Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale powiedcie mi po ilu dniach są juz jakieś objawy ciazy? Ja dziś źle się czuje tak jakoś dziwnie powiem Wam wczoraj mnie zgada męczyła cały dzień. Od kilku dni boli mnie lewą cześć brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Aga, a badalas progesteron? Mój lekarz mówił, że plamienie w II fazie cyklu często jest spowodowane za niskim progesteronem...ja nadal czekam... już 35dc i nic... ostatnio pobolewa mnie trochę brzuch, czasami jak na @ ale narazie czysto... dużo białego śluzu i to tyle. Jak byłam na kontroli usg to lekarz mówił że jak @ będzie się opozniac to żeby zacząć brać luteine, na wywołanie @ lub podtrzymanie ciąży... i tak też robię. I czekam, już 3ci dzień na luteince podjezykowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majranka ja jestem juz jakos w 8 tyg i jakis specjalnych oznak nie zauwazylam:-) poczatkowo mialam skurcze w dolnej czesci brzucha i zaczerwieniony brzuch po prysznicu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
Czesc dziewczyny, tak jak obiecam odzywam sie. Lipa. Rano zrobilam test i niestety jest negatywny:( Plamienia brazowe nadal mam i nadal mam stan podgoraczkowy 37.5;( troche sie boje, ze to cos powaznego. Dzis o 20stej mam usg transvaginalne wiec napisze co i jak. Szkoda tylko, ze test znowu negatywny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Witajcie :-) Widze ,ze kafe w koncu ruszylo.Ciekawe na jak dlugo. Ja w sumie tylko z szybka informacja co u mnie..bylam wczoraj u mojego Dr na prywatnie.Z maluszkami wszystko dobrze.Rosna zdrowo...Plci jeszcze nie poznalismy, ale juz teraz widac ,ze jeden bobas jest spokojny jak aniolek a drugi fika jak kózka.Udalo sie uchwycic na usg spokojniejszego skarbka:-) jest cudny..idealny.....te usteczka, nosek, oczka,uszka, malenkie paluszki..Zakochalam sie w nich- kolejny juz raz:-) Maz wczoraj towarzyszyl mi podczas wizyty..zachwyt w Jego oczach i wzruszenie byly czyms nie do opisania..Ukradkiem ocieral lzy :-) Pozatym juz teraz wiem, ze bede miala cesarskie ciecie i bąbelki urodza sie jakies 3 tygodnie przed planowanym terminem.. Wiecie co...? Jestem szczesliwa...jak nigdy w zyciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progesteron mam w normie ale biorę bromek a gdzieś czytałam ze ona może obniżyć progesteron ale miałam delikatne plamienie teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice cudowne wieści :) Madzia ja sie czuje beznadziejnie - w ogole bym nie wstawała z lozka, jesli chodzi o pracę to rano jeszcze w miarę ale jak mam isc popołudniu to jest dramat, naprawdę ciesz sie ze nie masz żadnych objawów! :)) za 2h jade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Cześć kochane. Wybaczcie, ale nie przeczytałam żadnych wpisów.chciałam wam tylko powiedzieć, że tuż po powrocie do pracy zaproponowali mi podwyżkę i zmianę stanowiska na moje wymarzone... Jestem niesamowicie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
**Agnieszka, to prawda..ale moja droga do szczescia byla dluga i kręta....Tak czy siak, najwazniejsze, ze teraz jestem szczesliwa... ** Crunczips- napisz jak po wizycie..trzymam kciuki:-) Aaaaa, ja myslalam, ze na dobre pozegnalam sie z mdlosciami, a tu rach ciach i wczoraj z rana znow obejmowalam sie z muszla klozetowa..:-/ jak narazie to byla jednorazowa akcja i dzis nie bylo powtorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletko...to wspaniale wiesci :-) Oby teraz pociagnely za soba szereg dobrych zdarzen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Beatrice to cudowna wiadomość. Zobaczyć takie małe, kochane szczęście... coś pięknego :-) ja też miałam okazję podpatrzeć malucha w poniedziałek :-) Słodkości :-D Całuję mocno! Pomiziaj maluchy od cioci :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi - prośba spełniona ;-) Dzieciaczki pomiziane od cioci Gabi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga yo zapytaj lekarza bo moze faktycznie bromek Ci obnizyl progesteron i stad plamienie ... Dziewczyny gratuluje i zazdroszcze :-), ciekawe kiedy ja bede mogla popatrzec na ktosia w brzuchu i byc taka szczesliwa jak Wy teraz... ahhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Blondyneczko- ja mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz piała ze szczescia..:-) Zycze Ci tego z całego serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny ale wam zazdroszcze waszych brzucholków.... baletka gratuluje byłam pewna że w pracy będzie wszystko dobrze ! Ja oczywiście byłam dzisiaj u Gina już mam dosyć normalnie :-( wczoraj jajo miało 22,5 dzisiaj 23 mm gin stwierdził że wczoraj/dzisiaj powinno pęknąć.... czekam .... dzisiaj wstaliśmy o 6 rano żeby Sie poprztulać :-) chciałabym żeby już pękło... jutro znowu jade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaj :) Śluz "płodny" może pojawić