Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerine_73

pogaduchy do poduchy

Polecane posty

Gość przepiękna złotowłosa
Cześć. :) Ciche dni to udręka. Trzeba gadać ile wlezie. Wtedy rzeczywiście człowiekowi robi się lżej. A im głośniej się rozmawia tym lepiej. :D Trzeba ekspresyjnie wyrzucać z siebie wszystkie złe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękna złotowłosa
Otworzyłam nową stronę. Poproszę o nagrodę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć nerine_73 .Miłego dzionka życzę .Kiedy wracają dzieciaki ? Pewnie tęsknisz za nimi .Konieczni napisz nam po sztuce czego nowego dowiedziałaś się o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje misiaczki wracają jutro, i na tydzień wyjeżdżam z nimi do mamy. Złotowłosa za otwarcie nowej strony kawka i ciasteczko (niestety tylko wirtualne) Miłego dnia życzę, u mnie piękne słoneczko. Za godzinę do pracy -chyba mi się nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie.... no nie wiem jak to sie stalo moze mam dar przyciągania takich ;) ale miłośc ślepa jest toteż teraz nie pozostaje mi nic innego jak przymykać mocno oczko ;) hihi A ja taka burzowa widać jestem i nie da sie ze mną inaczej :P przepiękna złotowłosa nio nie wiem co ci dać ??? jaką chcesz nagrodę ;) pozdrawiam i znikam bo mam dziś impreze i mam nadzieje sie cudownie bawić i oczywiście wypije za wasze zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Anez - ktos Ci napisal bzdury. To normalne ze w zwiazku raz jest lepiej raz gorzezj. Kiedys bardzo mnie bawily pary klocacych sie staruszkow. Przynajmniej wiadomo ze ludzie oklazuja swoje emocje. Ja staram sie omijac tych co emocji nie okazuja bo nigdy nie wiem czego mozna sie po nich spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anez baw się dobrze i o naszym zdrówku nie zapomnij a burzliwych chwil w związku to ja Ci zazdroszczę, brak emocji zabija;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama
a ja wolałabym żeby burz nie było, wolę ciszę i spokój lepiej odpuścić niż wojować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tylko na chwikę sprzątam, zrobię moim skarbom coś pysznego do jedzenia, ale postanowiłam zaglądnąć co się w świecie dzieje i ... podobno wielka miłośś Kazia Marcinkiewicza i Isabel to koniec i wiecie co złośliwa małpa jestem ale dobrze mu tak mam nadzieję, że los zemści się na nim i będzie edo końca życia samotny i opuszczony za to co zrobiła swojej żonie. I nie chodzi mi o to żę ją zostawił, bo ludzie się rozstają ale o sposób w jaki to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no wiem ze w związkach różnie bywa...ale u mnie to już szaleństwo ;) Zapewne przyczyną jest to, że oboje jesteśmy spod jednego znaku zodiaku (zgadnijcie !) i po porostu jeden drugiemu nie chce odpuścić :) Pomimo wszystkiego dotarło do nas ostatnio, że jesteśmy juz razem 18 lat (sic!!!!) No to przez ten czas juz na prawde znamy sie jak stare cepy a i tak walczymy ;) Chyba przywykłam i rzeczywiście musimy się czasem pokłócić bo by mnie chyba szlag trafił gdyby było za różowo :P Teraz druga sprawa: byłam na imprezie - oczywiście kilka osób nie dotarło.. bo wróciły zmęczone z pracy, bo źle się czują, bo.... Czyli jak zwykle, choć uważam że godzinka nikogo nie zbawi ale widać nie każdy tak myśli. Zdrówko oczywiście wypiłam, wróciłam zresztą mocno "zachwiana" ;) hihi I dziewczyny mam dylemat..albo ze mną coś nie tak??? Bo oczywiście spotkanie bardzo sympatyczne, każda chciała wiedzieć co się u innych działo przez ostatnie 5 lat, kto ma więcej dzieci, itp.... Ale na zdrowie baci mojej!!! Gadać o dzieciach przez 5 godzin???? Ja wyszłam z domu coby poszalec!! A nie wracac tam myślami co chwile :/ Może ze mną coś nie tak??? Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękna złotowłosa
