Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

dziewczyny są dwie krechy !! :) Lekarz kazał testowac w przyszłym tyg.ja zrobilam to teraz:) mam nadzieje ze pęcherzyk rośnie:) Teraz będę z Wami jako fasolka:) i pozwolicie ze bede ciągnąć informacje co i jak w uk?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!! pytaj nas ile wlezie :):):):)): a ja sie czuje dziwnie nie wiem czemu nawet ciezko mi wytlumaczyc co mam na mysli przez slowo " dziwnie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczyny! No ja tu tylko na jeden tydzien wyjezdzam a tu TAKIE WIESCI! VEG - Gratulacje! Mowilam, ze to szczesliwe forum! :) Czy to oznacza, ze oprocz ciazy masz jeszcze jakies dolegliwosci zdrowotne? Wysoka, napisz jak dzisiaj po wizycie, bo to dzis? U mnie zaczyna sie 2 tygodnie odczekiwania. Na szczescie Wiem, ze mialam owulacje, testy "o" wyszly mi w piatek (grubasna krecha) i mialam sluz ksiazkowy - Bogu dzieki moj organizm wraca do normy po tych prochach. Czekam teraz na telefon ze szpitala, zeby sie dowiedziec co po tym moim skanie mam teraz robic. Zakladam, ze skoro nic nie wyszlo to wreszcie bedziemy mogli podchodzic do IUI w przyszlym miesiacu. Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo mam podejrzenie gruczolaka przysadki no ale musze badania odstawić bo trzeba zrobić rezonans a nie moge bo ciaża.Grunt ze tarczyca jest okey.Za 2 tyg usg- zostaje do końca października w polsce.:) 3mam kciuki za Ciebie zeby IUI byla i to szybko udana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki Veg co u ciebie ???? Nadzieja i jak sytuacja z wynikami???? ja niestety nie za dobrze grypa mnie rozlozyla pije hekto litry herbaty z cytryna mleko z czosnkiem bo co tu moge jeszcze brac nos mam tak strasznie zapchany ze czasami lapie paranoje ze nie moge oddechu zlapac :( w poniedzialek bylamw szpirtalu i ustalili mi date cesarki tak wiec 12 listopada mam sie zglowsic do szpitala na 8 rano :) wiec pozostalo mi jeszcze 4 tygodnie aha no i na 23 pazdziernika jesyem zapisana na szczepienie takie co dostaje kobieta w ciazy i do 8 tygodnia zycia dziecko jest juz chronione ( pierwsze szczepienie dziecko dostaje jak ma 8 tygodni ajak matka w ciazy dostanie to juz dziecko ma taka ochronedotego pioerwszego szczepienia ) oczywiscie jak dalej bede chora to nie ide na szczepienie wole dmuchac na zimno pamietam z polski ze nawet najmniejszy katarek juz dyskfalifikuje cie od szczepionki a tu sie tym nie przejmuja .... oki kochane ja lece do lozka wygrzewac sie trzymacjie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..1xIUI and CLO......31...... 18.8.2012.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles hesta............3..............30..............20-22.12. 201 1.. ...Bristol VEG.............10..............28..............24.09.12. ......Southampton BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn Mili1988.........2.........23......13.08.1012....6...... Portsmouth Wysoka_26.....duzo.....27........12.11.2012....35.....Birmingham MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... go-for-it........1.01.2012............coreczka Sara.......3660/5.45 Limehouse......09,04,2012...........Lena................. ..3036/12,21 Mili1988........19.08.2012...........Alicia.............3 050/9:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki, Troche mam dolka, bo dostalam email ze szpitala i mi powiedzieli, ze na USG jest "evidence of polyp" i ze wysla mi list z data konsultacji podczas ktorej omowione bedzie leczenie. Pewnie bede miala zabieg :( Troche stoimy w miejscu; wiec "na pocieszenie" zrobimy sobie prywatnie test plemnikow. Moj maz ostatni raz robil to rok temu! Tak to NHS dziala! Idziemy prywatnie, bo szybko i dostaniemy wyniki do reki (nie jak w NHS!). Chcialam nam zafundowac Semen DNA Fragmentation test, ale kosztuje 500 funtow!!! Porazka! Moze nam sie uda cos zrobic w Polsce. Mam zamiar jechac do Polski w listopadzie i odwiedzic moja ginekolog. Zobaczymy co powie o tym polipie. Puki co trzymajcie za mnie kciukasy, zeby meza wyniki byly dobre. Ku przypomnieniu: w lipcu 2011 - 3% prawidlowych zolnierzykow w pazdzierniku 2011 - 13% prawidlowych zolnierzykow w pazdzierniku 2012 - ??????????? ZOBACZYMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez mieszkam w uk i jestem w ciązy:) 12 tydzień i jak narazie jestem zadowolona:) życzę wam wszystkim powodzenia i szczesliwego rozwiazania a starającym sie owocnych nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona niewiedza....
