Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marika898989

Endermologia - jakie macie doswiadczenia??

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam dermomasaż podciśnieniowy i uważam, że to o wiele lepsze niż endermologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta33
Ja jestem zadowolona z efektów. Może to dlatego, że robiłam to w połączeniu z lipolizą iniekcyjną :) Taki zestaw można wybrać w Klinice Miracki w Warszawie. Przed i po lipolizie wykonuje się endermologię. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynki
Kocham endermologię!!!! Po ciąży ciało jest w opłakanej kondycji. Hormony szczególnie dały znać. Skóra, tkanka w okolicy brzucha i ud zwiotczałe. To był dramat. Po zakończeniu karmienia wróciłam na metę biegową:), a serotonina zapędziła mnie aż na Traugutta we Wrocławiu. Tam zgraja świetnej ekipy pozwoliła mi odzyskać siebie!!!! Lipoliza+Vela+Enermologia+ miesiąc+2000 tys.= płaski brzuch!!1 Odzyskałam jędrność po wew.stronie ud. Gładka pupa i nogi. A i radość :) Nie wiem jak teraz ale w styczniu przy takim pakiecie botox mozna było za 350 zł zrobić. Polecam Panią Beatę z Dermamed Estetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nement
A btx też robi ta Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryny
Takie dobrodziejstwa wykonuje tam dr. Siedlecka-Dawidko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruwa84
Wybierałam się po pierwszej ciąży (8 miesięcy ciąży odkładałam pieniądze na 2 serie zabiegów - poszły na nowy narożnik:(), doszłam do wniosku, że po drugim porodzie pójdę na zabieg prosto z porodówki;) - minęło 1,5 roku, a moje ciało wciąż błaga o dotrzymanie obietnicy.... niestety zawsze są pilniejsze wydatki, a jedno co wiem na pewno na temat tego zabiegu to to, że 1 z pewnością nie wystarczy. Umówiłam się z mężem, ze jak schudnę te uporczywie towarzyszące mi 3 nadprogramowe kg zafunduje mi w nagrodę serię 10 zabiegów - kilogramy jak były tak są więc do tematu nawet nie wracam... Lato nadchodzi, domek nad morzem zarezerwowany.... ciało woła o pomstę.... Znacie jakiś salon w łodzi, który umożliwia rozłożenie płatności na raty przy wykupieniu całego pakietu? inaczej będę mogła co najwyżej iść na 1 zabieg miesięcznie a to chyba nie przyniesie efektów zwłaszcza do lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Crystal Clinic na Kasprzaka i tam płaciłam w ratach za wykonane zabiegi. Z tego co wiem, mają pakiety po 10 i 20 zabiegów. Nie wiem na jakie raty chciałabyś rozłożyć swoje zabiegi, ale najczęściej jak już to salony umożliwiają rozłożenie całej kwoty na raty tak, aby za wykonane zabiegi było już zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruwa84
dzięki:) - szukam czegoś w okolicach śródmieścia i widzewa. Jak pytałam w salonach o raty to raczej w grę wchodziła płatność od zabiegu. A ile płaciłaś za pakiet i na jakie raty dalo się rozlożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pakiet 20 zabiegów płaciłam 1800 zł i w tym był już kostium. Płaciłam z tego co pamiętam tak: I i II rata po 500 zł, przy 11 zabiegu 400 zł i przy 15 zabiegu kolejne 400 zł, ale musiałabyś potwierdzić, bo to już było jakiś czas temu i dokładnie nie pamiętam. Salon Crystal Clinic fajny, blisko włókniarzy, więc łatwo dojechać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laser Cosmetic
Zapraszamy do Laser-Cosmetic na ulicy Łąkowej. Porozmawiamy, sprawdzimy stopień zaawansowania cellulitu, ocenimy stan skóry. Pozwoli nam to oszacować, pakiet ilu zabiegów byłby optymalny dla uzyskania zadawalających efektów. Opracujemy ofertę i dobierzemy dogodną dla Ciebie formę płatności. W ofercie mamy także wiele innych skutecznych zabiegów oraz wsparcie dietetyka nie bój się więc nadchodzącego urlopu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruwa84
wizyta umówiona:) do zobaczenia. Mam nadzieje, że kolejny post to już będzie tylko przechwalanie się efektami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadka32
