Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Evi1705
no agnieszka ja też bym to sprawdziła bo moja koleżanka podczas ciąży przez pierwsze 2 miesiące miała normalnie @.... oczywiście wyczekiwała go bo nie planowała ciąży a była mała wpadka... jak zgłosiła się do gina po tabletki to jej obwieścił że jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka też witam:) ja też myślę, że jakaś beta lub test by się przydały.. według NPR faza 18 wyższych temperatur w 99% oznacza ciążę, czytałam też o dziewczynach, które miały plamienia w terminie spodziewanej miesiączki nawet do 4 m-cy. Więc warto to sprawdzić :) Blondyneczka no właśnie myślę, że mój organizm da mi trochę lepiej znać jak coś będzie na rzeczy.. tak sobie pomysłałam, że do tego profesora od leczenia niepłodności pójdę już z jakimiś wynikami, bo znając życie skasuje za wizytę i wyśle na badania dopiero. Męża chcę umówić na badanie nasienia w czasie jak okres mi przypadnie, potem czytałam,że są badania które wykonuje się 2-5 dc. Ja tego nie robiłam. A Wy jakie badania macie za sobą ? Jak wygląda w ogóle monitoring cyklu? Chodzi mi też o koszt, bo jedna wizyta u tego profesora to 250zł, więc za monitoring u niego trochę wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Poczekam i zobaczę czy jutro nie spadnie. Jak będzie nadal na wyższym poziomie to zrobię test bo wtedy juz by wyszedł na pewno. Ale nie robie sobie nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, kibicuję i trzymam kciuki! może zapoczątkujesz tu jakąś nową falę zaciążeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Moniq ja mam za soba badania takie jak: tsh, fsh,lh, prolaktyna, progesteron, estradiol, androstendion, cukier i chyba tyle... a u mojej gin wizyta kosztuje 100zl a z monitoringiem 130-150, roznie... a te badania ktore sie,robi na poczatku cyklu to wazne sa... Aga kurcze ale sie dzieje, moze wlasnie zapoczatkujesz nowe babyboom :-) 3mam kciuki i pisz co i jak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ale to byłby cud gdyby to krwawienie nie byłoby okresem. Jednak myślałam że temp spadnie jak nie w dniu @ to po niej a tu nie. Czekam na opinie iczozord ona wszystko wie ba temat tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to faktycznie mało miałam bo tylko prolaktynę i progesteron, no i te od tarczycy ( tsh, anty-TG i anty-TPO ). No nic to już wiem co będę robić w przyszły poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
cześć dziewczynki :) Hej Moniq - no mam nadzieję, że skoro czujesz się inaczej, to ten cykl będzie Twój!! Aga- a może jakiś test a może beta?? hmmm....? :) wiele kobiet w terminie @ dostaje plamień, krwawień a są w ciąży. Kurde no powiem szczerze, że mam MEGA NADZIEJĘ ŻE DO NICH NALEŻYSZ!!!!!! Blondyneczko a Ty kiedy powinnaś @ dostac?? rany ale mam nadzieję, że Wam się uda dziewczyny!!!! milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi jak jutro temp nie spadnie to zrobię test. Tez bym chciała być tym wyjątkiem no zobaczymy :) dzięki za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja mam badania tsh itp., glukoza, hormony, no i robiłam badania bilogiczne (chyba tak się nazywają) gdzie zapłaciłam za nie 300 zł wykluczyły u mnie choroby które mieszczą się aż na 3 stronach więc nie będę wymieniać hihi z grubsza wirus hpv, bolieroza, hiv itp.... ja mam tylko książkowe pco :).Za badania usg płaciłam 100 zł a za monitoring 20 zł. Moje aktualne leki to : inofolic, clo, d**ek :) i jakoś się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dzięki za odpowiedź, wiem już co robić :) Blondyneczka a Ty jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka jak ty masz z tym śluzem po clo? bo ja dzisiaj poszłam do wc i tyle śluzu było że szok.... aż się zdziwiłam ale nie wiem czy to po clo czy może dupku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
