Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybakkarpi

Rozwódki są łatwe jak prostytutki

Polecane posty

Gość gość
14 cm obwodu to jest minimum prawidłowo rozwiniętego mężczyzny, który w młodości nie nadużywał siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak jest jakaś rozwódka to ją zapraszam do siebie :) marcin740607@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znajdź sobie lepiej pannienkę bezdzietnna po co tracić czas na jakieś rozklepociochy z dzieciakami. Jeszcze syfa złapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie z odzysku z przybytkiem mężczyzna ma czas do 70. Tysiące takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiejsze są bezdzietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz rozwódkę namówiłem na picie spermy z podłogi. Po seksie spuściłem się na podłogę, a jej kazałem to wypić. Raz też naszczałem na nią wannie jak brała prysznic. Z oporami ale się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma w tym interes to każda to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co porównywać panny bezdzietnnej do baby porzuvonej z dzieciakami. To jak woła do karocy. Panna bez dzieci jest każda kobieta na jakimś etapie życia. Rozwidnice czy inne porzucone z dziećmi to twór nie potrafiący kochać jak panna. Nie dość, że po innym to rozklepotana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nie znasz świętych panien zruchanych przez pół miasta. Kopniętych w dupę przez 15 kolesi bo jakaś popieprzona. Ale panna hahaha To już wolę rozwódkę z rodowodem, która chciała mieć rodzinę a nie wycierucha pannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grupie rozwódek jest najwięcej ku.********aja się za młodu, a wieku 40 lat rozwodnica. Czyli koleś sobie odpowiedziałeś ***** się jako panna...zalicza wpada i wszyscy ******* to jest rozwódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie poliysz wiek dzieciaka to zaliczyła wpade jako panna. Chłop się ożenił, A później kopnął w dupę. Ruchawice za młodu. I mamy rozwódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na poziomie to się kształci, a nie dupę rozkłada bo ma ambcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z dziecmi czy to rozwódki, panny, wdówki nie są dla kawalerów bez zobowiązań. One już przeżyły swoje życie.....rodziły, slubowały one sa dla rozwodników, kawalerów i wdowców ale z dziecmi. Nie dajcie się wykorzystywać mężczyźni takie kobiety myślą tylko o sobie i swoim potomstwie. One już przeżyły wszystko czego kawaler bez dzieci nie. Rodzina prawdziwa to rodzina z Twoim dzieckiem i oczekiwaniem na nie. To co innego nie ma porównania coś nowego dla ludzi naprawdę wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka jedna wdówka ponad 40 lat. z dzieciakami to jest i była K.........mam nadzieję ze los będzie sprawiedliwy. Dziewczyny trzymajcie się z dala od bab porzuconych z dzieciakami. Ona mają mnóstwo chorób bo każdy to ****** One są stare juz nic nie urodza. Jak zarazi Was PANNY taki debil TO MOZECIE PO TYCH CHOROBACH NIE MIEC DZIECI. ONE MAJĄ HPV UROPLASMIE ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku. ....y Z odzysku śmierdzi....ziejące krocze....smród....czuć z dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×