Hej dziewczyny, ja tak czytałam wsze posty i postanowiłam też spróbować. Byłam na konsultacji w polecanym wyżej salonie Crystal Clinic, bo też mi zależy na pozbyciu się tego paskudnej pomarańczowej skórki. Tej już mam wyznaczone wizyty. Dam znać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 3 wizytach endermologii w Krakowie ul Dluga. Nie wiedzialam ze te zabiegi bede dla mnie tak pomocne. Cellulit znika w oczach. Ceny tez maja niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a jak wplywa ta na zrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś, kto robił sobie zabieg Endermologii w Radomiu. Proszę o informację na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,polecam pani Iwonke z Image studio fort Piontek w Warszawie.rewelacyjne podejście do klienta wszystko wytłumaczy i podpowie i co najważniejsze ma fachową wiedzę.Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Bemowie i z przyjemnością korzystam z zabiegów w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki. To świetne i sprawdzone miejsce. A to co najważniejsze, jako jedyni mają nielimitowaną endermologię. W cenie jednego pakietu można przychodzić na endermologię przez 3 lub 6 miesięcy 2 razy w tygodniu. Moim zdaniem to prawdziwa okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że istnieją takie zabiegi jak endermologia :) jakiś czas temu wybrałam się na niego do salonu Extravaganza Wy-Spa Urody. No powiem szczerze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wiadomo, po ciąży nie będzie się mieć ciała nastolatki, ale zabieg endermologii pomaga w odzyskaniu pewności siebie. Początkowo wstydziłam się rozebrać, ale Pani kosmetyczka Iza stworzyła taką miłą atmosferę, że poczułam się pewniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia1212
Jestem po 5 zabiegach endermologii w klinice Estetiqa (warszawa) i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona ;) Pierwsze co zauważyłam to zanikanie cellulitu z nóg, był u mnie baardzo widoczny a teraz prawie całkowicie zniknął. Niestety przed rozpoczęciem kuracji się nie zmierzyłam a jestem ciekawa ile mi ubędzie cm. A Wy ile straciłyście np z ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki dr Macieja Krajewskiego przy metrze Wilanowska. Zabiegi są skuteczne a do tego można trafić na atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja endermologię wykonałam w klinice Enzo. Polecam nie tylko ze względu na ceny ale również jakość wykonania zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna firma wykonująca zabiegi endermologii to fittherapy.pl. Ceny są w porządku, jakość na najwyższym poziomie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od Was, ale o ile tylko dobrze do tego podejdziecie, znajdziecie fachowców z tego tematu, to docelowy efekt będzie super - http://revision.com.pl/endermologia/ Co Wy na to? To pomaga, ale też trzeba myśleć rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalonoweMarzenie
w ciągu roku bardzo szybko zrzuciłam na wadze - około 7 kilo. Moja skóra nie wyglądała ładnie. Ciało trzeba było ukształtować sylwetkę. Znalazłam przyjazny gabinet gdzie mogłam wykonać zabiegi. Polecam poczytać o tym więcej http://pobrania.pl/2016/07/24/endermologia-i-modelowanie-sylwetki/ . Polecam masaże podciśnieniowe ponieważ widać po nich efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia jest fajna, ale dla mnie jeszcze fajniejsza jest liporadiologia. To zabieg wykorzystujący połączenie nowoczesnych technologii - promieniowanie IR, światło LED, fala radiowa, zasysanie próżniowe Vacuum i mechaniczny masaż rolkami. Jest super skuteczny. Polecam! Ja chodze na te zabiegi na Kabaty (Klinika Odchudzania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlene
Ja jutro wybieram się do Centrum Zdrowej Skóry w Wawie na endermologię, trzymajcie kciuki, mam nadzieję że efekty będą super :D robiłam u nich już inne zabiegi, dlatego wybrałam to miejsce, poprostu im ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×