Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość wirus30
Pabianka nie daj się stresowi to teraz nie jest wskazane ,a co do tej temperatury to może wina przemęczenie i trybu życia.uszy di góry wszystko będzie dobże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Cześć dziewuszki! Ale fajnie poczytać, że są dziewczyny, które też się albo starają albo są w trakcie :) Normalnie podpora moralna! U mnie 16 ty dzien cyklu, mojej owulacji ni widu ni słychu. Może ją przeoczyłam? Nic to, biore moje ziółka i czekam. Anita, dopinguję Ci z całego serca. Będzie dobrze, trzymaj się ciepło i dbaj o maleństwo. Termin tak na lato wypada, prawda? Grays77, myślalam, że u Ciebie będzie chłopak, ale jak Ci się cera zapsuła to dziewczynka na bank! :) Ja też wolałabym dziewczynkę pierwszą, ale będę szczęśliwa jeśli wyjdzie chłopiec. Wirus30, na mdłości to trochę wcześnie o ile mi wiadomo, ale to nie znaczy, że masz nie być dobrej myśli. Gratuluję odwagi! Oby się udało! Pablinka, 12godzin pracy to bardzo długo, oby nie na nocki bo może Ci się cykl rozregulować. Kurcze, nie znam się na mierzeniu temeratury, kiedyś próbowałam ale jakoś mi nie wychodziło. Może powinnam do tego powrócić. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dodałam się do Waszej tabelki... STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .5.............30........ ....29.03.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14........Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja w tym cyklu miałam owu dopiero w 21 dc tak że może wszystko jeszcze przed tobą :P a wiesiołka powinnaś odstawiać przed owulacją wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 3 tyg i będę znała płeć:) poprawię tabelkę brzuchatek STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .5.............30........ ....29.03.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0.........37............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......17...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........17... .. .........Exeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , ja nie wiem jak ta tabelkę się robi ;-), kopiuj wklej? tak. Dziewczyny dzisiaj znów zrobiłam test, no dwie wielkie grubaśne krechy. Ta druga pojawiła sie w sekundę po nasikaniu ;-) heheh. Nie mam apetytu, w ogóle. Nie chce mi się jeść. Nie mam mdłości, ale mam takie uczucie żołądku w gardle. Właśnie wypiłam kakao i znów dziwnie sie czuje, jakbym była pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka trzymam kciuki ;-). Wirus 30 nie rób jak ja, zrobiłam test przed okresem i była jedna kreska, a dopiero dzień okresu zobaczyłam 2 kreski po 5 minutach i ledwo nie widoczną...hheeh. a testy miałam te ultra sensitive 10 IU/ml. okres miałam dostać około 9-11 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) Grays77 - ślicznie wyglądasz z brzuszkiem!!! Ale Ci dobrze, że już za 3 tyg będziesz znała płeć.. trzymam kciuki za dziewczynkę ;) Co do robienia testu wcześniej to ja też nie polecam - mój mi wyszedł dopiero 2 dni po spodziewanej @ i ta druga kreska taka bladziuśka, że szok. Pablinka- to straszne co piszesz o tej dziewczynie, też nie wiem jak można tak postąpić! No ale tacy już są niektórzy ludzie.. ehh Też nie za bardzo znam się na temp więc nie mogę pomóc ale póki nie ma @ to jest nadzieja :) limehouse- powodzenia w piątek hehe ja to zawsze mam ubaw jak tam idę... na pierwszym spotkaniu GP mi powiedziała na koniec tak: "aha, tylko proszę nie jeść mięsa rekina"... a ja :o :o "ok" haha Za 2 godzinki usg :) :) ale faaaaajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Limeshouse, ta tabelka to po prostu "kopiuj - wklej". Powodzenia z usg! BiBi, jestem pod wrazeniem z jaka troska opieka zdrowotna odnosi sie do Ciebie :) Brzmi to tak, jakbys jadla te rekiny codziennie na podwieczorek :) Uchachalam sie! Pablinka, ja czytalam, ze tego wiesiolka nalezy brac DO owulacji a PO owulacji przestac, chyba ze wiesz cos wiecej to prosze podziel sie wiedza. A tak w ogole dziewczyny, to jaki macie stosunek do sportu jesli chodzi o starania sie o dzidziusia? Chodze rano na silownie: bieganie, rowerek, stepper, tak okolo 40 minut dziennie. To