Sory,ze sie wtrace,pisze do Wysokiej26 Ty wiesz przeciwko czemu jest ta szczepionka? Przeciwko krztuscowi i tezcowi naprawde chcesz sie szczepic? nie boisz sie ewentualnych powiklan? Jak taki maluszek ktory praktycznie przebywa caly czas w najblizszym otoczeniu ma zlapac te choroby? Tezcem sie gdzie ma zarazic w lozeczku? Nierozumiem niektorych mam,poczytaj sobie o szkodliwosci szczepien,a szczegolnie jakie szkody moze wywolac gdy kobieta jest w ciazy.To jest nowa szczepionka,nie wiadomo jakie reakcje beda za jakis czas,chcesz abys Ty i Twoje dzieko bylo krolikiem doswiadczalnym? No ale Zrobisz jak uwazasz,ja pracuje w tutejszej sluzbie zdrowia i powiem tylko tyle,ze tu liczy sie ilosc a nie jakosc jesli wiecie co mam na mysli.... Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona a powiedz....
jakie jest Twoje zdanie na temat szczepien w ciazy przeciwko grypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona niewiedza....
Kobieta w ciazy nie powinna byc w ogole szczepiona! Dziwie sie,ze lekarze tak latwo namawiaja ciezarne by sie szczepily,bo niby sa w grupie ryzyka...ale Zaden lekarz nie powie o powiklaniach jakie takie szczepienie niesie i niekoniecznie odrazu,moze sie ono pojawic za pare lat nawet,czego tez zaden lekarz nigdy ze szczepionka nie bedzie kojarzyl.A wiecie dlaczego? bo tu chodzi o kase,czym wiecej pacjentek zaszczepionych tym wieksza prowizja dla lekarza i dla calej przychodni.Przykre ale prawdziwe.Wy drogie mamy same musicie zdecydowac i prosze Was nie ufajcie slepo lekarzom,miejscie swoje rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDZIWIONA NIEWIEDZA.... tak zastanawialam sie nad ta szczepionka i musze ci powiedziec ze faktycznie mam pewne obawy i nawet sie zastanawialam zeby nie isc bo jest jednak strach ze to wlasnie cos nowego na rynku i jeszcze do konca nie zbadanego.... pytasz jakie mam zdanie na temat szczepionek nagrype to juz ci mowie- ja nie bylam nigdy na to szczepiona bo jak widzialam ze moi dziadkowie sie szczepili i tak poznije choowali to dla mnie bylo bez sensu. Mam 7 letnmiego synka i on jest w 1 grupie dzieci do szczeopienia na grype bo ma astme ale ja sie kategoprycznie nie zgadzam na ta szczepionke poniewaz slyszalam o komplikacjacvh po niej ( ewentualna niepolodnosc itd) takze do tej szczepionki mam jeszcze tydzien ale chyba faktycznie nie pojde bo jednak strach bierze gore..... a po za tym w chwili obecnej jestem chora mam niestety grype wiec z tego co pamietam z Polski do szczepienia jakiego kolwiek trzeba byc zdrowym w 100% a tutaj nawet z katarami szczepia i nie dziwie sie ze sa jakies powiklania pozniej .... NADZIEJA gdzie wy z mezem mieszkacie ze na NHS robia rzadko ( 2 razy w roku chyba z tego co pamietam ) badania nasienia moj maz mial robione chyba ze 4 razy w roku wlasnie na NHS NIKOLA witaj na naszym wateczku czuj sie jak u siebie :) gdzie mieszkasz w uk i ile sie staralas o dzidzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Witaj Nikola i gratuluję ciąży:) Dziewczyny jak byłam w ciąży poszłam do GP i lekarz powiedział że nie byłam szczepiona i że trzeba mnie zaszczepić na grypę. Ja nic na ten temat wcześniej nie czytałam, wiec nie miałam o tym pojęcia, powiedziałam mu tylko że jestem w ciąży, więc chyba nie powinnam mieć szczepionek, a on do mnie że są to właśnie szczepionki dla kobiet w ciąży i że kończy się im już ilość szczepionek dla pacjentek, więc mogę już jej nie dostać, więc zrobił mi ją. Powiedział jeszcze że to jest również dla dziecka, że ono będzie chronione po urodzeniu przed grypą. Nie będę Wam tego rekomendować, ponieważ mimo tego że zgodziłam się na nią nie jestem jej całkowicie pewna. Prawda że moje dziecko nie chorowało po urodzeniu aż do 6 miesiąca życia. Jak zaczęły jej