Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość Nadzieja E14
Dzieki Go-for-it. Tego mi bylo trzeba :) xxx Pozdrawiam cieplutko i prawie swiatecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm WAs dziwczynki!!!co tam s;ychac kochane???Wysoka 26 gratuluje maluszka? jak tam spelniasz sie w roli mamy? bardzo sie ciesze? Mili co tam? go for it???? Witam nowe kolezanki, ostatnio sie nie odzywalam.... Moja Lenka ma juz 8 mce , pelza, stara sie czworakowac ale jeszcze nie siedzi samodzielnie...troszke sie martwie.. wracam do roboty 20 stycznia a mala oddaje do childminder na 3 dni w tyg. Bylam raz u niej, wyszlam na 10 min zotawilam mala a placz slyszlam na koncu londynu, tym tez sie martwie. Ile moze sie przystosowywac taki male dziecko??? Mala sie budzi 2 razy w nocy, zawsze o 23 i o 3 lub 4 rano. Sama nie wiem czy to nawykowe budzenie czy na prawde jest glodan, daje jej mleka ale nie duzo, jak wypije to sie uspokaja i idzie spac ponownie. Swieta spedzamy w Londynie we trojke, bylam wczoraj wieczorem w wesfield aby kupic malej jakies prezenty a tam tyle ludzi....duzo przecen...a ja czasu nie mam aby poszukac cos ciekawego... no i Nadzieja!!!!!!!!?????jak tam??kochana mozesz mi podac swojego mejla????nawet fikcyjnego, albo napisz na moj olademeter81@gmail.com buzialki, wesloych swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, jak się czujecie? cześć limehouse:) Nie martw się że jeszcze nie siada, moja również zaczęła późno siedzieć, miała niecałe 8 miesięcy. Do raczkowania również długo się zbierała bo zaczęła dopiero jak miała 9,5 miesiąca. Wcześniej czołgała się. Problem był taki że nie mogła zsynchronizować pracy nóg i rąk. Za niecałe 3 tyg kończy rok, i widzę że daleko jej jeszcze do chodzenia. Oczywiście wstaje wszędzie gdzie może, ale ma duży problem z utrzymaniem równowagi gdy się puści. Nie martw się więc wszystko przyjdzie w swoim czasie. Niektóre dzieci siadają mając 9 a nawet 10 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane jeszcze w starym roku :) Nadziejo jak się czujesz? jak wyniki badań ?:) wszystko ok? Wysoka chyba nacieszyć się maleństwem nie może i tu nie zagląda ostatnio ;) limehouse toż to już duuuża dziewczynka Twoja córa :) ma czas na siadanie-nic się nie martw :) Ja już mam 16tc będzie chłopczyk na 100% :)Trochę problemów było,ale wyszliśmy z małym na prostą (odpukać). W lutym wracam do UK i trochę się boje co zrobię jak coś się zacznie dziać chyba zbyt duża histeryczka ze mnie :(Nie wiem nawet czy iść do GP i położnej bo w sumie to będzie jakiś 22tc a ja w UK mam zamiar być jakiś miesiąc tylko( w celu zrobienia wyprawki bo w Polsce to chore ceny począwszy od wkładek laktacyjnych na ciuchach skończywszy) bo i tak rodzę w PL opłaca się czy potraktować wizytę w UK jako wycieczkę bez zaliczania położnej- jak myślicie ? Życzę w Nowym Roku wszystkiego dobrego Wam :)starającym się II kresek obowiązkowo a mamusiom pociechy z dzieciaków i oby zdrowo rosły !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc Dziewczynki, Ostatni post w tym roku chyba! Veg, jesli jedziesz do UK tylko na miesiac to chyba mozesz zabrac zaswiadczenie od (no i kurde nie pamietam skad!) ZUSU?? ze masz ubezbieczenie w Polsce na wypadek gdyby cos sie dzialo. To jest wazne miesiac. Ale miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok! Gratuluje chlopczyka :) I sciskam mocno! U nas nic nowego :( Czekam na list ze szpitala, ale puki co ani widu ani slychu. Minelo juz 2,5 miesiaca i tylko mi mowia, ze jestem na "waiting list". 7 stycznia mamy wizyte u lekarza, pojde i pogadam, ze nie mam sily juz czekac. Lata leca a ja nie otrzymuje zadnego leczenia, tylko ciagle czekanie. Limehouse, napisze do ciebie na emaila. Dziewczynki, zycze Wam pociechy z dzieciaczkow i oby w Nowym Roku 2013 wszystkie rosly zdrowo jak na drozdzach! