Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roksi_musisis

czy sa faceci ktorzy wola nieogolone miejsca intymne?

Polecane posty

Gość som1
ja lubię naturalne kobiety :) Wygolone też są fajne ale mam słabość do owłosionych cipek ;p Któraś pani pokaże mi swoją? Chętnie ocenię ;p I jak jakaś pani zechce to się odwdzięczę. Proszę wysyłać fotki na som1@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervin rommel
a ja mam 35 lat i bardzo bym chcial poznac kobiete z zarosnieta cipka, moze nie z wielkim bobrem ale chce zeby miala wloski na cipce golf1979@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie piszę
SĄ! nawet nie wiesz jak wielu jest amatorów damskich kędziorków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem całkowicie za ! Wręcz przepadam za tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zarośnięte kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zarośniętą cipkę, nie tak bardzo ale nie lubię mieć zupełnie wygolonej. Zdjęcia nie wyślę ale możecie sobie wyobrazić. Niej jest taka mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 45 lat i woli nieogolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.40 to już Cię lubię ! Zarost tam daje uroku i zawsze pozostaje pytanie, jak ona wygląda pod nimi :) Motylek to już cudo nad cudami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapytałam mojego jak woli to powiedział: najlepiej jakby było po prostu różnie, zmieniało się co jakiś czas bo wtedy jest ciekawiej ;). Czyli raz z, raz bez, raz trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa taka odmiana. Ja nie gustuję w gołych, a jeśli są latem skrócone muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Ja tam wolę zdecydowanie wygolone cipki. Chociażby przy całowaniu czy minetce włosy nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie boberki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Steffka I choc sam staram sie tu I tam co nieco przystrzyc to chyba wazne jest by to ona czula sie komfortowo ;) nie wyobrazam sobie sytuacji kiedy jestem nie ogolony I gdzies wystaja zlowrogie krzaki ale co do Pan to pozostawiam im calkowita swobode w temacie bo I tak bedzie cudownie. W koncu skoro jestesmy jednym z ich wyborow to nic jak uszanowac inne zachciewajki :D I calkiem poza tematem hehe kiedys niezle sie podrapalem I wygladalem jak po oparzeniu wlasnie dzieki damskiej depilacji lecz takze wspominam milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takie wolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę naturalną. Włosy nadają każdej indywidualność, a wygolone sprowadzają ją do otworu, błe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma pedofilskie skojazenia? Ja mam cipke wygolona maz tez ma wygolone. Maz mi wygala a ja jemu bo przy lodziku cz minetce swobodnie mozna sie kochac i jezykiem penetruje cipke az do mego szczytowania i spija moj soczek tak jak ja lykam podczas lodzika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trochę zarośnięta cipka podnieca mojego faceta, gdy liże odsłania to co trzeba. Podczas stosunku wygląda bardziej namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktora z was okolice
bikini podgala tylko do kostiumu kapielowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 18.56 Ja i mój mąż też golimy miejsca intymne może wymienimy się zdjęciami podczas sexu lubię patrzeć na ogolone cipki i penisy. W szcegolnosci podczas orala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet lubi włoski,powiedział ze cos tam musi byc to go jara czarne włoski szczególnie jak nosze cieniutkie majteczki z prześwitująca z przodu siateczką,ale zawsze mam cos ciekawego paseczek,trójkącik,serduszko,są takie szablony do fryzurek+trymer wychodzi cudnie na takiej bułeczce .Ale do stroju kąpielowego wygalam do łysa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miedzy posladkami
sie golicie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek to masz kobiete? Ty stary singlu , tratwe między nogi i na wisłe radny marny człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredkowski lubisz minete? Na to wychodzi gdy czytam twoje posty, radny co robisz teraz? chodz ogole ci jaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy są i jednym z nich to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogolona c**a świadczy o niechlujstwie kobiety. Brudaski dorabiają sobie teorie o niby lubieniu boberków. Fakt jest taki, że zarost na pipie=kobieta brudas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się tego naczytałeś. Higiena kieruje się swoimi prawami, a owłosienie nie ma nic z tym wspólnego. Zresztą owłosienie łonowe jest czymś w rodzaju ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna bzdurna teoria. Nieogolone genitalia to syf, syf, syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w Twoim przypadku ! Z kim się zadajesz ? Klatę golisz ? Nogi golisz ? Facet się tu znalazł, znawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWIŚCIE ŻE SĄ! Niestety jest nas mało-i coraz mniej. Ja, uznaję za prawdziwą kobietę tylko panią która ma bobra w majtkach ;) Takie plastikowe lale z wydepilowanym na gładko kroczem są obrzydliwe :/ Odpychają mnie -_- NATURALNE LASKI GÓRĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×