zęby wychodzić do dostawała kataru, gorączki, biegunki, ale wcześniej kompletnie nic. Dodam że rozwija się jak najbardziej prawidłowo. Po szczepionce jak wróciłam z GP dopiero weszłam na neta aby o tym poczytać, bo lekarz mnie nie źle zaskoczył tą szczepionką. Na pewno była gdzieś wcześniej mowa o tym, ale ja jestem z reguły osobą dość zakręconą, więc mogłam to przeoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkam w Uk I tez jak bylam w ciazy lekarz namawial mnie zebym sie szczepila p.grypie,ale ja mam w Polsce znajomego lekarza ktory kategorycznie mi tego zabronil! A tutejszy lekarz namawial,przekonywal i podobnie jak autorke wyzej sciemnil,ze szczepionki sie koncza i ze zostalo juz ich niewiele :P Widac ze to tani chwyt. I jeszcze dodam,ze mam synka 3 letniego i jeszcze na nic go nie szczepilam i maly jest okazem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie u mnie było by tak samo:) Również bym się nie zgodziła, gdybym wiedziała więcej, ale nie wiedziałam i zaufałam lekarzowi. Ja nie wiem czy ufać polskim lekarzom czy angielskim, nie ufam nikomu. Jak byłam w 22 tc zaczynały męczyć mnie skurcze, z dnia na dzień były coraz mocniejsze. Midwife stwierdziła że to normalne, zadzwoniłam więc do polskiej przychodni, a to był wtorek (chyba). Najbliższą wizytę mogłam mieć na sobotę, więc to było kilka dni. Powiedziała mi ta kobieta ze do soboty powinnam brać no-spe - ok więc brałam. Miałam stresów tyle że szok. W sobotę poszłam do tego gina i powiedział mi że mam skrócona szyjkę macicy, rozwarcie 1 cm i że mam się oszczędzać bo mogę urodzić w 30 tc. Nie długo po tym miałam mieć kolejną wizytę (każda jedna 100 funów). Wieczorem wróciłam do domu, chwilkę później znowu skurcze, i tak jeden za drugim do rana, nospa nie pomagała, więc z rana zawinęłam się do szpitala. Lekarz mi zrobił badania i stwierdził że rozwarcia nie ma i że mam infekcję. Wytłumaczył mi dokładnie jak ta infekcja działa i dlaczego powoduje to skurcze. Dał mi leki i po drugiej tabletce nie miałam skurczy aż do końca ciąży. Nie musiałam się oszczędzać ani nic. Dla mnie to byłą zwykła ściema żeby mnie tak nastraszyć abym latała tam non stop i dawała im kasę. No i na początku im się to udało, ale lekarz w szpitalu oświecił mnie pytając się czy ten lekarz dał mi jakąkolwiek informacje do np. midwife. Rzeczywiście nic nie dostałam a przychodnia nawet nie chciała z nikim rozmawiać na temat wyników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubellka
Hej dziewczyny, jestem w ok. 6tyg i dzis mialam male plamienie. Czy ktoras z was poratowalaby mnie luteina albo duphastenem bo do Polski wybieram sie dopiero w grudniu. Kontakt do mnie: blubellka@gmail.com Staram sie niepanikowac ale za duzo sie juz naczytalam niefajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubellka
Hej dziewczyny, jestem w ok. 6tyg i dzis mialam male plamienie. Czy ktoras z was poratowalaby mnie luteina albo duphastenem bo do Polski wybieram sie dopiero w grudniu. Kontakt do mnie: blubellka@gmail.com Staram sie niepanikowac ale za duzo sie juz naczytalam niefajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam nowe koleżanki :) Widzę,że dużo na temat szczepień, osobiście nie jestem ich zwolennikiem tez mam znajomego lekarza który stwierdził ze nigdy nikogo w rodzinie nie zaszczepił i nie zaszczepi na grypę a co do szczepionek dzieci te podstawowe- okey ale kombinowane na pneumokoki i rota wirusy to szczepionki przekombinowane dla pieniędzy i nigdy ich nie brać- oczywiście swoim pacjentom sugeruje ze to nic dobrego,ale mamusie są mądrzejsze i z taaakim pyskiem na niego ze "co on wie" i przychodzą potem do niego z dziećmi ze ma gorączke, ze nie takie napięcie mięśni,że wysypka, że sie dusi itp- a on mówi"a nie