Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam jej..................

szukam samotnej kobiety z mieszkaniem...

Polecane posty

Gość wych. na słowiańskim chlebie
A ja szukam wrażliwej kobiety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
wych. na słowiańskim chlebie A ja szukam wrażliwej kobiety... :D:D:D:D:D:D:D:D Nie no ktoś tu zmienia taktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
Jednego tylko jeszcze nie rozumiem... Jesli zalozmy znajdziesz juz kobiete z mieszkaniem to pojawia sie inne wymagania? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
wow szukam jej..... jak ty taki biznesmen to czemu na necie szukasz kobity z mieszkaniem,a z drugiej strony biznesmen a mieszka chyłkiem u brata bo mu kasy na wynajem szkoda a pisze ze stac go na przeprowadzke w inne regiony Polski, Wez ty sie chłopie puknij w ten twój zakuty łeb bo chyba sie troche pogubiłes w tym co piszesz.Jak sie czegos stałego szuka i jest sie wartosciowym człowiekiem to sie nie ogłasza na necie. A ty wypisujesz jakies dyrdymały,ze chcesz cos szybko stałego i rodzinnego stworzyc bo wyszłes własnie z toksycznego zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
ja czytam od początku, jesteś po nieudanym związku, babka Ci się "puszczała" na boku( ciekawe dlaczego?, może to nie koniecznie jej wina) do tego zostawiłeś jej wspólne mieszkanie( wiec we waszym związku to ona miała "jaja") a teraz szukasz partnerki z mieszkaniem, aby sobie ułożyć życie( szukanie frajerki , a one nie maja mieszkań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
poszukiwaczu, ale w ten sposob zamykasz do siebie droge tym kobietom, ktore akurat w tym momencie pojawily sie na forum ;) przeciez nic ci sie nie stanie jak odpowiesz na jakies pytanie kilka razy :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaj sie moze
z wiezienia wyszedłeś i nie masz sie gdzie zakotwiczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
szukam jej.... jak ty taki skarb jak sie tu opisujesz to czemu cie ta twoja kobitka z rak wypusciła...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
Kurde bele,uczuciowy z własna firma,przystojny,działka w górach,chce ciepła rodzinnego,stałego zwiazku normalnie wymarzony ksiaze na białym koniu....tylko mieszkania brak hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja/
nudy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet leci tylko na kase
moze byc glupia, gruba i brzydka, beznadziejny charakter byle z chata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ludzi idealnych,ale uważam że rozmową i odpowiednim podejściem można wiele zdziałać. Gorzej jest wtedy gdy nie ma woli rozmowy,a co do mojej byłej okazało się że ma za duże wymagania i ja poprostu nie byłem w stanie im sprostać (nie jestem supermenem tylko normalnym facetem),więc poszukała sobie mocniejszych wrażen na boku. Z tego co mi wiadomo,teraz żałuje ale niestety ja nie umiałbym wybaczyć i nawet bym tego nie chciał.Wolę poszukać kobiety bardziej wartościowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaj sie moze
wszystkie baby z jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo szkurvaa
baby sa zle bo zwykle to one odgrywaja pasozyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo szkurvaa
zabierasz im robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się zakocham...
A co powiesz na to,aby wspólnie wynająć mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaj sie moze
chyba dam ogłoszenie że szukam samotnego mężczyzny z mieszkaniem ..... jak myślicie mam szanse znaleźć takowego ? no i żeby był w jednym sprawnym kawałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze, a moze byc atrakcyjna
38letnia kobieta, fajna, mila, sympatyczna, praujaca oczywiscie... BEZ WŁASNEGO MIESZKANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do mnie proszę
mam 50 lat ,jestem wdowom ,po postawuwce, mam mieszkanie socjalne 14 metruf,szukam młodego ,zaradnego, mam rente po mężu 1000 zł.Mój mail frajeraszukam@ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
podstawowym warunkiem jest mieszkanie, i wiek poniżej 60 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjale
ja mam dom 200 m, nowy samochód, 3 dzieci , ale jest jeden problem - mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokooo
Czemu odrazu krytykujecie biednego faceta? Zero tolerancji w tym kraju... A ja mam ocohtę Ci poznac... Misiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to dziwne, ze
ktos chce poznac z mieszkaniem.Sama takiego szukalam i ZNALAZLAM. Cudowny i wrazliwy facet.Po kiego diabla szukac biedy i 30 lat kredytu , jak mozna znalezc wszystko w pigulce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to dziwne, ze
autorze-czy bylbys uprzejmy napisac ile dostales do tej pory maili -tylko odpowiedz szczerze.Pytam z ciekawosci duzej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek od flozika
Sam bym chcial wiedziec ile maili otrzymales, bo szykuje sie na podobne ogloszenie z tym, ze ja chcialbym znalezc kobiete bez wyzszego wyksztalcenia ale z mieszkaniem i samochodem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×