Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania :)

Najlepszy płyn do WC

Polecane posty

Gość Ania :)

Hey myślę że warto się podzielić naszymi odczuciami co do płynów do WC których teraz jest w brut na rynku:) Które warto kupić a na które szkoda pieniędzy:) Więc może zaczne :) Agent max do Wc z Biedronki - osobiście teraz go uzywam i jestm z niego bardzo zadowolona. Zawsze kupuje tylko niebieski czyli morksi jest jak domestos, super czysci i dezynfekuje WC a kosztuje jedyne 3,99 zl Tytan do Wc - tez kupuje tylko niebieski, bardzo lubie ten płyn. ma przyjemny zapach i dobrze usuwa zacieki z kamienia jeśli jest stosowany regularnie :)Myślę że cala seria Tytan jest w prządku:( A mam pytanie o Bref tornado żel? używacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfo
Ja kupuje domestos, wg mnie jest najskuteczniejszy , natomiast wc-piker total porażka. Ale jak ten z biedronki jest porównywalny to moze sie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgfrg
kiedyś kupowałam płyn z palemką, teraz domestos, albo ten tytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos to syf
dla mnie domestos to syf, śmierdzi niemożebnie, do łazienki się nie da wejść po czymś takim. Od lat używam tylko i wyłącznie Bref taki w dwukomorowej butelce, mój ulubiony to żółty, ale niebieski tez może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :)
O właśnie Palemka z firmy Yplon mnie nie przekonała:( Płyn strasznie rzadki a butelka taka długa i miękka że jak raz nacisłam to pół plynu poszło :p aaa.. i nie ma fajnie wyprofilowanej szyjki Nie polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
harpic najlepszy lub domestos w czarnej butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfo
Ja domestosu nie wącham, tylko uzywam jako skutecznego srodka dezynfekująco-odkamieniajacego. Perfumy lubie bardziej wyszukane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumetka
tez polecaM Z BIEDRONKI.nawet dzis uzywalam do mycia wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :)
Podrzucam temat do góry aby móc jeszcze więcej poczytać o tym jaki jest najlepszy plyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam w Kauflandzie
płyn ... Cleaner Maxi czy jakoś tak.. Butelka typowo domestosowa. 750ml za... 1.99zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam, by porównać bez wydawanai kasy. Poza tym nawet w VBiedronce nie znalazłam takiego żelu do wc.... Zapach cytrynowy. konsystencja całkiem gesta - powoli rozpłaszca się an muszli, nie leje sie prosto do wody.... Fajnie umył, dobrze pachnie - nie jakimiś badziewnymi cytrynkami do toalet. Chyba warto uzywać. A cena? - rewelacja:-) Nigdy bym sie nie spodziewała takich efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam w Kauflandzie
* takiego taniego zelu - w Biedronce - miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ;)
Podrzucam temat do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon ogórkowy jest w lipcu
Ja używam Clean Maximo z kauflanda. Gęsty, pachnący, dobrze czyszczący, za 2zł - cena śmieszna, ale nie umniejsza to w moich oczach zasług tego zelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsdefgr
pytasz o Bref tornado...ja kupilam i musze powiedziec ze jest rewelacyjny, puszcza kamien bardzo szybko, ladnie pachnie i wiem ze juz zawsze bede go kupowac. A nie jest jakis specjalnie drogi 7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsdefgr
fajnie bo faktycznie dziala pod powierzchnia wody, mam twarda wode i zawsze zbieral mi sie kamien, musialam recznie czyscic a jak polalam zelem to samo puscilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :)
Ojej dziękuje ślicznie za odpowiedz do mojego pytania o Bref Tronado Zel :) skoro piszesz ze jest Ok to sie skuszę i kupie bo to jedyny płyn z rodzinki brief który jeszcze nie wypróbowałam :) A polecić Wam mogę moje nowe odkrycie :D tabletki do Wc agent max z Biedronki - jest ich 16 w opakowaniu a wystarczy wrzucić na 30 minutek i pieknie czysci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brefff
Ja stosuje na przemian Agent max z Biedronki i Bref lub Tytana :) Nie polecam Dosi do Wc - tania ale zupełnie nie skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
ja plyn do wc kupuje wylacznie w realu, taki najtanszy tip chyba o zapachu morskim. Nie smierdzi, wrecz pachnie super myje. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIPPP
Zgadzam się z poprzedniczka :) płyn TIP z reala jest OK pachnie supcio- tez kupuje tylko morski:) Do tego jakieś kostki do WC - polecam kostki Harpic Max :) i płyny Harpic do WC też są bardzo dobre stosuje Harpic Spring Power i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja211
Ja kupuję WC sansed, kosztuje ok. 6 zł, dobrze radzi sobie z kamieniem, jest w formie płynu, nie żelu, ale nawet to nie jest minusem, bo działa bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
jak dla mnie to dobty płyn do Agent max z Biedrinki i kostki do Wc też z Biedronki ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
ja mam zawsze domestos:) swietnie czysci a do tego co jakis czas go rozcienczam z ciepla woda i myje nim podloge bo mam 3 pieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaram
ja kupuję ten z biedronki wc max i mam wrażenie że nawet lepszy od domestosa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokngnqoijfc
Ja również używam Agenta Maxa bo jest wydajany i naprawdę sie opłaca cały 1lite za 3,99 :D a do tego krążki żelowe Duck Zachowują długo świeży zapach i ładnie czyszczą toaletę.Są o wiele bardziej higieniczne od innych produktów typu zawieszka z kostka i ładniej wygląda.Ładnie pachnie w całej łazience.Polecam dla wszystkich którzy lubią higienę w toalecie i wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten plyn z biedronki jest w miarę gęsty jak domestos?? bo chyba sie na niego skusze..bo cena jest przystepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
jak dla mnie najlepszy jest ten z kauflandu to jest płyn z odkamieniaczem ten z biedronki to tylko wybielacz i trzeba go więcej wlać do muszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to była rdza to jej
mam ten clean maximo z kauflanda. on nie ma odkamieniacza, ale widziałam w sklepie, że jest jeszcze jakiś inny rodzaj płynu do wc - pewnie osobie powyzej chodzi o ten płyn. Ja kauflandowe produkty chemiczne polecam. bardzo - bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech wygląda
chyba tylko domestos w zielonej butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brefff
Ja używam również Agenta Maxa z biedronki jest super:) Ale często lubię kupić też jakiś inny jak jest coś po promocji dlatego polecam gorąco Bref Tornado Żel Ocean bardzo dobry płyn, super pachnie i czyści toaletę na błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam tytana - dla mnie najlepszy. domestosa nie lubię bo smród jest niesamowity po nim, ale ogólnie jest dobry. a ten z biedronki raz kupiłam i więcej nie kupię bo jak dla mnie jest fatalny. nie podobał mi sie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×