Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..12.............30........ ....08.12.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............2..............30..............20.11.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin......4326/? mała aktualizacja :) Mili czekam na niespodziankę na moje urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Objawow nie mialam zadnych jeszcze sie smialam bo kolezanka mi wyslala smsa o 12.30 I sie pytala czy juz po a ja jej napisalam ze nie I jeszcze pewnie dlugo nie, a potem o 13.00 stwierdzilam ze pojde jeszcze posprzatam lazienke bo I tak nie mam co robic no I w drodze z sypialni do kuchni mi cos po nogach polecialo w pierwszej. Chwili pomyslalam ze popuscilam siku ale jak probowalam powstrzymac to sie nie dawalo ,musze przyznac ze sporo tego bylo bo szybko poszlam do ubikacji I dalej lecialo a I razem z wodami odszedl mi czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam przed chwilka test first response i wyszla mi DRUGA jasna ale zauwazalna :D nie nakrecam sie zrobie jeszcze raz jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili gratuluje :) super super mamy następną brzuchatkę :) nie wierze w to że test kłamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze z dystansem ale juz siostrze sie pochwalilam blada kreseczka :) Podziekuje w poniedzialek jak @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam drugi... Ale sie stresowalam!;) ok więc kreseczka jest taka jak wczoraj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka jest ciemniejsza niz wczoraj :D Czuje sie jak bym miliard w totka wygrala albo jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oi pamiętam to uczucie :) normalnie mnie aż rozpierało w klatce piersiowej a za razem kilka testów musiałam zrobić by w to uwierzyć :D i życzę wam staraczki tego samego :P , no Mili uczucie pamiętam ale teraz mam serdecznie dość i chętnie się już pozbędę mojego brzuszyska , a ten mały urwis ani myśli wyłazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakis sluz mialyscie na poczatku ciazy? ja mam gesty i lekko zabarwiony jak by kawa z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili-przykro mi byc moze ciaza bio-chemiczna to sie czesto zdarza,ja zalecam zawwsze poczekac i zrobic test kilka dni po terminie @.. Nastepnym razem sie uda...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni po terminie dlatego zeby nie bylo rozczarowan oczywiscie..Bo ciaza wykryta przed terminem jest jeszcze bardzoooo nie pewna niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byl to okres tylko jakies plemienia...mialam niewielka kropke krwi na bieliznie...nie byla to zywa krew, teraz juz mam tylko sluz zabarwiony na brazowo ale nie pojawia sie na bieliznie...strasznie sie martwie...zrobilam dzis 2 testy ciazowe kazdy z innej firmy i kreska jest mocniejsza niz wczoraj. pobolewa mnie troche brzuch..jestem zlalamana, nie potrafie sie powstrzymac... ciagle placze. mialyscie jakies plamienia? nagorsze, ze tu ratuja plod od 12 tyg ;( jutro zadzwonie do polskiego ginekologa w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili ja tez miałam plamienia zamiast okresu,moze u ciebie to własnie to???idz do lekarza jak najszybciej da ci luteine i bedzie ok;) trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..12.............30........ ....08.12.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............3..............30..............20.11.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... kurcze dziewczyny ,ale wam zazdroszcze,tak duzo was tu zaciążonych no i mamusiek oczywiscie;)pozdrawiam becias gratuluję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres miał być jutro mam nadzieje,ze sie nie pojawi. Te plamienie pojawiło sie wieczorem w sobotę i już go w sumie nie ma tylko sluz jest zabarwiony tak jak by "resztki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili trzymam kciuki, idź do gina jak najbardziej i o ile możesz to się oszczędzaj ja też plamiłam w tej ciąży kilka razy i nawetprzed 12 tyg mnie przyjęli do szpitala a takie plamienia czasem się zdarzają w terminie miesiączki będzie dobrze a boli cię coś przy tym?? ja mam już dość czekania ;/ jak nie urok to sraczka wylazła mi opryszczka ;/ jak byłam latem u lekarza z opryszczką to Pani mi powiedziała że w okresie okołoporodowym opryszczka może być bardzo niebezpieczna dla płodu ;/ zapisała mi tabletki , mam je ale na ulotce jest napisane że w ciąży można stosować tylko gdy potencjalna korzyść dla matki jest większa niż potencjalna szkoda dla płodu ;/ wiem że one są od lekarza ale jakoś mam mieszane uczucia a maścią tego w 3 dni nie zlikwiduje smutny Hesta kochana wpisz datę następnej spodziewanej miesiączki i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili nie stresuj sie, tylko napisz na forum aby ci ktos duphaston wyslal, ja sama zapobiegawczo bralam przez jakis 1 miesiac. Poza tym to pewnie plamienia bo mialas okres dostac a niedostaniesz juz bo jestes w ciazy, wszytsko sie unormuje. Trzymam kciuki!!!!!!!!!! Pablinka ja juz myslalam, ze Ty juz po....kurcze, ale ten bobas nie chce opuscic mamusiowego brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili...nie wiem skad jestes, ale tu gdzie ja mieszkam jest early pregnancy unit w szpitalu, dla kobiet, ktore w ciazy zaczely plamic albo maja mocne bole. Ja naleze do tej drugiej grupy. Jesli pojedziesz do szpitala to powinni Ci zrobic bete,a po dwoch dniach ja powtorzyc. Tylko ja bym im powiedziala, ze jestes juz po terminie @, bo inaczej moga to zbagatelizowac. Na pewno wszystko jest ok, ale dla Twojego spokoju dobrze byloby zrobic bete i sprawdzic przyrost. Ja dzis mialam trzeci raz pobierana krew i wlasnie czekam na wyniki i tez sie denerwuje:( Mialam tez scan ale bylo jeszcze za wczesnie by cokolwiek zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak wtracilam swoje trzy grosze, ale czesto panuje przekonanie, ze tutaj nie robia zadnych badan, ale ja sie na wlasnej skorze przekonalam, ze wcale tak nie jest. Progesteronu tutaj nie zapisuja kobietom, ale wczesna diagnostyke wykonuja jesli sa jakies wskazania. A plamienie bez watpienia jest wskazaniem do wczesnej diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..12.............30........ ....08.12.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........2.............23..............05.12.2011 .....Portsmouth hesta............3..............30..............20-22.12.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... mili ja tez dostałam plamienia 2 dni przed spodziewanym okresem;) ale do lekarza jednak i tak musisz isc,i to jak najszybciej,staraj sie jak najwiecej odpoczywac,i mysl pozytywnie;)jak bedziesz u lekarza to wypros luteinę;) pablinka-ja słyszałam ze opryszczka tylko na narzadach płciowych jest niebezpieczna!!nie martw sie;) ale poradz sie lekarza jak masz jakies wątpliwosci trzymajcie sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie boli mnie brzuch i mam takie dziwne ciagniecie w dol. jutro ide gp i bede dzwonic do polskiego lekarza. Limehouse troche boje sie brac leki na wlasna reke. mam nadzieje ze to jest okolomiesiaczkowe krwawienie i wiecej nie bedzie:) dzis juz nie plakalam :) Karmelek 30 dzieki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..12.............30........ ....08.12.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles hesta............3..............30..............20-22.12.201 1.. ...Bristol BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....33...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........15.04.12.......18..... . . ... .East London Mili1988.........2.........23......13.08.1012...4........Portsmouth MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... Dumnie sie dopisalam TP wedlug kalkulatora ;) pozniej poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jutro jade na 14 do polskiego ginekologa w londynie. po wizycie dam Wam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka czy to jest twoja pierwsza opryszczka? jesli nie to nie bierz tych tabletek!! instystytut matki i dzieckaw warszawie jasno okresla ze pryszczka w ciazy jesli nie jest pierwotnym zakazeniem jest obojetna dla płody i ciezarnej, nie łykaj nic, ja miałam opryszczke ok 4 razy w ciazy, mnie amol pomagał brałam go na wacik i zasuszałam, mam mail z odpowiedzią z instytutu jak chcesz to wkleję majóweczka powinnas wziac antybiotyk na te zapalenie pecherza, bo w ciazy zakazenie wewnątrzmaciczne i porody przedwczesne biora sie od zapalenia pęcherza, pij duzo soku pomarańczowego, jedz zurawinę, ja brałam furagin na poczatku ciazy tylko to mi pomogło i nospa mili mam nadzieje, że bedzie ok, ale na tym etapie ciazy ginekolog nie potwierdzi ciazy, jedynie luteinę przepisze albo inny preparat progesteronowy a co u mnie? dziewczyny moj mały skończy teraz 4 miesiace, wychodza mu jedynki, daje mu juz kleik, za tydzien marchewka i banan:) zabiera sie do siadania...czas leci szybciutko Pozdrawiam wszystkie:) Pablinka juz niedługo rodzisz trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greys poproszę o tego meila :) to nie jest moja pierwsza opryszczka miałam ich w tej ciąży kilka ale lekarce chyba chodziło o to że jak dostanę w okresie okołoporodowym to po porodzie mogę zarazić malucha i to może być dla niego niebezpieczne 4 miesiace jak ten czas przeleciał :) Ty już mam odchowane a nasza niecnota nie chce wyłazić :P dziewczyny czy community midwife może mi zrobić masaż szyjki?? Mam dziś wizytę a jestem już ponad tydzień po terminie i chciałam ją poprosić ale nie wiem czy ma sens? Mili trzymam kciuki i koniecznie daj znać co u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula możesz ja poprosić. Moja koleżanka tez przynosiła synka i położna robiła jej masaż przez 3 wizytyale i to nie pomogło miała wywoływany porod...dalej nie będę opowiadać (nie chce straszyć) Za pól godz będę w Londynie..stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was troszke i pozwole sobie znowu sie wtracic ;) Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie :) Pablinko... wirus opryszczki bylby grozny dla Twojego maluszka tylko w wypadku, gdybys przechodzila opryszcze poraz pierwszy w zyciu (zarowno w okresie plodowym jak i w niedlugim okresie po porodzie). Jesli jednak jestes nosicielem wirusa juz od jakiegos czasu to Twojemu dziecku nic nie grozi, bo jest jakby...oswojone juz z wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was troszke i pozwole sobie znowu sie wtracic ;) Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie :) Pablinko... wirus opryszczki bylby grozny dla Twojego maluszka tylko w wypadku, gdybys przechodzila opryszcze poraz pierwszy w zyciu (zarowno w okresie plodowym jak i w niedlugim okresie po porodzie). Jesli jednak jestes nosicielem wirusa juz od jakiegos czasu to Twojemu dziecku nic nie grozi, bo jest jakby...oswojone juz z wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was troszke i pozwole sobie znowu sie wtracic ;) Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie :) Pablinko... wirus opryszczki bylby grozny dla Twojego maluszka tylko w wypadku, gdybys przechodzila opryszcze poraz pierwszy w zyciu (zarowno w okresie plodowym jak i w niedlugim okresie po porodzie). Jesli jednak jestes nosicielem wirusa juz od jakiegos czasu to Twojemu dziecku nic nie grozi, bo jest jakby...oswojone juz z wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×