Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Nadzieje przykro mi... Następny cykl będzie nasz :) Spalam z 2 godzinki dziś.. Kawa po 21 jednak jest nie dla mnie. A teraz jak zombi jadę do Haywards Heath na kurs. Właśnie pochłaniam Druga kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili ja używałam w 1 cyklu z tym żelem zaszłam. Mimo brania wiesiołka i czegoś tam jeszcze nie miałam w ogóle śluzu, nawet tam głęboko nic nie czułam. Ja polecam, bo to taki klejący żel to nie pozwoli aby nasienie wypłynęło za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, trzymam kciuki za nastepny cykl! Limehouse, na kiedy masz date polowkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.11.2011 .....Portsmouth BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....37..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....37..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......16..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moge sie dołaczyc,widze ze topic w miarę szczesliwy,bo wiekszosc z was już zaciążona!o moja pierwsza ciąże staralismy sie z mezem 8 miesiecy,niestety w 9 tyg stracilismy malenstwo;(od 2 miesiecy staramy sie na nowo,narazie nie schizuje ,ale juz bardzo bym chciał byc w kolejnej ciąży:) pozdrawiam wszystkie kobitki! NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.11.2011 .....Portsmouth hesta............2..............30..............20.11.2011.....Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....37..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....37..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......16..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 wkleiłam sie do tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i witam hesta :) zapraszamy serdecznie, ale coś mamy bałagan w tej naszej tabelce?? dziewczyny co mają wpisane jeszcze @ z sierpnia potrzebujemy dat spodziewanych @ nie tych co były :) A ja mam serdecznie dość!! Chce już urodzić , brzuszkiem się już nacieszyłam a teraz już naprawdę mi ciężko i niewygodnie do tego wszystko pod górkę idzie. Mój P zmienił prace fakt na lepszą ale wypłata raz w miesiącu więc cały miesiąc bez kasy ja od 3 października mam problem z macierzyńskim i też bez kasy żyjemy na utrzymaniu mamy masakra jakaś :( i jeszcze zamówiłam ładowarkę do aparatu i zaginęła w akcji. Mam mdłości od rana i serdecznie dość wszystkiego ! staraczki trzymam za was kciuki i dlaczego i wy nie macie się trochę pomęczyć :P Nadziejo kiedy wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,a gdzie ten żel mozna kupic,ja tez wogóle nie widze śluzu płodnego u siebie;)biore wiesiołka 1 cykl i mam siemie lniane ,ale chyba 2 na raz to niebardzo brac co??? jak myslicie a testy owulacyjne robiłam przez 3 miesiace,wychodziły pozytywne! ale powiem wam ze dopiero jak przestałam liczyc dni płodne itd zaszłam w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do żelu dziewczyny to jeszcze poczytajcie, bo ja słyszałam ale to tylko słyszałam nie czytałam w żadnym wiarygodnym źródle że niektóre te żele utrudniają zapłodnienie bo plemnikom się ciężko w nim poruszać ale nie wiem na 100 procent Hesta co siemia i wiesiołka możesz dwa naraz tym bardziej że wiesiołka musisz odstawić przy owulacji , bo po może zaszkodzić a nie pomóc ja różnicę w śluzie po wiesiołku zauważyłam dopiero w 3 cyklu i w tymże cyklu udało nam się :) testy robiłam też w tym ostatnim cyklu i do tego mierzyłam temperaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pablinka,wiem ze wiesiołka mozna tylko do owulacji;)chyba nie bede cudowac z tym zelem!mam siemie i wiesiołka takze to powinno wystarczyc:)uciekam na zakupy;) trzymjcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha pablinka tobie to juz duzo nie zostało,a wiem od znajomych ze ostatnie tyg ciąży to meczarnia podobno;) ale czego sie nie zrobi i ile sie nie zniesie zeby wkoncu utulic swoje kochane dziecko;) no nie? ja juz bym była w 5 miesiacu,achhh .ale nie bede sie tu zalic bo to nie topic na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Pablinka juz niedługo ;-). super!!!! Hesta trzymam kciuki!!! co do