Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulianna123

moja teściowa narzuca swoją wolę

Polecane posty

Gość lulianna123

Chodzi tu o moją 2-letnią córkę. Nigdy nie zapytała mnie o zdanie tylko uzgadnia wszystko z córką, żeby u niej została, że może u niej zamieszkać, że zajmie się nią jak wrócę do pracy, że zabierze ją na wesele na które my z mężem się nie wybieramy, że pojedzie z nią na wakacje.... to są oczywiście bzdury, ale mam później problem z córką, bo ona- jak to dziecko- wierzy we wszystko co się mówi. Teściowa uważa, że ma prawo mówić co jej się podoba, a ja mam ochotę powiedzieć córce, że babcia jest kłamczuchą. Jak z tego wybrnąć? Jak wytłumaczyć córce dlaczego babcia tak mówi? Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Po pierwsze wy jesteście rodzicami musicie stawiać granicę teściowej.  Nie pozwalajcie jej na takie zachowania. Lepiej żebyście mieszkali sami .

Ja też miałam problemy z rodziną.  Narzucali nam swoją wolę.  Jedna uważała że mam łykać antykoncepcyjne tabletki.  Ona nie może narzucać swej woli. Nie łykam tabletki i moja wola. A jak jej nie podoba się że nie robię tego ... ma do gadania nikt nie bedxie dyktować co mam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat sprzed 8 lat a ta odpisuję😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wola napisał:

Temat sprzed 8 lat a ta odpisuję😁

 Dlaczego na tym forum te tematy wracaja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

 Dlaczego na tym forum te tematy wracaja? 

Bo teściowie nadal wracają się w nie swoje sprawy? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Admin podbija

ciekawe co z tesciowa? Moze wnusia juz u nich mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że to administrator podbija stare tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może i macie rację że podbija stare tematy ale problem jest jakim jest i najlepszy sposób jest tłumaczyć dziecku że jeśli babcia tego nie uzgodnila wcześniej z mamą lub z tatą to nie ma szans że coś takiego będzie. 

Babcia nie ma prawa uzgodnić z dzieckiem bo dziecko nie decyduje. Jeśli próbuje tak robić (czy ma zamiar dokanac czy nie), nie pytając rodziców o zdanie to automatycznie wasza odpowiedź jest nie więc nie ma co liczyć na obiecanki babci. 

A z babcią trzeba ustalić granice. Jeśli ona myśli że może oszukiwać dzieci tylko po to by dużo mówić, to ograniczyć kontakt trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie

Ktoś się baaardzo nudzi a bez teściowej kafeteria Paaadnie 🙂 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×