Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marika898989

Endermologia - jakie macie doswiadczenia??

Polecane posty

Gość gość
Szału nie ma. Nie wiem czym sie tu zachwycać. Poza tym, ze ciało robi się gładsze, nic poza tym sie nie dzieje.I spektakularnych efektów odchudzania nie doświadczyłam. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam na informację o endermologii w artykule tutaj: http://estetycznie.pl/sponsorowane/490-endermologia-lpg-sprawdzony-sposob-na-wymodelowanie-sylwetki Mimo fachowego przedstawienia tematu nadal się waham, czy się mu poddawać... Chyba zaryzykuję i jeśli po kilku razach nie zobaczę żandych efektów, to odpuszczę... Czy ktoś może polecić gabinet w Warszawie, w którym dobrze robią zabiegi endermologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na ten zabieg we Wrocławiu do salonu Iva http://www.salon-iva.pl/ w sierpniu. Pierwszy raz byłam na takim zabiegu.Jestem bardzo zadowolona.Cellulit wyraźnie się zmniejszył a w udach miałam mniej o 2 cm a co najważniejsze ładnie podniosły mi się pośladki :) Gabinet mogę polecić czysto przyjemnie i widać że pani która wykonywała zabieg dużo o tym wie i ma doświadczenie.Endermologie polecam na pewno jeszcze będę chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfinaaa
Chodzę do kliniki angel factory na ursynowie. Mogę potwierdzić że to baaaaardzo fajny zabieg. Jestem po 7 zabiegach i efekt "skórki pomarańczowej" znika a miałam dosyć spory cellulit. Naprawdę są to dobrze zainwestowane pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia jest dobrym zabiegiem, ale tylko stosowana regularnie i w połączeniu z innymi zabiegami wyszczuplającymi. Może skutecznie wzmocnić ich działanie, ale samodzielnie, nie sądzę by działanie lipolityczne było wyraźnie zauważalne. https://esthetic.pro/artykuly/endermologia-lpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzizas nie ma lepszego zabiegu niż endermologia lpg!! wszystko inne to słabe podróby! nie wiem gdzie chodzicie, ale jesli angel factory ma to tam trzeba chodzić, dobry dojazd, nowy sprzęt! nie kombinujcie, bo kasa jest kasa- raczej nikt na niej nie śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie szukania miejsca gdzie wykonuja wlasnie endermologie. Mam problem z cellulitem, a jednoczesnie z brakiem jedrnosci skory. Czy angel factory bedzie dobrym wyborem? Ktos jeszcze korzystal z endermologii w tym miejscu ? Chcialabym poznac wasze opinie aby nie podjac pochopnie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam endermologie przy zabiegu Cellactor na cellulit w klinice Estetica Nova na Opaczewskiej, miałam pakiet 6 zabiegów i rezultaty super, pewnie bede powtarzać bo trochę szkoda zaprzepaścić ten efekt ale nawet się nie spodziewałam ze beda takie fajne rezultaty :) szczególnie jestem zadowolona ze zniknał tłuszczyk nad kolanami i zszedł mi obwód z bioder i ud, a nawet podnmiosła się trochę pupa, wczesniej taka bardziej oklapnieta była. Generalnie póki nie spróbowałam to byłam nastawiona neutralnie do tego typu zabiegów, ale teraz jestem przekonana w 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość456
Równiez chciałabym znac opinie na temat angel factory bo jestem ciekawa tego miejsca> Jesli ktos cos wie to proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskieCialo
Hej, jeśli chcecie naprawdę sprwdzonego miejsca na endermologię to tylko angel factory. Chodzilam do nich przed urolopem i bylam bardzo zdowolona! po kilku zabiegach celulit znikljak reka odjal, nie mialam problemu z rozebraniem sie na plazy i czulam sie cudownie! Wiadomo, ze zabieg trzeba powtarzac, wiec w od pprzyszlego tygodnia zaczynam kolejna serie. Bardzo waznym kryterium przy wyborze kliniki, byl dla mnie sprzet, ktorym dysponuja, a oni maja sprzet, ktorego dzialanie jest poparte badaniami klinicznymi. nie wyobrazam sobie poddac sie zabiegom nie sprawdzonym sprzetem! do tego zawsze maja jakies super oferty cenowe! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka12