sugerowałem" i koniec tematu. Lodowata Lady to można dziecko nie szczepić w UK? słyszałam,że to obowiązkowe i jak sie nie wyrazi zgody to jakieś problemy można mieć, czyzby ściema? Nadziejo biedna ty moja:( 3mam kciuki bo widze ze się dzieciaki poprawiają :) Blubellko cięzko tu bedzie z luteiną, może lepiej odwiedź polskiego ginekologa w jakiejś klinice w swoim mieście. Wysoka - nie daj się szczepić - po co ci to jeszcze mogą być jakieś niepotrzebne komplikacje. U mnie jest jak narazie 7 tc i wszystko książkowe nawet nudności haha:) Panstwo POlskie troche chce ponaciągać i jak mam siedzieć tu do stycznia to zarejestrowałam się w urzędzie pracy jestem spokojna w razie jakiegoś szpitala czy badań to na nfz. Za tydzień USG i zobaczę już bicie serduszka:) pozdrawiam Was ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG super ze u ciebie sie uklada i ze faseloeczka rosnie ale tak ci powiem z ciekawosci ze nie musialas sie rejestrowac w urzedzie poracy bo kobietki w ciazy maja darmowa opieke lekarska i dentystyczna :) co do szczepienia to juz postanowilam NIGDZIE NIE IDE !!!!! mnie nadal trzyma chorubsko :( katar kaszel fujjjjj a na dodatek bola mnie strasznie uda ( jak przy okresie ) i jak chodze po synka do szkoly ( teraz zdaza mi sie to rzeadziej bo znajomi bioro mi go do szzkoly bo widza ze juz mi ciezko ale jak chodze to mam straszne skurcze mowialam o tym poloznej ale ona stwierdzila ze to normnalne ;/ buziaczki dla was wszystkich i milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka mają darmową ale w UK w POlsce jak nie zapłacisz to nie masz :/ a ja teraz w Polsce jestem:/ niby konstytucja gwarantuje ubezpieczenie ciężarnym i bezdomnym(nie ma większej ściemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG kochana wiem ze jestes w pl i ja jak bylam w Polsce w lipcu latalam do lekarzy bez ubezpieczenia bo kobiety w ciazy lecza sie za darmo nawet jak sa gdzies w swiecie ubezpieczone takze ja sienie martwilam i biegalam wszedzie gdzie sie dalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewuszki, Wysoka, mysle, ze robisz dobrze nie szczepiac. Kurcze, dziewczyny "za naszych czasow" takich szczepien nie bylo i wszyscy zyli! Nie ma sensu sie faszerowac bez potrzeby. U mnie w pracy mamy darmowe szczepienia na grype - co roku! I ci co sie szczepia i tak zapadaja na grype. Ja nigdy nie mialam i od ponad 8 lat (odpukac!) tylko miewam katar. Veg, ciekawe ile takie ubezpieczenie w Polsce kosztuje, zastanawiam sie nad przeniesieniem "leczenia" do Polski, bo mnie to NHS po prostu rozbraja. Fajnie, ze dzidzia dobrze rozwija. Czekamy na wyniki USG. Dziewczyny, dostalam list ze szpitala. Mam wizyte na 7go stycznia. Jezu, nastepne 3 miechy czekania. Dodam, ze to tylko wizyta, zeby omowic leczenie mojego rzekomego polipa. TYLKO omowic! A potem pewnie czekanie na zabieg kolejne 3 miesiace, czyli pol roku z glowy. Na prawde mam dosc. Od pierwszej wizyty u lekarza do dzis mija 1,5 roku i NIC SIE NIE DZIEJE, ZADNEGO POSTEPU. Jade w listopadzie do Polski, odwiedze swoja ginekolog i zobacze co ona powie na temat mojego polipa. Jeli trzeba to wyciac w cholere to zrobie to w Polsce - nie bede czekac. Lata leca a oni wszystko przeciagaja. Czy to tylko ja tak mam? Wszystkie testy do IUI robilismy rok temu. A o IUI przez nastepne pol roku nie mam co nawet marzyc. Stara sie robie a oni marnuja mi czas. Chyba nie mam wyjscia tylko wybrac prywatna klinike :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja pewnie ze jezeli masz taka mozliwosc idz prywatnie a no i najlpeije w polsce bo tu sie tylko mozna merwow mozna nanbawic co do " naszych czasow" to ja bylam wychowywana na kaszy mannej od malenkosci a teraz mowia zeby nie podacwa do 3 roku zycia bzdura tak samo jest ze szczepieniami kiedy czegos takioego nie bylo i zyjemy ....