Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Miskaaaaa^^
dopiero 2 dzien ... ale mam nadzieje,ze te plamienia to plamienia implantacyjne byly,chociaz wiem,ze moze byc millioon inncyh powodow,wiec moze poczekam jeszcze z dwa dni i jezeli test wyjdzie negatywny,a ta malpa nie przyjdzie :/ pojde do ginekologa... zawsze przed @ boli mnie brzuch i jestem nie ddo zycia,mam @ bardzo obfite i umieram doslownie ... a teraz tylko bol piersi i to wszystko... chociaz nie chce sobie wmawiac objawow ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Ja tez jestem nastawiona pozytywnie Aniu... Tylko,ze wydaje mi sie,ze za bardzo sie nakrecam... Ostatnio dziwne sny mnie mecza i budze sie przestraszona...musze sie czyms zajac w wolnym czasie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za nas wszystkie. Miskaaaaa na pewno będzie dobrze a razem zawsze raźniej :) Zuzka zapomniałam Ci pogratulować więc odrabiam swój błąd: GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
to normalne, ze myślisz o tym intensywnie i każdy objaw to możliwy objaw ciąży, może masz rację, zaczekaj z tym testem jeszcze ze 2 dni - jak się @ nie pojawi to z rana zrób i wtedy wszystko będzie jasne, po kilku dniach powtórz test...a z ginekologiem to też nie ma się co spieszyć, ja poszłam dopiero po 3 tyg od drugiego testu a więc w 8 tyg. ciąży i lekarz podszedł do tego z dystansem i mnie tym na ziemię trochę ściągnął, dla nich to chleb powszedni, nie podchodzą do tego z takim entuzjazmem jak my - przyszłe mamy, na wszystko u nich trzeba się troszkę wyczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
jeszcze raz zatem nie dziękuję ;) i powodzenia dziewczyny! będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszzzzzzzzzs
a możliwy okres w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
podobno w pierwszym trymestrze mozliwe są krwawienia przypominajace @ choć mniej obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Hheehehe najwazniejsze jest wlasnie wsparcie,i czasami bardziej pomaga od kogos kogo sie nawet nie zna :D Do ginekologa chce isc po prostu,na badania,poniewaz te plamienia moga oznaczac cos zlego,chociaz tez nie musza... mam mentlik w glowie i sama nie wiem co myslec- chyba oszalejee niedlugo hehehee :) zaraz musze posprzatac troche,bo moj wraca z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
a no idź idź do lekarza bo o zdrowie trzeba dbać :) ja też już odkładam laptopa i muszę się wyciągnąć na kanapie bo brzuszek mi się zaczyna odzywać a to znak, że zmęczenie mnie dopada ;) oczywiście zaglądać będę w najbliższym czasie więc mam nadzieję bedziemy na bieżąco :) pozdrawiam i dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszzzzzzzzzs
sorki babeczki że sie do was wtrącam , głupie pytanie z tym @ w ciąży ale już 2 latka sie staramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. Chciałam się podzielić nowiną ;-) Otóż, okres nie nadszedł :D Ale poczekam jeszcz jutro, jak nie przyjdzie to w środę robię kolejny test. Pierwszy zrobiłam 4 dni temu, wyszedł negatywny. Zobaczymy jak będzie teraz. :-) Aż się boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Hej Andzia... Trzymam kciuki i mam nadzieje,ze beda dwie kreski ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
SzaraMysz Witaj :) 2 lata to dlugo... Czy Ty i Twoj partner robiliscie badania,napewno w ten sposob bedziecie wiedzieli czemu nie mozesz zajsc w ciaze... ? Trzymam za Ciebie i kciuki i wszystkie tu KOBIETKIII!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaramysz witay Cię, tak jak Zuzka napisałam możliwe są krwawienia, więc nic nie wiadomo... Robiłaś sobie jakieś badania? Ja przed palowaniem zrobiłam badania krwi i coś mnie tknęło żeby tarczyce sprawdzić - no i okazało się że mam niedoczynność i wysokie TSH 5,600 a staraczki powinno być ok. 1,500 . To wysokie TSH ma wpływ na możliwość zajścia w ciążę i jej donoszenie. Jak nie robiłaś to sobie sprawdź bo może tu leży problem... Andzia witamy Cię widzę że będziesz testować razem z Miskaaaaa :) trzymamy kciuki za dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