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku wszystkie dziewczyny:) Veg wydaje mi się że między 20 a 28 tc nie ma żadnych spotkań, więc możesz jechać. Jak coś to są też polskie przychodnie więc zawsze można odwiedzić polskiego lekarza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jestem jestem nie zapomnialam o was tylko mialam olbrzymie problemy z Niunia moja bo potrafila drzec sie w nieboglosy jak by ja ze skory ktos obdzieral i nic nie pomagalo i potrafila nie robic kupy przez 10 dni takze teraz dopiero po cotygodniowych wizytach u gp ( gdzie kazdy lekarz mowil co innego ) wychodzimy miejmy nadzieje na prosta :) A tak to wszystko w porzadku Niunia rozwija sie prawidlowo juz ma prawie 8 tygodni ( Jezu jak ten czas leci a niedawno oglaszalam wszystkim ze w ciazy jestem ) Braciszek jest opiekunczy i wbrew tego ze slyszalam oipinie zebedzie bardzo zazdrosny to nie jest pomaga mi przy przewijaniu kompaniu nawet jak musze isc do kibelka a Niunia spi to przychodzi do niej posiedziec oprzy lozeczku zeby nie czula sie samotka ( czy to nie jest slodkie ) oh czasami jak patrze na te moje dzieciaczki to az sie lza w oku kreci :) oj bym zapomniala WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU KOCHANE STARZCKOM UPRAGNIONYCH KRESECZEK A MAMUSIOM POCIECHY Z DZIECI ZEBY ZDROWO SIE ROZWIJALY :) BUZIACZKI bede wpadac czesciej obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dziewczyny, List ze szpitala wreszcie przyszedl. Mam zabieg usuniecia polipa 8 lutego. Juz nie moge sie doczekac. Problem tylko, ze wyliczylam, iz 8go mam dostac okres. Mam spotkanie przed operacyjne 17go stycznia to zobacze co mi doradza. Cos sie wreszcie rusza! Sciskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc Wysoka, Fajnie, ze dzidzia Ci rosnie. Wszystkiego naj w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Dziewczyny spóźnione życzenia noworoczne powodzenia dla staraczek Nadziejo:* i dla malusiek by brzdace zdrowo rosły:) U nas święta i nowy rok spokojnie:) na Boże narodzenie byłam chora a na nowy rok Ajka a teraz Tatus choruje:/ Wróciłam do wagi z przed ciazy:)) ale nie jestem juz taka jedrna i powabna więc postanowiłam ćwiczyć z Ewa Chodakowska, dzis był moj 6 dzien i chyba miałam zawał:D ale taki przyjemny. Błagam trzymajcie za mnie kciuki bym nie poddała sie po 2 tyg! Alusia złote dziecko. Spi od 20 do 09.00 z jednym (czSami dwoma)karmieniem w nocy,czasami uda sie przetrzymac w lozeczku do 12:)) w przyszłym tyg przenosimy lozeczko do jej pokoju bo juz duża dziewczyna jest:) Uciekam pod prysznic i spac. Do uuuuslyszenia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk83
Hej! To ja moze sie dolacze, skoro to takie szczesliwe forum :). Gratuluje wszystkim mama! Tez mieszkam w UK, staramy sie o dziecko od roku. Bylam w ciazy, ale poronilam w 5 tyg. Jak na razie jestem na etapie wstepnych badan, bo mam za niski progesteron. Mam nadzieje, ze ten rok bedzie bardziej szczesliwszy dla wszystkich starajacych sie od dluzszego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc KK83, Witaj na forum. No, forum to jest szczesliwe. Tylko ja tu jeszcze tkwie niezafasolkowana. Gdzie robisz badania, wstepnie cos wiadomo? Pozdrawiam! Mili, kochana - dzieki za specjalne zyczenia :) Pozdrawiam Cieplutko Ciebie i malutka xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadziejo! Ja zrobilam progesteron w Polsce niedawno, bo podejrzewalam, ze cos jest nie tak, i wyszedl bardzo niski, a bralam juz progesteron w tabletkach. W sumie to od poczatku staran wiedzialam, ze cos jest nie tak (krotka faza lutealna, itd.), ale moj GP i ginekolog w PL mnie zignorowali. No i tak wyszlo, ze zaszlam w ciaze w sierpniu (sama nie wiem jakim cudem), no ale dlugo to nie trwalo. Teraz czekam na wyniki dalszych badan hormonalnych (skierowanie od GP) i zobaczymy co dalej. Pewnie czeka mnie cala seria, bo mialam podejrzenie ciazy pozamacicznej (nic nie znalezli). Nadzieja E14 a ty na jakim jestes etapie? Dobrze, ze jestesmy na tym forum, moze szczescie do nas sie tez usmiechnie niedlugo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Nowym Roku :) Nadziejo to świetnie,że polip zostanie usunięty ! :) Teraz czekam na informację II kreseczkach :) Witaj kk83 progesteron to poważna sprawa, w pierwszej ciąży możliwe,że miałaś go i tak za mało mimo suplementacji. Ja musiałam brać 400mg a i tak ciągle był problem z łożyskiem w pierwszym trymestrze. Życzę Ci