może ten d**ek mi szkodzi.... mam takie jakby skurcze podbrzusza.... sama nie wiem... a mój gin pewnie na Karaibach się opala ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja sie czuje zupelnie normalnie, oprocz bolących piersi ale jak zaloze stanik to nie bola, gorzej jest jak zdejme :) ale naprawde nic sie nie dzieje wiec spokojnie czekam na @ Evi sluz rozciagliwy to raczej nie wina duphastonu, podobno implantacji towarzyszy sluz rozciagliwy, ale to tylko tak na chwile, a u Ciebie ile to trwa? a skurcze to tez raczej nie od tego, aczykolwiek przeczytaj na ulotce co pisze w skutkach obocznych... mi z jego powodu nic sie nie dzialo i nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
jak brałam luteinę to nic się nie działo. Już kiedyś brałam dupka i nic mi nie było. ból podbrzusza ustąpił.... śluz już jest w normie ale normalnie bańka śluzu wtedy ze mnie chyba zleciała hehehe no moje jajo płynie sobie dopiero jakoś 4/5 dzień kto wie co tam się dzieje.... eee co ma być to będzie.... zazdroszczę wam że już jesteście na końcówce cyklu a ja musze tkwić w niepewności tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi szybko zleci :) ja akurat to nie mam sie z czego cieszyc bo teraz moja @ będzie dosc mocna bo endo bylo grube wiec weekend spedze w bolesciach... a na dodatek dzisiaj moj M wyjechac, jestem taka rozbita ze szok i co chwile płacze... czemu to zycie musi byc takie ciezkie :( X x x... no i wlasnie zaczely mnie pobolwac jajniki wiec okres idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka mi też było by smutny jakby mój tak wyjeżdżał :-( to teraz będziecie mieć przerwę.... to może wyliczyć plusy że będziesz mogła odpocząć zregenerować Sie, mąż Sie podleczy i będziecie potem działać na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie, ponieważ staramy się z męzem o dziecko. I co miesiąc odchodzę od zmysłow :) zrobiłam test w niedziele i po 15 minutach zrobił mi się cien cienia kreski, jak myslicie czy moge brac taki wynik jako pozytyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ten cykl i tak mielismy odpuscic bo ja juz 3 cykle bralam clo, a pawel ma teraz kuracje... tylko ze z drugiej strony mógłby ta kuracje miec w domu :(... ciezko mi strasznie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Blondyneczko, nie smuć się kochana nasza.. troszkę sobie odpoczniesz, przerzucisz myśli na coś innego.. tylko się domyślam jak ciężko musi Ci być ale jak tylko poczujesz się samotna, smutna i rozżalona to właź tu i pisz do nas :) <3 całuję!! Kasiek, zrób drugi test. Zwykle na testach jest napisane jaki czas jest na pokazanie pozytywnego wyniku. Później już drugiej kreski nie odczytuje się jako pozytywnej, choć znam przypadki (osobiście), gdzie taka kreska po czasie, oznaczała ciążę. Zrób drugi test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedź :) wlasnie na tescie napisane jest ze 5 minut :( jutro rano zrobię :) ale dzis mnie brzuch pobolewa więc pewnie @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, będzie dobrze.. na jak długo Twój Mąż wyjeżdza? pomyśl jakie fajne będą staranka po jego powrocie.. głowa do góry! dziś ponoć najbardziej depresyjny dzień w roku ( jakiś naukowiec przewidział), jutro będzie już lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, będzie dobrze.. na jak długo Twój Mąż wyjeżdza? pomyśl jakie fajne będą staranka po jego powrocie.. głowa do góry! dziś ponoć najbardziej depresyjny dzień w roku ( jakiś naukowiec przewidział), jutro będzie już lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Moniq a jak u ciebie SA jakieś objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonag
Dziewczyny może któraś z was tak miała. Staramy się z mężem o dziecko okres miałam 8.12.2014 kochaliśmy się 20, 24,26,27 ,30 i 32 dnia cyklu. 37 dnia cyklu dostałam plamienie trwało 3 dni dosłownie budziło lekko wkładkę, brązowe czasem bardziej czerwone ale naprawdę delikatne. Cylke en mam nieregularne nigdy nic takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×