Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Jesteś autorka tematu wiec mozesz iść na śmietnik i dać link do tego co chcesz wykasować.ALE PO CO się pytam.Przecież to takie naturalne.Tam czytają prześmiwewcy i zlecą sie jak cholera.Bedziesz mieć czerwono tutaj.Uwierz mi że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich , oczywiscie zaczynamy od kawy i ciacho ? piękne te wszystkie utwory dajcie coś słonecznego w końcu czekamy na WIOSNĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykłady przeczytałam i póżniej popróbuję ,Evo trafiłas w sedno wczoraj słuchałam Don Vasyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werb super , wszystko jest ok , jak człowiek zadowolony ,zdrowy i słoneczko za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij mi Mag o co chodziło w tym slajdzie w samolocie,nie oglądam już w większości co posiadam tylko na bieżąco co otrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Woźniak - Zegarmistrz Światła Purpurowy.. -- evo jak był wyśmiewany ten"paralityk" to nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo to są uroki mieć dzieci a nie jedno!!!Zobaczysz jakie będą w przyszłości i dzieci i uroki wychowawcze.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siadam z kawą i zrobiłam sobie kanapkę masłem i CCUUKREEM ! wspomnienie dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenko słucham wszystko oprócz disco polo.Lecz weekend sie zaczął i przerywa nieco.Chyba za duzo smieci już mam nagromadzonych w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoY??? masło i cukier???? Smietana i cukier na chlebku to tak, masło tylko z solą sobie wyobrażam...ale smacznego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×