Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marika898989

Endermologia - jakie macie doswiadczenia??

Polecane posty

Gość gość
Jestem zachwycona zabiegiem endermologii! Nie spodziewałam się tak dobrych efektów, w krótkim czasie już po 3 zabiegu widziałam znaczną redukcję cellulitu a moja skóra stała się bardziej jędrna. Dzisiaj po 10 sesjach moje ciało wygląda naprawdę fajnie. Korzystałam z zabiegów w laser delux w Łodzi mają tam endermologie alliance ta najnowsza polecam! https://www.laserdelux.pl/lodz/endermologia-modelowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraKuba
Na pewno jest to zabieg bardzo skuteczny. Cztery lata temu pozbyłam się dzięki niemu cellulitu. Skóra wyglądała rewelacyjnie - do momentu aż przestałam o siebie dbać:( Długo nie mogłam się zdecydować na ponowną endermologię, bo zabieg był dla mnie bardzo nieprzyjemny. W tym roku dałam się namówić i wypróbowałam endermologię alliance w estetica na sławkowskiej. Rewelacja - zero bólu, nawet powiedziałabym, że sama przyjemność. Do tego jest on silniejszy niż klasyczny więc efekty pojawiają się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w klinice Cosmetologica na darmowych konsultacjach. Tam Pani pomogła mi dobrać najlepszy dla siebie zabieg - padło na endermologię LPG :) w poniedziałek mam pierwszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala_maja
Byłam w końcu na tym zabiegu w klinice dr Michajłowskiego :) NO PO PROSTU BOMBA! Myślałam, że będzie bolało, a to bardziej przypominało masaż niż "zabieg" :) wyszłam bardzo zrelaksowana i odprężona. Ciekawe jak będzie po 6 zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam endermologie, 5 zabiegów... na niektórych działa i jeden . Ale samopoczucie po tym - bezcenne. Polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku :))) i pozdrawiam personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego akurat TA klinika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina20_0
Klinika Cosmetologica dlatego, że zawsze po wizycie w tym miejscu czułam się jak zupełnie nowa osoba - w pozytywnym sensie, odświeżona, odmłodzona, samoocena ZAWSZE szła do góry ;) zabiegi tam to istny wachlarz możliwości , który zaspokoi potrzeby każdej kobiety (i mężczyzny też!) :) na pewno jeszcze tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanie020
Pooooootwierdzam, ja specjalnie z Londynu przyleciałam, w UK nie mają takich profesjonalistów a zabiegi są strasznie drogie, więc postanowiłam przylecieć na wakacje nad polskie morze :) jestem zadowolona z usług kliniki Cosmetologica, moje nogi są teraz gładkie, pupa jędrna a brzuszek płaski. Dieta i ćwiczenia są elementem mojego stylu życia, więc dla mnie to norma. Zabiegi pomogły mi tylko zakończyć proces walki o piękne ciało <3 Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holenderno
tez coraz czesciej mysle o wykonaniu zabiegu w PL. Mieszam w NL i niestety pomimo tego ze przyzwoicie zarabiam zabiegi sa naprawde drogie. Mam rodzine w trojmiescie, wiec moze to dobry pomysl (sorry za brak pl znakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfektamama
Pozytywne. Namowiła mnie znajoma, gdyby nie ona to pewnie bym sie nie zdecydowała na takie zabiegi ( no nie oszukujmy się - endermologia do najtańszych nie należy). Ogolnie zgadałyśmy się o tym,ze chcę się wybrać na masaż bańką chińską na cellulut i ona odradziła mi ten masaz na rzecz endermologii. Trochę sobie poczytałam w sieci i się zdecydowałam. Chodziłam tutaj w Krakowie: https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/endermologia/ Masażów miałam w sumie 10 i jestem zadowolona. Efekty super, skóra wygląda o wiele lepiej. Cellulit mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina_78
wiem, że klinika Cosmetologica jest chyba jedną z lepszych na północy Polski.. rzeczywiście trzymają poziom, urządzenia są nowoczesne, zabiegi przyjemne a panie kosmetolożki to kobiety z pasją i zacięciem..moja sylwetka została wymodelowana po 5 zabiegach endermo :))) cena była znośna bo trafiłam na promocje. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję skorzystać z zabiegów endermologii w Szczecinie w Laser Delux. Jestem bardzo zadowolona z efektów ponieważ zabiegi endermologii całkowicie usunęły mój cellulit i ujędrniły skórę. Zabiegi wykonywałam 2 razy w tygodniu. Łącznie 10 zabiegów. https://www.laserdelux.pl/szczecin/endermologia-modelowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą 10 zabiegów endermologii alliance w Laser Delux w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja skóra jest gładka pozbyłam się cellulitu. Zabieg bardzo przyjemny i odprężający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z wami Najnowsza Endermologia LPG Alliance jest rewelacyjna. Jestem po urodzeniu dziecka i nadal karmie więc nie byłem pewna czy mogę rozpocząć zabiegi ale Lekarz mi potwierdził że Endermologia Alliance jest bezpieczna nawet dla karmiących. Jestem po 7 zabiegach na brzuch i pośladki i widzę znaczne ujędrnienie skóry. A po porodzie to duży problem. Chodzę do Neonii w Krakowie bo akurat mam blisko i pasuje mi że mają nie najgorsze ceny a poza tym oferują zabiegi krótsze na dwie lub 3 partie a mnie interesował głownie brzuch. tutaj link: https://neonia.com.pl/endermologia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia

Dla mnie endermologia to zabieg bez którego obecnie nie wyobrażam sobie życia 🙂 polecam wszystkim Panią , których efekty samych ćwiczeń nie dokonca satysfakcjonują. Ja chodze w Piasecznie do Estetyka Day Spa i z czystym sumieniem moge polecić. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

U mnie Po serii 12 zabiegów pozbyłam się cellulitu na udach , a boczki praktycznie zniknęły , gdzie zawsze było to moje utrapienie ! Dodam , ze staram się ćwiczyć regularnie i zdrowo odżywiać , ale pierwszy raz polaczylam ćwiczenia i dietę z endermologia , efekty za zadziwiające ! Endermologia Aliance działa  najlepiej :) Polecam Panie z salonu Beauty Avenue we Wrocławiu ! Mega profesjonalne miejsce i świetna obsługa ! Na pewno tam wroce ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka01

byłam na tym zabiegu w Estetyka Day Spa w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona z efektów - wygładziło cellulit i ujędrniło skórę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat.ole

jeżeli chodzi o endermologię to nie byłam do końca zadowolona z efektów po ;/ - później udałam się na zabieg falą uderzeniową Celar AWT w SC Beauty Clinic i po nim efekty były spektakularne - po serii 8 zabiegów pozbyłam się cellulitu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobre doświadczenia. Chodziłam na zabiegi do Neonii w Krakowie - po serii ośmiu zabiegów cellulit jest faktycznie dużo mniej widoczny. U nich nazywa się to Endermologia LPG Alliance, poczytajcie sobie więcej o tych zabiegach w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia73

A ja robiłam w Szczecinie w Alice Centrum Odnowy Biologicznej- ekstra obsługa i niesamowita wiedza. Efekt po endermologie Alliance widziałam już po 1 zabiegu - ewidentne wygladzenie skóry. A później było już tylko lepiej. Rewelacyjny zabieg- idealny dla mnie.

https://www.alice.szczecin.pl/zabiegi-endermologii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak chodzi o wymodelowanie sylwetki to polecam zabieg endermologia . Mi bardzo pomógł w ujedrnieniu sylwetki, pozbyciu sie cellulitu. Rewelacyjnie dział i nic nie boli. Moge polecić miejsce gdzie chodze na takie zabiegii bo bardzo dobrze robią Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja osobiście uwielbiam zabiegi endermologii bo to jedyna najbardziej skuteczną metodą w zwalczaniu cellulitu, wyszczuplaniu, modelowaniu ciała.  Najcześciej chodzę na takie zabiegi do salonu kosmetycznego na Warszawskiej Sadybie w MONIC studio na Konstancińskiej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×