Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartaS*88

NIE WIEM CO ROBIĆ!!!!

Polecane posty

Gość MartaS*88

W sobotę nasz ślub. W weekend mieliśmy wieczór panieński i kawalerski. Ja z dziewczynami byłam w domu i miałyśmy babską imprezę do białego rana. On szalał po klubach. I przyznał się, że go poniosło i zabawił się z jakas panienką ;( Mówił, że nie uprawiał z nią seksu, a "jedynie" zrobili sobie dobrze... Jestem załamana i nie wiem co robić ;( Wiem, że on mnie kocha, że o mnie dba. Nie wiem czy mu to wybaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dba o Ciebie... toć to jakaś masakra. robli sobie dobrze? Z jakąś siksą poznaną w klubie. Toć On nie myśli... Wybacz ja bym z takim ślubu nie wzieła,bo po ślubie bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaS*88
w takiej sytuacji kulę się panicznie w narożniku przedpokoju po czym popiskując wrzaskliwie wycofuję się z mieszkania przy okazji filuternie merdając moim kosmatym ogonkiem i spryskując sąsiadów za pomocą gruczołów krokowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowwww
durny podszyw. Nie,ja też bym nie wzieła ślubu,nie wiadomo jakie Ci akcje będzie wywijał później.Co z tego,że go poniosło?Kretyn jak dla mnie,wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaS*88
w czasie spowiedzi zaglądam księdzu pod sutannę po czym dokonuję na nim zuchwałej kradzieży kieszonkowej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do przyjęcia! Nie do wybaczenia !!! Nie ma takiej opcji w ogóle. On Cie wogóle nie szanuję, Ciebie, waszego związku. Nad czym Ty sie dziewczyno zastanawiasz????????? Co za róznica czy ze sobą spali czy tylko sobie dobrze zrobili??? Zdrada to zdrada. Za tydzień bierze ślub a robi coś takiego? To co dla niego Ty jestes warta, Wy, Wsze wspólne zycie? Na oczy bym go nie chciała ogladać, już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaS*88
nie wiem co robić :( Byłam taka szczęśliwa! Wszystko jest gotowe, wszyscy się cieszą a ja teraz nie wiem co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chcesz zmarnować sobie życia to mozesz zrobic tylko jedno. Ale pewnie i tak mu wybaczysz bo Cię zbajeruje i jeszcze nacisk bo slub ble, ble, ble... współczuję. Będziesz płakać kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a później znów się opije i z kolejna zrobi sobie dobrze... (w ogóle co to znaczy? przecież oral to też seks) i jeszcze raz i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowwww
no dokładnie później będziesz żałować,jak zrobił to raz to będzie kolejny..uwierz mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobili sobie dobrze? Ja bym pokazała gdzie są drzwi .. lepiej teraz bo później będzie trudniej.. ale fakt chujowo tak przed samym ślubem "mamo tato ślubu nie będzie bo z inną robił sobie dobrze" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_k.86
dziewczyny mają racje!!!! to nie ma sensu!!! nie zastanawiaj się tylko uciekaj od niego jak najdalej!!! mój obecny mąż również miał wieczór kawalerski i różne propozycje od kolegów ale o godz.22 zadzwonił do mnie żebym po niego przyjechała (ja miałam dzień wcześniej od niego) bo koledzy chcą jechać na imprezę gdzieś dalej... wrócił ze mną do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nieistotne co dokladnie robili to jest (oralny) seks !!!!! Dziewczyno on byl pijany... ale wiesz co to oznacza? Alkohol dodaje czlowiekowi ODWAGI a co za tym idzie on zdradzilby Cię gdyby mial tylko okazję do tego.... z tym, że BOI się czegoś.. czego nie wiadomo może, że się wyda, może, że go zostawisz, że zepsuje to co jest między Wami ale jedno jest pewne - ma ochotę i pociągi do innych a Ty jako kobieta chyba chcialabyś być jedyna prawda? Uwierz nie jesteś dla niego ani wazna, ani jedyna, ani nawet godna odrobiny szacunku. Tyle... to się może powtórzyć, bo on po prostu nie ma oporów przed innymi dziewczynami i już. Każda kobieta zasluguje na mężczyznę, dla którego jest jedyna i który nie bylby w stanie dotykać innej kobiety (oczywiście wiadomo w sensie seksualnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×