Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość Lili29
Hej bardzo proszę o pomoc otóż staram się od maja i jakoś nic jeszcze wiem, że to dość krotko ale ja nawet nigdy nie stosowałam antykoncepcji oprócz stos, przerywanego więc myślałam, że będzie łatwiej a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!!!!!!Gratulacje dla Madzi. U mnie w poniedziałek zaczyna się 16 tydzień, w poniedziałek mam wizytę u położnej. Ciekawe czy sprawdzi czy serce bije, bo jak dotąd nie słyszałam, nawet na scanie o ile pamiętam nie dali mi posłuchać bicia serca.... mam kaszel od miesiąca którego nie mogę sie pozbyć......szkoda słów jak się czuje z taki duszącym kaszlem.....juz nie pamiętam jak to jest żyć bez kaszlu... czekałam 2 tyg na odp ze szpitala co do moich testów na Down,s syndrom i się nie doczekałam, musiałam napisać mejla do szpitala i podali 1do 27000 czyli nery low risk...tak pani napisała... brzuch w ogóle mi nie rośnie..nic... buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie sie czuje od trzech dni czuje ból jak na @ a ona powinna sie pojawić dopiero za tydzień i te piersi nabrzmiale... Mam nadzieje, ze to będzie oznaka ciąży. Zrobiłam dziś test negatywny ale wiem, ze wykonałam go za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam witam :) Beciu ja o spaniu to nawet nie wspominam to jest jakas masakra bo nie ma pozycji w której byłoby mi wygodnie dwa jak już zasnę to budzę się na sikanie a później znów walka by się ułożyć i zasnąć dziś się tak wkurzyłam że zapaliłam światło i chyba 3 godziny w nocy rozwiązywałam krzyżówki :) Ja mam dziś wizytę u położnej, i też musi mi spr co położenie co prawda na scanie 2 tyg temu był obrócony główką w dól i nawet głowę miał tak nisko że już jej nie szło zmierzyć ale mam dziwne wrażenie że się obrócił mam nadzieję że to tylko złudzenie! W ogóle to chciałabym urodzić już tak za dwa tyg, ale znając życie to ze dwa przenosze :P Anitko widzę że nie próżnujecie ile ma już wasz maluszek?? od kiedy można latać z maluchem samolotem? Olu super, ale ten czas leci pamiętam jak dopiero co napisałaś że się udało, jak się stresowałaś żeby już mieć 1 scan a tu proszę już prawie połowa :) a położną może poproś bo mi serduszka słuchała dopiero po 20 tyg ;/ ale ten aparat ma zawsze przy sobie więc nie powinno być problemu :) Nasze staraczki trzymam kciuki :) wiem co czujecie pamiętam swoje starania, nam udało się w 3 cyklu, ale przez te 3 cykle zdążyłam wmówić sobie bezpłodność. zaczełam mierzyć sobie temperaturę i łykałam olej z wiesiołka do owulacji i to mi jakoś pomogło ogarnąć bo czułam że mam jakąś kontrolę nad tym no i w ostatnim cyklu skorzystałam z testów owulacyjnych :) przydały się jak widać :) a ole znów łykam bo czytałam że przygotowywuje macicę i szyjkę do porodu i można zacząć brać od 36 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili poczelaj jeszcze z 2 dni, u mnie w pierwszej ciazy, robiłam test i tez nie wyszedł powtórzyłam za 2 dni a tu taka blaaaaada krecha ze tylko detektyw by ja wypatrzył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
No ja juz po wizycie u poloznej. Wszystko dobrze dzidzius sie przekrecil glowa w dol ale jeszcze nie do konca, aczkolwiek polozna powiedziala ze juz raczej do gory glowa nie obroci sie bo mu miejscA brak.no I oczywiscie kazala mi miec juz gotowa torbe do szpitala. Pablinka ja tez bym chciala juz tak za dwa tygodnie byc po ale oczywiscie znajac moje szczescie to przenosze.cale szczescie ze chociaz juz wczoraj ostatni dzien w pracy bylam bo to wstawanie o 6 rano tez mnie dobijalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablika niewiem o kiedy mozna latac, my jechalismy samochodem a nasz maluszek ma 8 i pol tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiekszosc linii lotniczych nie zezwala na lot noworodkow w wieku do 1 tygodnia zycia. czyli 8-dniowe maluchy juz moga:). hurra! stuknal nszemu topikowi 1000 post! i to mojego autorstwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj Mili i zrób jeszcze raz( jak nie ten miesiąc to następny, moich miesięcy wolałabym nie liczyć, ale każdy się doczeka ;-)), Becia to to już jedna noga jesteś w szpitalu ;-) juhuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta u położnej od kilku ostatnich spotkań wygląda mniej więcej tak dzień dobry jak się pani czuje -dobrze czuje pani ruchy? -tak zbada mocz posłuch serduszka i do widzenia , chciałam wczoraj zapytać co myśli o epiduralu, czy muszę mieć plan porodu zrobiony, ale oczywiście nie miała czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
To u mnie jest dokladnie tak samo byle szybciej bo polozna jak awhile spozniona a na korytarzu jeszcze duzo pacjentow czeka. Zapytala sie mnie czy torba do szpitala spakowana a czy wogole powiedziala mi co mam w nia spakowa? ach ci lekarze ....A czy w szpitalach ktos wogole pyta o birth plan ? czy wogole ktos zwraca na to uwage czy tylko piszemy zeby sobie napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili29
