Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam jej..................

szukam samotnej kobiety z mieszkaniem...

Polecane posty

Gość Epona
ciekawe czy płaci alimenty?:classic_cool: bo poza pracą moze miec jeszcze długów wiecej niz włosów na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
w dodatku z nad morza i z mieszkaniem bo tam ma kursy,wiec miałby sie u kogo przespac i pobajerowac tak długo jak by sie dało. napisałam mu meil zeby fotke posłał to mi odpisał ze .>>NIE bo sama rozumiesz,ale napisz mi ile masz lat i wogóle bo chce cie blizej poznac..>> hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezwykle ile kobiet jest w stanie przygarnac misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
jak dla mnie to swietna sciema i prowokacja :D:D autorze jak sie mnie nie boisz wprowadz sie do mnie :D:D a co - do odwaznych swiat nalezy :P ale Ci nie gwarantuje, ze jak szybko bys sie wprowadzil tak szybko bys sie wyprowadzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa poszuka wygodnej
kochanicy z mieszkaniem ,wybuduje sobie domek i adieu fruziu .Dlaczego nie zaczniesz budowy mieszkając u brata> chyba koszty masz takie same jakbyś mieszkał z potencjalną( sponsorką) partnerką. A ,ze znajdzie to niestety potencjalna prawda ,baby w pewnym wieku głupie som:Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba - ale chlopak
widze , ze to chyba do mnie:-P Mnie przygarnal , ale pracuje tez.Zarabiam tez kase jako wolny strzelec i nie zostawil zadnej innej kobiety dla mnie . A razem mamy jeszcze wiecej , mimo lat jestesmy nadal bardzo szczesliwi i juz mamy nawet wnusie . Nawet razu mi maz nie wypomnial , ze weszlam w jego dobra przed laty i majetnosci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahhahahhahahah ...oj są nawine kobiety są , przyjmą takiego pod swój dach i nim się odwrócą stracą cały swój majątek :classic_cool:... kurwa głupich nie sieją sami się rodzą...żal mi niektórych z Was dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
autorze szybko to sie mozna spuscic a nie zakładac bezpieczny dom i rodzine,chyba ze poto zeby pózniej sie równie szybko rozwiesc i miec pół mieszkania nad morzem poznanej na necie partnerki.Spacery po plazy owszem,fajnie zajebiscie,ale ile razy w miesiacu,bo z Czestochowy nad morze daleko... a skoro szybko chcesz cos zbudowac to pewnie poznac kobiete blizej bys chciał juz z nia nad tym morzem mieszkajac.Na co ty liczysz chłopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
Malutka- przeciez to smierdzi prowokacja!!!!!!! Czego Ci zal, ze smiejemy sie do monitora podczasd gdy szef w pokoju obok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadfdasf
A jaki problem znaleźć kobietę z mieszkaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnego "prowo" jest tak jak pisze,rozumiem że temat dla wielu może być abstrakcyjny,ale czasami życie takie jest ja się już o tym przekonałem. Nie mam dzieci,ani żadnych alimentów.A długi,ma je każdy kto prowadzi działalność,to normalne,tylko trzeba sobie umieć z nimi radzić i z nimi żyć (szczerość do bólu). Przypominam,że prawie 1,8 mln polaków ma jakieś długi i żyją z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
Malutka - sama do niego napisalam uwazajac, ze to jednak taki pomysl mogla miec tylko kobieta. Nie odpisal/a. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zalożycie sie, że znajdzie
dokladnie .... tyle samotnych kobiet, które aż piszczą za jakimś samcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
stara baba ciebie jako przykład podałam i chwalic Pana że ci sie facet porzadny trafił ale jak widac niewiele uczy człowieka zycie w pieleszach ;) Mnie moje własne piekiełko nauczyło wiele i dlatego wole byc sama niz brać na barki faceta "misiaczka" :classic_cool:takich misiaczków w necie na pęczki i tylko czekają na naiwne istoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
to na pewno prowo, albo facet jest niedorozwinięty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa poszuka wygodnej
mam długi i się nie wstydzę omg ,PROWO bo chyba tak głupi faceci nie istnieją ( a może?) Kochanie przyjmij mnie ,spłać długi będę ci wierny aż do końca spłaty .Fajne prowo ,jest się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
szukam jej.... jak ty taki biznesmen,romantyk,przystojniak to chyba nie musisz na kafe ogłoszen pisac,no chyba ze jednak tej kochanki szukasz,dlatego nie posyłasz zdjatka ne meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
szuka kobiety z mieszkaniem, nie starej i pewnie bezdzietnej bez zobowiązań, atrakcyjnej, a sam bez mieszkania, po nieudanym związku, z nawagą, posiadający zadłużoną firmę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
Jak dla mnie to jest tak albo facet szukka darmowego dupcenia?:classic_cool: albo miał kochanice na boku po czym kiedy sie wydało jego baba wystawiła mu walize za drzwi i sie biedaczysko nie ma gdzie podziać :P jesli sie na to jakas naiwna da złapac to sama bedzie odczuwac konsekwencje do konca swoich dni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
cwany to on nie jest, nikt się na to jego szczerość nie złapie , chyba że jest atrakcyjny, i w necie bada swoje szanse, autorze tak z ciekawości Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
38 :O pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
Mnie sie wydaje ze szuka kochanki,napisał ze najlepiej z mieszkaniem i z północnej Polski bo pewnie jezdi na Tirach wiec mógły u niej nocowac,bajerowac itp.,po co ma płacic tirówka i robic to w lesie jak moze na plazy nad morzem..hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
wiem , zamknęli stadion i nie masz gdzie handlować, ale to było tak dawno temu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epona,nie czytałaś chyba topicu od początku.To ja sie spakowałem i wyprowadziłem miałem dość robienia mnie w konia na każdym kroku. Przejrzałem na oczy po latach,choć przyjaciele ostrzegali mnie już dużo wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale inteligencją to nie grzesz
y ,dostał 99% negatywnych odpowiedzi i biedaczyna liczy na farta jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
ma 38 lat i takie głupoty pisze, nie możliwe że jeździ na tirach, był by mniej ograniczony, zresztą chłopaki maja lepszy bajer aby "dupczyć" za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×