Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania :)

Najlepszy płyn do WC

Polecane posty

Gość A-tech
Też używam Agenta z Biedronki, jest super. I tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tip 5
Ja używam wielu płynów i z tego co zauważyłam to godne polecenia są produkty firmy henkel czyli bref zarówno ten w dwukomorowej butelce jak i ta nowość Bref tornado Żel - rewelacja :) A i Agent z Biedronki - super jak domestos tak samo gesty tylko że tańszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dism
Też polecam z Biedronki Agenta oraz Tipa z Reala :) Te tańsze środki do Wc też są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honmj
A ja polecam gorąco Ducka:D Kupiłam go w promocji razem z ze.owymi krążkami za 10,28 a normalnie same krążki kosztują koło 11 zl. Płyn jest gęsty, ładnie pachnie i dezynfekuje już po 15 minutach. Polecam Ducka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjasfh
Agent max z Biedronki i Bref Tornado - jak dla mnie najlepsze płyny do WC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszyy
Podrzucam do góry bo fajny temat założyła Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można sie przylaczyc
Polecam Serię W5 z lidla! Ew Bref i Palemka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie palemka
O nie Palemki zdecydowanie NIE POLECAM. jak dla mnie niezbyt dobry płyn - płyn to w sumie za dużo powiedziane jak dal mnie to niebieska woda! Naprawdę masakrycznie rzadki, nie przylega do muszli ponadto nie ma wyprofilowanej butelki czyje nie myje pod powierzchnią:( I butelka jest strasznie miękka i zła w użytkowaniu! Nie polecam palemki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Agenta z biedronki oraz piankę z serii W 5 - ta pianka jest najlepsza ze wszystkich dostępnych środków na naszym rynku. Co ważne - są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemtruskawkowy6920
Domestos - jestem mu wierna od lat :) Tytan mnie nie zadowala - jakkolwiek to zabrzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyn
A ja od niedawna właśnie używam Bref tornado Żel Ocean i jestem bardzo zadowolona. Płyn gęsty, ładnie pachnie a co najważniejsze super czyści toaletę! polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam płynu z Biedronki i Lidla ale tylko Domestos nie wymagał uzycia szczotki wiadomo do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Rzeczywiście Bref jest rewelacyjny, chyba w każdej postaci, a dodatkowo teraz może pomóc zafundować nową łazienkę. Na butelce przeczytałam i weszłam, żeby zobaczyć co i jak na Bref.pl. Chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUCK i BREF
Jak dla mnie tylko Bref i Duck super czyszczą i dezynfekują toaletę a przy tym nie śmierdzą jak Domestos. Polecam! szczególnie Bref Tornado Zel i Duck Total clean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyn
do Wc jaki używam najczęściej to Agent max z Biedronki :D oraz Duck - jest exra! Ma duży wybór plynów do wyboru w zależności od rodzaju zabrudzenia i każdy z tych płynów jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
Domestos ten w niebieskiej butelce! - rewelacja oraz Bref Tornado żel. Tych dwóch środków używam na przemiennie - są najlepsze! Zawsze mam pewność że toaleta jest zdezynfekowana i czysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjknjn
Ja też używam Agenta z biedronki i polecam tani i naprawdę dobry. a muszę wypróbować ten Bref który polecacie. A jeszcze mam pytanie takie trochę z innej beczki co polecacie do czyszczenia piekarnika? (piekarnik elektryczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania:)
Do czyszczenia piekarnika polecam spray z serii W5 z Lidla taki w pomarańczowej butelce. Jest rewelacyjny i nie drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjknjn
o dzięki może jeszcze jakieś propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiia
Używam w sprayu Tytana do piekarników, psikam, zostawiam na 20-30 minut, szoruję gąbka (potem już tylko do wyrzucenia) i piekarnik jak nowy. Polecam więc Tytana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojakkto
Palemka jest ok, ale jako odkamieniacz, ale za długo trzymana bardzo wyżera powierzchnie, więc odpada, za to super działanie min. na kamień ma Harpic Spring Power Gel, w promocji można kupić za 5,99, a jest naprawdę świetny. Domestosa nie lubię, bo strasznie śmierdzi chlorem,szczególnie jak zostawi się na całą noc w muszli, nie mozna później wyrobić. Ale kupię dzisiaj Agenta z Biedronki - skoro tak zachwalacie, albo z Kauflandu Clean Maximo:) Tak poza tym to mleczko Clean Maximo, w białej 500ml. butelce jest fenomenalne, porównywalne do Cifa, a kosztuje tylko 1,79zł!!!!! Spróbujcie, jak wam się nie spodoba, to nie szkoda nawet takiej kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamamsyna
agent z biedry!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od lat
używam CILLIT kamień i rdza żel i jestem bardzo zadowolona, pięknie czyści, ładny zapach i wyprofilowana butla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojakkto
No i kupiłam Agenta, tego niebieskeigo:) Wiecie co, jest naprawde SUPER!!!!!!! Gęsty, super myje i odswieza cały kibelek:) Jest dość intensywny w zapachu, podobnie jak Domestos. Wogóle szczerze wam powiem, że nie widzę, różnicy między Agentem a Domestosem - oprócz ceny:):) Dzięki wam za to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wc reiniger pulver jest supcio w obi;froshcza;ducka i domestosa czerwonego kostki duck fresz disc duck zawieszka BŁYSZCZY SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namówiłyście mnie na Agenta
wybrałam niebieskiego - bo było go najmniej - dzięki wielkie! :-) Żadnego więcej przepłacania za Domestosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevalia
Używam Domoli z Rossmanna albo W5 z Lidla i są super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana...dwukrotnie
do usuwania kamienia nie tylko z WC polecam NS 400 AntyCal, sprzedaż tylko w necie na www.nanoprodukty.com, może nie pachnie ładnie, ale miałam takie zacieki w WC, że żaden domestos ani nic pomogło, dopiero to znalazłam, przy okazji przetestowałam też ich środek do mycia tekstyliów, super działa, widać , że to inny poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×