Witam dziewczynki :) jak tam Wasze @? mam nadzieję, że nie nadeszły :D a może już któraś z Was test zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
haha no my tu najbardziej zniecierpliwione :D chciałabym dzielić się z kimś szczęściem, fajnie tak się powspierać, powymieniać doświadczeniami, ponarzekać :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, przykro mi :(... ale za klika dni znów jest szansa, a w końcu musi się udać :) Andzia który to cykl starań? Ważne żeby się nie poddawać no i trochę wyluzować ( chodź wiem że łatwo się mówi a trudniej robi...). Trzymam kciuki za 2 kreseczki w przyszłym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszzzzzzzzzs
tak oboje sie badaliśmy m ma słabsze nasienie ja mam fsh 11,9 i prl wysoką 55 , biore letrox tsh mam 6,60 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Hej dziewczyny... zrobilam test,ale niestety wyszedl-negatywny.@ dalej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
uuu no to szkoda :( no ale głowa do góry, za chwilę znów połowa cyklu a wtedy do dzieła, codziennie najlepiej :D i najważniejsze - nie myśleć o tym za dużo czy sie uda czy się nie uda bo psychika też tu robi swoje, wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
Miskaaaaa a przyjrzyj się czy przypadkiem nie ma drugiej ledwo widocznej kreseczki, u mnie tak było.....i też tak od razu się nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaramysz, Twoje TSH jest bardzo wysokie ( może masz złą dawkę leku). U mnie TSH spadło z 5.600 do 3,670 jeszcze daleko do 1,500 ale lekarz pomału zwiększa mi dawkę euthyrox... wierzę że w końcu Ci się uda :) domyślam się co czujesz... nie poddawaj się! polecam Ci tę stronę również: http://forum.28dni.pl/discussion/398/tarczycowe-dziewczyny-laczmy-sie/ Miskaaaa może zrób sobie HCG z krwi? albo jeszcze poczekaj jakieś 2 dni i powtórz test, może ten brak @ to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziara:)
ja jadlam lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaaa^^
Staram sie nie myslec...Ale caly czas mam nadzieje :) Kochana uwierz mi...szukalam tej drugiej kreski,nawet jak glupia pod swiatlo sprawdzalam...:D Za 2-3 dni powtorze test... Jak nic z tego nie bedzie,tak jak mowicie glowa do gory i dalej sie trzeba starac :)))) Jestem zakrecona dzisiaj strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosaliie
Czesc dziewczyny :) jak tam wasze starania? Ja sie juz nie staram, co ma byc to bedzie :) ale chcialam sie spytac tutaj doswiadczonych... bo mialam @ 16.04 i tego dnia strasznie bolal mnie lewy jajnik...ból nie do opisania,nie moglam nic zrobic,siedziec,lezec...i trwal caly dzien i noc..a @ trwala jakies 5 dni, po czym 7/8 dnia polecial mi dziwny brazowo bialy hmm uplaw, tak to sie chyba nazywa... czytalam,ze takie cos zdaza sie w ciazy,ale niby 4tyg po ostatniej @ wiec,co to bylo? chora jestem? :( przepraszam za brak pl znaków,ale jestem w anglii i nie mam ich na moim lapku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
hej Rosaliie, ja to chyba nie pomogę, nie mam pojecia co to za wydzielina, może jakieś resztki @? ja na samym początku nie miałam krwawień ani plamień, faktycznie wydzielina mi się zwiększyła, ciągle czułam że mam mokro :/ ale to była sama biaława maź bez krwi ani innych podbarwień.....a test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×