Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość liiili
zrób stujke na dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam 17 dc a miesiączkę mam mniej wiecej co 29 dni a dzisiaj rano dostalam brązowego plamienia, dodam ze z męzem staram sie o dziecko od ponad 2 lat co to moze oznaczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Ja bym obstawiała albo owulacje albo zagnieżdżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja nie , bo robiłam test owulacyjny... Dodam jeszcze że pobolewa mnie brzuch ale słabo... Mam tak 1 raz i sie wystraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę przestać o tym myśleć ... Boję się ... juz tyle czasu się staramy... Chciała bym by tym razem się udało ... Co msc wmawiam sobie że Tym razem na pewno jest a pozniej jak zwykle tylko zawód... Jedyny plus to to , ze juz nie placze .. chyba wyczerpałam wszystkie łzy :) Próbuje się jakoś trzymać ale jest coraz gorzej z biegiem czasu to juz staje się jedynym celem w zyciu. Dlaczego ktoś na górze się tak mną bawi? Chyba nie zasłużyłam by mieć dziecko... wkurza mnie tylko to jak widze obskurną babę z fajką w ręku i wielkim brzuchem . zero sprawiedliwości ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie,ja jestem 3 dni po owu, kolejny miesiac pelen nadziei, testowac chce za 11 dni w dniu spodziewanej miesiaczki. U mnie w owu jest silny bol brzucha w oklicy jajnikow, sluz plodny wiadomo i szyjka, wiec latwo rozrozniamowu. Kochalismy sie co 2 dni w okres plodny.w tym cyklu 2 dni przed owu i w owu ale juz po tym bolu brzucha, bo trwal on kilka godzin, rano, astosunek byl wieczorem. Mama nadzieje ze sie udalo, poczekam tydzien i zobacze czy mam objawy zagniezdzanai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Karolina29277 a kiedy mialas owu? Jak jestes w 17 dc to tez gdzies 3 lub 4 dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
u mnie w owu jest silny bol brzucha i duzo sluzu plodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
To tak jak ja dokladnie 4 dni tzn na podstawie bolu w okolicy jajnikow przez kilka godzin rano, no i inne objawy wiadomo. Teraz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
To tak jak ja dokladnie 4 dni tzn na podstawie bolu w okolicy jajnikow przez kilka godzin rano, no i inne objawy wiadomo. Teraz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jedyne co obserwuje to napiecie w piersiach od owu, nie bol ale tak ciagle je czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tessty owulacyjne wiec stad wiem... zobaczymy jak to bd ja czuje ssie calkowicie normalnie tylko brzucha na dole mnie boli ale bardzo lekko no i spac mi sie ciagle chce a procz tego nic wiecej nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witaj Karolina29277 przejdz na watek nowy rok nowe nadzieje na 2 sliczne kreseczki tam jest wiecej kobietek to sobie pogadamy, a chetnie z toba pogadam bo widze ze mamy bardzo podobna sytuacje, i podobnie jak ty mialam owu dzis to juz bedzie 5 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
A tutaj na watku jak patrzysz po datach to tylko my jestesmy, wczesniej dziewczyny byly w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikmk
hejka kolezanki ja z mezem rowniez staramy sie o dzidziusia. mamy dwu letniego synka i marzy nam sie drugie dziecko. trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie użytkowniczki ! Czy możecie mi pomóc,okres spóźnia mi się 3 dni, robilam test wynik wyszedł negatywny. ostatnią miesiaczke mialam 11 grudnia,z chłopakiem kochalam sie 1 tycznia. 7-8 stycznia powinnam dostać okres,ale nie dostałam ;< czy to moze byc ciąza? wynik testu jest wiarygodny ??? dodam ze bola mnie plecy i mam dziwne bole (kłucie) w brzuchu w roznych miejscach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama123456