powodzenia :) Na walentynki chce wrócić do UK w czwartek się dowiem od ginekologa czy mam zielone światło na podróż samolotem :) Ściskam Was mocno i niech dzieciaczki się dobrze i zdrowo chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc KK, faktycznie z tym progesteronem to musisz uwazac. Powinni przepisac Ci konkrektna dawke, jesli sie okaze, ze to jest problemem. U nas historia jest dosyc dluga. Maz ma kiepskie nasienie (3% prawidlowych). Staramy sie od 2,5 roku. Robilismy wszystkie badania (ale musimy je powtorzyc bo sa stare). Maz ma badanie nasienia na 25 stycznia. Staramy sie o IUI. Po pierwszej dawce chlomidu wyrosl mi polip i musze go usunac (8 lutego mam zabieg). Rozmawialam z lekarzem, ktory powiedzial, ze juz miesiac po zabiegu mozemy zaczynac IUI. Nie moge sie doczekac! Mam nadzieje, ze ten rok bedzie dla nas obu szczesliwy. To forum jest bardzo "szczesliwe". Wszystkie kobitki zachodza (oprocz mnie!), wiec zagladaj do nas czesto, a na pewno szybko zafasolkujesz. Veg, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tak jak planujesz, wrocisz do UK. Wszystkiego NAJ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Veg jak poszla wizyta? Mam nadzieje, ze wszystko o.k. Super informacja Nadziejo, niecaly miesiac do zabiegu! Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszlo!Moj maz tez bedzie mial robione badanie nasiena w nastepnym tyg. (zobaczymy, co z tego wyjdzie, jeszcze nigdy nie mial). Ja odebralam wyniki hormonow i bylam w szoku, bo estradiol nie jest robiony na NHS (tak mi GP powiedziala), a bardzo mi na tym zalezalo. LH troche za niskie, FSH lekko za wysokie. Nie wiem, co to znaczy, wedlug GP wszystko o.k. Mam w planach udac sie do polskiego ginekologa i zrobic badania prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Veg jak poszla wizyta? Mam nadzieje, ze wszystko o.k. Super informacja Nadziejo, niecaly miesiac do zabiegu! Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszlo!Moj maz tez bedzie mial robione badanie nasiena w nastepnym tyg. (zobaczymy, co z tego wyjdzie, jeszcze nigdy nie mial). Ja odebralam wyniki hormonow i bylam w szoku, bo estradiol nie jest robiony na NHS (tak mi GP powiedziala), a bardzo mi na tym zalezalo. LH troche za niskie, FSH lekko za wysokie. Nie wiem, co to znaczy, wedlug GP wszystko o.k. Mam w planach udac sie do polskiego ginekologa i zrobic badania prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Veg jak poszla wizyta? Mam nadzieje, ze wszystko o.k. Super informacja Nadziejo, niecaly miesiac do zabiegu! Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszlo!Moj maz tez bedzie mial robione badanie nasiena w nastepnym tyg. (zobaczymy, co z tego wyjdzie, jeszcze nigdy nie mial). Ja odebralam wyniki hormonow i bylam w szoku, bo estradiol nie jest robiony na NHS (tak mi GP powiedziala), a bardzo mi na tym zalezalo. LH troche za niskie, FSH lekko za wysokie. Nie wiem, co to znaczy, wedlug GP wszystko o.k. Mam w planach udac sie do polskiego ginekologa i zrobic badania prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc kk83, Co to za hormon ten estradiol? Nie slyszalam o nim. Moze poczekaj niech Twoj maz zrobi badanie. Kiedy Twoj maz ma wyniki robic? Moj ma na 25go stycznia. Wlasnie zaraz ide do szpitala na spotkanie przed operacyjne. Mam mase pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo i co Ci powiedzieli w szpitalu ? Estradiol pomaga zdiagnozować choroby jajników(publicystyczne jajniki np) i znaleźć przyczyny nieprawidłowego miesiączkowania.Ogólnie badają go razem z innymi hormonami -ot taki komplecik ;) U lekarza było dobrze :)ciąża już zagrożona nie jest, progesteron mi odstawił a mały zwinął się w kulkę więc nie mogłam w 4D obejrzeć jego buźki.Mogę też latać (samolotem ;) )tylko potrzebuje zaświadczenie że mogę latać więc na kolejnej wizycie mi je da,nie wiem jak będzie w powrotną stronę-skąd mam takie zaświadczenie wytrzasnąć bo lekarz powiedział ze ważne tylko tydzień jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Hej Veg gratuluje synka:) jaka linia lotnicza bedziesz lecieć? Ja lecialam ryanairem jest u nich na stronie aplikacja