Spoko - co za ignorancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a robilas jakies badania, wiesz czy masz owulacje, to znaczy jakies objawy????robisz testy owulacyjne, sprawdz w jednym miesiacu, od partnera tez wiele znaczy- jakosc spermy, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja kochalam sie w oulacje , milam owulaje a i tak nie zachodzilam, nie jest tak latwo, mi zajeto wiecej niz 4 lata, czego nikomu ze zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki, Juz dawno mnie tu nie bylo, gratulacje dla Madzi!!! To cudownie, ze tak szybko poszlo. Widze, ze wszystko idzie dobrze, ze pociechy rosna, mamine brzuszki tez :) My jutro dziewczynki mamy wizyte u androloga. Tak strasznie sie boje. Wczoraj mialam dola i beczalam caly wieczor, bo co jak nam powiedza: nie ma zadnych szans?! Jak wspominalam, in vitro nie wchodzi w rachube, ze wzgledow religijnych. Boje sie jak nie wiem co. :( Myslcie o nas dziewczynki. Jutro zdam sprawozdanie z wizyty. Boje sie, ze jutro lekarze odbiora nam nadzieje :( Wtedy to juz bedzie koniec. Przepraszam za czarne mysli, ale wole sie psychicznie przygotowac na najgorsze. Dzis moj 24DC, jak zwykle sie staralismy w tym miesiacu, ale pewnie nic z tego. Juz tyle miesiecy staran minelo, ze stracilam rachube ile. Pozdrawiam Was serdecznie. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu mi to chociaż dała liste rzeczy które powinny się w takowej torbie znaleźć heh Nadziejko trzymam kciuki mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co o tym myśleć, bo wydaje mi się że wszystkie teraz będą chciały cc i tylko przez strach przed sn hmm ciekawe jak to będzie jak już to wejdzie w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam z samego rana pokazało not pregnant, okres dostanę w piątek i zaczną sie nowe starania z użyciem testów owulacyjnych. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki, Zdaje sprawozdanie z wizyty u lekarza. Bardzo sie denerwowalam, ale pan doktor byl bardzo mily. Przypomne, ze maz mial slaba morfologie plemnikow, kiedy robilismy test w lipcu. No wiec mamy test powtorzyc juz w ten piatek (zadnego czekania). Maz ma tez isc na pobranie krwi. Ja mam powtorzyc tez badania krwi 2dnia cyklu, udac sie do GP na smear test (chamydia, cos tam jeszcze) i bede podchodzic do badania droznosci jajnikow (HSG). Podobno dosyc bolesny zabieg, ale co tam! Poniewaz in vitro nie wchodzi w rachube, pozostaje nam tylko inseminacja. Pan doktor nas wysluchal, powiedzial,ze in vitro byloby lepsze, ale rozumie moralny dylemat. Takze, chyba dobrze poszlo jak na pierwszy raz? Acha, kazal porzucic testy owulacyjne. Powiedzial, ze one tylko dodaja presji i stresu. Kazal mi obiecac, ze wyluzuje i nie bede liczyc dni. Kurde, zgodzilam sie, bo co innego pozostaje... Oj dziewczynki, czuje, ze przed nami jeszcze dluga walka, ale nie poddaje sie! Trzymajcie za nas kciuki prosze. Odezwe sie jak beda jakies wyniki. Dzieki za to, ze czytacie i jestescie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja , bardzo sie ciesze z Twoich wiadomosci ;-)!!!!!!! super, daj relacje jak wyniki!!! dobrze ze inseminacja wchodzi w gre u Was!!!!to tez plus!!!! buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Lili, Przepraszamy za pozna odpowiedz. Ja tez sie staram od ponad roku i nic. Napisz jak u ciebie z owulacja i cyklem. Na oko wszystko w normie? Jak dlugie masz cykle, stosujesz testy owulacyjne, bierzesz folic? Od maja to jeszcze wczesnie, zeby panikowac. Pozdrawiam!!! Wpadaj na forum i jesli chcesz dodaj sie do tabelki (z poprzednich stron). Bedziemy sie dopingowac w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ps, mialam robione droznosc jajowodów ;-), boli ale troszke, kilka sekund jak wlew robia, nie martw sie!!!tak jabys miala mega silny okres ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dzieki Limehouse!!! Boze jakbym chciala juz byc w ciazy! Twoja historia mnie dopinguje, twoj maz tez mial problemy, ty to juz w ogole chyba przez wszystko mozliwe przeszlas i jest rezultat :) Moze na mnie tez przyjdzie czas :) Sciskam mocno!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
MEGA SILNY OKRES????!!! Rany, normalnie porazka! Jak to przejde, to przejde wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlam wszytskie szzceble badan ;-) starania naturalne okolo 3 lata , moze wiecej bo zadko stosowalismy zabezpieczenia badania krwi badania nasienia razy 3 (maz) droznosc jajowodow clo 9 mce (mega menopauza) laparoskopia i dzien przed pierwszym spotkaniem w sprawie IVF test ciazowy pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.10.2011.....Portsmouth BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....34..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....31...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12.......13..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamabk20090 626_0_Niki+is.png http://www.countdowntopregnancy.com/tickers/p regnant-1301202000z8z1303189200z0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.10.2011 .....Portsmouth BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....34..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....31...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12.......16..... . .London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamabk20090 626_0_Niki+is.png http://www.countdowntopregnancy.com/tickers/p regnant-1301202000z8z1303189200z0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×