chyba nie przeszkadza, prawda? Zycze wszystkim milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczynki co tam :) Limehouse i greys nasze ciężaróweczki buziaki dla was 👄 wysyłajcie fluidki i nas zarażajcie ciążą :) Ja już dziś temperatura na poziomie wyższych tak że nie wiem skąd to obniżenie ;/ A ja dostałam okropną wiadomość. Ta koleżanka, co w ciąże niedawno zaszła, pisałam wam kiedyś starali się 9 miesięcy bo jej facet ma niezstąpione jądro jedno (mama mojej małej Kasi) zadzwoniła do mnie i ma problemy a z informacji które od niej mam to na moje niestety zaczęło się poronienie ;( ale po kolei przed wczoraj poleciał jej brązowy skrzep i trochę zaczął boleć brzuch pojechali do walkin centre i tam jej powiedzieli że ma poczekać do rana i jak nadal będzie bolało to jeszcze raz przyjść rano polało i poleciało trochę krwi (brązowej ) i pojechali do szpitala w szpitalu zrobili usg i badania tak więc wyniki w normie hormony też właściwy poziom, ale w macicy ma krew i niby nisko i nieregularne łożysko i lekarka nie widziała serduszka. i powiedziała im 3 opcje że albo ciąża jest wcześniejsza niż wskazuje miesiączka ( co jest możliwe bo test robiła tydź po spodziewanej @ i kreska była bladziutka) albo że zaczęło się poronienie albo że ciąża wcześniej obumarła i organizm zaczyna się czyścić. Ale mi tam nic nie pasuje bo skoro twierdzą że to wczesna ciąża to skąd łożysko, ono przekszałca się z kosmówki w łożysko około 11 tyg, a jeśli to 11 tydz ( wielkość fasolki na to wskazuje) to dlaczego nie było widać tego serduszka lekarka niby mówiła że może nie widać bo dużo krwi w macicy sama nie wiem i dziwne dla mnie jest to że lekarz powiedział że łożysko nisko i nieregularne a przecież na tym etapie może być nisko i nieregularne bo dopiero się ksztaltuje a że nisko wraz z rozrastającą się macicą łożysko pójdzie w górę . Jak dla mnie brak bicia serduszka jest jednoznaczny i obym się myliła :( smutno mi oni się tak cieszyli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny piszę do was bo może którymś z was to pomoże... zeszłym roku bedąc w Szkocji poroniłam w 9 tc byłam zarażona toksoplazmozą od szczurów :( nie wiem czy jest tam taka możliwość zrobienia badań na tą chorobę ale jeśli tak to przed ciążą bo niektóre z was ją planują zróbcie to badanie. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za starające się i przyszłe mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was !!! Szkoda, ze dopiero teraz odkryłam ten topik :( Mogę się wlepić? Ja obecnie jestem mamą 3,5 rocznej Zołzy hihi i rodziłam w UK a dokładnie w Londynie. Dziś mam 37 tydzień ciąży. Za 1,5 tygodnia jade na wywołanie, bo łożysko przybarło tempa starzenia się co nie grozi to teraz mojej dzidzi, natomiast na zyczenie beda wywoływac, bo ja już nie daje rade ze sobą :D całkiem inaczej przechodzą ta ciąże, mam nadzieje, ze choc poród przejde tak samo jak z pierwszym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słuzby zdrowia w tym kraju, to roznie z tym tu jest. Zwykly tzw pediatra nie zdał egzaminu na moich oczach, wrecz przeciwnie, gdybym nie pojechala z corka do Polski, nie wiem co by z nia dzis bylo. Nie ufam im tutaj, natomiast opieka przy porodzie i dbanie o ciezarne przynajmniej w szpitalu na white city jest rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ MALUNIA :) SERDECZNIE WITAMY niedługo będziemy miały mamuśkę na forum :) i wszyscy z Londynu widzę w Manchester nikt nie chce mieć dzieci? Czekam już z niecierpliwością na @ mam nadzieję że się nie doczekam :) aż mnie na testa już kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) ja nie z Londynu :) Bedfordshire sie kłania :) Luton :) Ja sobie szpital w Londynie wybrałam tylko z tego powodu, ze mają tam naprawde zadbany szpital, opieka rewelacyjna jak wczesniej wspominałam, natomiast glownie jezdze tam, bo tam sie moja corka urodzila :) a ze teraz nie ma tych zasad "rejonu" wiec i to sobie pozwoliłam wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na razie walczę z moim GP :P i jak na razie mnie służba zdrowia tutaj drażni no i choćby wyżej opisana przeze mnie sytuacja w PL albo by postawili jasną diagnozę albo zostawili w szpitalu