Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania :)

Najlepszy płyn do WC

Polecane posty

dla mnie najlepszy to Domestos, ale faktycznie, ten z Biedronki Agent Max jest porównywalny :) a o wiele tańszy.. i jeszcze dobry jest WC Sansed.. jest gęsty i przy tym wydajny, a nie wiem, czy nie lepszy nawet niż Domestos.. tylko może mniej przyjemnie pachnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaskoczona
Od dawna uzywam dyck yltra gel jest gesty tylko w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojakkto
Wiecie co, kupiłam rodzicom zielonego agenta z biedronki, i jest okropny, tak bardzo mocny jest jego zapach, a raczej zapach chloru, że nie da się wytrzymac momentu w łazience. Ja tylko poleję muszlę i zaraz ją myję, a odór jest tak intensywny, że nie można odychać, strasznie szczypie w oczy i w nozdrzach długo po czuję ten zapach. Niebieski jest zupełnie inny, delikatny. Poza tym ostatnio zauważyłam, że w mojej biedronce zostały same zielone agenty i kilka żółtych (ciekawe jak ten żółty swoją drogą, bo zamierzam teraz go kupić), więc widać, że inni tez to zauważyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam duck ultra gel tylko w necie jest cudowny polecam kazdemu nie szkoda kasy bo usuwa kamien rdze i bakterie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używałam domestosa, ale ostatnio kupiłam na próbe i ploiecam "FROSZCH", cytrynowy, ponoc ekologiczny, z naturalna cytryną,. Myję nim równiez kafelki , wannnę i zlew, ładnie pachnie i nieźle czyści. na trudniejsze :} zabrudzenia w wc nakładam na całą noc cif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepszy jest domestos - taki czarny z zielona zakretka. Czasem kupuje tez podrobke domestosu z biedronki, tez jest dobry. Ale ostatnio kupilam w lidlu z tej serii W5, o ile dobrze pamietam, i tez jestem zadowolona. I jeszcze jeden plyn, tylko nazwy nie pamietam, tez w lidlu, za 3 zl, na kamien, ma dziwny,slodkawy zapach, ale kamien faktycznie znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauuula ten plyn nazywa sie cleffect a ja uzywam dick ultra gel i takie szczotki duck fresh brush w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojakkto
agent jest spoko, nie jest woda. a czemu duck ultra gel z netu, pryeciez w normalnym sklepie tez mozna go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duck ultra gel kiedys byl dostepny w supersamie ale juz nie ma go w sklepach tylko w necie tak samo jak duck fresh brusk nskladasz jeden wklad z plynem juz w tym szorujesz i spukujesz ten wklad kostku ducka i do dpuczki tez naprawde warto polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktojakkto bo ten duck usuwa kamien nie jak te ine jestem za duckiem polecamt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
wlasnie mam pytanie jak usunąc kamień z tej wody która osadza się w WC ? ja mam prawie nowy kibelek a kamien szybko mi sie pojawił i niczym nie da się go usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
ja uzywawam agenta z biedronki (ale to tak 2 razy w miesiacu)oraz bref dornado zel,ale polecam rowniez fist(czy jakos tak ,dokladnie nie pamietam)na kamien i rdze ,rowniez z biedronki-jest to tanszy odpowiednik cilit bang.Rewelacyjnie czysci szklane półki z osadu z mydla itp...pryskam nim tez szczotke do wc i jest jak nowa.A co do pytania jak usunac osad z muszli to najlepiej jakims malym pojemniczkiem wybrac wode z muszli ,zagotowac ok litra octu i wlac ,zostawic na jakies 2 h (najlepiek cala noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
ja rowniez stosuje agenta ,ale tak z 2 razy w miesiacu ,a tak to bref dornado zel .Polecam rowniez srodek fist z biedronki -jest podobny do cilit bang rewelacyjnie zmywa osad z mydla z szklanych polek ,uzywam go rowniez do czyszczenia szczotki do wc.A co do osadu kamienia w muszli to najlepiej wybrac czyms wode z toalety ,zagotowac ocet i wlac na min.2h najlepiej cala noc ,a po kamieniu nie bedzie sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
sorki ze dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ay amor
harpic swietny a domestos i agent-mam uczuleniena nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blableblu
sposobu z gorącą wodą i octem nie polecam do wc. Ja raz tak zrobiłam i biegiem leciałam po nowy kibelek, bo pod wpływem gorącej wody pękła muszla klozetowa. Za to świetnie odkamienia czajnik, lepiej niż sklepowe odkamieniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
ja zawsze robie z octem -tylko ze nie wlewam wrzatku tylko chwile odczekuje az troche ostygnie .Ja rowniez odkamieniam czajnik ale woda z octem do muszli uzywam tylko octu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojakkto
dla mnie na kamień bezapelacyjnie to HARPIC - naprawdę świetny. do kibla mi go szkoda, bo nie mam kamienia, a czyszcze agentem (a teraz na próbę z kauflandu clean maximo - też o, gęsty, tylko że nie ma właściwości dezynfekujących). Harpic ma wygodny dziubek do lania w cieżko dostęone miejsca, też napiszę, żeby wybrać wodę z muszli i zalać nim. Ja go stosuję do kamienia dookoła baterii i innych miejsc gdzie się on pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam harpic i tez go uzywam tak samo jsk domestos oraz goraco polecam duck ultra gel w necie kupuje bo w sklepach niedostepny moja muszla lsni czystoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
to dzieki,zrobie z tym octem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym czy wiecie ze w toalecie nie ma bakterii to chwyt reklamowy domiestosow itd. Lepiwj kupic odkamieniacz bo jak nie ma kamienia to nie ma i bakterii bo nie maja gdzie zamieszkac jak by co to domiestos jest zafeszczany mydlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym czy wiecie ze w toalecie nie ma bakterii to chwyt reklamowy domiestosow itd. Lepiwj kupic odkamieniacz bo jak nie ma kamienia to nie ma i bakterii bo nie maja gdzie zamieszkac jak by co to domiestos jest zafeszczany mydlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modniliszka
różnych uzywam plynów do WC najczesciej kupuje bref leśny , albo Cilit o zapachu" świeżym " jak jestm w rossmanie to kupuje domol do wc cytrynowy jak w biedronce to Agent w netto kupuje te niebieskie krązki do spluczki , są bardzo wydajne i zapobiegają osadzaniu sie kamienia , oraz oczywiscie odświeżają maja morski zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porschatt
lepiej jak jest kolorowy, bo widać, ile się wlało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×