Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam jej..................

szukam samotnej kobiety z mieszkaniem...

Polecane posty

Gość Epona
stara baba ty masz swoje doświadczenia a ja swoje :P i moje nie mówią mi o księciu z bajki tylko szewczyku dratewce który wpakował gołą doope w moje i sie go pozbyc było bardzo trudne :P Dlatego na samo ogłoszenie dostałam ciarów na całym ciele:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"leci na mieszkanie, co tu sie rozpisywać stac go na wynajem, utrzymanie i na raty, ale po co sie obciążać zobowiązaniami, a nuż trafi na gotowe ?" zgadzam się z tym,chciałbym wejść na gotowe,bo tak łatwiej i prościej. Ale to napisałem powyżej.Mogę sprzedać również działkę w górach,żeby kupić mieszkanie pytanie tylko po co ?? skoro ze swoją przyszłą żoną mogę wybudować tam dom i zamieszkać (do tego dążę). po co mam tracić kasę na urządzanie się teraz w nowo kupionym mieszkaniu skoro można zamieszkać u niej i inaczej spożytkować tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"leci na mieszkanie, co tu sie rozpisywać stac go na wynajem, utrzymanie i na raty, ale po co sie obciążać zobowiązaniami, a nuż trafi na gotowe ?" zgadzam się z tym,chciałbym wejść na gotowe,bo tak łatwiej i prościej. Ale to napisałem powyżej.Mogę sprzedać również działkę w górach,żeby kupić mieszkanie pytanie tylko po co ?? skoro ze swoją przyszłą żoną mogę wybudować tam dom i zamieszkać (do tego dążę). po co mam tracić kasę na urządzanie się teraz w nowo kupionym mieszkaniu skoro można zamieszkać u niej i inaczej spożytkować tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XVIII
Nie jestesmy bojace, tylko myslimy i wyciagamy wnioski. Jesli facet sam nie majac mieszkania odrzuca kobiete ktora nie ma mieszkania, jest hipokryta, a ja... ja z hipokryta nie chce byc. Pomijajac to, ze roznie sie w zyciu uklada z tym mieszkaniem. Jedni je maja, bo sa zaradni, inni po rodzicach... a jeszcze inni mieli i stracili. To ma byc miara wartosci potencjalnego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"leci na mieszkanie, co tu sie rozpisywać stac go na wynajem, utrzymanie i na raty, ale po co sie obciążać zobowiązaniami, a nuż trafi na gotowe ?" zgadzam się z tym,chciałbym wejść na gotowe,bo tak łatwiej i prościej. Ale to napisałem powyżej.Mogę sprzedać również działkę w górach,żeby kupić mieszkanie pytanie tylko po co ?? skoro ze swoją przyszłą żoną mogę wybudować tam dom i zamieszkać (do tego dążę). po co mam tracić kasę na urządzanie się teraz w nowo kupionym mieszkaniu skoro można zamieszkać u niej i inaczej spożytkować tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z czewy
ale piszesz, że szukasz kogos w pólnocnej czesci Polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
szukam jej ... a nie martwisz sie że wybudujesz dom z kolejną która cię wykuka i znowu bedziesz szukał lokum?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
AUTORZE piszesz ze jestes z Czestochowy,chcesz czegos stałego to dlaczego szukasz kobiety w północnej Polsce,a w dodatku piszesz ze budowac sie chcesz w górach.Cos tu nie tak jest. Moze ty na Tirach jezdzisz i poprostu kochanki z mieszkaniem szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XVIII
On sam teraz planuje wykulac, chyba :D Bedzie mieszkal u potencjalnej partnerki i oboje beda odkladac na jego chate w gorach, a pozniej ja wykula, tak mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgrgh
Jak będę mieć narzeczonego czy męża to możemy mieszkać u mnie. Nie jestem materialistką ale po co mi facet, który nie szuka miłości tylko mieszkania. Bo jak można oferować miłość jeszcze drugiej osoby nie znając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
Predatorka i to darmową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie nie dasz wykulac
ze swojej działki a laska z mieszkania,i masz uno problemo chłopie .Wybuduj się i wtedy szukaj bo chyba naiwnej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
tak tylko napisałem,chciałem się stąd wyprowadzić,za dużo lat tu mieszkałem.Nie jest to warunek. To te twoje wymagania troche takie egoistyczne sa. A jak sobie wyobrazasz poznawanie sie blizej,bedziesz jezdził z Czestochowy raz w miesiacu na wybrzeze na randke?czy moze od razu kobieta ma cie do siebie zaprosic a poznawac bedziecie sie w trakcie mieszkania razem ? Moze bedziecie pisac tylko ze soba bo daleka odległosc a potem nagle sie okarze ze sie kochacie i zaproponujesz ze sie do niej wprowadzisz bo piszecie ze soba juz tak długo ze znacie sie na wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
szukam jej.... powiem ci ze albo jestes cholernie naiwny?? albo niezle cwaniaczysz:classic_cool: Nie sądze abyś był az tak hojny :P Wiem jedno ze jakbys był niewinny to nie dałbys sie wywalic z domu i nie szukał prztulnego gotowego gniazda a juz napewno nie planowałbys z następną tworzyc majątków:classic_cool: Mnie przynajmniej toksyczny zwiazek nauczył rozsądku i dystansu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru nikogo wykorzystywać ani finansowo ani mieszkaniowo. Jak bym chciał układu to szukałbym współlokatora a nie patnerki życiowej. ps.dziękuję za emaile na skrzynkę,będę starał się wszystkim paniom odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84annika84
A może być trochę młodsza z domem i małym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie nie dasz wykulac
epona nie tłumacz mu , jak dla mnie to prowo, a jeśli nie to szerokiej drogi dla naiwniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zalożycie sie, że znajdzie
teraz baby o facetów sie biją jak jemu nie zależy na tym jaka ma byc, byleby miala chate to chetnych bedzie fuul malo to starych panien, rozwódek niezbyt ciekawych i kobiet z dziecmi, które mają lokum tylko faceta brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
skoro szukasz partnerki zyciowe to czemu z wybrzeza a nie ze ślaska.Jestes z częstochowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik prawie
a czego tu sie bac.Mieszkanie jest przedmalzenskie kobiety , jesli bedzie rozwod ,nie bedzie to tematem podzialu majatku. Wiec gdzie tu jest pazernosc, moze tylko troche wygody w zyciu dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bez wzajemnosci
Nasz autor szuka kochanki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta na kaffe
Mnie akurat podoba sie to, co napisal poszukiwacz. Otwarty, szczery, bez owijania w bawelne :D To wcale nie jest glupi pomysl. Autorze mam pytanie - pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epona
prawnik prawie jasne :classic_cool: z tym ze kobieta ma sprzatac prac gotowac a on ewentualnie zapłaci płowe rachunków po czym kosztem wygodnego bycia wybuduje domek i przygrucha sobie słodką babeczke jak "stara baba" i bedą sie czyimś kosztem miętolić :classic_cool: no piekna perspektywa dla tej która ma mieszkanie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×