Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam jej..................

szukam samotnej kobiety z mieszkaniem...

Polecane posty

hej, Szukam samotnej kobiety z mieszkaniem najlepiej w północnej polsce. Cel towarzysko matrymonialny. Mam 38 lat,podobno podobam sie kobietom.Wyszedłem z toksycznego związku który trwał 13 lat,zostawiłem jej nasze mieszkanie. Dlatego szukam fajnej pani która przygarnie fajnego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walencja87
To weź sie do roboty a nie bedziesz pasożytem na barkach jakiejś kobiety !!! co za bezszcelnosc... zalatw sobie mieszaknie socjalne biedny misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
chyba się popłacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebało cie koleś
wróć do mamusi na utrzymanie ofiaro losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecie zostawili
brawa dla twojej bylej zony patafianie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz,moja była nie była tego warta.I nie rozumiem czemu bezczelność ?? jest troszkę kobiet które chciałyby mieć u boku fajnego faceta,więc czemu im tego nie dać ??!! Nie mam zamiaru być na czyimś utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
a to mieszkanie jakie zostawiłes było tez twojej byłej?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś starym zgredem i tyle
gdybyś to ty zaproponował mieszkanie to może jeszcze jakas by poleciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-durna baba
hehe co za jebane debilki :D same sa jak pasożyty które przyssawają się do tyłka i odpaść nie chcą, wyskubałyby z każdego grosza, a jak już trzeba facetowi pomóc to jest frajerem, nierobem i chuj wie co jeszcze, niech was wszystkie chuj wystrzela, i pisala to kobieta zeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie było wspólne,kupiliśmy je po połowie.Zostawiłem jej to bo stwierdziłem " a niech ma..." ,ja sobie zostawilem tylko małą działkę w górach ktorą dostałem po rodzicach,mam zamiar wybudować tam dom,ale najpierw trzeba gdzieś mieszkać,potem z nową kobietą chętnie się tam przeprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo od razu pisac ze chcesz pougniatac oscypki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XVIII
Ale czemu z mieszkaniem? Jesli oboje zarabiacie mozecie razem cos wynajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
pomieszkać kątem u jakiejs a potem sobie w góry posciagac laski :D:D:d nooo pomnysłowy jestes :D:D:D:D I jaki hojny żonce zostawił mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-durna baba
hehe widzisz :) mowa o chalupie i od razu przyleci stado cip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa . . . .
działki i tak by ci nie odebrała, a oddając mieszkanie napisz- że go wogóle nie miałeś, jesteś nieudacznik bez niczego i szukasz naiwniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
Moj były by się lekko wkurzył jakby do mojego mieszkania w które serce swe włozył wszedł jakiś doopek i powiesił czapkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
a ta laska z mieszkaniem to jaka ma byc?no chyba ze to nieistotne wazne zeby mieszkanie miała. Jaki wiek? jakiego stanu itp? ihihih Z jakiej miejscowosci jestes dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajmij cos - skoro jestes taki zaradny to na pewno zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
znam takich biznesmenów z netu co to potrafili PeKaeSem dojechać :P a i w mieszkanku to chcieli odrazu sie lokowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem poprostu szczery,w ostatnich latach dość już było u mnie owijania w bawełnę. Nie rozumiem,dlaczego nie mozna się wprowadzić do kogoś jeśli ktoś tego chce ??? jeżeli dwoje ludzi przypadnie sobie do gustu,to jaki to problem ??? czy to bedzie moje mieszkanie,czy jej to chyba bez znaczenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
nie no nie mam nic przeciw ale przeczytaj sobie to ogłoszenie moze nawet ze 3 razy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehh,ogłoszenie jest może troche chaotyczne i takie desperackie...ale...co mi szkodzi je napisać :) Będąc jeszcze w związku (x lat do tyłu) spotykałem kobiety które były samotne i naprawde warte tego aby normalnie i uczciwie żyć,niestety ja byłem wtedy zakochany po uszy i nie widziałem co moja wyrabiała na boku (lub nie chciałem wiedzieć) ,aż wreszcie przejrzałem na oczy i powiedziałem " DOŚĆ" . Nie jestem typem samotnika,nigdy nie byłem.nie potrafie żyć bez kogoś u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
szukam jej....daj se troche czasu,nic na siłe a juz tymbardziej takiego typu ogłoszenia. No chyba nie jestes az tak zdesperowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×