Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Witam dziewczynki:) impreza udana :) i wiecie co byla na tej imprezie ta koleżanka co w ciąży ( ale zrobiła pięknego torta w kształcie motyla super był) i kupiłam dla niej bo znalazłam w Tesco wino bezalkoholowe no i źle się czułam miałam podwyższoną temperaturę i jakoś słabo mi było cały dzień i stwierdziłam że będę z nią bezalkoholowo o zadowolona jestem winko było pyszne smakowało jak takie półwytrawne :) dziś wszyscy chorzy a nam nic nie jest :P za tydzień idziemy na zabawę walentynkową i też sobie to winko kupimy :P a u mnie jeszcze 5 dni do @ ale spodziewam się jej jutro lub we wtorek bo brzuch już pobolewa co chwilę a piersi to jeszcze nigdy takie nie były bolące jak w tym cyklu i szyjka też nisko już heh ;/ Grays trzymaj się cieplutko i odpoczywaj nie przemęczaj się a luteiny rzeczywiście na razie nie odstawiaj no właśnie to słyszałam o NHS tutaj i trochę się obawiam bo ja 3 lata temu poroniłam właśnie przez niedobór progesteronu i za późno dostałam leki i wiem że tutaj mogę nic nie dostać w razie czego ;/ ale sytuacja wcale nie musi się powtórzyć heh znajoma zaczęła krwawić na początku ciąży to poleciała do PL dostała luteine i dziś ma już zdrową Julkę ale baliśmy się okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, kurcze rzadko sie odzywam, ale to dlatego ze troche zaganiana. Heh, nie wiem kiedy zwolnie to swoje tempo, ale mam nadzieje ze sie uda. Moje usg dopiero w czwartek ale tez juz nie moge sie doczekac. Ja tez wlasnie skonczylam 12 tydzien ale moj gin kazal mi brac luteine dco konca 13 tygodnia, wiec od dzis zamierzam przyjmowac tylko jedna luteine dziennie, zamiast dwoch, no i mam nadzieje ze bedzie wszstko w porzadku. Zadnych plamien nie ma wiec jestem dobrej mysli. Ja jakos czuje ze bedzie dziewczynka. Nie wiem dlaczego ale tak czuje jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, kurcze rzadko sie odzywam, ale to dlatego ze troche zaganiana. Heh, nie wiem kiedy zwolnie to swoje tempo, ale mam nadzieje ze sie uda. Moje usg dopiero w czwartek ale tez juz nie moge sie doczekac. Ja tez wlasnie skonczylam 12 tydzien ale moj gin kazal mi brac luteine dco konca 13 tygodnia, wiec od dzis zamierzam przyjmowac tylko jedna luteine dziennie, zamiast dwoch, no i mam nadzieje ze bedzie wszstko w porzadku. Zadnych plamien nie ma wiec jestem dobrej mysli. Ja jakos czuje ze bedzie dziewczynka. Nie wiem dlaczego ale tak czuje jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia nawet nie wiesz jak bym chciała dziewczynkę:) Mąż mi mówi, że na pewno będzie dziewczynka ale ja juz taka pewna nie jestem, miałam pewność, że dziewuszka przy drugim i co? chłopa mam:) Zdecydowalismy sie na trzecie dziecko własnie z myślą, że może będzie dziewczynka, u mojego męża sami chłopcy się rodzą, teściowa była szóstym dzieckiem, jedyną rodzynką na pięciu chłopaków:) Marzę o dziewczynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to jest bez roznicy co bedzie, aby zdrowe, to dla mnie najwazniejsze, tylko jakos tak czuje ze dziewczynka. No nic zobaczymy :). A poza tym staralismy sie z daleka od owulacji czyli z biologicznego punktu widzenia to tez na dziewczynke niby. No nic zobaczymy, trzseba poczekac. A tobie Grays w takim razie zycze dziewczynki, i trzymam kciuki zeby sie udala/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja również trzymam kciuki :) moja koleżanka tez w ciąży dopiero 8 tydz :) i czekam na chrześniaka :P oczywiście jeszcze nie wiadomo co będzie :P