żelu ja używałam tylko pree seed bo to specjalny żel aby zajść w ciaze, to nie jest zel aby nawilżyć na zew, tylko aby wcisnąć go do środka głęboko bo on przepuszcza plemniki i je zatrzymuje w środku aby nie wypłynęło wszystko od razu. ja brałam wiesiołka i siemię lniane i nie pomogło mi nic, dopiero żel Dzis piękna pogoda w Londku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślisz Olu co będzie?? ja obstawiam synka :) Tymek będzie miał kolegę heh ale najważniejsze by zdrowe było No ja już blisko i już naprawdę nie daje rady z tym ogromnym brzuchem, a najgorsze są moje zmienne nastroje jak na początku ciąży :P i jeszcze problem z tym zasranym macierzyńskim uhhhh wszystko naraz!! Chcę by mały się już urodził bo siedzę w domu ciągle sama bo mama i Paweł całymi dniami w pracy, nie mam się do kogo odezwać nawet do kogo zadzwonić nawet nie wiecie jak tęsknie za Polską :( Beciu jak tam rodzisz już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stawiam na synka, wstępnie ustaliliśmy, że będzie Olaf ;-), po ciężkich bojach. No ciekawe jak Becia, ja rodzę w szpitalu na East London, London Royal Hospital, mam bardzo blisko, ale czytam same negatywne opinie.....az strach się bać ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
No niestety jeszcze nie ale tez juz bym bardzo chciala, chyba tak naprawde tez juz mam dosyc wielkiego brzucha I ciaglego mojego uzalania sie and soba. No a pozatym to chyba tak jak tobie Paula zaczyna mi doskwierac samotnosc, meza w domu brak bo ciagle w pracy wiekszosc znajoamych rowniez , a ja tylko siedze I wyczekuje, chyba poprostu nie jestem do tego przyzwyczajona bo tak to zawsze czlowiek do pracy poszedl to troche poplotkowal z kolezankami a teraz nic siedze z moim psem I czekam. No ale cale szczescie ze to juz niedlugo, w sumie to bym chciala zeby maly sie urodzil w ten piatek bo mialby fajna date urodzenia. A co u ciebie z tym macierzynskim nie tak? U mnie na szczescie odpisali I przyznali wiec teraz tylko czekam na platnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............2..............30..............20.11.2011.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....37..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....37..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......16..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi agencja zamataczyła 2 tyg chorobowego i mi nie zapłacili i okazało się że brakuje mi jeden tydzień żeby dostać smp kazali mi się zgłosić do jobcentra i wypełnić formularz na maternity allowance i też tak zrobiłam no i mija 3 tydzień a ja nic nie wiem i ani odpowiedzi ani pieniędzy ;/ jutro będę do nich dzwonić i pytać co i jak. Co prawda będę miała to spłacone od 3 października ale co mi po spłacie jak teraz muszę żyć na utrzymaniu mamy heh ;/ już się boję załatwiania tych wszystkich papierkowych spraw po porodzie heh No i mamy 10.11 moja wymarzona data na poród :) ale niestety moje maleństwo nigdzie się nie wybiera heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
Paula jak tam u ciebie jakies wieksze objawy juz? ja wczoraj bylam u midwife I raczej u mnie nie ma szans na wczesniejsze przyjscie dzidziusia na swiat ,stwierdzila ze jest bardzo wygodnie ulozony w brzuchu I mu sie najwyrazniej nie spieszy z przyjsciem na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............2..............30..............20.11.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....37..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....37..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja wlasnie wrocilam do domciu po urlopie, wiec wpadam tylko na chwile sie przywitac, jutro wszystko nadrobie w czytaniu. Widze ze niektore juz na koncowce i lada moment beda rozpakowane :) czekam na wiesci z niecierpliwoscia, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam witam nadal 2 w 1 :P Beciu a na jakiej podstawie midwife stwierdziła że raczej nie ma szans na wcześniejszy poród ?? badała cię albo coś ?? ja mam jutro wizytę i nie wiem chciałabym żeby mnie chociaż zbadała i zobaczyła jak tam moja szyjka się miewa ale pewnie tego nie robi w 38 nie?? witaj anitko ale ci zazdroszczę tego urlopu heh ja uwięziona w uk do kwietnia ;/ ale za to później wyjazd do PL na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