Cześć dziewczyny. :) Też macie taki ambiwalentny stosunek do soboty? Lubię ją, bo nie muszę się zrywać do pracy ale z drugiej strony: pranie, sprzątanie, gotowanie, zmywanie... :D Nie wiem co jest bardziej męczące. :D A czas leci jak głupi i za chwilę będzie po sobocie. Zwykle robię plany czego ja to nie dokonam w tę sobotę. :D Temat dzieci jest jak rzeka. Można długo, długo, długo... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama
każdy rozmanwia o tym czym zyje co jest najważniejsze dla niego dla jednych dzieci dla innych samochody.... ale rzeczywiście 5 godzin gadania o dzieciach to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki moje no sprzątanie w sobote u mnie w ogóle nie wchodzi w rachube szczególnie jak są wszyscy w domu - najlepiej się sprząta jak nikogo nie ma, tymbardziej że po kilku godzinach juz nie widać róznicy :P co do dzieci - uwielbiam moje nad życie ale jak wychodze się rozerwać to chce zapomnieć o tym co w domu ;) to tak jakby wychodzić z pracy po to żeby pogadać przy piwie o ... pracy (sic!) i teraz inna sprawa: kremy :D dobra jestem w wieku że juz niewiele pomoże ;)...ale wiecie jak jest :P toteż ponieważ nigdy za specjanie nie dbało się o twarz własną :) postanowiłam zakupić sobie krem który to miałby mnie uchronić może nie tyle przed samym wiekiem (jeszcze nie osiagalne technologicznie) ile przed wyglądem mocno podstarzałej baby :P po kilku róznych nieudanych próbach zakupiłam sobie krem lepsiejszy ponoć niż te za 20-30 zł .... i wiecie co? nie wiem co będzie dalej ale po 3 dniach uzywania trądzik wrócił :P no na prawde az tak cofać się nie chciałam :D hihihiihihi Napiszcie mi jak to u was z kremami bywa i które pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć dziewczyny.Anez a Ty co robisz z siebie staruchę? Srarsza pani z trądzikiem młodzieńczym? Coś mi tu nie pasi.Ja też używam już od pewnego czasu kosmetyków do cery dojrzałej z problemami naczynkowymi.Od wielu lat kupuję kosmetyki w YVES ROCHER .Jeżeli mam problem ze skórą to tylko Ireny Eris w aptece.Są rewelacyjne.Pozdrawiam.U mnie śnieżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
U mnie tez pada snieg . Kremow nie stosuje zadnych. Jesli dostalas wysiewu tradziku po kremie to znaczy ze podloze tego kremu jest dla Ciebie nieodpowiednie. Starzenie sie skory to zubozenie w wode a smarowanie sie kremami nawilzajacymi w zimie to nie jest dobry pomysl. Lepiej zrob sobie maseczke owocowo - warzywna albo jajeczna, ewentualnie z platkow. Wyprobuj kilka roznych to bedziesz wiedziala jak na nie reagujesz. Kazda skora jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada śnieg
to macie fajnie u mnieśnieg mie pada jest prawie wiosennie tylko gwiździ jak .... moim problemem są zaskórniki broda i czoło to koszmar - macie jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie sie baby czym przejmować.Garyu i zapiertalać w kuchni to głupoty wyjdą same z pieknych główek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kolejny dzień mojego urlopu siedzę sobie u mamusi i bardzo mi dobrze. Przymierzam się do dietki "od jutra" dziasiaj jestem umówiona z koleżanką z dawnych lat na pogaduchy przy żarełku. Zastanawiam się jaka dietka byłaby skuteczna i szybka. Macie jakieś pomysły - doświadczenia. Pozdrawiam cieplutko - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej.Moje znajome po diecie DUKANA pochudły ;jedna 20kg ,druga35kg, znajoma , znajomej 60kgitd.Osobiście nie mam potrzeby jej stosować więc nie mam zdania.Nie jem słodyczy i nie objadam się.Ogólnie to nie lubię jeść.Wczoraj był fatalny dzień.Wiatr okropny , zerwało nam linię,od południa do dziś nie było prądu .No i oczywiście refleksja , jak to kiedyś ludziom się żyło?