Hej dziewczyny :) Czy endermologia nadaje się tylko dla nas czy facet tez może sobie pochodzić? Moj chlopak ma spory cellulit i juz nie mam sily na niego... Pomyslalam, że kupie mu jakis fajny packiecik, nawet wlasnie o angel factory pomyslalam, bo maja fajne ceny, wiem, że jak wydam na to kase- to chodzic bedzie. tylko czy to jest ok dla mniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że endermologia jest również dla mężczyzn. I to nie tylko na cellulit! Wielu sportowców korzysta z tego typu zabiegów po intensywnych treningach. Teraz jest na rynku nowa generacja Endermologie Cellu M6 - podobno daje jeszcze lepsze efekty! Możecie sobie poczytać o efektach http://bodycareclinic.pl/en/OFERTA2/KOSMETOLOGIA/1.-Endermologie-INTEGRAL ja na razie jestem po 2 zabiegach więc jeszcze czekam na efekt WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak interesuje Was endermologia to odsyłam Was do stronki tego salonu - http://revision.com.pl dokładnie opisują sam zabieg, jak i efekty. A lokalizacja salonu to Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka robila endermologie w połączenu z falą radiową na zwiotczałą skórę ramion. Efekt po 10 zabiegach super. Pierwszy raz od x lat wyszła latem w krótkim rękawku. tak więc wiem, że dziala imoge polecic. https://pruszczgdanski.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBet
Korzystałam z endermologii i byłam zadowolona z efektów - dwa razy w tygodniu, w sumie około 10 zabiegów. Z tym, że nie jest to bardzo przyjemny zabieg:( teraz raz na jakiś czas robię sobie liposhock w estetica w Krakowie. Cellulitu już praktycznie nie mam a skóra jak najbardziej nadaje się do pokazywania w bikini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lala
Te posty piszą pracownicy salonów kosmetycznych. Nie dajcie się nabrać- to ściema - te zabiegi nic nie dają, a już na pewno nie znikają obwody. Wywaliłam mnóstwo kasy i czasu na te masaże + lipolizy wszelakie i nie ubyło mi nawet 1centymetra. SZKODA PIENIĘDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgag96
Polecam endermologie w Shintai Day Spa wykonałam na ten moment 12 zabiegów i efekty super skóra jest gładka przy okazji jędrniejsza 2cm znikły z ud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco82
Ja mam bardzo zle doswiadczenia z endermologia. Mialam tylko jeden zabieg, bo z kolejnych zrezygnowalam. Po powrocie do domu okazalo sie ze popekaly mi naczynka pod pupa!..(co wydawalo mi sie nierealne). Uprzedalam pania ktora ten zabieg wykonywala, ze mam kruche naczynka, twierdzila, ze na pupie nic mie sie nie stanie. Poza tym zabieg byl bardzo bolesny. Jestem szczupla osoba, ale mam pupe.. jak pytalam dlaczego bolie, to pani odpowiadala mi,ze maszyna jest ustawiona na minimum. Dodam, ze generalnie mam wysoki prog bolu... Nie mniej jednak, po pierwszym zabiegu zauwazylam, ze skora byla gladsza. ..a cellulitis mniej widoczny, uwazam jednak, ze takie efekty z latwoscia mozna osiagnac uprawiajac regularnie sport.. teraz bede musiala wywalic kolejne pieniadze, na uswanie tych peknietych naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, zabieg Endermologie to w 100% bezinwazyjny , naturalny zabieg, który polecam każdej pacjentce. LPG jak każdy producent usprawnia swoje patenty . Najnowsza Endermologie o nazwie Alliance posiada głowicę z czujnikiem skóry, głowica automatycznie dobiera siłę podciśnienia . Z nową głowicą oraz w oryginalnym ubranku LPG endermowear nie popękają naczynka, a skóra nie zostanie uszkodzona. Endermologie to nie tylko leczenie cellulitu, lecz także świetny drenaż limfatyczny, oraz zabieg odchudzający. Prosze poczytać artykuł o zatrzymywaniu wody w organizmie- odsyłam tu - http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/zatrzymanie-wody-w-organizmie-przyczyny-nadmiaru-wody-w-organizmie_37979.html. zapraszamy do kliniki w Warszawie beauty4ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z oferty Yasumi w Nowym Sączu. Poza zabiegiem Endermologii Yasumi specjalizuje się w takich zabiegach jak: Depilacja laserowa IPL ( fotoepilacja, fotodepilacja ), pielęgnacja twarzy i ciała - mikrodermabrazja, fotoodmładzanie, kwasy, oksybrazja, peeling kawitacyjny, redukcja