która wypisuje lekarz/Polozna ze zezwala na lot z data wylotu i powrotu. Mi miałam problemu z powrotem z urlopu. Pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No wlasnie ten estradiol potrzebny jest do okreslenia jak przebiega cykl i ma wplyw na inne hormony, tak jak Veg mowi. Nadmiar nie jest dobry, a ja mam objawy wskazujace na nadmiar. No i bede musiala robic badania prywatnie:( Bylam u lekarza w Londynie, mam czekac na progesteron, zeby sprawdzic, czy byla owulacja, pozniej powie mi, co robimy dalej. Moj maz mial isc na badnie w czwartek, ale przelozylismy, bo przez snieg nie dotarlby do szpital i teraz bedzie mial 31/01. Jak poszla wizyta w szpitalu Nadziejo? Mam nadzieje, ze byli pomocni. Bedziesz miala calkowita narkoze? Veg, to fajnie, ze masz pozwolenie na lot no, i ze juz wszystko o.k. z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Hej dziewczynki, Wizyta w szpitalu byla ok. Robili mi badanie krwi, EkG i jakies wymazy. Bede pod calkowita narkoza (brrrrr). Pielegniarka byla bardzo mila, tylko nie mogl mi powiedziec ile bede musiala wziac chorobowego, powiedziala, ze zalezy co beda robic. Troszke sie denerwuje przed tym 8mym lutego, ale z drugiej strony to lepiej niech juz mnie zoperuja, niech sie wszystko zagoi i niech wreszcie zaczniemy to IUI. Moj maz ma na piatek badanie nasienia i ma krew oddac. Dobrze, ze mu zbadaja. Mam nadzieje, ze bedzie choc troszke lepiej. Sciskam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo też Cię ściskam i powodzenia bo to już za 2 tygodnie :) Trzymam kciuki mocno byś mogła się na wiosnę cieszyć dwoma kreseczkami :) Ciąża wiosną to dobry czas bo nie jest się narażonym na te wirusiska o choróbska :) Mili dziękuje Ci, za informację lecę Ryanairem i odnalazłam ten druczek, wydrukowałam a 2 dni przed wylotem mam wizytę to mi to podbije :) kk83 już po wynikach jesteś? jak tam u Ciebie? :) Coś to forum nam wymiera im więcej mamuś tym bardziej ubogo,dziewczyny zajęte pieluszkami ;) Wysoka co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Melduje sie :) u mnie w miare ok po za tym ze z Malutka mamy wciaz problemy z brzuszkiem czekamy terazz na wizyte u gastrologa i ciakawe co on powie 2 tyg temu bylam z nia na wazeniach i wazyła wtedy 5790 g takze mam malego pulpecilka w domku :) w nocy spi supwer ierwszy sen ma zawsze 6 godzin na tastepne roznie budzi sie co 3-5 godzin takze nie rzekam teraz sensacje z brzuszkiem sie odwrocily i sadzi od 7 do 10 kup dziennie takze za duzo ale niestety gp nie moze nic zrobic bo czekamy na wizyte u gastrologa pozdawiam was kochane bardzo mocno i mysle o was caly czas \jak znajde wiecej casu to sieodezwe na milion procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc Veg i Wysoka, Milo Was slyszec. Wysoka, mam nadzieje, ze z brzuszkiem wszystko bedzie wporzadku i kupki sie ustatkuja. Kurcze, faktycznie to forum malo odwiedzane. Zabraniam temu forum umrzec smiercia samoistna dopuki Ciocia Nadzieja nie zajdzie w ciaze! :) Odliczam: 2,5 tygodnia to zabiegu! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Tez jestem ;) Wysoka duuuza Twoja córeczka jest, moja ważyła 2 tyg temu 5680 (5miesiecy) Pozdrawiam wszystkie goraco!! Mam pytanie czy któraś z Was składała aplikacje o angielski paszport dla dziecka? Wysłaliśmy wczoraj i zastanawiam sie ile czeka sie na paszport? Mam zaplanowany wyjazd na 24 lutego.. Mam nadzieje, ze zdążą wyrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) wysoka miło,że się odezwałaś :D To mała ma coś z jelitkami ? ale może to nic poważnego skoro ładnie tyje :) Nadziejo wolałaś całkowitą narkozę czy w ogóle nie dali Ci wyboru zzo albo narkoza? jej też bym się bała na Twoim miejscu ale będzie dobrze ! To już tuz tuż :) Mnie sen o powrocie do UK się skończył niestety ale dobrze,że nie skończyła się ciąża,małemu jest dobrze u mamusi ale chyba macica nie lubi towarzystwa...o mało nie miałam przedwczesnego porodu a to dopiero 22tc zaczęło się na skurczach a skończyło na skróconej już szyjce, leżeniu i pewnie krążek mi będą zakładać, póki co obserwacja-trochę się boje... Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×