Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koksik1000

Tygodniowe wakacje w Polsce gdzie??

Polecane posty

Gość gość
Stosunkowo niedawno wróciłam z Chomiczówki w Łebie. Bardzo mi się podobało, że obsługa dba o kreatywność rozrywki dla gości. Uczestniczyłam nawet w turnieju siatkówki, czy badmintona dla całej rodziny z nagrodami i medalami. Jedzenie poza tym bardzo smaczne, a pokoje w większej jakości niż w niektórych hotelach przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa

W Międzywodziu masz bardzo fajny ośrodek wypoczynkowy Gryf. Jeździmy tutaj od dawna z klubem seniora i jeszcze się nie zawiedliśmy. Piękna okolica, blisko do plaży, cicho, spokojnie, komfortowe pokoje, strefa SPA z krytym basenem, niczego tutaj do szczęścia nie brakuje. Mają swój serwis internetowy z pełną prezentacją na gryfmiedzywodzie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiotr

Może popatrz na sunandsnow.pl mają blisko 1700 apartamentów w bazie. Jest w czym wybierać. Ja już 2 razy korzystałam z ich strony przy rezerwacji apartamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wczasy tylko na Mazurach w Mrągowie nad jeziorem Czos.

<p><a title="noclegi mrągowo" href="https://www.domeknamazurach.mragowo.pl/">noclegi mrągowo</a></p>

 

Edytowano przez Noclegi Mrągowo
zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryska
Dnia 26.02.2019 o 00:47, Gość AniaPiotr napisał:

Może popatrz na sunandsnow.pl mają blisko 1700 apartamentów w bazie. Jest w czym wybierać. Ja już 2 razy korzystałam z ich strony przy rezerwacji apartamentów.

Właśnie rozważam apartament z tej strony, bo znalazłam zniżkę na początek wakacji -15%, a ten termin nam odpowiada, pogoda zapowiada się swietna. Promocja chyba trwa do końca czerwca, jeśli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz jakiś weekend we dwoje to zerknij na Wakacyjną Papugę (wakacyjnapapuga.pl). Sporo fajnych ofert z tanimi polskimi hotelami o wysokim standardzie. Właśnie takie propozycje tanich weekendowych noclegów w różnych hotelach zamkowych, dworkowych itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×