przebarwień, ultradzwięki, mezoterapia... W ofercie również zabiegi odchudzające i antycellulitowe m.in: Lipolaser, platforma wibracyjna Dream Healther, elektrostymulacja, Body Master System, a także masaże - masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińska, masaż leczniczy, masaż miodem, masaż stóp, masaż karku, masaż dla dwojga, masaż ujędrniająco wyszczuplający, masaż sportowy i wiele innych. Ponadto można wykupić dla bliskiej osoby prezent w postaci eleganckiego zaproszenia na wybrane zabiegi. Na zbliżający się Dzień Matki dodatkowo stworzone specjalne pakiety dla Mam, szczegóły na stronie https://nowysacz.yasumi.pl/ lub pod numerem telefonu 607505555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola83
Od 3 lat na wiosnę robię sobie endermologie. W tym roku zachęcona bardzo merytoryczną i ciekawą stroną w pełni wyjaśniającą działanie tego zabiegu na organizm udałam się do salonu Axis w Poznaniu. Wykonywane tam zabiegi są bardzo intensywne niczym 3 razem wzięte w poprzednim miejscu. Co więcej po pierwszym zabiegu powiedziano mi co dokładnie jadam, ile piję i czy coś ćwiczyłam- SZOK! Zabiegi wykonuje kobieta i facet mają inne techniki jakby wzajemnie się uzupełniające, być możne to świadoma strategia. Jak mi powiedziano istotą endermologii nie jest czas zabiegu , ale jego intensywność. I o tym dokładnie w Axisie się przekonałam. Zabiegi mało intensywne mogą trwać dłużej, ale po co mi mizianie, miziać możne mnie mąż:) i to darmo! Osoba wykonująca zabieg porostu po zabiegu była spocona i zmęczona, w ich zabiegi wkładają dużo siły z uwagi na spore zassanie. Podobno są salony gdzie te zabiegi robi się na siedząco, tego sobie nie wyobrażam. Efekty były o niebo lepsze niż w poprzednich latach i wiele się od nich o swoim ciele dowiedziałam i nauczyłam jak utrzymać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały Lotos
Szanowne Panie jako gabinet wyspecjalizowany w zwalczaniu cellulitu posiadamy bardzo dużą wiedzę i doświadczenie z różnymi technologiami między innymi o Endermologii, Icoone, Velashape, I-Lipo, Venus Legacy a już za niedługo Scizer, niestety każda z Pań jest inna i ma inne problemy dlatego to co jest dobre dla jednej niekoniecznie jest dobre dla drugiej, naszych salonach we Wrocławiu i Opolu zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią technologie, a najczęściej kombinacje technologii. Serdecznie zapraszamy Wrocław http://www.bialy-lotos.pl Opole http://www.bialy-lotos.opole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmen77
Kiedyś chodziłam na endermologię i wykonałam 20 zabiegów w Warszawie.. praktycznie znikomy efekt. Jednak zdrowy tryb życia jest kluczową kwestią tego jak będziemy się prezentować. Dopiero jak trafiłam na odpowiedniego trenera personalnego to efekty były sto razy lepsze niż jakieś zabiegi. Polecam każdemu dietę + trening. Ja w Warszawie korzystałam z usług Alberta Kośmidera nie będę Jak kogoś zainteresuje inne podejście to wyszukiwarka google pomoże. A endo jak już co najwyżej jako dodatek. Podstawa i tak mądre jedzenie i aktywność fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z zabiegów endermologii w NewLook's w Warszawie. Zrobilam 12 zabiegów i moja skóra znacznie sie poprawiła. Cellulit sie zmniejszył i skóra jest bardziej napięta. Całkiem nie zniknął ale wiadomo że trzeba tez trzymać diete i sie ruszać ale efekty i tak są zaskakujące. Doradzono mi robic zabiegi przypominające dla podtrzymania efektu. A panie, które tam pracują podchodzą bardzo profesjonalnie i służą szczerą pomocą. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z zabiegów endermologii w NewLook's w Warszawie. http://instytut-urody.com/ Zrobilam 12 zabiegów i moja skóra znacznie sie poprawiła. Cellulit sie zmniejszył i skóra jest bardziej napięta. Całkiem nie zniknął ale wiadomo że trzeba tez trzymać diete i sie ruszać ale efekty i tak są zaskakujące. Doradzono mi robic zabiegi przypominające dla podtrzymania efektu. A panie, które tam pracują podchodzą bardzo profesjonalnie i służą szczerą pomocą. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×