cięzko stwierdzic, objawy ciąży są bardzo podobne do objawów zbliżającej się miesiączki.... mysle ze 3 dni to jeszcze nie dramat. odczekaj jeszcze troche i jak okresu nie bedzie to zrób kolejny test albo do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Robiłam testy owulacyjne i pozytywny wyszedł w 30.12.2012r. Czyli owulacja 1.01.2012r. ( od 24-36 godzin po pozytywnym wyniku). Byłam dzisiaj na Beta HCG wynik poniżej 1. Jest 10 dzień od owulacji. Rano miałam plamienie. Przez dwa dni mam zgagę i wymiotowałam. Może to stres. Przeczytałam dzisiaj : "Proces ten zwany implantacją lub zagnieżdżeniem rozpoczyna się mniej więcej po 6 dniach od owulacji, ale w zależności od tego, jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, rozpocząć się może od 4 do nawet 12 dni od jajeczkowania" http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=236 Mam nadzieję, że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
raczej beta by drgnęła bo skoro miałaś objawy typu wymioty i zgaga to sa one zależne tylko od dużego stężenia beta hcg a skoro jest ponizej 1 to nie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Parę miesięcy temu okres spóźnił się u mnie 2 tygodnie. Miałam tylko delikatne 3- dniowe plamy z krwi po 2 tygodniach oczekiwania. Byłam u lekarza po 7 dniach od planowanego terminu krwawienia. Stwierdził, że często tak jest, zrobił USG i kazał czekać. USG zrobił, aby wykluczyć ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Masz rację te wymioty to pewnie stres. Może implantacja wystąpi u mnie dzisiaj. Trzymam kciuki. Jeśli występuje od 4- 12 dnia. " Nadzieja umiera ostatnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
a nie masz mozliwości monitorowania cyklu u gina? zrobiłas badania; Tsh itp? moze masz cykle bezowulacyjne co któryś miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
a nie masz mozliwości monitorowania cyklu u gina? zrobiłas badania; Tsh itp? moze masz cykle bezowulacyjne co któryś miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Jest jeszcze jedna możliwość wymiotów, zgagi. Od 15 d.c lekarz zlecił duphaston. Lek, aby udało się podtrzymać ciążę. Może te objawy są po leku. Mam 27 lat i staram się obecnie o ciążę od listopada. Piję witaminy Prenatal pro baby i biorę DHA. W poniedziałek pójdę zrobić ponownie Beta HCG. Wynik mam zawsze po 3 godzinach od pobrania krwi. Cieszę się, że nie trzeba czekać do następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Dzięki. Zrobię TSH. Monitorowanie cyklu u lekarza. Słyszałam coś o tym, ale nie znam szczegółów. Sprawdzę co ile się chodzi na wizyty i jak to wygląda. Dobry pomysł. Ostatnio testowałam paski owulacyjne. Pracuję w hiszpańskiej firmie a jak to z Hiszpanami bywa od 9.00 - 21.00 wieczny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
a nie masz mozliwości monitorowania cyklu u gina? zrobiłas badania; Tsh itp? moze masz cykle bezowulacyjne co któryś miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Jestem teraz w 24 d.c O godz.16.00 zaczęło się dosyć spore to plamienie. Duża ciemno- czerwonego koloru plama. Zastanawiam się czy to nie jest okres 4 dni przed terminem. Troszkę się zdenerwowałam godzinę temu i może na skutek tego dostałam wcześniej okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia31
Dziękuję za radę. Wykorzystam ją. Umówię się na monitoring jeśli jeszcze "nie zaciążyłam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwialodz3
Witam dziewczyny od jakiegos czasu staramy sie z mężem o dzidziusia.Zakupiłam specjalnie test owulacyjny.Według ulotki do pierwszego dnia okresu który był 29 grudnia powinnam doliczyć 11 dni (bo mam cykl 28 dni)czyli dzien owulacji wypada 8-9 i tak pokazał test owulacyjny .Oczywiście z mężem na wszelki wypadek zaczęliśmy dzień wcześniej i zakończyliśmy dzień później. Teraz czekam na "rezultat "naszej pracy mam nadzieje że się uda trzymajcie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×