na obserwacji a nie powiedzieli a może tak a może siak proszę wracać do domu i czekać ale na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Jesli chodzi o wiesiolka to tylko do owulacji bo jak bedziecie brac dluzej to zablokuje on owulacje. Ja robilam swoj test dzien przed @ i juz wyszla mi bladziutka kreseczka,ale ta blada kreska wychodzila mi przez ponad tydzien, dopiero potem zaczela wychodzic grubasna, wiec wszystko zalezy od kobiety i organizmu. Bibi i jak tam po usg? Nadzieja - jesli chodzi o sport to przy starankach jest wrecz wskazany bo wtedy lepiej organizm funkcjonuje, wec jesli cos uprawiasz to po prostu to kontynuuj. malunia - witaj pomiedzy nami. Dopisz sie kochana do tabeleczki. Jesli chodzi o sluzbe zdrowia ja akurat mialam same dobre przejscia z nimi wiec nie narzekam. A poza tym za niecale 2 tygodnie jade do polski i juz tam zrobie sobie usg, wiec juz powinnam znac plec. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia84 - przykro mi z powodu fasolki, na pewno się następnym razem uda. ALE co do szczurów to się nie zgodzę (i tu mam poparcie lekarzy i weterynarza). Od szczurów nie idzie się zarazić toksoplazmozą, musiałabyś go zjeść na surowo, że tak powiem. Na toksoplazmozę chorują wszystkie ssaki i ptaki, z tym, że żywicielami ostatecznymi są TYLKO koty, więc można się zarazić TYLKO poprzez kontakt z kocimi odchodami. Wiem bo sama mam szczurki i wszędzie gdzie mogłam to się o to pytałam i dostawałam taką samą odpowiedź ;) anitia - po wizycie super!!! Pozytywnie zaskoczona jestem.. przemiłe położne, obchodziły się ze mną jak z jajkiem, na wszystkie pytania odpowiadały, wszystkie badania zrobiły, dały mnóstwo książeczek, kuponów na pampersy itp ale co najważniejsze widziałam mojego małego skoczka... jeeeeeeeee no nie umiał "usiedzieć" na miejscu. Podskakiwał/-a jak szalony/-a hehe :) Dostałam dwa zdjęcia w takiej rameczce, super! Ale Ci dobrze, że lecisz do Polski, udanego wypoczynku! :P malunia333- witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) a ja mam dziś lenia mam tyle rzeczy do zrobienia i jeszcze za nic się nie wzięłam, chyba tylko pranie zrobilam. martwie się tą moją koleżanką :( nie wiem co będzie z jej fasolką czy jeszcze jest w ogóle fasolka ;/ życie okropne jest a tak długo się starali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiBi ale nie porównuj szczura domowego do takiego z ulicy :/ jeśli szczur nie ma kontaktu z np. odchodami wolno żyjących zwierząt to nie stanowi zagrożenia. Ja nie miałam tam styczności z kotami :( ale nie upieram się bo nawet Ci co mają koty mówią że od nich nie można się tak łatwo zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia hej :) Niestety głupio mi przyznać, ale niegdy nie wiedziałam o co chodzi w tych tabelkach hihi z tym cyklem, ta pierwsza cyferka, wiek to wiadomo, termin hmmmm porodu? O jesooo ale ja tepa, nie wiem... :( mieszkam w LUTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana cykl to cykl który się starasz lub w którym zaciążyłaś termin spodziewanej @ lub porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no by my się staramy :) i w którymś cyklu z kolei się udaje :) i to własnie szczęśliwy numerek tego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam się do Waszej tabelki... STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .5.............30........ ....29.03.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37.............Luton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witamy oficjalnie :) a nie długo spadniesz to nowej części czyli mamusiek :) i tak byście nas brzuchatki za soba pociągnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .5.............30........ ....29.03.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton noproblem64@wp.pl limehouse..............duzo...30......18.11.11.....5..............Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .5.............30........ ....29.03.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6...............londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu cieszę się że już w naszej tabeli :) ja też tam chce przeciągnij mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×