A ja czekam na @ powinnam dostać 18.02 ale dziś ból brzucha i piersi przeżywa swoje apogeum wzięłam gorącą kąpiel może coś przyspieszy dziewczyny czy jak zaszłyście w ciąże bolały was brzuchy jak na @ czy wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wlasciwie to nie bolal chyba brzuch, ale wiem ze niektore dziewczyny wspominaja ze bolay ich brzuchy tak samo jak na okres, wiec nie ma reguly mysle, wszystko zalezy od kobiety i organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka - mnie brzuch też nie bolał, tylko piersi były wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dziewczyny widzę zastój....u mnie na razie nic nowego dlatego się nie odzywałam...piję siemię lniane i odliczam do dni płodnych. Po laparo okres przyszedł jak w zegarku i trwał normalnie, żadnych anomalii więc chyba jest dobrze...kurcze głowa mi pęka dziś bo postanowiłam poćwiczyć wczoraj, a ja mam tak zawsze, że jak bardzo długo nie ćwiczę a potem znów zacznę to na drugi dzień moj organizm się buntuję....ćwiczę callanetics bo wakacje all inclusive dały o sobie znać, a poza tym powinnam ciało do ciąży przygotować...muszę zacząć biegać, ale tak mi zimno....brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez brzuch nie bolał, jedynie 10 dni po owulce bolał kilka godzin, w żadnej ciązy nie miałam plamienia implantacyjnego, wiec pewnie ten ból to zagnieżdżenie a potem cisza zupełna, zawsze bolały mnie piersi przed okresem a teraz nic ani brzuch ani piersi, więc wcale nie podejrzewałam, że zaszłam, powiększyły mi sie tylko piersi ale wcale nie bolały jak to zawsze czyniły:) więc zero jakichkolwiek dolegliwosci:) A ten wiesiołek to tylko do owulki pijesz? po owulce odstaw, bleee siemie lniane, paskudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane dziołszki 👄 nie zajrzałam wczoraj do Was bo jakoś cały dzień z moim Miśkiem :) też żadnego szału z okazji walentynek bo nie obchodzimy jakoś specjalnie ale dostałam piękne żonkile i tak wiosennie już w domu się zrobiło. Ja dla P zrobiłam kopiec kreta i się zajadał, jadł pierwszy raz ale on uwielbia banany więc byl w niebo wzięty tak więc naprawdę przez żołądek do serca. Kameleonek wie co robi tym swoim gotowaniem :P wieczorem winko ( w końcu znalazłam dobre wytrawne ) i kiczowata komedia romantyczna LIsty do Juli nawet nie najgorsza i na taki wieczór jak najbardziej :P Natomiast dziwna sprawa z moją @ ponieważ boli mnie brzuch już od dobrych kilku dni, wczoraj po tulaskach w nocy poszłam do łazienki i miałam różowy papier więc pomyślałam że to już i założyłam tampon rano już nie mierzyłam tempki ale zdziwiona jak się obudziłam że nadal mnie piersi bolą bo przy 1 dniu przestają i okazało się że na tamponie kilka śladów krwi i czysto do teraz heh więc nie wiem pewno przyjdzie w terminie ale zastanawiają mnie te bóle już od dobrego tygodnia to chyba nie normalne tak wcześnie ehhh No i z dobrych wiadomości chyba nie będę za długo bezrobotna bo prawdopodobnie od czw idę do pracy tam gdzie moja mama, kuzynka i mój P :D nasza rodzina opętała tą firmę normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Anitia, juz jutro Twoje USG! :). super przezycie, zobaczysz... Pablinka, gratuluje znalezienia pracy w tak ekspresowym tempie. kiedy przeczytalam o tym twoim plamieniu od razu przyszlo mi na mysl plamienie implantacyjne... trzymam kciuki zeby to bylo to! U mnie bez zmian, piersi zrobily sie bardziej obolale, ale byc moze to na okres. planowo ma pojawic sie 21, wiec za 5 dni, ale moze przyjdzie pozniej, takie