołudniu i proszę :) mam nadzieje ze rano się nie rozczaruje i będzie jeszcze ladniejsza kreseczka:) poczekaj jeszcze z 3dni i zrobi:) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka no wlasnie czuje sie normalnie. Jajniki lekko odczuwalne ale tak to nic szczegolnego- zero bolu piersi, brzucha, jedynie strasznie mnie wypryszczylo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Jej Palola gratulacje!!! Pocichutku zazdroszczę ale i bardzo sie cieszę :) ja tez mam 2dni do @ i wiem, ze to głupie ale naprawde boję sie testować juz oczami wyobraźni widzę te jedna kreskę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a jakiej dlugosci masz zazwyczaj cykle??? Paola czyli nic straconego mowisz :) Ja zrobie w pon jak nie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda mnie też wypryszczylo . . . A tak to lekki ból piersi i jajniki niby na okres ale niecały czas i inaczej do tego miałam takie jakby kłócić w pochwie może jednak zrób betę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Ja oczywiście zrobiłam w 26dc i negatyw :( postanowiłam wiec poczekać do niedzieli ale po info Paloli bedzie cieżko czekać ..ech jak fajnie, ze jesteście dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka to prawda mnie tez kusi tym bardziej ze mam 3 szt jeszcze :) Magda myślę ze idz na bete albo do lekarza jak bo to juz 5 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Agnieszka a kiedy Ty sie spodziewasz wstretnej @? Ja bede twarda wytrzymam do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Caroline dzieki za info. Juz raczej tam nie wroce. Skoro taki poczatek to beda olewac na calego. Gratuluje dwoch kreseczek ;) Reszta dziewczyn DO ROBOTY!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
kochane ja tez się bala robic, nawet miałam wam pisać czy chyba dostane @ bo jakos tak już mi bole brzucha przesly i nic nie czuje, miałam zrypany dzień w pracy i tak poporstu stwierdzialm ze robie test:) pokropilam i poszlam sobie jedzonko przygotować, przybiegłam po 5-ciu minutach i się zszokowałam:) tez Wam tego zycze :) za tydzień ide do gina i wtedy już będę na 100% pewna bo boje się porażki :( jakos dalej to do mnie nie dociera, jutro kolejny testing :D dawajcie znac jak cos będziecie wiedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka wyluzuj przez weekend a w nast tyg zrob bete albo umow sie do lekarza bo sytuacja musi sie wyjasnic... i oczywiscie informuj jak sutuacja :-) atram, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Witam witam, Tyle czasu minęło od mojego ostatniego postu.. Blodyneczko co u Ciebie słychać? Z wcześniejszych postów wnioskuje ze nadal cisza.. Pamiętaj zawsze trzeba mieć nadzieje, najwidoczniej musicie odczekać swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  122
Taki dlugi post napisałam a tu tylko taki maly fragment.. Ejjj to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Witam witam, Tyle czasu minęło od mojego ostatniego postu.. Blodyneczko co u Ciebie słychać? Z wcześniejszych postów wnioskuje ze nadal cisza.. Pamiętaj zawsze trzeba mieć nadzieje, najwidoczniej musicie odczekać swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Palola, super! Rozumiem, że jeszcze dziś powtarzasz test? Daj znać koniecznie. Agnieszka, Fiolka, czyli testujecie w podobnym czasie? Ciekawa jestem. A ja od godziny już nie śpię, bo oczywiście mdłości:-( plus jakieś dziwne bekanie. Nie mogę się doczekać kiedy to ustąpi. Wszyscy dookoła zajadają jakieś pyszności, a ja nawet spojrzeć nie mogę, bo od razu odruch wymiotny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
qserra dzięki:) ja tez już wstałam bo glodna jestem i spac nie mogę :) tak robilma test i wyszedł tak samo czyli leciutka kreseczka:) ale ide zaraz do pracy i zaopatrzę się w tesciki wyższej czulosci:) i jutro znowu będę testować:) na te nudności to może spróbuj jakiś prenatal complex zawiera imbir i podobno fajnie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Hej Kobietki, ja zatestowalam i co? oczywiście negatyw :( ech w takim razie czekam juz tylko ma @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Hej Kobietki, ja zatestowalam i co? oczywiście negatyw :( ech w takim razie czekam juz tylko ma @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Qserra jezeli chodzi o bezsennosc to nie jestes sama. Ja od 6 na nogach. Za groma spac nie mige. Jak juz sie obudze na siku to juz zasnac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Witamy i gratulujemy ciężarówce Paloli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Hej Kobietki, ja zatestowalam i co? oczywiście negatyw :( ech w takim razie czekam juz tylko ma @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Ojoj przepraszam za 3x to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Fiolka główka do góry. Wszystkie przez to przechodziłyśmy jedne więcej razy drugie mniej ale w końcu do każdej uśmiechbie sie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
Chyba jesteście dzielniejsze ja mam od razu zalamkę, ale co moge zrobic tylko próbować dalej ( myśle ze dalsze próby mogą bardziej pocieszyć jedynie mojego męża :D) Bardzo Wam wszystkim gratuluję za resztę trzymam kciuki (Agnieszka jeszcze nie testowała wiec u niej nadal szansa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wiem że łatwo pisać ale troszkę więcej luzu. Nie stresuj się kobietko :) Stres nie służy starankom i fasolince. Wczorajsza sytuacja jaka mnie spotkała już właściwie poszła w niepamięć. Nie ma co się stresować bo to nie pomaga w niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×