Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam jej..................

szukam samotnej kobiety z mieszkaniem...

Polecane posty

Gość wych. na słowiańskim chlebie
A ja chciałbym po prostu normalną, która odwzajemni moje uczucia...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wych. na słowiańskim chlebie
To może ktoś do mnie napisze ? Na słowiańskim chlebie wychowuję się już 25 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to dziwne, ze
moze w tych 3 bedzie ta Perelka .Zycze z calego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak...
dopisały sie jakieś chętne babki jeszcze ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta od misia
Witam.oczom nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta od misia
Jestem w szoku.autor tego postu-to mój facet.mieszka u mnie 2lata.to co pisze o kobiecie-to jego wcześniejszy związek przede mną.mój facet nie ma pracy.zawsze miał z tym kłopot.był jakiś czas na allegro.a od miesiąca jest kurierem.moje mieszkanie,prosiłam tylko aby płacił chociaż połowę czynszu-bo ciężko mi samej z wypłaty.czyli miał ok.200zł dołożyć się do mieszkania,zawsze był problem,skapywal po 50zł przez cały miesiąc,a ostatnio ma problemy i są zaległości.mówi mi że kocha,że jest z miłości,a gdy czułam niepokój-mówił że jestem chora,psychiczna.mówiłam mu wiele razy albo w jedną albo w druga stronę,bo zachowywał się tylko jak lokator-cały dzień w necie,zero obowiązków,wspólnych planów,gdy chciałam się przytulić lub większej bliskosci-mówił że zmęczony,że ma tyle problemów i nie ma ochoty czy też siły.ale oczywiście że kocha,a ją sobie coś wmawiam.czytam to i oczom nie wierzę.jak można tak bezczelnie kłamać mnie i te kobiety które być może odpowiedziały na to ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta od misia
Fakt były kłótnie między nami,ale wtedy płakałam,prosiłam aby zrozumiał że chce związku a nie tylko kogoś kto jest ciałem a duchem myślami gdzie indziej.teraz już wiem.on po prostu chciał u mnie jakoś przeżyć bo nie ma kasy żadnej,a w między czasie szukał nowej babki z mieszkaniem.myślał że więcej takich naiwnych jest niż ja..on nie ma nic...a ją go kochałam,zamykałam oczy na wiele rzeczy,tylko chciałam z jego strony uczciwości względem mnie..tragedia,jak facet potrafi być podły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta od misia
Nie potrafię zrozumieć jak można tak żyć,tak kłamać.poprzednia jego kobieta też była jak ją nauczycielka,mieszkanie było ich wspólne,jak się rozstali zostało sprzedane a kasę podzielili.a on takie tutaj brednie pisze.jak może mnie tak w oczy kłamać że kocha,a za plecami szuka kolejnej laski z mieszkaniem.nie pracował,więc widocznie siedział cały czas w necie gdy ja byłam w pracy i umawial się być może z nowymi kandydatkami..masakra..ciekawe ile z was się z nim spotkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta od misia
jak mi źle.................. wyłabym z bólu...............................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia281984
Brak słów jak to czytam;/ DLATEGO Nie chce miec faceta!!!! .Jeśli większość sugeruje się mieszkaniem partnerki to niech sobie darują.Jestem sama mieszkam sama i żaden Pan tam nogi nie postawi,a chetnych na chatke to zawsze bylo;/!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liztajlor50
fajna 50-latka z mieszkaniem/miasto w kuj-pom/szuka partnera w średnim wieku sms/tylko!/: 601 080 496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×