mam jakies przeczucie.jajniki tez bola od czasu do czasu. I nic wiecej sie nie dzieje w sumie. jakos nie przykladalismy sie bardzo w tym miesiascu, wiec nie sadze zeby byl on owocny, ale nadzieja zawsze jest:). pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) go-for-it dzięki okazało się że już dzisiaj idę do pracy :) tak że koniec leniuchowania cieszę się ale nie lubie pierwszego dnia w pracy :P a czy to plamienie implantacyjne wątpię bo brzuch mnie pobolewa jak na @ a termin mam na 18 więc zobaczymy temperatura też już w dół poszła ale jeszcze na poziomie wyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz jutro moje usg, ale sie strasznie denerwuje, z jednej strony wiem, ze wszystko ok, tak czuje, ale z drugiej strony jest strach czy wszystko ok. Pewnie jak zobacze moja kruszynke to sie poplacze. Dobrze ze moj maz jedzie ze mna jutro. Juz sie nie moge doczekac. Trzymam kciuki i za was dziewczynki zebyscie szybciutko zaciazyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki już po pierwszym dniu w pracy :) praca super o wiele lepsza i lżejsza od poprzedniej. Jestem bardzo zadowolona :D Anitko czekam na wieści co tam na USG :) Olu a ty kiedy pierwsza wizyta u lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg 22 lutego, zobaczyć czy mam naturalną owulację. Mam paski więc za jakieś dni zacznę sprawdzać. Ja ma lenia ostatnio, mam tyle zaległych spraw i nic mi się nie chce robić. Znalazłam na BBC Food fajny przepis na marcaroons wiec może się za coś zabiorę, ale na razie idę na drzemkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ja po usg. Cudownie bylo zobaczyc swoja krusznke. MOja niunia ma juz 6,5 cm i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Troszke leniwa byla niunia, ale po kilku nacisnieciach brzuszka przez pania doktor pare razy podskoczyla :) i machala raczkami. Fajnie bylo widziec mine meza, chyba powoli zaczyna do niego docierac co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) ostatnio rzadko, ale pracuje ciągle teraz na 2 zmianę i zanim wstanę śniadanie , obiad i zaraz do pracy trzeba po pracy to kąpanie i spanie nic z dnia nie mam, ale to nic ważne że fajna praca. Ktoś pytał czym się zajmuje to taka duża firma która prowadzi na amazonie i jeszcze na jakiejś stronie sprzedaż i kupno używanych i nowych płyt cd dvd gier filmów i czego tam jeszcze :) NO i ja albo zbieram zamówienia albo już pakuje na wysyłkę albo rozkładam płyty na półkach ogólnie luz blues! a jeśli o moje objawy chodzi to niestety na mnie nie ma co liczyć ;/ dziś rano temperatura spadła całkowicie do mojej podstawowej tak więc czekamy na @ heh i wszystko od nowa Anitko super :) też już bym chciała móc oglądać swoją kruszynkę a co do mężów to oni zazwyczaj dopiero po porodzie tak naprawdę uświadamiają sobie jaki to cud :D Olu ja tez w tym cyklu jak już @ przyjdzie to mniej więcej w połowie zrobię testy owulacyjne chociaż ja widzę po temperaturze kiedy mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam wczoraj, to mój 9 dc, heheh ale krecha na teście owulacyjnym prawie nie widoczna...mówi samo przez się...zobaczymy we wtorek na usg jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone
ups. wyslala mi sie kropka. dziewczeta po pierwsze powodzenia! mnie brakuje juz slow na tutejsze NHS. naprawde! mam swoje powody coby tak myslec.. ale nie o tym chcialam.. chcialam jako anegdote opowiedziec wam moj kontakt ze specjalista.. pania ginekolog w tutejszym szpitalu:) otoz kilka lat temu milam duza torbiel na jajniku i ogolne nieprzyjemne akcje 'tam na dole' ;) po nachodzeniu gp skierowano mnie na usg. na usg wyszla ww torbiel i pani ktora robila usg z przerazeniem kazala szybko wrocic do GP,ktory to ma mnie umowic z ginekologiem. po kilku tyg. zobaczylam ginia w szpitalu. w gabinecie pani ginekolog przejrzala zdjecie z usg i opis,'. powiedzialm jej o swych dolegliwosciach.. pani na to ze mnie przebada.. juz sie zabieralam, do sciagania gaci.. ale pani mnie powstrzymama i mowi ze nie trzeba.. nacisnela mi brzuch zapytala czy boli, powioedzialam ze tak, pani na to, zeby uwazac na siebie i za 3 misesiace powtorzyc usg. i tyle. oniemialam. pierwszy raz w zyciu mialam wizyte ginekologiczna bez sciagania majtej,'bez zagladania'. w polsce lekarz za glowe sie zlapal.torbiel, ostry stan zapalny przydatkow i nadzerka wygladajaca nieciekawie :\ dlatego nie wierze w lekarzy w Anglii, choc bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - jak widac trafilam na dziwna pania doktor. Ja osobiscie akurat mam dobre zdanie o angielskiej sluzbie zdrowia, jest inna niz w Polsce i trzeba sie do niej przyzwyczaic, ale takich lekarzy jak ta pani doktor mozna spotkac i w Polsce, dlatego ja bym nie rezygnowala jeszcze na podstawie jednej pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11.. ......Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 2..............Luton Grays77......3............34.........25.08.......12.... ..........Grays/Chafford Hundred anitia........11............29........28.08........12... .. .........Exeter aktualizacja :P @ przyszła punktualnie jak miała :P teraz czekam na 28 i zaczynam leczenie w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11.. ......Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 4..............Luton Grays77......3............34.........25.08.......14.... ..........Grays/Chafford Hundred anitia........11............29........28.08........14... .. .........Exeter Zielona mam takie samo zdanie:) niestety za długo pracowałam w służbie zdrowia w Polsce by powiedzieć, że tutaj jest dobra opieka, za dużą mam wiedzę na temat pielęgniarstwa i położnictwa by wstrzymać się z opinią, że tutaj lekceważą pacjentów i na koniec dodam, powodzenia dziewczyny i żeby nic sie nie działo! brzuchatki poprawiłam nam tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone
grays77 :) ano.. niestety po 5 latach tutaj tez nie nabralam zaufania do NHS.. szkoda anitia, ale jak twoj przyklad pokazuje, tez mozna trafic na dobrego, kompetentnego lekarza.. postaram sie byc bardziej optymistyczna w tej kwestii;) dziewczeta powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tez poprawiam tabelke, bo zmienila mi sie data porodu o 2 dni. STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11.. ......Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 4..............Luton Grays77......3............34.........25.08.......14.... ..........Grays/Chafford Hundred anitia........11............29........26.08........14... .. .........Exeter A jesli chodzi o polska sluzbe zdrowia to znowu ja mialam taki przypadek, ze jakies hmm to juz bylo z 10 lat temu mialam nadzerke i trafilam do pani ginekolog, ktora mi powiedziala, zeby nic z nia nie robic, tylko raz na pol roku robic cytologie, a jak zajde w ciaze to ciaza powinna ja wyleczyc. A ja zaszlam teraz w ciaze, czyli 10 lat pozniej, czyli co powinnam byla czekac 10 lat z nadzerka????? Oczywiscie nie posluchalam jej i poszlam do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×