się przed miesiączką także nie zawsze zapowiada dni płodne. agnieszka temp na pewno nie skacze Ci o 5 stopni :) Chyba chodziło Ci o 0,5? Większy spadek przed samym skokiem jest dość typowy i prawidłowy choć nie musi występować. A temperatura nie musi być wyższa, każdy ma swoją indywidualną temperaturę, czasem to się zmienia z wiekiem. Nie ma reguły, że po zapłodnieniu jest np zawsze 37 :) To mit. CHoć faktycznie, po zapłodnieniu temp utrzymuje sie na wyzszym poziomie co najmniej 3 mc (czyli na poziomie takim jak po owulacji). x magda ja na L4 przeszłam coś koło hmm 10 tyg. OM 29 sierpnia a ja jestem na zwolnieniu od początku listopada. x marjanka w pierwszej ciazy objawy (anomalie w stosunku do wczesniejszych cykli) czulam juz od 1 dnia!!! Ale bardzo dokladnie sie wczesniej obserwowalam i to chyba dlatego. Z kolei w tej ciazy bym sie w zyciu nie domyslila ;-) Zero objawow, piersi małe i miekkie dlugo. Nie ma reguły, każda ciąża jest inna i czasem daje objawy od razu a czasem wcale:P x Beatrice oby tak dalej :) x BALETKA NO TO SUPER!!! Teraz w sam raz popracujesz troche a potem na l4 :P średnia wyższa bedzie :P x Dziewczyny ze Śląska - w Zabrzu zostalo otwarte nowe Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka. Super nowoczesne miejsce do rodzenia ale tż do leczenia i diagnostyki - zachęcam do obadania bo wszystko jest na NFZ :) Specjalisci bdb z calego slaska pościągani. x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord hehe prawda chodziło mi i 0,5 stopnia :) Bo ja nie mam za wysokiej ale jest nadal powyżej niż te przed owulacji. Mam chyba niższa bo biorę bromergon a on podobno obniża progesteron wiec może mam trochę niższy niż jak go nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja biorę jeszcze kilka dni i kończę i robie badanie prolaktyny wiec nie ma sensu robić. Jak będzie ok to przestaje brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Crunczips jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam , godzina w poczekalni ale co tam .. widzieliśmy maleństwo :) wszystko w porządku - wg usg 9tydz 1 dzien, serduszko bije jak nalezy i mamy zdjecia :) mój M przejęty strasznie a ja czuje wielka ulgę ! Aha mam juz L4 , Madzia napisz jak u Ciebie-zobaczysz na usg jaka wielka różnica od ostatniego badania - niesamowite :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips i widzisz po co była ta panika :) ehh ja właśnie się dowiedziałam, że jutro sama idę na wizytę... Jestem zła na mojego męża, bo o godzinie gina zarejestrował sobie pacjentkę- mam wrażenie że to się dla niego bardziej liczy niż kolejny raz oglądanie usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia co Ty na pewno nie-wiesz jak to jest w pracy pewnie nie miał wyjścia i zapisał.. Ja wlasnie miałam zawał bo w toalecie na papierze krew (żywa czerwona) i sporo tego było :( M od razu zadzwonił do doktora (powiedział ze to mogło byc od głowicy (usg) i żebym nie panikowala wzięła nospe i polezala a w razie co dzwonic ) pewnie juz dzis nie zasnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka ciężko powiedzieć z tym śluzem bo wszystko Sie miesza po starańkach... niby mam jakieś bóle... miałam nadzieja że dzisiaj jaja nie będzie a tu bęc.... no teraz to już za późno żeby da ł mi coś na pęknięcie... jakoś trace nadzieje a szkoda chciałabym żebym w końcu miała tą owulację :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa chab @ się rozkręca a temp leci w dol :( no trudno nie liczyłam na wiele z tymi lekim co biorę. Za tydzień idę zbadać ta prolaktyne. Będzie to mój 3 cykl który mierze tempke. Jak narazie skok był ja ją kilka cykli będzie dalej skok i nie będzie dzidzi a prolaktyna będzie ok to idę do mojej nowej ginekolog. Bo tak naprawdę myślę że teraz ok 3 cykli trafiamy w owulka wiec bez tragedii musze znać dobrze swoje ciało. Dobrze ze mam ślub na głowie to jakoś zleci. A jak okaże się że ze mną jest ok to musze w końcu mojego wysłać na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzięki dziewczynki za odpowiedź. Baletka gratuluje i trzymam kciuki za dalsze powodzenia! Beatrice świetne wieści. To wspaniałe zobaczyć maluszki. Ja już nie mogę doczekać się kolejnego usg. Maluch mega się zmienia z wizyty na wizytę. Mój maluszek ostatnio nie chciał pokazać co ma między nóżkami bo siedział sobie po turecku. Mam zdjęcie z usg na pamiątkę kolanka i stópki :) Nawet mój kaszel nie przestraszył malucha. Pozycji nie zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga przykro mi.... badania partnera nie SA takie złe mój był i wszystko było w normie :-) 15 min w pokoiku i sp rawa załatwiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga najwazniejsze ze te owulki u Ciebie sa, wiec prolaktyna nie jest az tak zgubna:-) ale co racja to racja przygotowania slubne potrafia zajac glowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×