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie taaaaakie słoneczko że aż okna pomyłam ;) no wiosna :D heh dopóki znów nie spadnie śnieg ;) co do dietki - dla mnie Dukan czy jak mu tam odpada, bo ja nie jestem az tak mięsożerna. Natomiast przymierzam się do jogurtowej - bardziej dla mnie ale po weeku bo jade do mamy to pewnie pojem na maxa ;) Jeszcze zakupie stepper i poćwicze i będzie ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Co tu tak cicho? U mnie znowu zima.śnieg sypie całym niebem.A wczoraj było tak pięknie wiosennie.No cóż ,jakoś wytrzymamy.Idę odśnieżać ,a potem zapraszam na pyszną herbatkę z żurawiną i granatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Dzień dobry serdeczniutkie . Nie lubię zaczynać niczego w piątek - mam złe doświadczenia - ale chcę już być z Wami i nie chcę czekać . Niby tylu znajomych , a z nikim nie mogę szczerze , prawdziwie , ciepło porozmawiac ; na nikogo nie mogę liczyć. Mam 37 lat , 2 kochane Córeńki - największy , najcenniejszy skarb , no i humorzastego , ponurego , zarozumiałego męża , który nigdy nie przeprasza , bo nigdy "nie ma za co (!)" , a dzisiaj znowu rozpoczął dzien awanturą . Tyle razy doprowadził mnie juz do płaczu , rozpaczy ... Juz nie mam siły i chęci tłumaczyc i sklejać . Tak bardzo szkoda mi dziewczynek ... Stale muszą wysluchiwać awantur , oglądać smutną , zmęczoną , zapłakaną mamę . Nerine_73 - ja mam mnóóóstwo kg do zrzucenia . Ale w tym wszystkim to jedzenie to mój jedyny pocieszyciel , przyjaciel ( a jednocześnie wróg ) , jedyna przyjemność . Marzę o spokoju , radości , wsparciu od męża ... Coraz więcej myślę o życiu bez niego . Nie chcę juz płakac przez niego , nie chcę już więcej znosic jego humorów i zastanawiać się jak zareaguje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
No to to roboty.Weż się w garść i niech Twoje dziewczynki nie widzą już smutnej , zmęczonej ,zapłakanej mamy.W jakim są wieku jeśli mogę zapytać ? Uśmiechaj się częściej chociażby sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
13 i 9 Nienawidzę rad w stylu "weż się w garść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dominique74 ja myśle że żadne rady nasze nie dadzą zadnego skutku z prostej przyczyny - ty znasz lepiej swego lubego :P Nikt nie ma w życiu kolorowo, ja mojego biore na przetrzymanie - jedna prosta zasada: nigdy niczemu nie zaprzeczam a wręcz przyznaje mu racje i rece mu opadają a na koniec krzyczy że nawet jak jest moja wina to ON musi mnie przeprosić ;) hihi wredna jestem dziewczynki już coraz bliżej wiosna - więc trzymajmy się cieplutko jakoś przetrzymamy te zawieje domowe i pogodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć anez.Jak tam mija sobota? Pranie sprzątanie itd.czy coś milszego?Ja jeszcze 2 godz. w pracy , no a potem do garów.Muszę nakarmić trzech głodomorów.I tak dumam co to dziś ugotować? Nerine to obiadek dziś pewnie jeszcze u mamusi zje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
ależ ja nie oczekuję żadnych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tu zajrzeć dopiero po powrocie do domu, ale nie mogłam się powstrzymać. Przygnała mnie ciekawośc co u Was słychać. Jutro wracam do siebie i codzienny młyn od początku. Dominique74 fajnie,że do nas zajrzałaś, tak wiele podobnych emocji jest w moim życiu. Co do rad to ... czasem dobrze posłuchać kogoś z boku, ale tak naprawdę to chodzi o to, żeby się wygadać. Z jedzeniem mam podobnie wszystkie stresy, smutki i samotnośc zajadam. To doprowadziła mine do nie najlepszego stanu. Po raz koejny postanawiam, że od poniedziałku się odchudzam. Ciekawe czy to będzie ten poniedziałek czy znowu jakiś kolejny;-)) To bawcie się dobrze w to sobotnie popołudnie i miłego leniuchowania jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique74
Nerine_73 - moje GG 6914737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnn****
kto wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×