Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania :)

Najlepszy płyn do WC

Polecane posty

co do skuteczności, to macie rację- domestos i tym podobne rzereklamowane środki są ok, dobrze usuwaja kamień, przynajmniej większość z nich, ale... okropnie śmierdzą, 2 godziny temu myłam wannę i smierdzi w całym domu jeszcze... proponuję stosowanie profesjonalnych środków czyszczących, które sama zamierzam zakupić, a zostały przeze mnie sprawdzone ponieważ pracowałam w hotelu jako pokojówka są to środki r1, r2 i r3 z linii room care. innych nie stosowałam ale jest duzo podobnych środków które myślę że też są dobre nie są one przynajmniej przereklamowane, tylko producenci postawili na jakość i za to im dziękuję polecam wszystkim daję linka w razie gdyby ktoś nie mógł znaleźć http://www.czystoscihigiena.pl/czystosc-pokoju-hotelowego-c-23_29.html?osCsid=3217f1d1277ad4b3a3d7b7487b16b275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czyścik
Ja kupuję WC sansed, dobry, dobra cena i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ocet spirytusowy
proponuje ocet- ekologicznie i skutecznie -goraca woda+ ocet - zostawić na dłużej. wanne też jadę octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koto
Ja zwykle używałam Cilit cytrynowy. Oststnio kupiłam GOLD. Poleciła mi pani w sklepie. Nie wyglada zbyt dobrze - w brązowej butelce - ale skusiłam się bo pachnie pomarańczą. No i muszę przyznać że jest super!! Stosuje go nie tylko do WC ale myje nim wannę, umywalkę, baterie. Świetnie czyści . Dla mnie te dwa płyny są zdecydowanie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlor? Nie dziekuje , bo ja mam bref, ktory czysci i dezynfekuje bez chloru. Wystarczy troche brefa i wszystko jest lsniaco czyste, az pachnie świeżoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent z Biedronki jest nie do pobicia i cenowo i jakościowo. Od czasu do czasu kupuję inny dla sprawdzenia i nie znajduję lepszego. Ostatnio stosowałam harpica czarnego i powiem, że jest beznadziejny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dla mnie ten z biedronki jest beznadziejny ja harpic cillkt i dosie zawsze mam pod reka czasem bref . Jedyny mankament dosi i cillita to ze sa coraz mniej dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez dosia i cillit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wc picker harpic power
Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosia i wc picker. Po kazdym zalatwieniu sie spuszcza wode prawda? I kostki bref active gel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wc friscb z niemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie myj tym octem pindotrypku i co moze jeszcze jak,,jedziesz" wanne to moze jeszcze zanurzwcz scierke w tym kiblu? Juz sobie wyobrazam jaki musisz miec syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje żele do WC w dużych 5L pojemnikach gdyż swiadczę usługi jako firma sprzątająca. Przerobiłem już wiele żeli i płynów dezynfekujących. Nie ukrywam że dla mnie liczy się każdy grosz. Przestałem kupowac drogie żele, bo jak dla mnie wszystkie są takie same. Warto kupić dobry i tani żel , który da nam zamierzny efekt. tu jest mój faworyt http://alechemia.pl/glowna/220-power-wash-zel-do-wc-5-l-zielony.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to robisz
A jak wlewasz ten plyn pod krawedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cillit kamień i rdza do wc i harpic power plus dezynfekcja duck total cl domestos zero kamienia niebieski bo ma dwa kwasy i składnik dezenfekujacy cillit bang do wc z clorem zabija bakterie i wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BREF swietny jest... kolo kranu w umywalce osadza sie kamien poleje brefem i po kamoeniu. domestos sobie nie radzi z tym.biedronkowa chemia typi mleczko czy agent nie cierpie teho smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie bardzo dobry jest płyn czyszcząco-dezynfekujący Duck Power White & Bright, ma łagodny zapach, dobrze czyści, nie jest drażniący, butelka jest dobrze wyprofilowana co ułatwia aplikację płynu. Do tego polecam krążki żelowe Duck Fresh Discs, które mają bardzo łatwy w użyciu apliakator, dzięki czemu sama aplikacja jest bardzo hignieniczna. Cena też jest rozsądna. Razem działają cuda - toaleta błyszczy i jest czyściutka. Nie trzeba się napracować, aby uzyskać super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tez naszukałam się sporo zanim znalazłam odpowiednie środki. Mieszkam w wynajmowanym i doprowadzić tu toaletę, zwłaszcza w pierwszych miesiącach do porządku to był dramat. Tu często zamawiam chemię to łazienki i toalety http://www.toyka.pl sprawdza się dość skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda xd
Witam.Ja zostanę przy Domestosie. Podnoszę temat! ponieważ teraz jestem w tym temacie,jakby... na bieżąco, heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykly Domestos jest ok, ale tylko do wybielania i dezynfekcji (dezynfekcja to pozostawienie go najlepiej na całą noc), niestety nie czyści on kamienia, a jedynie go wybiela. Do czyszczenia kamienia i osadu wole inne tańsze i sprawdzone środki, np Palemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Wychodzimy
Tylko Tytan niebieski !!! Czyści jak szatan. Wszechstronny, no bo : rewelacyjnie oczyszcza z rdzy żelastwo -zalać/zanurzyć/poczekać/opłukać. Wyczyścił mi też dyszę mosiężną od palnika gazowego - dmucha jak nowa. Co prawda zdecydowanie nie jestem kobietą, ale może Paniom przyda się info o funkcjonalności preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo miło zaskoczona najnowszymi produktami markim Henkel Bref Power Gel 6x Effect! Przetestowałam już 2 z 3 dostępnych na rynku płynów i są rewelacyjne. Bardzo wygodne opakowanie, płyn świetnie czyści toaletę i usuwa zacieki ( zostały po jakiejś taniej kostce toaletowej) oraz kamień. Sprawdziłam Bref Power Gel 6xEffect Anti-Limescale i Bref Power Gel 6xEffect Total Protection i gorąco polecam! http://extraprodukt.pl/news/Bref_Power_Gel_6x_Effect_jeden_za_szesciu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam do dezynfekcji - morskiego Agenta Max z biedronki - najlepszy cenowo a taki jak Domestos. Natomiast na kamień i zabrudzenia spróbowałam polecanego w poście wyżej Bref 6x Anti - limescale i jest fantastyczny! Polecam. Zauważyliście też ze coraz trudniej jest dostać Tytana do Wc? a szkoda - jak dla mnie jeden z lepszych płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domestos zero kamienia - niebieski, czasami kupię również płyn z Lidla :) I zawsze mam w toalecie kostki do Wc z Bref'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×