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka to mnie zaskoczyłaś, byłam na nfz u rodzinnego co go za czasów w polsce miałam daje karte czipową (na slasku takie mamy )wrzucili w komputer ze nie aktywna , mówię ze w ciąży jestem a baba do mnie "no i co z tego" hahaha zamurowało mnie, mówie ze z konstytucji mam zagwarantowaną opiekę jako ciężarną a ona do mnie ze no spoko mam ale TYLKO w nagłych przypadkach!Daje jej tą karte europejską ubezpieczania a ona do mnie"co mam z tym zrobić" to mówie ze ja pielęgniarką nie jestem i co ma z tym zrobić to jej problem ! W koncu poszłam do tego urzędu sie zarejestrować bo masz od dnia rejestracji ubezpieczenia. Najgorsze jest to łazenie na podpisy ale też coś z tym przekombinować można bo pierwszy podpis jest za miesiąc a kolejne to czasem co 3m-ce czasem co 4m-ce zalezy od regionu więc od biedy zawsze można przylecieć. Ja kasze manne jem do dnia dziesiejszego, mój kuzyn 19 lat temu jak był mały dostawał grysik z jabłkiem i wibowitem zdrowy jak rydz! Jak już nie mają na co przyczyn chorób u dzieci zgonić to zganiają na jedzonko. Nadziejo jeśli chodzi o leczenie niepłodności w Polsce to nie wiem jak to jest na nfz -podobno można ale pewnie też się zdrowo czeka.Ile kosztuje w uk badanie nasienia? bo podstawowe w polsce 65 zł a jakiś pakiet 10ciu rzeczy na raz(w przenośni) 260zł. Jeśli chodzi o indywidualne ubezpieczenie zdrowotne to jest to klops -co miesiąc jakoś po 700zł trzeba bulić i do tego zapłacić"Wpisowe"Nie kalkuluje sie za cholere! tutaj są info o cenach http://nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=2&dzialnr=1&artnr=1443 najlepiej do urzędu i sie zarejestrować za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg alemialas przejscia z ta babka z przychodni ja nigdy nie mialam problemu :) ja sie wychowywalamna milupie kaszy mannej vibowicie i zyje wiec jak mowisz nie maja na co zgonic to zawsze cos znajda ... niedawno w dzien dobry TVN ogladalam ze powstala fundacja dla par staracacych sie o dzieci i 300 par dostanie darmowe in vitro na facebooku mozna ich znalesc POPIERAM IN VITRO takze jak chcecie dziewczyny to poczytajcie a ja wczoraj wyladowalam w szpitalu bo mialam skutrcze co 20-30 minut ciagnelo mnie do dolu ale lekarze powiedzieli ze to normnalne i na bol mam brac PARACETAMOL wiec mowie mu zenie mam takiego zamiaru nie bede sie szprycowac lekami gdzie paracetamol sie nadaje do du.... w kazdymbadz razie moja coreczka jest juz ustawiona glowka nadol ( w zeszlym tyg byla jeszcze glowka do gory ) brzuch juz mam bardzo opuszczony takze nie zdziwie sie jak zaczne rodzic wczesniej :) moj Małzonek taksie przejal tym wczoraj ze jak uslyszal od lekarzaa zejeszcze nie czas to lzy mu stanely w oczaach bo juz by chcial tulic malutka :) kochany moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka to miałas przygode wczoraj, a przepraszam na co ten paracetamol bo jak dla mnie ma dwa działania-stan zapalny(w tym ból) i gorączka -na skurcze to hmmm jakieś odkrycie moze nie opublikowane czy coś?Jeszcze troche i twórcy paracetamolu nobla powinni dostać- żałosne!! Faaaaaajnie masz ze córcia bedzie :) ja też chce ! :D 3mam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ,widać że jej się śpieszy na świat :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja hejka!!!!!i Wam dziewczynki!!! Sluchaj , a moze postaraj sie o zmiane klinki niepolodnosci na St Mary Paddington tam gdzie ja bylam leczon Dr White! Powiedz im ze nie jestes zadowolona z leczenia. Ta babka to jest bardzo konkretna. Opislabys jej swoja sytuacje i pewnie ruszylo by z kopyta. Kurcze tak mi cie zal! tyle czasu to wszytsko zajmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×