Powiedziala cos ze jakby popatrzyc tak na 5 palcow to dzidzius jest w kanale rodnym dopiero na 1, czyli tak samo jak byl 2 tygodnie temu wogole sie nie obnizyl.ale mi sie wydaje ze chyba w sobote zszedl troche na dol bo od wczoraj jakis taki dziwny bol nisko w pachwinach mam I ledwo co moge chodzic no I wogole to bardzo malo sie rusza az czasami zastanawiam sie czy wszystko wporzadku.Ja jak sie zapytalam mojej poloznej czy moze cos zrobic zeby urodzil sie wczesniej to powiedziala mi ze dopiero mi bedzie mogla pomoc tydzien po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie badała cię wewnętrznie?? Ja dostałam już list ze szpitala ze jak nie urodzę do 8 grudnia czyli 10 dni po terminie to mam się stawić na indukcje a słyszałam od dziewczyn ze w termin porodu miały masaż szyjki i wyciągały im położne czop śluzowy słyszałaś coś o tym? Ja to już od 2 tyg łykam wiesiołka by szyjkę przygotować regularnie nad nią pracujemy z moim M i dupa nic się nie dzieje :P No i w końcu jakieś dobre wiadomości przyznali mi maternity allowance z job centra i dostane spłatę od 3 października, co prawda dopiero za tydzień ale już jakas nadzieja na przyszłość jest i mam przyznany do końca lipca przyszłego roku :) Hesta jak tam objawy widzę ze masz niedługo termin testowania jaksie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............2..............30..............20.11.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....38..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....38.........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania szyjki nie ma w uk jesli ciaza jest bez problemowa, wiec na to nie macie co liczyc. Mi polozna w dzien mojego terminu porodu robila masaz szyjki, bo sie na to zgodzilam, a poza tym powiedziala, zeby jesc curry, ananasa, herbate z malin do picia, i duzo sexu. TO moze pomoc w szybszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym ananasem to mnie zastrzeliłaś :P bo o tym to nic nie słyszałam a co do herbaty to owszem ale z liści malin i podobno zaczyna działać po około 2 tyg stosowania tak samo jak olej z wiesiołka ;) a seks no cóż na razie nie działa a prawda jest taka że mały wyjdzie jak będzie chciał heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili właśnie zauważyłam masz termin na moje urodziny :) trzymam kciuki że zrobisz mi niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
Nic mnie nie badala, tylko jak zwylke mocz, cisniene no I sluchala bicia serduszka I tyle. O ananasie slyszalam ale moich kilka kolezanek mowilo ze I'm nie pomogl pozatym ze skutecznie ich zniechecil do jedzenia go teraz jak juz urodzily. Herbatki z malin niestety pic nie moge bo dostaje po niej potwornej zgagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie bym sie nie wypowiadala na powyzszy temat, ale nie wiem czy osoba zapisana na pomaranczowo wie, ze wcale takich duzych pieniedzy sie tutaj nie bierze na dziecko, ja na przyklad bedac na maternity i razem z dodatkami biore jedna trzecia mniej niz zarabialam pracujac, a dzieci sie nie robi dla pieniedzy ale z milosci. I nawet jakbym nic nie dostawala to i tak nie oddalabym swojego szkraba za zadne skarby na swiecie. A dodatkowo wydaje mi sie ze w Polsce tez tak nie jest strasznie zle. Kazda narzeka ze tak krotki macierzynstki itd, a tak naprawde jak tylko sie dowiaduje ze jest w ciazy to idzie na zwolnienie sto procent platne, i potem jeszcze tak samo platne macierzynskie. Czyli wchodzi ze w polce lezy do gory dupa poltora roku i to jest ok? Ja pracowalam do trzech tygodni przed porodem a na macierzynskim tutaj bez wzgledu na to ile zarabialo sie wczesniej to bierze sie grosze. Wlasnie przez ludzi ktorzy kombinowali na lewo i prawo poobcinali wszystkie dofinansowania, becikowe itd, i jak mieszkajac tutaj ponad 6 lat, placilam podatki, i nigdy nie staralam sie o zadne dodatki to teraz na dziecko tez biore cale g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×